امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

ممنون بچه ها

دفاع خیلی خوب بود. 4chsmu1
دعاهاتون رسید. 302

نقل قول: دفاع چپ یا دفاع وسط؟ لایی نخوری آبرمون بره  [تصویر:  swear1.gif]
ایشالا سربلند میای بیرون داداش  [تصویر:  49-2.gif]

ممنون 302
نقل قول: و اینک دکتر عاشق  [تصویر:  confetti.gif]

برادر عزیز امیدوارم با نمره ی ممتاز یه دفاع خیلی خیلی عالی رو به پایان رسونده باشی  [تصویر:  53.gif] [تصویر:  49-2.gif] 
راستی داداش شیرینی یادت نره ها [تصویر:  2uge4p4.gif] 
ضمنا لازم به ذکر است گروهی که رییسش یه دکتر عاشق  باشه معلومه قهرمان میشه [تصویر:  khansariha%20%2869%29.gif]
بفرمایید 49-2
[تصویر:  IMG_0864.jpg]

از همین تریبون می خواستم تشکر کنم از گروهمون که عالی بودن 49-2
این هفته همه تمام امتیاز ها رو گرفتیم.

اگر با همین فرمون بریم جلو ، قهرمان می شیم. Khansariha (69)
و بالاخره می تونیم مدافعان قهرمانی (گروه رضاکی)‌ رو ناکام بذاریم.
فقط باید بدونیم که با گروه قدری روبرو هستیم و حسابی باید تمرین کنیم. 317

پس لطفا تمرین هایی که بهتون و به خودم می دم رو جدی بگیرین. Swear1
مخلصم 303
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
ضمن تبریک شدییید به داداش عاشق عزیز..
آقا من بدسرمایی خوردم طوری که حس میکنم نفسم هم بوی عفونت میده. ببخشید اگه کم سر میزنم.. شیرینی هم نمیتونم وردارم 20 20
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
یادداشت فرستاده بودم بپرسم دفاع چطور بوده قبل اینکه بیام اینجا Gigglesmile
خب خدارو شکر 317
 ان شاالله همینطور تو زندگیت موفق باشی داداش عاشق 49-2
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
 سپاس شده توسط
سلام
و اما امروز نوبت یکی دیگه از گل پسرای کانون هستش
2uge4p4
گوگولی مگولی ، موری موری
Confetti
14 صلوات هدیه به چهارده معصوم (ع)  برای صحت و سلامتی ، پاکی همیشگی و عاقبت بخیری موری جان 

عزیزجان ، بی صبرانه منتظر حضورت و حرفای خوبت هستیم ...  302
امروز و فردا رهروان برا شماست کلا 4chsmu1

برنامه ی مقرر ختم صلوات  دوره سی و دوم :

طاهر [تصویر:  53.gif] 
mohammad_93 53
موریتاریخ 96/06/27
mohsennia: تاریخ 96/06/29

عاشق فاطمه زهرا: تاریخ 96/07/01
Mr Degaresh: تاریخ 96/07/03
nobody31: تاریخ 96/07/05
Hamed6: تاریخ 96/07/08

آرمین: تاریخ 96/07/10
hamedhamed: تاریخ 96/07/12
شازده کوچولو: تاریخ 96/07/15
aliunknown: تاریخ 96/07/17

rezaKy: تاریخ 96/07/19
drift: تاریخ 96/07/22
رضا222: تاریخ 96/07/24
101: تاریخ 96/07/26
omid 24: تاریخ 96/07/29

من باید میزان هوشیاری ام در عمل رو مدام افزایش بدم
نباید بذارم هرنیرویی هر طرفی که میخواد بکشوندم
من  باید خودم باشم و مدام از خودم مراقبت کنم
من میتونم ، آره ...
چون من خدا رو دارم و اون کمکم میکنه
 سپاس شده توسط
سلام اصلا ادم همت بچها رو میبینه عشق میکنه
دوره بعد میام در رقابت
فعلا اسوده باشید Gigglesmile
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ
[تصویر:  05_blue.png]
[تصویر:  shine_light_backgrounds_vector_537230.jpg]
15 تا صلوات برای موری عزیز. شاد باشی و همیشه زندگیت پر از برکت باشه
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
(1396 شهريور 26، 22:47)rezaKy نوشته است: ضمن تبریک شدییید به داداش عاشق عزیز..
آقا من بدسرمایی خوردم طوری که حس میکنم نفسم هم بوی عفونت میده. ببخشید اگه کم سر میزنم.. شیرینی هم نمیتونم وردارم 20 20
ممنون 302
ان شاء الله که حالت بهتر بشه.
استراحت کن که زودتر خوب شی. نیازت داریم اینجا. 49-2

(1396 شهريور 27، 0:23)Hamed6 نوشته است: یادداشت فرستاده بودم بپرسم دفاع چطور بوده قبل اینکه بیام اینجا Gigglesmile
خب خدارو شکر 317
 ان شاالله همینطور تو زندگیت موفق باشی داداش عاشق 49-2
ممنون
دیدم یادداشتت رو ، جواب هم دادم 53258zu2qvp1d9v

نقل قول:
سلام
و اما امروز نوبت یکی دیگه از گل پسرای کانون هستش
[تصویر:  2uge4p4.gif]
گوگولی مگولی ، موری موری
[تصویر:  confetti.gif]
۱۴ صلوات هم از طرف من.
ممنون نوید جان 53
(1396 شهريور 27، 4:59)سعید علمدار نوشته است: سلام اصلا ادم همت بچها رو میبینه عشق میکنه
دوره بعد میام در رقابت
فعلا اسوده باشید Gigglesmile
منتظریم Khansariha (69)

(1396 شهريور 27، 6:14)موری نوشته است: خیلی نوشتم ولی صفحه رفرش شد 22
ایشالله بعدا با نطق هام مستفعیضتون میکنم 4chsmu1

ای بابا 22
خب دوباره بنویس. ما که این جا نشستیم آماده به گوش دادن. 53
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
آقا عاشق تبریک میگم برادر 49-2
راستی یادم رفت،۱۵تا صلواتم برای همگروهیم محمداقا 53
و ی خبر خوب
[تصویر:  IMG_20170918_111205.JPG]
4chsmu1
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
سلام به بچه های گل چه خبر حیف که دیگه نمی تونم خیلی به کانون سر بزنم ولی پاکیم ر ادامه دادم 3 روز دیگه قهرمانی 30 روزه ام رو جشن می گیرم 2uge4p4 تنها دلیل پاکیم به نظرم مشغولاتیه زیادمه تنها راهش هم همینه من وقتی تنها وبیکار تو خونه بودم هر چی دست وپا می زدم بیشتر تو باتلاق فرو می رفتم ولی الان راحترم ولی از این می ترسم که اگه باز یه مدت بیکار وتنها بشم چی می شه Shy
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
و در این لحظه آرمین وارد می شود  4chsmu1
یه سلام پرانرژی به همه بچه های پرتلاش رهروانی  317

اول برم سراغ اعلام وضعیت:

الف) اعلام وضعیت پاکی:
آرمین / گروه یاران همدل / هفته اول سبز  Khansariha (69)

ب) ارزیابی:
اول اینکه سردردها مطابق معمول یک روز در میون حضور داشتن. (همین الان هم به طرز شدیدی) روزهای دیگه هم ظهرها به شدت خسته و خواب آلود.
خوبی هفته قبل این بود که دو روز آخر با جماعتی از فامیل رفتیم ویلایی و اون جا اوقات خوشی به سر گذراندیم.  4chsmu1
اوضاع پاکی هم خوب اما در نه حد تیم ملی. یکی دو روزش رو واقعا اذیت شدم. فشار در حد تیم ملی. 4chsmu1  فکر می کنم از جایی شروع شد که یه شب قبل خواب موز خوردم. در حالی که همیشه صبح می خوردم و مشکلی هم به وجود نمی اومد.  53258zu2qvp1d9v
یه گوشی جدید  خریدم که هنوز وقت نکردم بعد یک هفته باهاش کار کنم. 4chsmu1 باید اطلاعاتم رو منتقل کنم و وقت نمی کنم. همچنان قبلیه دستمه.  53258zu2qvp1d9v
یه کتاب جدید برای مطالعه هم شروع کردم که خدا رو شکر خوب پیش رفت.

از برنامه هم بگم براتون:
تسلط روی حفظ سوره یاسین: تا جایی که تونستم انجام شد. همچنان ادامه داره.
خواندن یک سوره از جزء سی ام از آخر، روزانه بعد نماز صبح: انجام شد. روزهایی که نتونستم، تو اولین فرصت که یادم می افتاد جبران می کردم.
مراجعه به دکتر غدد، روان پزشک و متخصص درد: هفته گذشته دکتر غدد بهم نوبت نداد و چهارشنبه این هفته افتاد. اون دو مورد دیگه هم چون حتما باید روز چهارشنبه باشه می افته چهارشنبه هفته دیگه.
مرتب سازی زندگی به هم ریخته: با کشوی 5 طبقه ی جدیدی که خردم، پرونده ها و اسناد و مدارک و به طور کل خرت و پرت هام رو بهتر می تونم مرتب کنم. تو هفته گذشته  پرونده های پزشکیم رو مرتب کردم و باقی رو هم دسته بندی کردم برای فرصت دیگه ای.

زود خوابیدن: اصلا نشد. این قدر کم خوابی دارم که نگو. من وقت خوابیدن ندارم و این داروها هم خواب آور. دیشب 7 ساعت و نیم خوابیدم و مثلا خوابم خوب بود اما با این حال صبحش به زور از جام پاشدم. له لهم. 53258zu2qvp1d9v 

ج) برنامه هفته آینده:
تسلط روی حفظ سوره یاسین
خواندن یک سوره از جزء سی ام از آخر، روزانه بعد نماز صبح
مراجعه به دکتر غدد
مرتب سازی زندگی به هم ریخته
زود خوابیدن
مطالعه لااقل 3 روز در هفته
آماده سازی گوشی جدید برای استفاده
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
ماشالله به یاران همدل. هم گروهی های خوب من.  Khansariha (18)

شازده، ما هر چی ببینیم به فکر و دل مون هم همون میاد. حالا که این قدر مسئله چشمی اولویت داره:
اول اینکه یه تصمیم خیلی قاطع تر برای کنترل چشم بگیر. تصمیم الکی و زبانی به درد نمی خوره. به این فکر کن که تو رو به گناه می کشونه. اینکه تلاش هات رو به باد میده. اینکه شروع که میشه بعد معلوم نیست به کجاها بکشه. اینکه چقدر حیفی. چقدر حیفه یه پسر مومن به خاطرش ناپاک بشه. حیفه از رحمت های خدا دور موندن. واسه خودت یه بازه تعریف کن. به نظر من همین هفتگی خوبه. به خودت بگو من یک هفته تمام نمی خوام تحت هیچ شرایطی چشمم در بره. می خوام خیلی خیلی مراقب کنم. هر جا در رفت هم سریع می خوام جمعش کنم. تصمیم بگیر و به خودت قول بده که پاش می ایستی.
بعد که این تصمیم رو گرفتی، یک هفته واقعا براش تلاش کن. نتیجه اش که رو دیدی، آخر هفته برای هفته بعد تصمیم بگیر که به این موضوع پایبند بمونی یا خیر.
به نظر من یه جدول روزانه داشته باش و آخر هر روز برای خودت حساب کن که چقدر موفق بودی و کجا در رفت که نباید میرفت.
من هر هفته منتظرم اعلام وضعیت کنترل چشمت رو ببینم.

یه چیز دیگه هم خواهش می کنم اضافه کن به برنامه ات:
کنترل کلیک کردن و مراجعه کردن به لینک هایی که ضروری نیستن. حتا اگه به نظر خوب می رسن.
کی گفته هر چیزی که جلومون سبز میشه ما باید بازش کنیم؟ اصلا همه ی این لینک ها هم حرف های خوب. مگه ما چقدر به حرف خوب نیاز داریم؟
مراقب باشیم شیطان ما رو گول نزنه که بهانه ی خوب بودن کانال های تلگرام شونصد جا عضو بشیم و شونصد کانال مختلف رو دنبال کنیم.  53258zu2qvp1d9v

علی ناشناخته  4chsmu1
خوشحالم بابت هفته سبزی که داشتی و کارهای هیجان انگیزی که انجام دادی. شوخی شوخی، با اپل هم شوخی.  4chsmu1
فقط جون آرمین وسط این هیجان ها و شوخی ها مراقب خودت هم باش. 4chsmu1  این هیجان ها حساب کتاب نداره. در بره، معلوم نیست به کجا برسه. بعد هم من غصه می خورم هم خودت.  53258zu2qvp1d9v
بعدم اینکه این لوگوی ما چی شد؟ من می خوام امضام رو تغییر بدم.  Swear1

آقا حامد ما
کجایی برادر؟
این مگه تو نبودی که گفتی از تو به یک اشاره و ...
پ کو؟  Swear1
منتظرتیم بیا بگو در چه حالی.  Khansariha (18)

و
آقا واسه بقیه هم میخواستم یه چی بگم.
فعلا برم کلاس تا بعد سر فرصت. فکر کن 5 دق دیگه من باید سر کلاس باشم.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام 
من امشب یک پیرهن مشکی خیلی خوب خریدم, انشالله توفیق حاصل بشه در ماه محرم به تن کنم.
محرم پارسال یادمه که با مشکلی که داشتم کلنجار میرفتم , اصلا سالهای زیادیه که همیشه محرم برام حکم یک تاریخ برای استارت پاکی داشت,خداراشکر که این تاریخ از خیلی وقت پیش استارت خورده و سعی میکنم در ماه محرم به چیزی جز خود محرم فکر نکنم.
امسال قطعا محرم برام حال و هوای دیگه ای داره.
سلام 303 چطور مطورین؟ 53 اقا یکم انرژی داشته باشین خوب Swear1 Swear1 هربار میایم کانون میبینیم نسیم حیات دو دیقه پیش پیام دادن ولی رهروان اصلا جز آخرین ارسالی ها نیست 17
۲دل بودم که ی مطلبی رو بگم ولی میزارم برای یک ماه و نیم الی دو ماهه دیگه 4chsmu1
امروز رفتم مدرسه،معلم ریاضی‌م سر لج با نمره۶/۵ انداختتم (اون موقع فقط فش میدادم الان میگم خوب بدرک  Gigglesmile ) هیچی دیگه با ۴ تا برگه سیاه کرده ۱۷ شدم Khansariha (69) (خرداد ریاضیمون داخلی بود دیگه خودتون میدونین منظورم چیه...)
میگم چرا تا یکی هست طرفش نمیریم ولی وقتی نیست میخایم بهش بچسبیم؟ 17
راستی قرار نبود من الان اصلا تو کانون باشم هااا دست دو نفر که باعث موندنم شدن گرم(بعدا میگم کیا) 4chsmu1
با اینکه همدیگررو نمیشناسیم ولی ادم احساس دوری نمیکنه،کاش بشه تو اینده همدیگرو دید(اگع نشه اعتصاب میکنم Swear1 )
راستش اینم بگم ک یچندسالیه عاشورا شده برام مثل یچیزی که اصلا نمیتونم وصفش کنم و سه ساله دیگه بیرون نمیرم چند هفته رو(اقا قرائتی هم میگه که اینا همش اشتباست)
پ.ن:نه میخوام انتقاد کنم نه دنبال جوابم ی فکری بود گذری که نوشتمش
در اخر امیدوارم هممون بیایم بگیم پنج سال یا فلان قدر هست که پاکیم(ی لفظی دیدم عاشقش شدم...درحال جهاد Khansariha (69) )
تازه به این موهبت پی بردم وخوشحالم که با وجود اینکه از ۹صبح تا۱۳ و از ۱۶تا۲۲ خونه تنهام تونستم پایدار بمونم 49-2 4chsmu1
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
 سپاس شده توسط
سلام بچه امیدوارم روزهای خوبی رو بگذرونین
اقا اول تشکر میکنم از کسانی که به یادم بودن و صلواتم فرستادن بسیااااااار سپاس گذارم   53
دوم 14 صلوات برای داداش مرتضی هم گروهی عزیزم
سوم من این هفته سبز بودم اما متاسفانه تو پادگان بودم و نشد گزارش بنویسم اگر امکانش هست برای اینکه به همگروهی هام ظلم نکرده باشم یه لطفی بکنین و بهمون امتیاز بدین ممنون Shy
اما گزارشم.....
محمد_93/گروه اول/سبززززز
هفته ای که گذشت:هفته خوبی بود نسبت به هفته قبلی خیلی بهتر بود و فکر کنم اون دوران سخت اموزشی رو تقریبا گذروندم 317
این هفته:امیدوارم هر چه زودتر تموم بشه و 5 شنبه بیام خونه یه استراحت قشنگ انجام بدم
[تصویر:  355b0c83-680a-44de-b22b-8fa226123a99-7457402.png]
سلام،
ممنون آرمین عزیز به خاطر پیام خیلی خوبت 302
به امید خدا کنترل چشم و کلیک با قدرت پیگیری میشه. 53
..............................
14 صلوات برای mohammad_93
14 صلوات برای موری
53

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.