امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۶ آقایان: استوا (غیر فعال) (حامی: مهدوی - سرپرست: محسنین)

الون هارت متن اهرم رنج خودش رو قرار داد. 
ماشاءالله به این داداش‌مون.  41

می‌‌تونید اینجا پستش رو بخونید. 

انجام تمرین اهرم رنج فرصت خوبیه برای این‌که به این پی ببریم واقعا نگاه‌مون به خودارضایی چیه. چقدر باورهای قدرتمندی راجع به خودارضایی داریم.
اگر حس کردیم وجود خودارضایی تو زندگی‌مون خیلی هم آسیب خاصی نداره و اتفاق خاصی رخ نمیده و برامون نرمال و طبیعیه، پس خیلی هم تعجب نکنیم وقتی می‌بینیم روزهای پاکی زیادی نمی‌تونیم داشته باشیم.
چون همون ب بسم الله گیر داریم. همون نقطه شروع حرکت.
خانه از پایبست ویران است.

تازه اگه به این دید رسیدیم که خودارضایی خیلی دردناک و رنج‌آوره، هنوز کلـــــــــــی کار دیگه داریم تا پایه‌های پاکی‌مون قوت بگیره و بالا بره.
صرف رنج‌آور بودن یک چیز قدرت لازم برای تغییر رو به ما نمیده.
حالا اگه همین رنج هم نباشه که دیگه هیچی.  53258zu2qvp1d9v

(1400 تير 6، 12:41)alone heart نوشته است:
نقل قول: 5) کسی که خودارضایی می‌کند چه شرایط بد و منفی برای خودش به وجود می‌آورد؟

با هربار خ ا وارد جوی از اتفاقات منفی میشیم
برکت از زندگیمون میره
حس انزوا ، تنهایی ، غم و افسردگی و عدم اعتماد به نفس.
تمرکز برای انجام مابقی کار از دست می ده

این همون چیزیه که من بهش میگم: زندگی‌مون رو به هم می‌ریزه.
جوی از اتفاقات منفی که همه دور هم می‌پیچیه و همه چیز زندگی‌مون رو خراب می‌کنه.
برعکس پاکی که یه دل‌گرمی بی‌نظیر برای درست شدن همه چیز بهمون میده.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام همگی 303

نقل قول: بچه‌ها کیا تمایل دارن باهاشون مصاحبه کنیم؟

من هستم، ولی سوالات اسون باشه Smiley-face-biggrin

نقل قول: نیاز به دو نفر نیرو می‌باشد.  [تصویر:  14.gif]
  در خدمتم 303
نفر دوم هم زودتر مشخص بشه و کار شروع کنیم

نظر شما هم عالی بود

فقط اینکه یک روز برای اعلام وضعیت فرصت میدم که اگر دسترسی به کانون نداشت امتیاز منفی نگیره

نقل قول: ) تاج = ۴ روز
سلام تاگون
خسته نباشی  Khansariha (70)

حرکات ورزشیم دردآور(مخصوصا ناحیه کمر) بودن Smiley-face-biggrin 

حرکت هام اصلاح کردم انشاالله از فردا شروع میکنم Khansariha (69)
(1400 تير 8، 19:29)آرمین نوشته است:
(1400 تير 7، 21:26)Tagon نوشته است: هفته دوم 
از ۳/۲۹ تا ۳/۴
1) تاگون∆✓✓✓✓✓✓= ۱۲ روز 
2) عقاب علوی = ۵ روز
3) ماجراجو✓✓✓✓✓ = ۱۲ روز
4) خداحافظ هوا نفس = ۰ روز
5) تاج = ۴ روز

اینم از وضعیت ورزشی دوستان در چالش

جناب تاگون ممنون از لیست هفته دوم.  303
آیا از فعالیت بچه‌های ورزشکار راضی هستی؟

خودت و ماجراجو که حسابی گل کاشتید.  41 
تاج و عقاب علوی هم فعالیت داشتن اما خب به‌خاطر درس‌ها فکر کنم اندکی کم‌تر از حد انتظار ظاهر شدن.  39
خداحافظ هوای نفس چی شده؟  

سلام 
در کل فعالیت دوستان خوب بوده ، اما کم کاری هم داشتیم 65

دوستمون خداحافظ هوای نفس پیشنهادش ورزش شطرنج بود ولی با طرحش موافقت نشد 65 اما تا الان خبری از وضعیتش ندارم .

البته شاید منم سرگروه بدی برای چالش بودم 65
!Let's Not LOsE Without fIGHting
سلام بر همگی 
متاسفانه دیروز خیلی بد زمین خوردم 
۱ روز خوب 
قلب تنها
۷ تیر
سلام دوستان  303
متاسفانه و بدبختانه لغزش داشتم همین چند دقیقه پیش 809197ps94ijjhwg
دیشب تا اذان صبح بیدار موندم و وسوسه ها رو شکست دادم.
امروز عصر هم وسوسه داشتم و باز جلوشون رو گرفتم و رفتم بیرون تا ساعت ده و نیم که خدایی ناکرده لغزش نکنم ولی وقتی اومدم  بخوابم ناامید بودم و میترسیدم که مثل دیشب بشه و بی خوابی بزنه به سرم و وسوسه ها کلافه ام کنن به همین دلیل اومدم به کانون و توی تاپیک چطور موفق شدم از دام شیطان رها شوم چند تا پست خوندم و انگیزه ام برای ترک بیشتر شد ولی یک لحظه موقع خوندن سورة لقمان حرف شیطان رو گوش کردم که حرفش این بود یه لحطه انجام بده ببین چقدر لذت داره (که البته لذت نبود که هیچ بلکه عذاب تلخی بود)
از همین جا بود که بدبختی شروع شد 
متاسفم که با این پست حالتون رو بد کردم چون آقا آرمين گفته بود دلایل رو بگین من هم گفتم  106
چون دلیل اصلی من در لغزش های قبلی تنهایی بود به همین دلیل میخواستم که تنها نباشم ولی دوتا از اعضای خانواده مون یکجا میخوابن و داداشم هم توی هال میخوابه و من هم توی یه اتاق دیگه ، خواستم برم پیشش بخوابم ولی با خودم گفتم این فکر کرده که من تا حالا خوابم و الان برم پیشش میگه هنوز نخوابیدی و میگه چرا اومدی اینجا بخوابی ؟؟؟؟
 به خاطر همین تنها بودم دوباره God
خلاصه دلایل : 
  1. تنهاییی.................
  2. هدف های ترک و........ موقع وسوسه خیلی کم رنگ میشن و اصلا میتونم بگم ناپدید میشن و وقتی هم هدف ها رو دوباره میخونم چون تکراری هست اصلا باهاش حال نمیکنم و من رو به وجد نمیاره 53258zu2qvp1d9v
  3. فکر کردن اینکه من امشب شکست میخورم و لغزش میکنم. 
  4. ودر رابطه با اینکه چرا نرفتم اورژانس باید بگم که من دیشب از آقای مهدوی عزیز کمک گرفتم که به لطف خدا پاک موندم و گفتم اگه دوباره برم تو اورژانس میگن این چقدر اورژانس میاد(میدونم دلیلم قانع کننده نیست ولی چه میشه کرد؟؟!!!)
  5. از  طرف دیگه تصور نگاه کردن فیلم های ....... من رو به این کار میکشونه و تا حالا هر کاری کردم که این برنامه رو حذف یا بلاک کنم  نمیشه و خودم دوباره پاد ذهری براش می‌سازم . Khansariha (116)
راهکار ها : 
  1. برای تنهایی که نمیدونم چی بگم چون راهکار قبلیم جواب نداد................
  2. برای هدف های ترک هم باید اون ها رو بادقت بخونم و به عاقبت این کارم خوب فکر کنم و اهرم رنج و لذت روهم بنویسم که برام جدید باشه و بتونن کمکم کنن یا همون باورها رو ویرایش کنم
  3. برای فکر اینکه من شکست خواهم خورد هم دیگه فکرشو نکنم چون به من سودی نمیرسونه و ضرر هم میرسونه.
شما پیشنهادی دارید برای قوی شدن روحیه و امید دوباره به ترک چون خیلی تو این چند روز شکست خوردم و ناراحت و ناامیدم که میدونم  نااميدي تو مسیر ترک اصلا خوب نیست. Shy
خوب سرتون رو بدرد نیارم ، حداقل این نوشتن یکم ناراحتیم رو کاهش میده ، دستم خسته شد اینقدر نوشتم Khansariha (89)
شب خوش تا فردا شب  Khansariha (2)
سلامممممم بر دادش هاي گل خودم  Confetti 302
خيلي دل تنگتون بودم خيليييي Hanghead
دوستان چطوريد؟همه چي روبه راهه؟منو كه فراموش نكردين؟
دوستان واقعا از تير شروع كردم كه درسم رو خيلي جدي بخونم و كنكور رو رتبه 1 بيارم يعني تمام تلاشم رو ميزارم وسط
دوستان فقط هر يك ماه يكبار ميتونم به كانون سر بزنم 809197ps94ijjhwg  اما چاره چيه يك سال از همه چيز بگذر و بعد عشق كن تا ابد
دوستان هم روي پاكيم كار ميكنم و هم روي درسم يعني توي اين يكسال كلا با نتايج خوب ميام سراغتون و اگه موفق شدم راز موفقيت و تجربه و جزوه هاي درسيم رو اينجا توي يك تاپيك ميزارم تا همه كانون استفاده منه
اونقدر انرزي و اميد و انگيزه دارم براي قبولي كنكور كه مطمعنم 1 ميارم يعني دارم ميتركم از انگيزه 4chsmu1 Gigglesmile 317  پس فعلا بچه ها برم اين انگيزه رو سراغ درس خرج كنم

فقط چند روزي ميشه كه دنبال مشاور و معلم خصوصي ميگشتم كه پيدا نكردم يعني اصلا خوب نبودن و وقتم رو تلف كردم يعني 90 درصد معلم هاي كنكور دور هم جمع شدن با يك مشاور و بنگاه باز كردن
تصميم گرفتم كه با ويديو هاي آموزشي در خونه خودم بخونم و زمان رفت وآمد و استرس كرونا و خستگي ناشي از رفت و آمد از بين بره
به نظر شما تصميمم خوبه؟
راه هزار كيلومتري با يك قدم شروع ميشود

از شكست نترسيداز اين بترسيد كه سال آينده همين جايي باشيد كه الان هستيد
شعري از سهراب سپهري ميگه كه:
آرزويم اين است آنچنان سير بخندي كه نداني غم چيست
دوستان بخنديم چون يكبار به دنيا آمديم و خوب زندگي كنيم چون هيچوقت ديروز در عمرتان ديگر تكرار نميشود

به اميد رسيدن به هدفم با تمام تلاش و عرق ريختن 303 303 Khansariha (56) Khansariha (46) 16 63 41 4fvfcja
دوستان كلا من به خودم اعتماد نداشتم و هي پشتم به اين معلم ها گرم بود اما تصميم گرفتم كه به خودم اعتماد كنم و نتيجه ام رو بگيرم 
Confetti Confetti   خودم بهتر از همه هستم و ميتونم از همه جلو بزنم 
سخن هاي كنكوري هارو گوش ميكردم كه ديدم 90 درصد كنكوري ها خودشون   خوندن Khansariha (46)

فعلا دوستان تا 1 ماه ديگه ميبينمتون 2uge4p4

دمتون گرم يا علي
راه هزار كيلومتري با يك قدم شروع ميشود

از شكست نترسيداز اين بترسيد كه سال آينده همين جايي باشيد كه الان هستيد
شعري از سهراب سپهري ميگه كه:
آرزويم اين است آنچنان سير بخندي كه نداني غم چيست
دوستان بخنديم چون يكبار به دنيا آمديم و خوب زندگي كنيم چون هيچوقت ديروز در عمرتان ديگر تكرار نميشود

به اميد رسيدن به هدفم با تمام تلاش و عرق ريختن 303 303 Khansariha (56) Khansariha (46) 16 63 41 4fvfcja
(1400 تير 8، 19:29)آرمین نوشته است:
(1400 تير 7، 15:27)Mahdi@ نوشته است: آقا آرمین من حاضرم ولی فقط سوالات سخت نپرسید  Khansariha (13)

مهدی / ۶ / ۴ / ۱۴۰۰ / ۱ روز عالی

ماشاءالله به شجاعت داداش مهدی‌مون که چراغ سبز اول رو روشن کرد.
بریم که یه مصاحبه خفن داشته باشیم.  Khansariha (69)

(1400 تير 7، 18:28)اسنوبال نوشته است: سلام
0روز خوب
آقا آرمین مصاحبه راجب چی Hanghead
اگه پاکی هست من تجربه بیشتر از 13روز ندارم متاسفانه ولی اگه موضوع متفاوته من هستم 302

اسنوبال عزیز
مصاحبه با اشخاصی هست که لغزش داشتن و روزهای پاکی‌شون کم هست.
اشخاصی که روزهای پاکی پایینی دارن مطمئنا آدم‌های بی‌اراده‌ای نیستن؛ فقط راه پاک شدن رو بلد نیستن.
اندکی باهاشون صحبت کنیم و وارد دنیای درونی‌شون بشیم ببینیم چه خبره.
این طوری به نتایج بهتری میشه رسید.  cheshmak

و
داداش گل علت لغزش چی بود؟
تو چه شرایطی بود؟
ریشه‌یابی کردی؟

(1400 تير 7، 21:26)Tagon نوشته است: سلااااام 4

هفته دوم 
از ۳/۲۹ تا ۳/۴
1) تاگون∆✓✓✓✓✓✓= ۱۲ روز 
2) عقاب علوی = ۵ روز
3) ماجراجو✓✓✓✓✓ = ۱۲ روز
4) خداحافظ هوا نفس = ۰ روز
5) تاج = ۴ روز

اینم از وضعیت ورزشی دوستان در چالش  Muscular

جناب تاگون ممنون از لیست هفته دوم.  303
آیا از فعالیت بچه‌های ورزشکار راضی هستی؟

خودت و ماجراجو که حسابی گل کاشتید.  41 
تاج و عقاب علوی هم فعالیت داشتن اما خب به‌خاطر درس‌ها فکر کنم اندکی کم‌تر از حد انتظار ظاهر شدن.  39
خداحافظ هوای نفس چی شده؟  17

(1400 تير 8، 10:14)AmirAl نوشته است: سلام
AmirAl
1400/4/3   /    ۴ روز خوب به امید خدا 317 Confetti

امیرعلی عزیز ماشاءالله به تو داداش نمونه.  317
حال و احوالت چطوره؟
موقع چراندن گوسفندها دیگه اذیت نشدی؟  Khansariha (18)

(1400 تير 8، 13:22)Mahdi@ نوشته است:
303 سلام  303
مهدی / ۶ / ۴ / ۱۴۰۰ / ۲ روز عالی

مرحبا به مهدی ما با این اعلام وضعیت‌های خوشگلش.  Confetti

سلام عالی هستم ممنون
نه دیگه اذیت نشدم چون یه کار با حال کردم 
یه گوشی مخصوص موقع کار داشتم.باضبط صوت گوشیم شعر هایی را که بلد بودم میخوندم و بعدا به خانواده نشون میدادم و اون هم کلی کیف میکردن bliss
بسم الله الرحمن الرحیم 

سلام و درود خداوند متعال بر شما . انشاالله در مسیر پاکی موفق بوده باشید 303
AmirAl
۱۴۰۰/۴/۳    /۵روز خوب 49-2
خدانگهدار 6
بعد از اخرین شکستی که خوردم 
نشستم کلی ارزیابی کردم 

چند تا ایده به ذهنم رسید 
۱. اینکه هروقت افکار جنسی اومد سراغم فایل صوتی که موضوع مورد علاقه داره گوش بدم چون باعث میشه سریع حواسم پرت شه
۲.با برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه میتونم میل جنسیم رو‌ کم کنم 
یا یه کاری کنم تو ترک کمکم کنه
  Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)
6 سلام سلام  6

317  بدوووو اینور بازار   317
 clapping آجیل داریم آجیییل  clapping
درجه یکـــــــ
زیر قیمت 
fly2
 سپاس شده توسط
سلام 303
خب هم دست پر اومدم هم دست خالی 65
خبر بد رو اول میگم بعد خبر خوب که خبر خوبه غم خبر بد رو بشوره ببره  4chsmu1
اول از همه اینکه لغزش داشتم دیروز 22

و خبر خوب که امروز پاک بودم و درباره اوضاعم کلی فکر کردم و یه نقشه دارم Khansariha (129)

Tagon ا/ ۸ تیر / 1 روز خوب
!Let's Not LOsE Without fIGHting
 سپاس شده توسط
سلام استوایی ها 317 

NIMA GUYRACER  داداش خیلی عالی که هدفمند برای کنکور میخونی Khansariha (69)
ایشاالله که نتیجه بخش باشه Khansariha (46)
اگر بتونی مقدار خیلی کمی به صورت هفتگی یا روزانه هم بیای خیلی بهتره 53258zu2qvp1d9v

AmirAl  افرین به روزای پاکت Khansariha (69)
مراقبشون باش Khansariha (46)

alone heart   ریشه یابی کار خیلی خوبیه Khansariha (69)
مورد دوم بیشتر توضیح میدی 49-2

محسنین از این اجیلا نیار قندمون میره بالا Smiley-face-biggrin

پایه ای چالش شروع کنیم؟

Mahdi  مهدی بلند شدن روزای اول سخته ولی شیرینی بلند شدن خیلی خوبه 317
حتما راهکار هات بررسی میکنم و علت های شکستت میشکافیم Khansariha (69)
ریشه یابی عالیه Khansariha (69)

Tagon داداش مشتاق سرگروه شدنت هستیم Smiley-face-biggrin
چه نقشه ای برای پاکی داری؟! 39
 سپاس شده توسط
سلام استوایی‌های عزیز
شب‌تون بخیر  Khansariha (18)

(1400 تير 8، 21:14)تاج نوشته است: سلام همگی 303

نقل قول: بچه‌ها کیا تمایل دارن باهاشون مصاحبه کنیم؟

من هستم، ولی سوالات اسون باشه Smiley-face-biggrin

این هم چراغ سبز دوم از طرف تاج کانون.  Khansariha (69) البته شاید هم سوم. هنوز اسنوبال نتیجه قطعی مصاحبه یا عدم مصاحبه رو به من نگفته.  Smiley-face-biggrin

تاج مرسی که هم‌گروهی‌ها رو ساپورت می‌کنی.  Khansariha (69)

نقل قول:
نقل قول: نیاز به دو نفر نیرو می‌باشد.  [تصویر:  14.gif]
  در خدمتم 303
نفر دوم هم زودتر مشخص بشه و کار شروع کنیم

نظر شما هم عالی بود

فقط اینکه یک روز برای اعلام وضعیت فرصت میدم که اگر دسترسی به کانون نداشت امتیاز منفی نگیره

ممنون داداش عزیز از هم‌کاری.  Khansariha (69)
نیروی کمکی دوم چه کسی است؟  clapping
در جهت:
1) تشویق هم‌گروهی‌ها به اعلام وضعیت به‌صورت خیلی دوستانه  4chsmu1 و در صورت لزوم تهدید‌های خیلی دوستانه.  Swear1
2) جمع‌آوری داده‌ها و هدایت بچه‌‌ها در جهت اعلام وضعیت کنترل نگاه و ذهن

(1400 تير 9، 1:16)Mahdi@ نوشته است: سلام دوستان  303
متاسفانه و بدبختانه لغزش داشتم همین چند دقیقه پیش 809197ps94ijjhwg
دیشب تا اذان صبح بیدار موندم و وسوسه ها رو شکست دادم.
.
.
.

مهدی جان ناراحت شدم.
اما این رو بهت بگم با این‌که این چند وقته مدام لغزش داشتی اما تو همون مهدی روز اول نیستی.
مهدی الان لغزش کنه، خودش رو آنالیز می‌کنه، به دلایلش فکر می‌کنه و راهکار برای خودش می‌چینه. و این خودش بزرگ‌ترینِ کارها هست.
مثل یه مربی فوتبال. که حتی اگه یه فصل بد هم بگذرونه (در صورتی که اخرج نشه  Smiley-face-biggrin) می‌شینه و کل بازیکن‌ها و کل دستیارها و حتی خودش و تصمیم‌های خودش رو آنالیز می‌کنه ببینه از کجا داره ضربه می‌خوره و با چه راهکارهایی می‌تونه تو فصل جدید نتایج بهتری بگیره.
الزاما هم این مربی تو اولین بازی‌های فصل جدید شاید نتایج عالی نگیره اما کسی که به فکر پیشرفت باشه و در مسیر اون حرکت کنه، به نتیجه هم می‌رسه.
پس تو هم جایی برای ناامیدی نیست. به شرطی‌ که هر بار لغزش داشتی، درسی که از اون لغزش گرفتی رو یاد بگیری و جدی‌تر از قبل به مسیرت ادامه بدی.  Khansariha (69)

چند تا نکته:
1) مهدی باید اون قدر در طول روز خسته بشه که ساعت 10 شب بیهوش بشه و خوابش ببره. چرا این اتفاق نمی‌افته؟
2) تو روزهای اول حتی اگه هزار بار هم اورژانس اومدی اشکال نداره. مهم حفظ پاکیت هست. به این بهانه لغزش رو به جای پاک موندن انتخاب نکن. انتخابت اورژانس و پاک موندن باشه.
3) هر موقع تصور فیلم‌های بد تو رو وسوسه کرد به این فکر کن که چشم‌هات چقدر ارزش دارن و ارزش‌شون به دیدن هر تصویر مبتذلی نیست. به این فکر کن که برای رسیدن به یه سری چیزهای خوب لازمه سختی بکشی و تو این سختی کشیدن رو انتخاب کردی. به این فکر کن که اون فیلم‌ها چند دقیقه بعد تموم میشه و گناه هم مرتکب میشی و دوباره جلوی خدا شرمنده میشی. باید عاقب‌اندیش بود.

بقیه راهکارهای خودت هم خیلی خوبن و من این‌ها رو اضافه کردم.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1400 تير 9، 8:40)NIMA GUYRACER نوشته است: فقط چند روزي ميشه كه دنبال مشاور و معلم خصوصي ميگشتم كه پيدا نكردم يعني اصلا خوب نبودن و وقتم رو تلف كردم يعني 90 درصد معلم هاي كنكور دور هم جمع شدن با يك مشاور و بنگاه باز كردن
تصميم گرفتم كه با ويديو هاي آموزشي در خونه خودم بخونم و زمان رفت وآمد و استرس كرونا و خستگي ناشي از رفت و آمد از بين بره
به نظر شما تصميمم خوبه؟

داداش نیمای گل ما هم دل‌مون برات تنگ شد.
آره فکر خوبیه که خودت تو خونه فیلم‌های آموزشی ببینی. کلاس حضوری چیز خاصی هم نیست. مهم یاد گرفتن تکنیک‌های خوبه. حالا چه فیلم از قبل تهیه‌شده باشه چه کتاب باشه چه کلاس حضوری.

سعی کن هر از گاهی بهمون سر بزنی که پاکیت بهتر حفظ بشه.  Khansariha (18)

(1400 تير 9، 11:23)AmirAl نوشته است: سلام عالی هستم ممنون
نه دیگه اذیت نشدم چون یه کار با حال کردم 
یه گوشی مخصوص موقع کار داشتم.باضبط صوت گوشیم شعر هایی را که بلد بودم میخوندم و بعدا به خانواده نشون میدادم و اون هم کلی کیف میکردن bliss

خدا رو شکر امیرعلی.
چه فکر قشنگی کردی. چه فکر خلاقانه‌ای.  41 
می‌تونی هر روز شعرهای جدیدتری یاد بگیری و خودت رو به چالش‌های جدید تشویق کنی.  Khansariha (69)

(1400 تير 9، 15:29)alone heart نوشته است: بعد از اخرین شکستی که خوردم 
نشستم کلی ارزیابی کردم 

چند تا ایده به ذهنم رسید 
۱. اینکه هروقت افکار جنسی اومد سراغم فایل صوتی که موضوع مورد علاقه داره گوش بدم چون باعث میشه سریع حواسم پرت شه
۲.با برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه میتونم میل جنسیم رو‌ کم کنم 
یا یه کاری کنم تو ترک کمکم کنه
  Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)

قلب جان خیلی خوبه.  49-2
قاطع و جدی که باشی موفقیت دور از دسترس نیست. هر موقع وسوسه اومد سراغت، یاد خودت بنداز که چقدر بااراده‌ای. قبلا اون رو ثابت کردی. Khansariha (18)

(1400 تير 9، 20:44)Tagon نوشته است: سلام 303
خب هم دست پر اومدم هم دست خالی 65
خبر بد رو اول میگم بعد خبر خوب که خبر خوبه غم خبر بد رو بشوره ببره  4chsmu1
اول از همه اینکه لغزش داشتم دیروز 22

و خبر خوب که امروز پاک بودم و درباره اوضاعم کلی فکر کردم و یه نقشه دارم Khansariha (129)

Tagon ا/ ۸ تیر / 1 روز خوب

تاگون جان آفرین که فکر کردی.
نقشه‌ات چیه؟  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان