امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

گروه ۶ آقایان: استوا (غیر فعال) (حامی: مهدوی - سرپرست: محسنین)

(1402 مرداد 5، 19:09)Amirali.d نوشته است:
(1402 مرداد 5، 18:21)ahmad862 نوشته است: بچه ها من دیگه باختم
امروز متاسفانه لغزش کردم
به نظرم منو از گروه بندازین بیرون چون دیگه من نمیتونم ترک کنم Shy 809197ps94ijjhwg
من روز تاسوعا لغزش کردم 809197ps94ijjhwg
و به نظرم وقتی کسی روز تاسوعا دچار لغزش بشه دیگه جای امیدی نداره 809197ps94ijjhwg
سلام داداش جان 303
حتما غسل و توبه بکن و به صراط مستقیم برگرد
یکی از حیله های شیطون اینه که توی روز خاص و حساس تمام تلاشش رو میکنه تا ما رو به زمین بزنه
اگر موفق بشه این کار رو بکنه خیییلی عالی وظیفه خودش یعنی ناامید کردن انسان رو انجام داده
پس گول شیطون رو نخور. اگر بدترین کار ها رو در بد ترین موقعیت ها هم انجام داده باشی ولی حسابی پشیمون باشی و نیت کنی که دیگه تکرار نکنی خدا میبخشه داداش. به ارحم الراحمین بودن خدا ایمان داشته باش
این یه تجربه خوب برای شما شد که روزای حساس حواست چندین برابر جمع باشه و خیلی مراقب نفس سرکش باشی
ممکنه در طول روز یه اتفاق خیلی کوچیک برات راه لغزش رو هموار تر کنه
پس داداش ناامید نشو و یه توبه ی مخلصانه کن و از اهل بیت علیهم السلام هم کمک بگیر خصوصا این روزا که در توبه بیشتر از قبل بازه و روز های آقا اباعبدالله الحسین هست
اتفاقا من هم امروز وسوسه ی سنگینی شدم که لغزش کنم ولی حسابی مقاومت کردم و گفتم من اگه سرم بره حتی کوچیک ترین گامی به سمت لغزش بر نمیدارم
همین مقاومت باعث شد که دیگه شیطون دست از سرم برداره
پس ببین امروز که یه روز خیلی مهمه و اگه کسی تو این روز لغزش کنه ممکنه زیاد ناامید بشه شیطون همه رو وسوسه کرده و هر کسی بیشتر مقاومت کرده پاک مونده
پس داداش وقتی وسوسه شدی یکم به غیرت و مرامت بر بخوره و بگو من اگه سرم بره قولم نمیره. بگو فقط به خاطر امام زمانم این کار رو نمیکنم والسلام...

سلام داداش
چطوری؟
ممنونم ازت
آره این واسم تجربه شد که شیطون حتی توی محرم هم دست بردار ما نیس و اگر حواسمون نباشه ما رو نابود می‌کنه
با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هر چی خواهی کن
[تصویر:  gol1.gif]
به نام خدا

اعلام وضعیت‌های پاکی
Gol لیست بروز شده 1402/04/06 Gol

[تصویر:  unnamed.gif]

محسنین / 6 تیر 1402 / 22 روز خوب ........................... در انتظار ستاره سیزدهم

سورنا / 28  تیر  1402 / 2 روز خوب ................................ در انتظار 10 روز خوب

Tagon ا / 6 اردیبهشت 1402 / بسم الله قهرمان ................ در انتظار 30 روز خوب

علیرضا32 /19 تیر 1402 / 9 روز خوب............................... در انتظار 30 روز خوب

Amirali.d ا / 30 تیر 1402 / 4روز پاک ............................. در انتظار 20 روز خوب

مرد مقاومت / 25 تیر 1402 / بسم الله قهرمان.....................در انتظار 20 روز خوب

تاج / 1 فروردین 1402 / 55 روز خوب ................................. در انتظار ستاره سوم

عقاب علوی/ 1 فروردین 1402 / 14 روز خوب........................... در انتظار ستاره اول

توکلت الله/14فروردین1402 /3روز خوب................................درانتظار 10 روز خوب 

Amir.m1382 ا / 19 شهریور 1401 / بسم‌الله قهرمان ............در انتظار 10 روز خوب

ahmad862 ا / 5 تیر 1402 / بسم الله قهرمان....................... درانتظار 10 روز خوب 

ثاقب / 31  تیر 1402  / 1 روز خوب .................................. در انتظار 10 روز خوب 

[تصویر:  2495801135216185771031818916912923637220_kj0w.jpg]

□ لیست درحال بروز رسانی می‌باشد . به زودی تغییرات و اصلاحات اعمال خواهد شد .
سلام به همه داداش های استوایی
ان شاء الله حالتون خوب باشه.
عاشورای حسینی رو تسلیت عرض می کنم.

احمد جان، بابت لغزش متاسفم.
توصیه های امیرعلی خیلی خوب بود.
امیدوارم در این مسیر بمونی و کنار نکشی.

در این شرایط، وسوسه ها به انسان هجوم میارن که تو نمی تونی پاک بشی یا لیاقت پاکی نداری تا انسان از ادامه مسیر ناامید بشه.
مرد اونه که تا انتهای این مسیر، محکم و مقتدر به راهش ادامه بده.
وگرنه کنار کشیدن کار راحت و آسون و البته مضر هست.
ان شاء الله خدا به همه مون کمک کنه.

ضمناً در مورد سوالت، من خیلی وقته که درسم تموم شده داداش جان 128fs318181

و
عرض خدا قوت ویژه خدمت داداش آرمین عزیز، این مرد بزرگ و فوق العاده ارزشمند 302
ان شاء الله سلامت و پایدار باشه.

و
از همه داداش های خوبم، یا باب الحوائج، امیرعلی، تاج و محسنین تشکر می کنم 302

در پناه خدا باشید.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام
عزاداری هاتون قبول حق

نقل قول: تاج جان به جز خودت چه کسی تو این گروه کنکوری هست؟
تاریخ اعلام نتایج مشخص شده؟
نه فکر نمیکنم کسی دیگه ای هم باشه
اول شهریور ماه میاد.

نقل قول: □ لیست درحال بروز رسانی می‌باشد . به زودی تغییرات و اصلاحات اعمال خواهد شد .

خداقوت  Thankyou
سلام

امروز متاسفانه لغزش کردم
به نظرم منو از گروه بندازین بیرون چون دیگه من نمیتونم ترک کنم Shy 809197ps94ijjhwg
و به نظرم وقتی کسی روز تاسوعا دچار لغزش بشه دیگه جای امیدی نداره 809197ps94ijjhwg

داداش احمد عزیز از درگاه خدا هیچ‌کس نباید ناامید بشه. چون خدا رحیمه. توابه. غفوره. هم خیلی مهربانه هم خیلی توبه‌پذیر و هم خیلی بخشنده.
اما باید بهش ثابت کنیم ارزش مهربانیش رو داریم. ارزش توبه‌پذیریش رو دارم. ارزش بخشندگیش رو داریم. قدر فرصتی که برای اصلاح بهمون داده رو می‌دونیم.

داداش جان جوری توبه کن که قدرشناسی در اون جاری باشه.
آدمی که قدر خودش و خدای خودش رو بدونه، با تمام وجود خودش رو از معصیت و نافرمانی خدا دور نگه می‌دونه. از تمام مقدماتی که باعث بشه از حیطه اطاعت خدا خارج بشه.

از اتفاقی که افتاد درس بگیر و آینده رو متفاوت با گذشته رقم بزن. 
ما منتظر روزهای پاک و خوبت هستیم. حتما اراده‌ات خیلی بیش از این‌هاست. Khansariha (18)

(1402 مرداد 5، 20:13)یا باب الحوائج نوشته است: همین پلکی که خدا به ادم داده که ادم موقع دیدن حرام چشمش را بپوشونه چه نعمت بزرگیه

چه نکته ظریفی گفتی. ممنون داداش جان. 

(1402 مرداد 5، 21:17)Amirali.d نوشته است: چه خوش است دست از جان شستن و دنیا را سه طلاقه کردن، از همه قید و بند اسارت حیات آزاد شدن...

همین هوای نفسی که ما رو به گناهان جنسی فرمان میده، بزرگ‌ترین قید و بند ماست. که باعث میشه نتونیم پرواز کنیم و زمین‌گیر بشیم.
و تا از این قید و بند آزاد نشیم، زندگی حقیقی و راستین رو تجربه نمی‌کنیم. عالم بالا رو درک نمی‌کنیم و انسانی سطحی باقی می‌مونیم. چه بسا همون‌طور که در قرآن خدا گفته با زیاده‌روی در گناهان، از حیوانات هم پست‌تر بشیم.

امیدوارم به حق امام حسین (علیه السلام) همه نوجوانان و جوانان از گناه دور باشن و زندگی به دور از اسارت نفس رو تجربه کنن. 

ممنون امیرعلی جان.

(1402 مرداد 5، 21:20)یا باب الحوائج نوشته است: بزرگی گفت: اگر همه شب بخوابید و بامداد در دل بیم داشته باشید، بهتر از آن است که همه شب تا صبح عبادت کنید و بامداد، گرفتار #عجب و #کبر باشید. اول گناه که پدید آمد، کبر بود که از #شیطان سر زد.

توی پاکی هم تا 10 روز و 20 روز و 100 روز پاک شدیم، فکر نکنیم بنده مقرب خدا شدیم و کار تموم شده است.
عجب و کبر که به سراغ‌مون بیاد، دیگه فرقی نداره چند روزه پاکیم. با کله می‌خوریم زمین.  53258zu2qvp1d9v

(1402 مرداد 6، 18:33)تاج نوشته است:
اول شهریور ماه میاد.

به امید خدا که خوش‌خبر باشی برامون.  49-2

(1402 مرداد 6، 17:42)محسنین نوشته است: □ لیست درحال بروز رسانی می‌باشد . به زودی تغییرات و اصلاحات اعمال خواهد شد .

دست گلت درد نکنه داداش عزیز.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام بچه ها امروز عاشورا تموم شد
ولی می‌خوام یه عهد نامه بفرستم
از این به بعد برای هر امام نام عهد نامه مون رو مشخص میکنیم
برای این هفته اسم عهد ناممون امام حسین (ع) باشه
که از الان تا پایان هفته دیگه هستش

عهد نامه امام حسین(ع) از روز ۶ مرداد تا ۱۳ مرداد:
  1. احمد
  2. 53
  3. 53
  4. 53
  5. 53
  6. 53
  7. 53

(1402 مرداد 6، 18:08)صادقین نوشته است: سلام به همه داداش های استوایی
ان شاء الله حالتون خوب باشه.
عاشورای حسینی رو تسلیت عرض می کنم.

احمد جان، بابت لغزش متاسفم.
توصیه های امیرعلی خیلی خوب بود.
امیدوارم در این مسیر بمونی و کنار نکشی.

در این شرایط، وسوسه ها به انسان هجوم میارن که تو نمی تونی پاک بشی یا لیاقت پاکی نداری تا انسان از ادامه مسیر ناامید بشه.
مرد اونه که تا انتهای این مسیر، محکم و مقتدر به راهش ادامه بده.
وگرنه کنار کشیدن کار راحت و آسون و البته مضر هست.
ان شاء الله خدا به همه مون کمک کنه.

ضمناً در مورد سوالت، من خیلی وقته که درسم تموم شده داداش جان 128fs318181

و
عرض خدا قوت ویژه خدمت داداش آرمین عزیز، این مرد بزرگ و فوق العاده ارزشمند 302
ان شاء الله سلامت و پایدار باشه.

و
از همه داداش های خوبم، یا باب الحوائج، امیرعلی، تاج و محسنین تشکر می کنم 302

در پناه خدا باشید.
یا علی

سلام داداش جان
خوبی؟
خیلی ممنونم ازت
ولی آخه اینقدر از اون لغزش ناراحت شدم که لغزش های دیگه اینقدر ناراحت نشدم
(1402 مرداد 6، 20:30)آرمین نوشته است: سلام

امروز متاسفانه لغزش کردم

داداش احمد عزیز از درگاه خدا هیچ‌کس نباید ناامید بشه. چون خدا رحیمه. توابه. غفوره. هم خیلی مهربانه هم خیلی توبه‌پذیر و هم خیلی بخشنده.
اما باید بهش ثابت کنیم ارزش مهربانیش رو داریم. ارزش توبه‌پذیریش رو دارم. ارزش بخشندگیش رو داریم. قدر فرصتی که برای اصلاح بهمون داده رو می‌دونیم.

داداش جان جوری توبه کن که قدرشناسی در اون جاری باشه.
آدمی که قدر خودش و خدای خودش رو بدونه، با تمام وجود خودش رو از معصیت و نافرمانی خدا دور نگه می‌دونه. از تمام مقدماتی که باعث بشه از حیطه اطاعت خدا خارج بشه.

از اتفاقی که افتاد درس بگیر و آینده رو متفاوت با گذشته رقم بزن. 
ما منتظر روزهای پاک و خوبت هستیم. حتما اراده‌ات خیلی بیش از این‌هاست. Khansariha (18)

(1402 مرداد 5، 20:13)یا باب الحوائج نوشته است: همین پلکی که خدا به ادم داده که ادم موقع دیدن حرام چشمش را بپوشونه چه نعمت بزرگیه

چه نکته ظریفی گفتی. ممنون داداش جان. 

(1402 مرداد 5، 21:17)Amirali.d نوشته است: چه خوش است دست از جان شستن و دنیا را سه طلاقه کردن، از همه قید و بند اسارت حیات آزاد شدن...

همین هوای نفسی که ما رو به گناهان جنسی فرمان میده، بزرگ‌ترین قید و بند ماست. که باعث میشه نتونیم پرواز کنیم و زمین‌گیر بشیم.
و تا از این قید و بند آزاد نشیم، زندگی حقیقی و راستین رو تجربه نمی‌کنیم. عالم بالا رو درک نمی‌کنیم و انسانی سطحی باقی می‌مونیم. چه بسا همون‌طور که در قرآن خدا گفته با زیاده‌روی در گناهان، از حیوانات هم پست‌تر بشیم.

امیدوارم به حق امام حسین (علیه السلام) همه نوجوانان و جوانان از گناه دور باشن و زندگی به دور از اسارت نفس رو تجربه کنن. 

ممنون امیرعلی جان.

(1402 مرداد 5، 21:20)یا باب الحوائج نوشته است: بزرگی گفت: اگر همه شب بخوابید و بامداد در دل بیم داشته باشید، بهتر از آن است که همه شب تا صبح عبادت کنید و بامداد، گرفتار #عجب و #کبر باشید. اول گناه که پدید آمد، کبر بود که از #شیطان سر زد.

توی پاکی هم تا 10 روز و 20 روز و 100 روز پاک شدیم، فکر نکنیم بنده مقرب خدا شدیم و کار تموم شده است.
عجب و کبر که به سراغ‌مون بیاد، دیگه فرقی نداره چند روزه پاکیم. با کله می‌خوریم زمین.  53258zu2qvp1d9v

(1402 مرداد 6، 18:33)تاج نوشته است:
اول شهریور ماه میاد.

به امید خدا که خوش‌خبر باشی برامون.  49-2

(1402 مرداد 6، 17:42)محسنین نوشته است: □ لیست درحال بروز رسانی می‌باشد . به زودی تغییرات و اصلاحات اعمال خواهد شد .

دست گلت درد نکنه داداش عزیز.  Khansariha (18)

سلام داداش جان
خوبی؟
از بابت نصیحت هات ممنونم 53
این دفعه توبه کردم انشاالله تا اربعین پاک بمونم
(1402 مرداد 6، 20:51)ahmad862 نوشته است: سلام بچه ها امروز عاشورا تموم شد
ولی می‌خوام یه عهد نامه بفرستم
از این به بعد برای هر امام نام عهد نامه مون رو مشخص میکنیم
برای این هفته اسم عهد ناممون امام حسین (ع) باشه
که از الان تا پایان هفته دیگه هستش

عالیه داداش جان.  49-2
ببینیم تا هفته آینده چند استوایی پاک تحویل ما میدی.  Khansariha (69)

(1402 مرداد 6، 20:57)ahmad862 نوشته است: سلام داداش جان
خوبی؟
از بابت نصیحت هات ممنونم 53
این دفعه توبه کردم انشاالله تا اربعین پاک بمونم

ممنون عزیز دل.
به امید خدا که همین‌طور میشه.
توبه‌ات که از ته دل باشه، امام حسین (علیه‌السلام) هم نظر می‌کنن و به لطف خدا توفیق‌ها حاصل میشه.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام و درود  303 ببخشید امشب خسته ام فردا میام جواب پست ها را مینویسم.

بخش هایی از وصیت‌نامه شهید مهدی باکری:
خدایا! چگونه وصیت نامه بنویسم در حالی که سراپا گناه و معصیت، سراپا تقصیر و نافرمانیم؛ گرچه از رحمت و بخشش تو ناامید نیستم، ولی ترسم از این است که نیامرزیده از دنیا بروم؛

رفتنم خالص نباشد و پذیرفته درگاهت نشوم. یا رب! العفو. خدایا! نمیرم در حالی که از ما راضی نباشی.‌

ای وای که سیه روی خواهم بود. خدایا! چقدر دوست داشتنی و پرستیدنی هستی! هیهات که نفهمیدم!

یا اباعبدالله شفاعت. آه چقدر لذّت بخش است انسان آماده باشد برای دیدار ربّش! ولی چه کنم که تهی دستم. خدایا! تو قبولم کن!خطر وسوسه‌های درونی و دنیا فریبی را شناخته و بر حذر باشیم که صدق نیت و خلوص در عمل، تنها چاره ساز ماست. ‌ای عاشقان اباعبدالله!

بایستی شهادت را در آغوش گرفت، گونه‌ها بایستی از حرارت و شوقش سرخ شود و ضربان قلب تندتر بزند.همواره تربیت حسینی و زینبی بیابید و رسالت آن‌ها را رسالت خود بدانید و فرزندان خود را نیز همانگونه تربیت دهید که سربازانی با ایمان و عاشق شهادت و علمدارانی صالح، وارث حضرت ابوالفضل (ع) برای اسلام به بار آیند.
سلام استوایی های عزیز دل عزاداری هاتون قبول باشه 49-2
مشاجره ها و نزاع ها،نور باطن را خاموش میکند.

❌بسیاری از بی حالی ها و عدم نشاط ها به جهت مشاجرات است.

☝️کم منزلی داریم که در آن پرخاش و تندی نباشد!
?روزی چند تا پرخاش باشد،برکات را از منزل میبرد.

⚠️حتی اگر حق هم با تو بود،در امور جزیی و شخصی مشاجره نکن،چون کدورت می آورد.
مرحوم علامه جعفری از صاحب دلی نقل کرد:
در موضوعی که گمان میکردم حق با من است،داشتم با همسرم مشاجره میکردم؛ ناگهان صورت باطنی غضبم را نشانم دادند! بسیار کریه و زشت بود! آن صورت نزدیکم آمد و گفت:کثیف! ساکت شو!
همین که متنبه شدم فورا "دست همسرم را بوسیدم و عذرخواهی" کردم.
_____
داداش های گلم به هیچ وجه به هیچ وجه با پدر و مادرتون بحث نکنید سعی کنید یه کاری کنید که پدر و مادر از ته دل دعاتون کنن هر وقت پدر و مادرتون وارد اتاقتون یا منزل میشن به احترامشون بلند بشید 49-2
_______
راستی داداش های گلم یک نفر هم وظیفه مشارطع را بر عهده بگیره و بعد از نماز صبح یه مشارطه تو گروه بفرسته تا به عهد پاکی پایبند بشیم 49-2
مثلا:امروز مشارطه میکنم به احترام حضرت علی علیه السلام دست های پدر و مادرم را ببوسم 
ثواب این کارم هدیه کنید به اقا امام زمان ارواحنا فداه 49-2
حالا کی این مسولیت را قبول میکنع؟؟؟
اون لیست مسولیت را کامل نکردیدا Khansariha (51)
 سپاس شده توسط
سلام رفقا ان شاءالله حال دلتون خوب باشه
عزاداری هاتون قبول درگاه حق
عهد نامه امام حسین(ع) از روز ۶ مرداد تا ۱۳ مرداد:
۱.احمد
۲.محمد حسین
۳.  53
۴.  53
۵. 53
۶. 53
۷. 53
۲.احمد/عهدنامه های روزانه
۳. [تصویر:  53.gif]
۴. [تصویر:  53.gif]
۵. [تصویر:  53.gif]
۶. [تصویر:  53.gif]
۷. [تصویر:  53.gif]
۸. [تصویر:  53.gif]
۹.یا باب الحوائج/تلنگر های روزانه
_________
نقل قول: همین کانون هم یک نعمت هست.
آیا ما به عنوان یک نعمت می‌بینیمش؟  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
واقعا همین طوره کانون واقعا نعمته یه رزقه که سر راهمون قرار گرفته برای این که کمک کنیم ک کمک بگیربم یاد بدیم و یا بگیریم
به نظرم کانون مثل یه مدرسه میمونه که از کلاس اولی تا دانشگاهی تو یه مدرسه هستن و دنبال کمک به همدیگه هستن
نقل قول: چه نکته ظریفی گفتی. ممنون داداش جان. 
عزیز دلی داداش جان خیلی ممنون از صحبت های خوبتون
نقل قول: توی پاکی هم تا 10 روز و 20 روز و 100 روز پاک شدیم، فکر نکنیم بنده مقرب خدا شدیم و کار تموم شده است.
عجب و کبر که به سراغ‌مون بیاد، دیگه فرقی نداره چند روزه پاکیم. با کله می‌خوریم زمین.  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
وای وای امان از غرور مثل سقوط آزادی میمونه که ادم به اعتماد طناب میپره پایین ولی طناب پوسیده هست و ادم سقوط میکنه

داداش صادقین
سلام داداش جان خدا قوت به شما خدا خیرتان بدهد 302
داداش تاج
سلام داداش خوبی برای ما از خودت بگو عزیز دل
چه پروفایل زیبایی رفیق 302

داداش امیرعلی
سلام داداش جان خیلی ممنون به خاطر صحبت های خوبت 
و همچنین به خاطر وصیت نامه هایی که میزاری خدا خیرت بده 302
داداش محسنین
سلام داداش جان ماشاءالله مشغول درسی دمت گرم
خیلی ممنون به خاطر لیست عزیز دل 302
منتظر ادامه لیست فواید پاکی که نوشتی هستیما 49-2
نقل قول: سلام داداش جان خیلی ممنونم ازت
پس من برم انشاالله تا پایان اربعین پاک بمونم(البته اگه موفق بشم)
سلام داداش جان باریکلا ماشاءالله با قدرت برو جلو و ادامه بده 
سعی کن هر روز از خوبی های پاکی و بدی های خ.ا بگو
هر شب به مدت یک هفته از خوبی های پاکی و بدی های ح.ا برامون بنویس 49-2
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها
به نظرتون فردی که یک ویدئو مستهجن میبینه و خ.ا نمیکنه باعث نمیشه که از خ.ا رها بشه؟
من یه ویدئو دیدم که گفت اگر فیلم مستهجن ببینین و خ.ا نکنین بعد یه هفته خ.ا از سرتون میره و اونو سرکوب کردین(چون باعث میشه کم کم احساس کنین با اون فیلم خیلیا خودشون رو خالی کردن و شما ارزشتون این نیست که با کسی یا چیزی که همه با اون خودشون رو خالی کردن باشین)
من فکر کنم حرفش درسته حالا اومدم از شما بپرسم ببینم که افرادی که اینو تجربه کردن بگن که درسته یا نه؟

من همیشه دنبال راه ساده واسه ترک میگردم چون فکر میکنم که کنترل نگاه و ذهن و کنترل ساعت گوشی خیلی خیلی خیلی خیلی سخته و ترک خ.ا خیلی سادس و ارزش انجام این کارای سختو نداره و باید با یه روش ساده ترکش کرد

اگر راه حل ساده ای سراغ دارین که نتیجه گرفته باشین خیلی ممنون میشم که توی گروه بفرستین تا همه استفاده کنن
 سپاس شده توسط
سلام به بچه‌های استوایی 303 
خداقوت خدمت داداشای عزیز؛ چه مدیران گل و محترممون و چه اعضای تلاشگر و با انگیزه 302 

میگما؛ گروه بوی قرمه سبزی گرفته 65 
میدونم این چند روز بیکار نبودید و به هر هیئتی بود سر زدید و سهمتونو با خودتون آوردید؛ حالا نظرتون چیه اعتراف کنید کجا قایمشون کردید؟ 25 

(1402 مرداد 7، 11:50)ahmad862 نوشته است: سلام بچه ها
به نظرتون فردی که یک ویدئو مستهجن میبینه و خ.ا نمیکنه باعث نمیشه که از خ.ا رها بشه؟
من یه ویدئو دیدم که گفت اگر فیلم مستهجن ببینین و خ.ا نکنین بعد یه هفته خ.ا از سرتون میره و اونو سرکوب کردین(چون باعث میشه کم کم احساس کنین با اون فیلم خیلیا خودشون رو خالی کردن و شما ارزشتون این نیست که با کسی یا چیزی که همه با اون خودشون رو خالی کردن باشین)
من فکر کنم حرفش درسته حالا اومدم از شما بپرسم ببینم که افرادی که اینو تجربه کردن بگن که درسته یا نه؟

من همیشه دنبال راه ساده واسه ترک میگردم چون فکر میکنم که کنترل نگاه و ذهن و کنترل ساعت گوشی خیلی خیلی خیلی خیلی سخته و ترک خ.ا خیلی سادس و ارزش انجام این کارای سختو نداره و باید با یه روش ساده ترکش کرد

اگر راه حل ساده ای سراغ دارین که نتیجه گرفته باشین خیلی ممنون میشم که توی گروه بفرستین تا همه استفاده کنن

سلام داداش احمد جان؛ حالت چطوره؟ Khansariha (18) 

داداش گلم، ما یه سری تئوریجات داریم که فت و فراوونه و هر جا بریم ازشون می‌شنویم؛ اما از یه طرف دیگه تجربیاتی داریم که صحتشون خیلی بالاتر و دقیق تر از اون تئوریاست.

چیزی که اون ویدئو گفته هیچ صحتی نداره.
چون اول اینکه تجربه شده و این تجربه شکست خورده.
و دوم اینکه
ما چرا داریم ترک میکنیم؟
یکی از دلایل ما برای ترک اینه که اسیر نباشیم.
حالا با وجود تماشای محتوای مستهجن میتونیم بگیم از اسارت رها شدیم و ترک کردیم؟

ما میدونیم که خ.ا فقط یک فعل نیست بلکه زنجیره ای از افعاله که منتهی به لغزش میشن.
سرچ بی مورد، تنهایی فیزیکی، عدم کنترل نگاه یا ذهن، دستورزی، رفت و آمد با دوستان ناباب، تماشای محتوای زشت، صحبت درباره موضوعاتی که نباید و...
همه اینها دایره ای از مواردی رو تشکیل میدن که منجر به خ.ا میشن.
ما با حذف خودِ فعل خ.ا، فقط و فقط این یک فعل رو که نتیجه سایر افعاله حذف کردیم اما نمیتونیم بگیم ما رها شدیم و ترک کردیم.
یه مثال خیلی ساده میزنم.
یکی وزنش زیاده و اعتیاد شدیدی به شیرینی‌جات و غذاهای خوشمزه داره، اما میخواد رژیم بگیره و وزنش رو پایین بیاره.
این فرد میگه من مشکلم فقط خودِ غذا خوردنه!
پس من از این به بعد به یخچال سر میزنم، غذا رو نگاه میکنم، مواد لازم برای پخت شیرینی رو میگیرم و روزانه شیرینی مربایی میپزم، کلی پیتزا میخرم یا درست میکنم و تازه روش سس هم میریزم اما نمیخورم! 22

به نظرت شدنیه؟
تازه ما داریم از فشار روحی روانی که این همه محرک برای فرد به وجود میاره صرف نظر میکنیم.

آیا این فرد میتونه با این کار رژیمشو نگه داره؟
و اگر موفق هم شد، چه آسیب روحی و روانی متحمل خواهد شد؟

درباره ترک هم همینه.
ما تا حالا کسی رو نداشتیم که این کار رو کرده باشه و موفق شده باشه؛ تازه خیلیا با این کار آسیب های جدی دیگری رو متحمل شدن 53258zu2qvp1d9v 
.
.
.
درباره دنبال راه ساده بودن هم.
کسایی که اینطورین عموماً خلاقیت خیلی بالایی دارن و میتونن روش های خیلی جالبی رو پیدا کنن.
چطوره که به جای راه ساده تر؛ راه خلاقانه تری رو انتخاب و یا حتی طراحی کنی؟
راهی برای رهایی کامل از خ.ا و تمام افعال مرتبط با اون.

بچه‌هایی که عموماً حال و حوصله در افتادن با وسوسه رو ندارن و مثل خودت دنبال راه آسونش میرن، نظرشون اینه که با دوری از عوامل وسوسه و در معرض محرک ها قرار نگرفتن میتونن راحت تر ترک کنن و این کار رو هم کردن و پاکی های سه رقمی که سهله، به پاکی های چهار رقمی هم رسیدن 128fs318181
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام و درود 303
بخشی از وصیت‌نامه شهید ابراهیم همت:
[تصویر:  nody-عکس-محمد-ابراهیم-همت-1624503018_hz7d.jpg]

مادر جان من متنفر بودم و هستم از انسان‌های سازشکار و بی‌تفاوت و متاسفانه جوانانی که شناخت کافی از اسلام ندارند و نمی‌دانند برای چه زندگی می‌کنند و چه هدفی دارند و اصلا چه می‌گویند بسیارند.‌ ای کاش به خود می‌آمدند. از طرف من به جوانان بگوئید چشم شهیدان و تبلور خونشان به شما دوخته است. بپاخیزید و اسلام را و خود را دریابید.
پدر و مادر؛ من زندگی را دوست‌دارم، ولی نه آنقدر که آلوده‌‌اش شوم و خویشتن را گم و فراموش کنم علی‌وار زیستن و علی‌وار شهید شدن، حسین‌وار زیستن و حسین‌وار شهید شدن را دوست می‌دارم شهادت در قاموس اسلام کاری‌ترین ضربات را بر پیکر ظلم، جور، شرک و الحاد می‌زند و خواهد زد.
(1402 مرداد 7، 12:25)مهدوی نوشته است: سلام به بچه‌های استوایی 303 
خداقوت خدمت داداشای عزیز؛ چه مدیران گل و محترممون و چه اعضای تلاشگر و با انگیزه 302 

میگما؛ گروه بوی قرمه سبزی گرفته 65 
میدونم این چند روز بیکار نبودید و به هر هیئتی بود سر زدید و سهمتونو با خودتون آوردید؛ حالا نظرتون چیه اعتراف کنید کجا قایمشون کردید؟ 25 

(1402 مرداد 7، 11:50)ahmad862 نوشته است: سلام بچه ها

سلام داداش احمد جان؛ حالت چطوره؟ Khansariha (18) 

داداش گلم، ما یه سری تئوریجات داریم که فت و فراوونه و هر جا بریم ازشون می‌شنویم؛ اما از یه طرف دیگه تجربیاتی داریم که صحتشون خیلی بالاتر و دقیق تر از اون تئوریاست.

چیزی که اون ویدئو گفته هیچ صحتی نداره.
چون اول اینکه تجربه شده و این تجربه شکست خورده.
و دوم اینکه
ما چرا داریم ترک میکنیم؟
یکی از دلایل ما برای ترک اینه که اسیر نباشیم.
حالا با وجود تماشای محتوای مستهجن میتونیم بگیم از اسارت رها شدیم و ترک کردیم؟

ما میدونیم که خ.ا فقط یک فعل نیست بلکه زنجیره ای از افعاله که منتهی به لغزش میشن.
سرچ بی مورد، تنهایی فیزیکی، عدم کنترل نگاه یا ذهن، دستورزی، رفت و آمد با دوستان ناباب، تماشای محتوای زشت، صحبت درباره موضوعاتی که نباید و...
همه اینها دایره ای از مواردی رو تشکیل میدن که منجر به خ.ا میشن.
ما با حذف خودِ فعل خ.ا، فقط و فقط این یک فعل رو که نتیجه سایر افعاله حذف کردیم اما نمیتونیم بگیم ما رها شدیم و ترک کردیم.
یه مثال خیلی ساده میزنم.
یکی وزنش زیاده و اعتیاد شدیدی به شیرینی‌جات و غذاهای خوشمزه داره، اما میخواد رژیم بگیره و وزنش رو پایین بیاره.
این فرد میگه من مشکلم فقط خودِ غذا خوردنه!
پس من از این به بعد به یخچال سر میزنم، غذا رو نگاه میکنم، مواد لازم برای پخت شیرینی رو میگیرم و روزانه شیرینی مربایی میپزم، کلی پیتزا میخرم یا درست میکنم و تازه روش سس هم میریزم اما نمیخورم! 22

به نظرت شدنیه؟
تازه ما داریم از فشار روحی روانی که این همه محرک برای فرد به وجود میاره صرف نظر میکنیم.

آیا این فرد میتونه با این کار رژیمشو نگه داره؟
و اگر موفق هم شد، چه آسیب روحی و روانی متحمل خواهد شد؟

درباره ترک هم همینه.
ما تا حالا کسی رو نداشتیم که این کار رو کرده باشه و موفق شده باشه؛ تازه خیلیا با این کار آسیب های جدی دیگری رو متحمل شدن 53258zu2qvp1d9v 
.
.
.
درباره دنبال راه ساده بودن هم.
کسایی که اینطورین عموماً خلاقیت خیلی بالایی دارن و میتونن روش های خیلی جالبی رو پیدا کنن.
چطوره که به جای راه ساده تر؛ راه خلاقانه تری رو انتخاب و یا حتی طراحی کنی؟
راهی برای رهایی کامل از خ.ا و تمام افعال مرتبط با اون.

بچه‌هایی که عموماً حال و حوصله در افتادن با وسوسه رو ندارن و مثل خودت دنبال راه آسونش میرن، نظرشون اینه که با دوری از عوامل وسوسه و در معرض محرک ها قرار نگرفتن میتونن راحت تر ترک کنن و این کار رو هم کردن و پاکی های سه رقمی که سهله، به پاکی های چهار رقمی هم رسیدن 128fs318181
سلام داداش مهدوی جان
خوبی؟
من میتونم ازت چن تا دیگه سوال بپرسم یا ازت مشورت بگیرم چون توی زمینه ترک هنوز زیاد حرفه ای نیستم و تازه به فکر ترک افتادم ولی قصدم جدیه که ترکش کنم

به نظر تو اگر ما موسیقی گوش کنیم یا با رل یا کراشمون حرف بزنیم(حرف معمولی نه مثبت ۱۸) در اونصورت بازم دچار لغزش میشیم
چون من خودم اینها رو تجربه کردم و تا مدتی سمتش نرفتم
آخه داداش من خودم می‌دونم که مشکل اصلیم وقت اضافی آوردنه ولی با این کار ها میتونم وقتمو پر کنم
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان