امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1399 فروردين 27، 12:17)رهگذر1 نوشته است:
نقل قول: ولی دو موضوع دیگه هست
۱_ اعتماد به نفسم خیلی افت داره
۲_ایمانم قوی نیست

سلام رضا جان

عزت نفس و اعتماد به نفس چیزی نیست که یه شبِ درست بشه شما نیاز داری رویِ فکر و جسمت کار کنی تا اعتماد بنفست بره بالا،،، برای اینکار دو راه که خودم امتحان کردم و صدرصد جواب میده بهت پیشنهاد می کنم

اول اینکه بنظرم سعی کن حتما در روز حداقل یک ساعت یا نیم ساعت ورزش منظم و روزانه داشته باشی... (خیلی برای تمرکز داشتن و اعتماد بنفس تاثیر داره)

دوم اینکه سعی کن سخنرانی ها روانشناسی یا مذهبی در مورد اعتماد به نفس و عزت نفس گوش بدی ( البته اگه خوب گوش کنی به مرور زمان رو طرز فکرت تاثیر میذاره مطمئا باش)

البته این دو باید با هم باشه یعنی ورزش و گوش دادن به سخنرانی رو باید در برنامه روزانت بگنجانی

به راهنمایی های دیگران هم گوش بده حتما راهگشاس

موفق باشی 53

ممنون از شما قطعا موثره نظرتون
(1399 فروردين 26، 18:59)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: اما سعید جان، آدم به یه مرحله ای می تونه برسه، که اصلا این مسائل و صد تا مسئله بد تر هم هیچ گزندی بهش نرسونن.
اگر آدم کثافت پشت این ها را ببینه‌، اصلا سمتشون نمیره.
اگر بفهمی که یکی داره با این کارا فریبت می ده که جیب خودش رو پر پول کنه، سمتش نمی ری.
اگر بفهمی که اون بازیگر بدبختی که توی فیلم مستهجن بازی می کنه، چقدر سختی می کشه و چقدر از خودش بدش میاد، نمی ری سمتش.

اون هم انسانه، اون هم فطرت داره، اون هم پاکی رو دوست داره، اما مجبوره برای پول این کار رو بکنه.
و کلیک کردن تو روی اون تصاویر، یعنی این که این صنعت و تجارت پابرجا بمونه.

دقیقا همین طوره برادر. من یه خاطراتی میخوندم از یک پ.و.ر.ن استار که درباره ی تجربه های وحشتناکش حرف می زد..من اصلا یکی از متوقف کننده هام همینه..وقتی فیلم میبینیم به خودم میگم خجالت نمی کشی که این زن باید به خاطر تو و امثال تو این جوری تن به این وضعیت بده و بعد توی بییننده ببینی و لذت ببری!..میدونی چی میشه ..این آدم رو بی حس می کنه...آدم رو از انسانیت دور می کنه..وقتی میبینی اون زن داره تو اون فیلم کذایی درد میکشه ولی برای خوش اومدن تو الکی نقش بازی می کنه که داره لذت میبره..ته ذهنت میدونی که داره درد می کشه...اینجوری اون حس احساس همدردی در وجودت می خشکه..اگر آدم های دیگری رو هم تو خیابون و جاهای دیگه دیدی که تو زندگیشون درد داشتن راحت تر از کنارشون رد میشی..سنگدل تر میشی...

(1399 فروردين 24، 0:05)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: تنها مشکل اساسی زندگی من این بود که مراسم خاستگاری ما به خاطر این کرونا فعلا تعویق افتاده (پیش خودمون باشه این داستان ها)

داداش خیلی خوشحال شدم که داری میری سراغ زندگی مشترک..انشالله همه چی به خوبی پیش بره..قطعا ازدواج بهترین و درست ترین راه برای ارضای میله و بخش بزرگی از این مشکلات رو حل می کنه... امیدوارم زندگی زیبا و خوبی برات در پیش باشه. 53

(1399 فروردين 27، 9:47)رضا خان نوشته است: ولی دو موضوع دیگه هست
۲_ایمانم قوی نیست

رضا جانِ عزیز برای حل مشکل اعتماد به نفس بهترین راه خودشناسیه..برای خود شناسی بهترین راه مطالعه ی کتاب های روانشناسیه..البته مواظب باش تو دام کتابهایی که اصطلاحا بهش میگن "روانشناسی عامه پسند" نیفتی..به نظرم کتاب "هفت عادت مردمان موثر" رو بخون.

ایمان واقعا یک مسئله ی شخصیه و هر فردی باید خودش و به روش خودش به دستش بیاره..به نظرم گوش دادن به راه این و راه اون فایده ای نداره..ایمان فقط از طریق خودت و به روش خودت به دست میاد..خدایی که من میشناسم و قبولش دارم و کمکم می کنه فقط خدای منه...تو هم سعی کن خدای خودت رو پیدا کنی...
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
آقا سعید تا حالا کتابای روانشناسی نخوندم ولی خب اگه تاثیر گذار باشه دوست دارم امتحان کنم.. ممنون از معرفی کتاب
سلام
14 صلوات برای پاکی، سلامتی و عاقبت به خیری داداش رضا53

داداش خ ا بدترین حس ها رو به آدم منتقل می کنه.
طوری که همیشه احساس ضعف و ناامیدی دنبال آدمه. حتی وقتی که داره کار خوب انجام می ده.

سعی کن یه جور نشاط و روحیه در خودت ایجاد کنی.
همین که سال جدید رو با پاکی شروع کردی خودش حس مثبتیه.
ببین توی زندگی چه کاری برات مفیده و حس نشاط درونی به شما می ده.

موضوع سیزدهم فکر برتر(اینجا) مربوط به همین موضوعه پیشنهاد می کنم بخونی1

داداش
ذهنی که به خ ا عادت کرده و هر لحظه‌ی ناخوشایندی پیش اومده سریعاً رفته سمت انجام خ ا، حالا نمی تونه تحمل کنه بدون خ ا مشکلات رو پشت سر بذاری.

هر چه قدر تمرین کنی و کارای خوب انجام بدی، ذهنت به مقاوم شدن عادت می کنه و اعتماد به نفست بهبود پیدا می کنه.
کافیه از حس های ناامیدانه فاصله بگیری تا قدری ذهنت آروم بشه.

اگه اعتماد به نفسنت رو قوی کردی و از پس مسئولیت های زندگی بر اومدی می تونی روی تقویت ایمانت کار بکنی.
هم زمان هر دو رو تقویت کن.
با تفکر، با تمرین کارهای خوب و خدا پسندانه و انجام تکالیفی که خدا به عهده‌ی ما گذاشته1

داداش از خدا برات بهترین حس ها و حال ها رو می خوام53
ان شاء الله پاک و سربلند باشی1
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
نقل قول: ولی دو موضوع دیگه هست
۲_ایمانم قوی نیست

۱۴ صلوات برای آرامش و پاکی رضاخان 53 

رضای عزیز

به دو تا موضوع خیلی مهم اشاره کردی.
به نظر من این دو تا به هم گره خورده ان.

اعتماد به نفس و ایمان قوی.
همون طور که سوشیانس گفت،‌ اعتماد به نفس به خودشناسی ربط داره، خودشناسی هم به خداشناسی می رسه.

من عرف نفسه فقد عرف ربه.
ایمان انسان هم قوی شه، اعتماد به نفسش هم می ره بالا، چون حس آرامش و توکل نسبت به نیروی برتر پیدا می کنه.

یه نکته جالب دیگه هم که خ.ا جفت این دو تا موضوع رو هدف می گیره.
هم اعتماد به نفس رو می زنه، هم اعتماد به خدا رو خراب می کنه.

به نظر من مواردی که بچه ها گفتن خیلی راهکار های خوبی بود.
پیشنهاد منم اینه که شروع کنی به اقدام. به عمل.
یه کاری انجام بدی، کوچیک هم بود کارش اشکالی نداره.

انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

فردا روز ختم صلوات برای آقا مجیده 53 

مجید جان فردا منتظرت هستیم. Confetti 

دوستان لطفا در نظرسنجی بالای این تاپیک شرکت کنید.
فقط قبلش اطلاعیه آرمین رو بخونید.

خداحافظی

سپاس شده توسط
تشکر از آقای صادقین و عاشق ، دمتون گرم
(1399 فروردين 27، 23:03)رضا خان نوشته است: تشکر از آقای صادقین و عاشق ، دمتون گرم

دم شما گرم داداش.

هنوز هم برای ثبت نام وقت هستا.

برنامه ختم صلوات:
۱-عاشق [تصویر:  53.gif]
۲-سوشیانس [تصویر:  53.gif]
۳-رضا خان [تصویر:  53.gif]
۴- مجید [تصویر:  53.gif]
۵- [تصویر:  53.gif]

خداحافظی

سپاس شده توسط
14صلوات برای اقا رضا 
به نیت پاکی و رفع تمامی مشکلاتش 53
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
از صمیم قلبم ازتون ممنونم
سلام به دوستان و عزیزان دل امیدوارم روزتون رو ب خوبی شروع کرده باشید گویا امروز من میتونم یه مختصر درد و دلی بکنم خیلی هم عالی 42
اول از همه من ۵۰ صلوات رو تقدیم میکنم ب اقای رضای گل امیدوارم مشکلاتش حل بشه 
نمیدونم شاید توی کانون در مورد چیزی که میخوام بگم توی کانون خونده باشید از قبل 
من پارسال به طور خیلی بدی درگیر یه سری جریانای عاطفی شدم منتهی بعد مدتی بهم بدجور ضربه زد طرف مقابلم به طور که حتی به این فکر افتادم که خودمو خلاص کنم واقعا داشتم میرفتم که این کارو هم بکنم همه شرایط هم مهیا بود همه چی،زندگیم ب طرز فجیعی داغون شده بود اصلا هیچ کاری دوست نداشتم بکنم شکست های پشت سر هم کارهای عقب مونده زیاد غر زدنای الکی دورو بریام استرس های رومزره  تموم اینا باعث شده بود یه ادم داغون و افسرده بشم
نمیدونم واقعا چجوری سال گذشته رو پشت سر گذشتم ولی مثل یه کابوس بود واسم کابوس یک ساله ای که منو داشت روز ب روز از روز قبلم داغون تر میکرد 
متاسفانه  هنوز هم اثراتش هست توی وجودمه ولی خوب خیلی بهتر شدم  ولی بازم خیلی مونده که بخوام بگم من ادم نرمالی حساب میشم یا نه 
خیلی وقتا نشستم دارم به کارو زندگیم میرسم یهو فکرم میره سمت جریانای پارسال یه حس غم خیلی زیادی دور و برمو میگیره بی خود و بی جهت میشینم گریه میکنم 
نمیدونم چیکار کنم اوضاع سخته
ممنون رفیق به خاطر صلوات
ناراحتی حق شماست چون وقتی اون خاطره یا هرچی میاد تو ذهنت حالتو بد میکنه و نمیشه راحت از کنارش رد شد.. پس حق دارین
ولی خوبه که خیلی خودتو توش غرق نمیکنی.. به قول تودت یه مدت زمان بهش فکر میکنی و بعد بیخیالش میشی..

مثل باتلاقی که هرچی بیشتر دست و پا بزنی بیشتر میری ته و در اومدنت سخت تر میشه.. موفق باشی رفیق
(1399 فروردين 28، 9:19)majid78 نوشته است: سلام به دوستان و عزیزان دل امیدوارم روزتون رو ب خوبی شروع کرده باشید گویا امروز من میتونم یه مختصر درد و دلی بکنم خیلی هم عالی 42
اول از همه من ۵۰ صلوات رو تقدیم میکنم ب اقای رضای گل امیدوارم مشکلاتش حل بشه 
نمیدونم شاید توی کانون در مورد چیزی که میخوام بگم توی کانون خونده باشید از قبل 
من پارسال به طور خیلی بدی درگیر یه سری جریانای عاطفی شدم منتهی بعد مدتی بهم بدجور ضربه زد طرف مقابلم به طور که حتی به این فکر افتادم که خودمو خلاص کنم واقعا داشتم میرفتم که این کارو هم بکنم همه شرایط هم مهیا بود همه چی،زندگیم ب طرز فجیعی داغون شده بود اصلا هیچ کاری دوست نداشتم بکنم شکست های پشت سر هم کارهای عقب مونده زیاد غر زدنای الکی دورو بریام استرس های رومزره  تموم اینا باعث شده بود یه ادم داغون و افسرده بشم
نمیدونم واقعا چجوری سال گذشته رو پشت سر گذشتم ولی مثل یه کابوس بود واسم کابوس یک ساله ای که منو داشت روز ب روز از روز قبلم داغون تر میکرد 
متاسفانه  هنوز هم اثراتش هست توی وجودمه ولی خوب خیلی بهتر شدم  ولی بازم خیلی مونده که بخوام بگم من ادم نرمالی حساب میشم یا نه 
خیلی وقتا نشستم دارم به کارو زندگیم میرسم یهو فکرم میره سمت جریانای پارسال یه حس غم خیلی زیادی دور و برمو میگیره بی خود و بی جهت میشینم گریه میکنم 
نمیدونم چیکار کنم اوضاع سخته

سلام
مجید جان این‌ها رو فقط به خاطر جمله آخری که نوشتی می‌نویسم.
وگرنه می‌دونم درد دل هست.

داداشم حتما روزهای خیلی بدی رو گذروندی.
این‌که آدم با یه نفر شروع کنه. پیش بره. ادامه بده. و بعد کات! ساده نیست.
خصوصا اگه این کات شدن هم یه کات شدن معمولی نباشه.

اما
آیا کاری از دستت برمیاد برای اتفاقات گذشته؟ خیر.
آیا فایده‌ای داره ناراحتی از دوران سپری کرده؟ خیر.
آیا میشه گذشته رو تغییر داد؟ خیر.

پس تو گذشته نمون و فراموشش کن.
گذشته هم فراموش نمیشه؛ مگر اینکه با تمام قوا به زندگی برگردی و زندگیت رو اون جور که لازمه درست کنی.

برای زندگیت برنامه‌ریزی کن و از عمرت درست استفاده کن.
این بهترین کمکیه که می‌تونی به خودت کنی.

برای خودت بهانه‌های مختلف شادی ایجاد کن.
برای شاد کردن خودت وقت بذار و براش تلاش کن.

یه حال بد از بین نمیره.
مگر اینکه براش کاری کنیم.

۱۴ صلوات هم برای تو عزیز.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 فروردين 28، 11:25)رضا خان نوشته است: ممنون رفیق به خاطر صلوات
ناراحتی حق شماست چون وقتی اون خاطره یا هرچی میاد تو ذهنت حالتو بد میکنه و نمیشه راحت از کنارش رد شد.. پس حق دارین
ولی خوبه که خیلی خودتو توش غرق نمیکنی.. به قول تودت یه مدت زمان بهش فکر میکنی و بعد بیخیالش میشی..

مثل باتلاقی که هرچی بیشتر دست و پا بزنی بیشتر میری ته و در اومدنت سخت تر میشه.. موفق باشی رفیق

سلام وعرض ادب خوبید؟ ممنون  از اقا رضای عزیز و ریئس کل قوا جناب ارمین عزیز تر از جان که منت  گذاشتند با راهنمایی هاشون منو مستفیض کردند 4chsmu1 
(چقد ادبی شد   Gigglesmile )
بله اقا رضا واقعا مثل باتلاق میمونه  هرچی دست و پا بزنی بیشتر توش فرو میری ولی خوب خداراشکر نسبت به پارسال خیلی بهتر شدم همین که میتونم  واسش زمان تعیین کنم  خودش کلی پیشرفته  سال پیش که کلا  با داریوش و ابی و معین سپری شد  65 65 65 ممنون  ازت 302
نقل قول: سلام
مجید جان این‌ها رو فقط به خاطر جمله آخری که نوشتی می‌نویسم.
وگرنه می‌دونم درد دل هست.

داداشم حتما روزهای خیلی بدی رو گذروندی.
این‌که آدم با یه نفر شروع کنه. پیش بره. ادامه بده. و بعد کات! ساده نیست.
خصوصا اگه این کات شدن هم یه کات شدن معمولی نباشه.

اما
آیا کاری از دستت برمیاد برای اتفاقات گذشته؟ خیر.
آیا فایده‌ای داره ناراحتی از دوران سپری کرده؟ خیر.
آیا میشه گذشته رو تغییر داد؟ خیر.

پس تو گذشته نمون و فراموشش کن.
گذشته هم فراموش نمیشه؛ مگر اینکه با تمام قوا به زندگی برگردی و زندگیت رو اون جور که لازمه درست کنی.

برای زندگیت برنامه‌ریزی کن و از عمرت درست استفاده کن.
این بهترین کمکیه که می‌تونی به خودت کنی.

برای خودت بهانه‌های مختلف شادی ایجاد کن.
برای شاد کردن خودت وقت بذار و براش تلاش کن.

یه حال بد از بین نمیره.
مگر اینکه براش کاری کنیم.

۱۴ صلوات هم برای تو عزیز.  [تصویر:  5.gif]

و اما ممنونم  از اقا ارمین گل واقعا برام خیلی ارزشمند بود نظرت  از ته دل میگم قطعا همین طوره  حال بد از بین نمیره  ولی باید سعی کنیم لحظات  شادی رو زندگی کنیم  Khansariha (46) 302 اتفاقا چندتا مسئله رو از سال جدید دارم پیگیری میکنم  مخصوصا واسه زبان  خیلی حالمو خوب میکنن امیدوارم بهترین ها نصیبتون  بشه  302 303
50تا صلوات برای آقا مجید
[تصویر:  uVwrXF.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان