امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سلام
می توانم خانم چه نقاشی خوبی دارید. من هم مثل خاله شادن خانم.
ماشالله به این هنر.  49-2
و
من که نتونستم تشخیص بدم. 
ولی عجب هیکل ورزشکاری داره این پسر. بزنم به تخته.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
21
هیکلش ورزشکاریه!
ما معمولا ماستامون ترش نیست اصلا
اصلا ها اصلا

آرمین خااااااااااااااااااااان
نگفتید چرا تجربیات خواستگاری؟

خاله خانم مطمئنم سعی کنی از من خیلی بهتر می تونی بکشی
بی خیال بابا
بکش من منتظرم

راستی یه فلش یادم رفت می خواستم بنویسم «شلوار غیر کُردی» 21

دیگه کی امشب می خواد نقاشی بکشه؟

آقای اراده بلاخره این کی بود؟ علی آقا؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
رفتم سعی هم نمودم ولی دیدم پینت هم صداش در اومد میگه عامو برو کشکتو بساب شما 4chsmu1
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
دلم می خواد این یکی دو روزه هر کسی که اورژانسی شد اول با پینت یکی از بچه های کانونی رو بکشه و بذاره اینجا

49-2 

ممنونم خاله جان که امتحان کردید

سپاس شده توسط
علی آن نان بود میتوانم خانوم
Unknown یعنی نا معلوم
یه عینک آفتابی ازین شیشه نقره ای آبی ها  Gigglesmile
موهای بهم ریخته  Gigglesmile
 سپاس شده توسط
آهان از روی کلمه آن نون این چهره رو ترسیم کردین
جالبه خودشونم تایید کردن
65
علی اقا اعتبار ندادن بهتون؟

دوستان خوبم
بشتابید که از دست دادنش موجب پشیمانیست

دعای کمیل رو لطفا ثبت نام کنین

سپاس شده توسط
سلام
53258zu2qvp1d9v
این شبها و روزها دعا برای همه و همه چیز فراموشتون نشه... منو بی بهره از دعای خیرتون نذارین..

عاقبت هممون ب خیر باشه..
یاعلی. 53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام

من هم التماس دعای فراوان دارم.

اگر دلی لرزید و اشکی جاری شد، من رو فراموش نکنید در اون لحظات 49-2
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

دعای کمیل طی یه شب فقط یه شرکت کننده داشت؟ 17 17 Unsure Unsure

سپاس شده توسط
سلام
دیروز اصلا حس و حال دعا و احیا رو  نداشتم تو این فکر بودم برم مراسم نرم؟ تا اینکه یه کلیپ اتفاقی دیدم از یه بزرگ راجع به اینکه شکر گزار نعمتها تون باشید این آیه رو توضیح میدادن 
[تصویر:  large-%D9%84%D8%A6%D9%86-%D8%B4%D9%83%D8...-c7f89.jpg]

پاشدم و رفتم مراسم دیشب تو مراسم احیاء سخنران هم همین آیه رو گفت. برام جالب بود 53

من تو این بخش خیلی ضعیفم خیلی خیلی خیلی. شکرگزار و قدردان داشته ها نیستم شکرگزاری هم اگه میکنم لق لقه زبونمه و داستان اینجاس که این آیه قسمت دومی هم داره:
وَ إِذْ تَأَذَّنَ رَبُّكُمْ لَئِنْ شَكَرْتُمْ لَأَزِيدَنَّكُمْ وَ لَئِنْ كَفَرْتُمْ إِنَّ عَذابِي لَشَدِيدٌ 
همانا اگر شكر كنيد، قطعاً (نعمت‌هاى) شما را مى‌افزايم، و اگر كفران كنيد البتّه عذاب من سخت است.
و خدا در وعده هاش تخلف نمیکنه مطمئنم ولی بیخودی به در و دیوار میزنم شایدم واقعا مطمئن نیستم...نمیدونم.خدایا شکرت برای داده و ندادت 53
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1397 خرداد 13، 21:08)می توانم نوشته است: امیرحسین خان
خوبید؟
منو یادتونه؟
چه خبر؟ چ۶ه کردین این مدت؟

سلام خانم می توانم
بله قطعا یادمه، مگه می شه کسی شما رو فراموش کنه؟ ماشاالله یکی از فعالترین اعضای کانون بوده و هستید؛ الحمدلله.
خبر سلامتی، همچنان درگیر سیاهی شدید پرونده اعمالم 53258zu2qvp1d9v
زندگی مِلک وقف است دوست من !

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

بریده ای از کتاب ابن مشغله اثر نادر ابراهیمی

سپاس شده توسط
سلام
خوبید؟؟؟؟؟

به نظرتون به من میومد دعوایی باشم؟ 17
دیشب سر یه موضوع ساده حسابی با همسایه مون دعوامون شد!
من خیلی کاریش نداشتم، حرف زور داشت می زد و من می خواستم پررو بازی در نیاره. اما اون خیلی اعصابش خورد بود؛ سه چهار بار بهم حمله کرد به قصد دعوا 4chsmu1 پیرهنم رو هم پاره کرد
اما اومدم اینجا که اینو بگم:
غضب هیچ چیزی جز پشیمونی نداره Shy حداقل واسه امثال من که پرونده م خیلی سیاهه  117 دیشب بعد دعوا اومدم خونه، نشستم به گریه کردن به حال خودم که "درسته تو خیلی کاری نکردی و حقشو ضایع نکردی. اما می تونستی وقتی می بینی اون عصبانیه دیگه دعوا رو کش ندی و ولش کنی؛ پس تو هم کوتاهی کردی و خدا یقه ت رو می گیره" این مثل خوره داره جونمو می گیره.
اما چه کنیم؛ قلبی که شب احیا اونقدر رقیق شده بود سنگ و سیاه شد 20 کاملا حس می کردم که خدا بهم پشت کرده و می گه تویی که کینه بنده من رو تو قلبت داری جای من تو قلبت نیست 20
خدایا، اون یه بدبخت مثل منه، نامردی ای که من در حق تو کردم خیلی کمتر از این اشتباه اونه... هر دو مون رو ببخش  20

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

سپاس شده توسط
سلام امیرحسین خان
احوال شما؟؟ 49-2
بازگشت پیروزمندانه شما به کانون را تبریک فراوان عرض میکنم 4chsmu1 317
53
سلام؛ ممنون جناب خان
خیلی خوبه، جفتمون خانیم 4chsmu1

آره میتونیم ائتلاف خان های کانون را تشکیل بدیم Khansariha (129)
53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان