امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۶ آقایان: استوا (غیر فعال) (حامی: مهدوی - سرپرست: محسنین)

(1399 اسفند 5، 18:04)عطر رهایی نوشته است:
سلام

آقای Sina-Nz عضو جدید گروه استوا هستند.

با آرزوی موفقیت

باتشکر
مدیریت گروهای ترک
303

سلام
به کانون و گروه استوا خوش اومدی49-2
ان شاء الله روزهای خوب و پاک در پیش داشته باشی1
-----
اینجا برای دو قهرمان استوا جشن برپا شده، لطفاً تشریف بیاریدConfetti
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام دوستان
شب بخیر
نقل قول: (3 ساعت پیش)عطر رهایی نوشته است:[/url]

سلام

آقای [url=https://www.ktark.com/User-Sina-Nz#comments/1]Sina-Nz
 عضو جدید گروه استوا هستند.

با آرزوی موفقیت

باتشکر
مدیریت گروهای ترک
[تصویر:  303.gif]
خوش آمد میگم به دوستان عزیز و جدیدوالورودمون(املاش درسته؟ 4chsmu1)
نقل قول: سلام ، هومان هستم
29 بهمن
1 هفته پاکی
ایول هومان 317
با قدرت به پیش 16
ولی خیلی کم حرف شدی تازگیا Swear1
نقل قول: راستی تا یادم نرفته

گفتم قوانین اعلام وضعیت رو یه دور با هم مطالعه کنیم [تصویر:  khansariha%20(56).gif]

در صورتی که کسی یه دونه از اینا رو انجام داد، متأسفانه باید بگم که باید روزاشو صفر کنه [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

یعنی ما این موارد رو باید رعایت کنیم تا بتونیم پاک باشیم:

1. عدم انجام خ.ا

2. عدم تماشای فیلم و تصاویر مستهجن

3. عدم دستورزی 
بله دوستان باید این موارد رو انجام ندیم تا کنتور پاکیمون بتونه راه بیفته
و درجه پیدا کنه 4chsmu1
نقل قول: سلام و عصر بخیر من الان رشته تربیت بدنی هستم ولی اگه بنا بر ادامه راه باشه تو فوتبال هدفم بهترین فوتبالیست دنیا هست و اگه قرار بشه برم نظام بهترین سردار  ایرانی تاریخ [تصویر:  4chsmu1.gif]

ولی پشیمون نیستم اومدم تربیت بدنی چون با رفتن تربیت بدنی امادگی بدنیم خیلی زیاد شده که اگه این امادگی نبود الان  [تصویر:  hanghead.gif]
ایول بهتون اقا هاشم  Khansariha (69)
دورنمایی برای آینده کاریتون دارید؟ Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
سلام هدفم فعلا فوتبال هست که تا چند سال دیگه لیگ برتر بازی کنم Khansariha (69)

یک یا دو سال دیگه Khansariha (46)

بچه ها راستی چند تا فیلم میگم ببینین سخنرانی رائفی پور چگونه گناه را ترک کنیم قسمت یک تا شیش هست 302

(1399 اسفند 5، 18:04)عطر رهایی نوشته است:
سلام

آقای Sina-Nz عضو جدید گروه استوا هستند.

با آرزوی موفقیت

باتشکر
مدیریت گروهای ترک
303

سلام خوش اومدی4chsmu1302302Greenstars
سپهر/28دی99 /38روز خوب
امروز هم با گوشی زیاد کار کردم 809197ps94ijjhwg
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
 سپاس شده توسط
مشکلت برای کنترل استفاده از گوشی چیه؟
یعنی وسط مطالعه یه هویی میبینی توی گوشی داری دور دور میری؟! [تصویر:  65.gif]
یا نمیتونی گوشی رو ول کنی تا بری سر درست؟

سلام مهدوی جان
راستیاتش اینه که الان چند روزی هست مریض شدم و واقعا نمیتونم طرف درس برم و کلا کار های روزانمو هم نمیتونم انجام بدم. اکثرا گوشی تمام تایم روزانمو پر میکنه.  809197ps94ijjhwg

امروز فقط بخاطر قولی که داده بودم جشن رو برگزار کردم وگرنه حالم زیاد خوب نبود 2
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
 سپاس شده توسط
سینا جان خوش اومدی Welcome (1) Welcome (1) Welcome (1)
‌.
‌.
‌.
ممنون سپهر جان که با این حال بدت بازم برامون جشن گرفتی 302 302 302
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها خوب هستید . بچه ها میشه یک نفر راهنماییم کنه چطور باید از این گروه استفاده کنم . روز اول پاکیمه
 سپاس شده توسط
قسمت دوم

رویا باعث خارج شدن شما از منطقه امن خواهد شد
منطقه امن و راحت شما یک مکان فوق العاده خوبه درسته؟  شما توی یک موقعیت کوچیک قرار گرفتید و فکر می کنید همه چیز عالیِّ . اصلا کار منطقه امن همینه. به شما میگه احساس خوبی داشته باش. ببین همه چی آرومه! با این حال این منطقه مکانیِِ که رویاهای بزرگ شما می میرن. غم انگیزه درسته ؟
 هر کسی میدونه برای اینکه جرات رویای بزرگ داشته باشید باید خودتون رو فراتر از حد فعلی پیش ببرید. مطالعات ثابت کرده : یک نواختی باعث از کار افتادن مغز و ذهن شما میشه. به عبارت دیگه زمانی که شما در منطقه امن خودتون باقی بمونید، مغز شما یادگیری رو متوقف می­کنه(خنگ میشیم).
وقتی شما جسارت داشتن رویاهای بزرگ رو دارید، و مغز خودتون رو تشویق می کنید که  دنبال راه‌­هایی برای رسیدن به هدف باشه. شاید دچار تردید بشید .این به دلیل خروج شما از منطقه امن و راحت قبلیِ. شما در مورد توانایی هاتون نگرانید. حتی سوال میپرسید اصلا ارزشش رو داره ؟
ممکنه با خودتون فکر کنید “چی میشه اگه من یک سال وقت بزارم و متوجه بشم که اون شخص برای من مناسب نیست” یا ” اون کار برای من مناسب نیست یا اگر پست جدید بگیرم ولی رئیسم رو دوست نداشته باشم چه کار کنم؟” من میگم به جای فرار از این تجربیات، سعی کنید با اونها روبرو بشید.

زندگی های کوچیک به هیچ کس کمک نمیکنه
حقیقت غم‌انگیز اینه که خیلی از افراد به دلیل اینکه شما موفق هستید، شما رو دوست ندارن. موفقیت­ها، روابط شما با دوستان و خانواده رو آزمایش می‌کنه. همین باعث میشه احساس کنید که بهتره خودتون رو محدود کنید و دست از رویاهای بزرگ بردارید و اونها رو دنبال نکنید.
بهتون هشدار میدم توی دام این احساسات نیفتید .اینکه نمی‌تونید رویاهای بزرگی داشته باشید فقط به خاطر افرادی که اطراف شما هستند،یا بخاطر اینکه زندگی­های کوچیکی دارن یک ترس ذهنی مزخرفه. زندگی های کوچیک مانع رشد و پیشرفت اونها میشه .نباید بزارید مانع شما هم بشه.
شما با پیگیری رویاهای خودتون باعث تشویق ،دوستان ، فامیل  وآدمهای اطرافتون میشد.اونها تشویق میشن هدفهای بزرگی داشته باشن در نتیجه ما می تونیم یک محرک برای آدمها باشیم تا به اهدافشون برسن.(حال کردی چطور تحلیل کردم؟)
تازه شما نمی‌دونید چه کارهای شگفت انگیزی انجام میدین زمانی که جرات مکینید رویاهای بزرگی رو به واقعیت تبدیل کنید. تصور کنید که به دانشگاه پزشکی میرید و درمان سرطان  یا hiv رو پیدا می‌کنید یا پیشرفتی توی فناوری ایجاد میکنید که زندگی میلیون ها نفر رو تغییر میده. اگه همه کوچیک زندگی می‌کردن، هیچ  نوآوری، پیشرفت و رشدی انجام نمیشد…  واقعا ما دوست داریم جزئی از دنیای عقب افتاده باشیم ؟

غلبه بر ترس
دو انتخاب برای زندگی کردن داریم. با ترس زندگی کنیم یا با رویاهای خودمون.  وقتی شما جرات داشتن رویاهای بزرگ رو دارید بدون شک زندگی خودتون رو بر اساس رویاها خواهید داشت. رویاهای شما صدایی رو درونتون آشکار می‌کنه که تمام چیزهای شگفت انگیزی که می‌تونید برای تغییر دنیاتون انجام بدید رو به شما میگه.
مشکل اکثر مردم اینه که اونها صداهای دیگه ای هم می‌شنون که به اونها از دلایل اینکه نمی تونن با رویاهای خودشون زندگی کنن میگن. این صداها همه ی اشتباهات گذشته و دلایل عدم موفقیت شما رو یادآوری می کنه.
یکی از اون صداها ترس. صدای ترس میتونه شما رو برای همیشه زمین گیر کنه.پس لطفا، دست از فکر کردن در مورد مسائلی بدی که ممکن فقط یکبار اتفاق بیفته بردارید.
اگر رویاهای بزرگ خودتون رو دنبال کنید چقدر ممکن زندگی شما تغییر کنه؟ زندگی آدمایی که دوستشون دارید چقدر متفاوت میشه ؟ میدونید چرا؟ فقط به دلیل اینکه شما رویاهای بزرگ خودتون رو دنبال کردین، میتونید توی لذت زندگی کنید. از جواب این سوال‌ها در زمان‌های ترس استفاده کنید تا به شما انگیزه بده.

داستان زندگی رویایی خودتون رو بنویسید
تا  حالا توی یک داستان خوب قرار گرفتید؟ وقتی داستان خوبی میخونی، توی فضای داستان غرق میشی و خودت رو وسط اون داستان میبینی، تصویر سازی میکنی و از دنیای اطرافت خارج میشی .
در واقع، کتاب­ها به نویسنده و خواننده اجازه می‌دن از تخیل خودشون استفاده کنن. نویسنده تخیل خودش رو توی نوشته ها قرار داده و در هر صفحه کتاب میتونید این رو ببینید و خواننده از تخیلش، برای تفسیر اون صفحات استفاده می‌کنه.
زندگی شما مثل درگیر شدن توی یک کتاب خوبه. هر روز بیدار میشید و یک فصل دیگه رو با کارهاتون مینویسید. هیچ‌کس نمی‌دونه داستان زندگی اون چطور به پایان می‌رسه، اما دوست دارید چطور به به پایان برسه؟ من از شما میپرسم.می‌خواهید پیروز داستان زندگی خودتون باشید ؟ یا میخواهید مردم در مورد شما بگن با اینکه کلی پتانسیل و استعداد داشت همه چیز رو  رها کرد؟

حرف آخر
زندگی شما یه هدیه فوق العاده از طرف خدا است، پس اون رو هدر ندیم. حاضر باشید رویاهای بزرگ داشته باشید و به خودتون اجازه بدید که اشتباه کنید، فکر کردن همیشه راهگشا نیست و مسیر رو مشخص نمی‌کنه. به جای اون بیشتر عملگرا باشید. البته که به این معنی نیست شما نمیتونید با فکر کردن راهی برای غلبه بر چالش‌های پیش روتون پیدا کنید. اما نباید توی دام فکر و برنامه ریزی زیاد افتاد. به تلاش های خودتون ادامه بدین تا هر روز مقداری بهتر بشید. مطمئن باشید به همه چیزهایی که فکر می کنید و براشون تلاش میکنید(تلاش خیلی مهم) میرسید.

پایان مقاله 303
رفقا این تن بمیره یه کمکی بکنید
.
.
.
داداشای گلم من فقط یه چیزی ذهنمو درگیر کرده اگه حل بشه دیگه همه چی میوفته رو روال 
.
.
.
میخوام بدونم مباحث پر تست کنکور و آسونش کدوما هستن و چجوری میتونم اونا رو مشخص کنم اگه بهم بگید برنامه ریزیم تکمیل میشه آخه نمیدونم چه مطالبی رو باید حذف کنم
.
.
.
یه سایت پیدا کردم آیدی نوین که یه آزمون طراحی کرده به اسم سنجاز که ۹ مرحله است که برنامه راهبردیش از صفره برای کسایی مثل من که بتونیم مباحث پر تست و درصد آور رو بخونیم میگه هزینش ۲۹۰ هزار تومنه ولی من نمیدونم چرا نمیتونم بهشون اعتماد کنم به نظرتون چیکار کنم رفقا خیلی استرس دارم لطفا یه کمکی بهم بکنید
داداش SR71 عکس پروفایلت عکس یه فضانورده درسته؟!
میشه اسمت رو بدونیم داداش؟؟؟
آخه هی باید بهت بگیم جنگنده 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1
شرمنده من یکم فضول تشریف دارم 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1
اگرم دلت نمیخواد بگی فدای سرت ، شرمندم داداش
 سپاس شده توسط
سلام

آقای an-313nafar2 عضو جدید گروه استوا هستند.

با آرزوی موفقیت

باتشکر
مدیریت گروه های ترک
303
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

[تصویر:  1684869.jpg]دل را ز علی اگر بگیرم چه کنم
بی مهر علی اگر بمیرم چه کنم
فردا که کسی را به کسی کاری نیست
دامان علی اگر نگیرم چه کنم
ولادت با سعادت حیدر کرار بر عاشقان آن حضرت مبارک

سلام سلام... 

تبریک میگم بهتون اینجا رو کلیک کنید.
در ارزوی شهادت، برایم دعا کنید.. 53 53
بهترین دعا برای بهترین دوست به قول سردار شهادت است 302 

هرگز از اهدافتون دست نکشید  Khansariha (46)
هرگز در برابر شیطان و دار و دستش کم نیارید   Khansariha (46) 
ارزش اهداف شما بیشتر از تنبلی و کاهلی است   Khansariha (69)  

4 انجمن شبانه روزی 4

گروه استوا  Smiley-face-cool-2  کنترل ذهن و نگاه

خوش امد گویی به تازه وارد ها

برنامه ریزی   درسیجات

اورژانس

قرار عاشقی (نماز اول وقت )

داداش رشتم ریاضیه
.
.
.
خوش اومدی داداش Welcome (1)
گزیده‌ای از سخنان گهربار امام علی (ع)
۱ ـ  الزَّبیبُ یَشُدُّ الْقَلْبِ، وَ یُذْهِبُ بِالْمَرَضِ، وَ یُطْفِىءُ الْحَرارَةَ، وَ یُطیِّبُ النَّفْسَ. 
 خوردن مویز ـ کشمش سیاه ـ قلب را تقویت، مرض‌ها را برطرف، و حرارت بدن را خاموش، و روان را پاک مى گرداند.
۲ ـ  أطْرِقُوا أهالیکُمْ فى کُلِّ لَیْلَةِ جُمْعَة بِشَیْء مِنَ الْفاکِهَةِ، کَیْ یَفْرَحُوا بِالْجُمْعَةِ. 
 در هر شب جمعه همراه با مقدارى میوه ـ یا شیرینى، ... ـ بر اهل منزل و خانواده خود وارد شوید تا موجب شادمانى آن‌ها در جمعه گردد.
۳ ـ  کُلُوا ما یَسْقُطُ مِنَ الْخوانِ فَإنَّهُ شِفاءٌ مِنْ کُلِّ داء بِإذْنِ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، لِمَنْ اَرادَ أنْ یَسْتَشْفِیَ بِهِ. 
آنچه اطراف ظرف غذا و سفره مى ریزد جمع کنید و بخورید، که همانا هرکس آن‌ها را به قصد شفا میل نماید، به اذن حق تعالى شفاى تمام دردهاى او خواهد شد.
۴-لا ینبغى للعبد ان یثق بخصلتین: العافیة و الغنى، بَیْنا تَراهُ مُعافاً اِذْ سَقُمَ، وَ بَیْنا تَراهُ غنیّاً إذِ افْتَقَرَ. 
 سزاوار نیست که بنده خدا، در دوران زندگى به دو خصوصیّت اعتماد کند و به آن دلبسته باشد: یکى عافیت و تندرستى و دیگرى ثروت و بى نیازى است. زیرا چه بسا در حال صحّت و سلامتى باشد ولى ناگهان انواع مریضى‌ها بر او عارض مى گردد و یا آن که در موقعیّت و امکانات خوبى است، ناگهان فقیر و بیچاره مى شود.
۵ ـ  أعَزُّ الْعِزِّ الْعِلْمُ، لاِنَّ بِهِ مَعْرِفَةُ الْمَعادِ وَ الْمَعاشِ، وَ أذَلُّ الذُّلِّ الْجَهْلُ، لاِنَّ صاحِبَهُ أصَمُّ، أبْکَمٌ، أعْمى، حَیْرانٌ. 
عزیزترین عزّت‌ها علم و کمال است، براى این که شناخت معاد و تأمین معاشِ انسان، به وسیله آن انجام مى پذیرد؛ و پست‌ترین ذلّت‌ها جهل و نادانى است، زیرا که صاحبش همیشه در کرى و لالى و کورى است و در تمام امور سرگردان خواهد بود.
۶ ـ  جُلُوسُ ساعَة عِنْدَ الْعُلَماءِ أحَبُّ إلَى اللّهِ مِنْ عِبادَةِ ألْفِ سَنَة، وَ النَّظَرُ إلَى الْعالِمِ أحَبُّ إلَى اللّهِ مِنْ إعْتِکافِ سَنَة فى بَیْتِ اللّهِ، وَ زیارَةُ الْعُلَماءِ أحَبُّ إلَى اللّهِ تَعالى مِنْ سَبْعینَ طَوافاً حَوْلَ الْبَیْتِ، وَ أفْضَلُ مِنْ سَبْعینَ حَجَّة وَ عُمْرَة مَبْرُورَة مَقْبُولَة، وَ رَفَعَ اللّهُ تَعالى لَهُ سَبْعینَ دَرَجَةً، وَ أنْزَلَ اللّهُ عَلَیْهِ الرَّحْمَةَ، وَ شَهِدَتْ لَهُ الْمَلائِکَةُ: أنَّ الْجَنَّةَ وَ جَبَتْ لَهُ. 
 یک ساعت در محضر علماء نشستن ـ که انسان را به مبدأ و معاد آشنا سازند ـ از هزار سال عبادت نزد خداوند محبوب‌تر خواهد بود. توجّه و نگاه به عالِم از إعتکاف و یک سال عبادت ـ مستحبّى ـ در خانه خدا بهتر است. زیارت و دیدار علماء، نزد خداوند از هفتاد مرتبه طواف اطراف کعبه محبوب‌تر خواهد بود، و نیز افضل از هفتاد حجّ و عمره قبول شده است. همچنین خداوند او را هفتاد مرحله ترفیعِ درجه مى دهد و رحمت و برکت خود را بر او نازل مى گرداند، و ملائکه شهادت مى دهند به این که او اهل بهشت است.
۷ ـ اِعْجابُ الْمَرْءِ بِنَفْسِهِ دَلیلٌ عَلى ضَعْفِ عَقْلِهِ.
فخر کردن انسان به خودش، نشانه کم عقلى او است.
۸ ـ  أیُّهَا النّاسُ، إِیّاکُمْ وُحُبَّ الدُّنْیا، فَإِنَّها رَأْسُ کُلِّ خَطیئَة، وَبابُ کُلِّ بَلیَّة، وَداعى کُلِّ رَزِیَّة.
 اى گروه مردم، نسبت به محبّت و علاقه به دنیا مواظب باشید، چون که علاقه و محبّت به دنیا اساس هر خطا و انحرافى است، و دروازه هر بلا و گرفتارى است، و نزدیک کننده هر فتنه و آشوب؛ و نیز آورنده هر مصیبت و مشکلى است.
۹ ـالسُّکْرُ أرْبَعُ السُّکْراتِ: سُکْرُ الشَّرابِ، وَسُکْرُ الْمالِ، وَسُکْرُ النَّوْمِ، وَسُکْرُ الْمُلْکِ.
 مستى در چهار چیز است: مستى از شراب (و خمر)، مستى مال و ثروت، مستى خواب، مستى ریاست و مقام.
۱۰ ـ  أللِّسانُ سَبُعٌ إِنْ خُلِّیَ عَنْهُ عَقَرَ. 
 زبان، همچون درّنده اى است که اگر آزاد باشد زخم و جراحت (سختى به جسم و ایمان) خواهد زد.
۱۱. اِذا اَضَرَّتِ النَّوافِلُ بِالْفَرائِضِ فَارْفُضُوها
زمانى که مستحبّات به واجبات زیان بزند مستحبات را رها کنید.
۱۲. مَنْ تَذَکَّرَ بُعْدَ السَّفَرِ اسْتَعَدَّ
آن که دورى سفر (قیامت) را به یاد آرد، براى آن آماده شود.
۱۳. ما اَکْثَرَ الْعِبَرَ وَ اَقَلَّ الاِْعْتِبارَ!
چه فراوان است عبرت ها، و چه اندک اند عبرت گیران!
۱۴. فِى الْقُرْآنِ نَبَاُ ما قَبْلَکُمْ، وَ خَبَرُ ما بَعْدَکُمْ، وَ حُکْمُ ما بَیْنَکُمْ
خبر آنچه پیش از شما و بعد از شماست، و نیز دستور زندگى شما در قرآن است.
۱۵. اِتَّقُوا مَعاصِىَ اللّهِ فِى الْخَلَواتِ، فَاِنَّ الشّاهِدَ هُوَ الْحاکِمُ
از نافرمانى خدا در خلوت‌ها پروا کنید، که بیننده همان حاکم است.
۱۶. ماءُ وَجْهِکَ جامِدٌ یُقْطِرُهُ السُّؤالُ، فَانْظُرْ عِنْـدَ مَـنْ تُقْطِـرُهُ
آبرویت جامد است، اظهار حاجت آن را آب می‌کند و مى ریزد، توجه کن آن را نزد چه کسى مى ریزى.
۱۷. اَشَدُّ الذُّنُوبِ مَا اسْتَهانَ بِهِ صاحِبُهُ
سخت‌ترین گناهان گناهى است که گنهکار آن را ناچیز بشمارد.
۱۸. مَنْ نَظَرَ فى عَیْبِ نَفْسِهِ اشْتَغَلَ عَنْ عَیْبِ غَیْرِهِ
آن که در عیب خود نظر کند از نظر در عیب دیگران بازماند.
۱۹. مَنْ کَثُرَ کَلامُهُ کَثُرَ خَطَأُهُ، وَ مَنْ کَثُرَ خَطَأُهُ قَلَّ حَیاؤُهُ، وَ مَنْ قَلَّ حَیاؤُهُ قَلَّ وَرَعُهُ، وَ مَنْ قَلَّ وَرَعُهُ ماتَ قَلْبُهُ، وَ مَنْ ماتَ قَلْبُهُ دَخَلَ النّارَ
هرکه گفتارش فراوان شد خطایش فزونى گرفت، و هرکه خطایش بسیار گشت حیایش اندک شد، و هر که حیایش اندک شد پارساییش کم شد، و هر که پارساییش کم شد دلش مرد، و هرکه دلش بمیرد وارد آتش شود.
۲۰. اِعْجَبُوا لِهذَا الاِْنْسانِ، یَنْظُرُ بِشَحْم، وَ یَتَکَلَّمُ بِلَحْم، وَ یَسْمَعُ بِعَظْم، وَ یَتَنَفَّسُ مِنْ خَرْم
از این انسان شگفت زده شوید که با پیه اى مى بیند، با گوشتى مى گوید، با اسـتخوانى مى شـنود، و از حفره اى تنفس مى کنـد.
سلااااااااااام 317

امیدوارم همه در حد 100 درصد عالی باشن 317

هاشم عزیز
اینکه از همین الآن اهداف بلند مدت داری خیلی عالیه 49-2
این برای مشخص کردن راه و مسیر خیلی مهمه

سپهر جان
داداش نمیدونستم بیماری Shy
گفته بودی سرما خوردی ولی فکر کردم تموم شد و خوب شدی
خدایا حال داداش سپهر ما رو خوب کن 63
داداش برای جشن هم باید بگم سلامتیت مهمتره
میگفتی خودم میگرفتم Khansariha (18)
برای گوشی هم اشکالی نداره
فقط مراقب باش خیلی روی پاکی اثر منفی نذاره
الآن سلامتیت از همه چیز مهمتره
خوب استراحت کن 128fs318181

سینا جان
به گروه استوا خیلی خوش اومدی 49-2
همه توضیحات لازم رو سرپرست عزیز گروهمون آقا SR71 گفتن
و اینکه یه چند خطی درباره خودت برامون بنویس 128fs318181
اینکه چندمی و چه رشته ای میخونی 128fs318181
به نظرت برای ترک بهتر چه اقداماتی میشه انجام داد؟ Khansariha (18)
تا حالا تلاش کردی ترک کنی؟
چه نتیجه ای از این تلاش ها گرفتی؟ 25

این خیلی عالیه که یه جوون توی اوایل جوانیش میخواد به پاکی برسه
ما خیلی خوشحالیم که دوست جدید و تازه نفسی به گروهمون پیوست، این خیلی عالیه 49-2

یا مهدی عزیز
داداش عزیز به نظرم راجع به اون سایت و مجموعه تحقیق کن بعد
مطالب پر تکرار دروس رو هم میتونی توی گوگل یه سرچ بزنی تا بیاد برات
فکر میکنم منظورت بودجه بندی کنکور باشه
اینکه مثلاً از کدوم فصل درس ریاضی بیشتر سؤال میاد
این بودجه بندی معمولاً ثابته و با یه سرچ ساده همش میاد برات

اینجا رو یه نگاه بنداز

عرفان عزیز
ممنون بابت مقاله
بعد از سه روز بالاخره بخش اول مقاله رو تموم کردم 65
بخش دوم رو هم تا جمعه باید صبر کنی دیگه 65

ولی خیلی عالیه
من بخش اول رو که خوندم خیلی فوق‌العاده بود Khansariha (69)

نقل قول: من یکی از 4 سرپرست هستم

هووومممم؟؟؟؟!!! 17
منو ناک اوت کردی؟ 17
پنج تا سرپرست بودیم فکر کنم؟ 65

ممنون بابت توضیحاتی که برای سینا جان گفتی 303

سرباز آقای عزیز
منم میلاد با سعادت امام علی رو به شما و همه دوستان درجه یکمون تبریک میگم 53
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال