امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

اکثرن ماله گذشته بوده ...
 سپاس شده توسط
خب اگه دیگه اون کارا رو نمی کنین این خودش یه قدم مثبته

ولی قاعدتا براتون کافی نیست
چ قدم دیگه ای باید بردارین؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
نمیدونم .. من خیلی از اشتباهاته گذشتم رو دیگه انجام نمیدم ولی خب همیشه این حس که خطاکار و گناه کارم باهام هست و از طرفی بعضی موقع ها فکرایی به سرم میاد که بهم میگه تو هنوزم تو مسیر خطایی . . نمیدونم چرا ...
 سپاس شده توسط
خب دو دو تا چار تا کنین ببینین واقعا هنوز در مسیر خطایید؟

قدم بعدی میتونه انجام کار خوب باشه
کار خوبه آسون

بهش فکر کردین ؟

سپاس شده توسط
تو مسیر بهتری نسبت به قبلم . .
ولی خیلی تو تشخیصه اینکه چکاری میتونه خوب باشه قوی نیستم . .
 سپاس شده توسط
خب از کارای آسون شروع کنین

مثلا اگر به جسمتون ضرر زدین مثلا خو... میتونین یه کن ورزش کنین یا شبا حتما مسواک بزنین جبران ستم به خودتون بشه

یا یه روز نون بخرید ببرید خونه مادر بزرگ و پدر بزرگ
در قید حیاتن ؟

لازم نیست خیلی کارای سخت کنین

سپاس شده توسط
(1396 مهر 27، 22:25)می توانم نوشته است: آقا مجید
فرضا که قانون نباشه و حتی سکوت در بعضی مسائل منصفانه هم نباشه
اینجا کلی آدم هستن که از همه جا بریدن تا یه جای امن برای خودشون پیدا کنن بحث و تشنج هر چقدرم که مبنای ازادی خواهانه داشته باشه جاش اینجا نیست 
تازه اگه اینجا بحث سیاسی یا هر بحث خاصی نشه به این معنی نیست جای دیگه ای پیدا نشه واسه بحث شما . کلی جای مجازی دیگه هست که می تونین نظراتتونو بگید
از همه مهمتر اگر خدای نکرده به هر علتی اینجا فیلتر بشه فکر می کنید به چند نفر مدیون خواهیم شد کما اینکه به خاطر همین محتوای ترک و مسائل ج... و غیره به شدت مدیر قدیمیا با سیستم فیلترینگ جنگیدن و تلاش کردن تا کانون برگشته
به خدا حیفه کانون که حتی یک روز نباشه 

آقا مجید من خودم حای به بحث کنندگان موافق سیاستهای کلی حاکم بر جامعه و کشور بارها تذکر دادم بحث نکنن تا اولا جو امنمون پر از تشنج نشه و دوما مخالفین زورشون نگیره که به خاطر بقای کانون مجبور به سکوت هستن 

مطمئن باشید همین کانون الان با هر نقص و کمبودی که ممکنه درش دیده بشه خیلی ارزشمنده و خود به خود هم به اینجا نرسیده برای همینم منصفانه ترین کار همینه که توی کانون اصلا نشه بحث سیاسی کرد

پ.ن حداقل از مدیرا انتظار داشتم پست اقا مجید رو لایک نکنن و متوجه باشن چرا اینجا نباید این بحثا بشه و به شدت هم باهش مخالف باشن و ازش جلوگیری کنن . شایدم لایک هلشون معنی دیگری داشته
خوب میتوانم عزیز اولا من نگفتم قانونی وجود نداره حتما هر جایی که شما فکرشا بکنین حتما قانونی هست 
من فکر میکنم این حرفایی که شما میزنین و به قوای حرفای منا نقد کردین حاصل از تفاوت افکار ما باشه مثلاً شما میگی حتی بحث سیاسی میتونه باعث بشه اینجا دچار است تشنج میشه و فک میکنم چون هرجایی بحث سیاسی شده واخرش فضا متشنج شده شما دارین این طور برداشت میکنین اما کافی توی چارچوب عدالت بیایم از سیاست حرف بزنیم اونوقت که دیگه این فضا تنشج تیز به وجود نمیاد نه اینکه کلا صورت مسأله را پاک کنیم و بحثی نکنیم 
بازم اگه حرفی زدم که ناراحتتون کردم من شرمندم 303
ما اینجا نباید سر همچین چیزایی ریسک کنیم
تازه قضیه فیلترینگ رو هم دارید ندید میگیرید

به هر حال انقدر دلایلی که توضیح دادم مهم هست که دیگه بحث سیاسی نکنین تو کانون از طرفی ریسکهاش انقدر بهای بالایی داره که درصد پایین خطر هم جبرانشون نمی کنه چه برسه به درصدای بالا

بله من از نبود کانون از تصور به هم ریختنش تصور وضع ناآرام کانون نه تنها ناراحت می شم بلکه وحشت می کنم
کمکی که کانون به من کرده رو هیچ دکتری نمی کرد جا نداره این حرفا البته

خواهش می کنم وقتی مدیریت به هر کدوممون می گه این کار یا اون کار رو نکنین به جای گارد گرفتن به کانون فکر کنیم تا علت اصرار مدیریت رو بفهمیم

ممنون از پاسخگویی شما آقا مجید
و ممنون که پستم رو خوندید

سپاس شده توسط
باشه آقا ما تسلیم ما فقط میایم و میریم 
به قول معروف خفه میشیم  303
 سپاس شده توسط
اتفاقا خیلی فعالیت کنین
حرف بزنین 
شلوغ کنین
فقط حواستون به کانونم باشه

این همه آدم فعالیت می کنن اینجا ولی شما فعالیت نکنین جاتون خالی خواهد بود

سپاس شده توسط
(1396 مهر 28، 10:25)majid78 نوشته است: باشه آقا ما تسلیم ما فقط میایم و میریم 
به قول معروف خفه میشیم  303

مجید جان
 برار

وقتی عضو کانون میشیم موقع ثبت نام اجازه عضویت نداریم مگر اینکه تیک تایید قوانین رو بزنیم

وقتی اون تیک رو میزنیم یعنی اینکه قوانین سایت رو قبول داریم و بهش عمل میکنیم

قوانین سایت رو مطمئنا خوندی و میدونی که نوشته شده حرف سیاسی اکیدا ممنوع لینک قوانین

نقل قول: 15- هر گونه بحث و گفتگو در مورد مسائل سیاسی ممنوع می‌باشد ٬ در صورتی‌که هر یک از مدیران چنین موردی را مشاهده کنند دسترسی کاربر خاطی به انجمن قطع خواهد شد.

هدف سایت چیزی نیست که با بحث سیاسی بشه بهش رسید ؛ این قوانین برای اینه که سایت به بی راهه نره و تو مسیر خودش متمرکز باشه

حالا چه ما خوشمون بیاد ؛ چه خوشمون نیاد این قانونه سایته . ما هم پذیرفتیم که بهش عمل کنیم . پس حتی اگه بر خلاف میلمون هم باشه باید قبول کنیم و مقابلش جبهه نگیریم

همین سیده خانوم میتوانم سادات ؛ خودشون بارها گفتن خیلی اهل حرف سیاسی هستن ولی بخاطر قوانین سایت سکوت میکنن و چیزی نمیگن

پس شما هم بر خلاف میل باطنی این قانون رو قبول کن و بهش احترام بذار

به همین سادگی به همین خوشمزگی  53
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط
به جون دخترت من سید نیستم رامین خان

Swear1

پ.ن 
مستر پنج ستاره کجا رفت ؟

سپاس شده توسط
 سپاس شده توسط
(1396 مهر 28، 12:32)می توانم نوشته است: به جون دخترت من سید نیستم رامین خان

Swear1

پ.ن 
مستر پنج ستاره کجا رفت ؟

Khansariha (13)سید مگه بده خانم میتوانم؟ Gigglesmile
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ
[تصویر:  05_blue.png]
[تصویر:  shine_light_backgrounds_vector_537230.jpg]
 سپاس شده توسط
قابل توجه اون دوستانی که داشتن از اسنپ و تپ سی تعریف میکردن و میگفتن دنبال یه ماشینم که برم اسنپ
فقط آقا رامین رو یادم هست که داشت بحث میکرد البته بقیه رو یادم نیس.
http://pedalnews.ir/fa/news/47514/%D9%BE...%BE-%D9%88-
%D8%AA%D9%BE%D8%B3%DB%8C
این صفحه رو بخون
به معنای واقعی کلمه ما مردم ایران خیلی بدبختیم، خیلی زیاد، اصلا اشک از چشمای آدم میاد پای درد و دل مردم می شینه

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان