امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

سفر خوش بگذره
2uge4p4

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1397 مرداد 28، 14:38)AufBau نوشته است: سلام . امیدوارم حال همگی خوب و در ارامش باشین Khansariha (8)
تحقیقاتم  در پروژه ی کنترل خود ارضایی با کمک داروهای گیاهی (هومئوپاتی)در مرحله ی مطالعه ی منابع  تقرییبا تموم شد و پنج روز در مرحله ی مطالعه ی بالینی هم انجام شد روی خودم و دوستم که درصد  بسیار  قابل توجهی کاهش عطش   میل جنسی رو در پی داشت
والان در مرحله ی دوم چند تا از دوستان دور هم که من نمیشناسم تصمیم گرفتن کمک کنن  تا تحقیقات بالینی و جامعه ی اماری رو گسترده کنم
فاز مطالعه ی منابع و پایش وبسایتهای انگلیسی روسی و المانی زبون رو به حالت شناور گذاشتم و کماکان در جریانه
تا اینجا نتایج  بالینی خوب بوده و اطلاعات دریافتی هم فراتر از مطلوب بوده و شرایط نوشتن مقاله ی رژیم  منع  غذایی در  دو فاز کنترل کالری و تحریک مستقیم برای کنترل هست
 امیدوارم  مفید واقع بشه برای  رهروان و رهجویان زندگی سالم  302

وقتی مقاله تموم شد می تونیم اون رو داخل این تاپیک قرار بدیم
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام
عیدتون مبارک  53
تبریز شهر خوبیه ولی ترکی بلد نباشین اذیت میشین .  53258zu2qvp1d9v

و تذکر ایمنی این که به چیزهایی که روش تعصب دارن حتی اگه خیلی بی منطق هم که باشه حتما حتما و حتما احترام بذارین !!!
به طور مثال در طول مسیر به این نکته توجه داشته باش که در هر شرایطی و در هرزمانی تراکتورسازی بعد منچستر اوله .  Khansariha (69)  4
یعنی من خودم که تهران بزرگ شدم رو این موضوع اول بودن تراکتور بعد منچستر تعصب دارم دیگه خودت اوضاع داخل تبریز رو تصور کن  4chsmu1
البته اینم بگم هوادارای ما خیلی خوبن ؛ فقط یه تعداد کمی تو هر بازی حدود 70 ؛ 80 هزار نفر اسم تراکتورسازی رو خراب کردن وگرنه بقیه همگی خوبیم  Khansariha (69)

انشاءالله سفر خوب و ایمن (  4  ) داشته باشی . 

خوش بگذره  53

سوغاتی هم خواستی بخری بهت تابلو فرش های دستباف ابریشم رو پیشنهاد میکنم ؛ تابلوفرش هایی که تو تهران 10 میلیون قیمت خوردن رو میتونی با 1 میلیون و 500 خرید کنی .
 البته اگه بفهمن بچه تهرانی همون 10 میلیون بهت قیمت میدن  4chsmu1 
همین که هست !
یاشاسین آذربایجان  53
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
رادیو آوا :
من عاشگم بیرایا 

آهنگ نارگول
ترکا پاشن ترکی برقصن

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
[تصویر:  923179005-parsnaz-ir.jpg]
عیدتون مبارک همه خوبان  Muscular 4chsmu1
 سپاس شده توسط
❁﷽❁..ذکر روز چهارشنبه {یا حــــی و یا قیوم..ای زنده ای پاینده} خدایا ... تنها عنایت توست که مرا نجات میدهد. به من کمک کن تا آنچه را برایم رقم زدی با آرامش و صبر بپذیرم . و برای بهتر شدن با توکل به تو تلاش کنم..امروز حالِ دلم عالیست و من با ایمان و توکل قلبی گامهایم را محکم تر و استوارتر در مسیر رسیدن به اهدافم بر میدارم...سلاااااام .ﻋﯿﺪ ﻗﺮﺑﺎﻥ ﻋﯿﺪ ﻋﺒﺎﺩﺕ ﻭ ﺑﻨﺪﮔﯽ ﻭ ﻋﯿﺪ ﺍﻃﺎﻋﺖ ﺍﺯ ﻗﺎﺩﺭ ﯾﮑﺘﺎ ﺑﺮﺷﻤﺎ ﺗﻬﻨﯿﺖ ﺑﺎﺩ..۹۷/۵/۳۱☆☆

[تصویر:  16800376-8960-l.jpg]

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تبریز خیلی خیلی زیباست1ائل گولی..گلستان باغی..تربیت..گو مسجد1
آقا رامین حرفتون درسته 1ترک ها رو همه چیزشون ک ترک بودنشون رو نشون میده حساسن و تبریزی ها ب خصوص رو لهجه ی خاصشون ک متفاوته1و تراکتور هم ک خودش مسئله ی جدایی هست و حتی اگر ته جدول هم باشه باز ی جوری حتی ب زور اولش میکنیم و همیشه اولین هست1

من ولی پیشنهاد میکنم از تبریز علاوه بر فرش...باقلوا بگیرین ک شبیه هیچ کجا نیست1و کفش دست دوز ک هیچ کجا پیدا نمیشه..

خوش بگذره بهتون آقا آرمین.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تقدیم همه کاربرا1

[تصویر:  16800231-7025-l.jpg]
 سپاس شده توسط
منم دلم خواست برم تبریز Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها.
یه سوالی....اگر از گروه نسیم حیات فقط دو سه نفر باشن. بازم میشه توی مسابقه گروهی شرکت کنن؟
اگر تک نفری باشن نمیشه؟....چرا اخه؟
به عنوان عضو نخودی(!)  Gigglesmile 4chsmu1 یا یه همچین چیزی...شرکت کنه خب.
یه کاری نکنین من برم یه پروفایل بسازم جنسیتمو بزنم اقا... 4chsmu1 Gigglesmile
اگه میشه یه فکری بکنین.دستتون درست 53
Hanghead Hanghead 
4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1
.
.
.
.
.
بخندین ک دنیا ارزش غم نداره
 سپاس شده توسط
یه سوال ذهن من رو درگیر کرده قدیم که پورنو گرافی نبوده  پس چه طور تعداد مبتلایان به قدری بالا بوده که کار درمان خود ارضایی به جامعه ی پزشکی رسیده؟

مثل این حلقه که پزشکهای  فرانسوی طراحی کردن ظاهرا برای هر  دو جنس با کمی متعلقات کاربرد داشته و  به محض ارکشن  یا وازومتری موجب ازار طرف میشده 

[تصویر:  de0d2796ccdf191ada0d0277ede25424_medical...torian.jpg]

یا این دستگاه خاص که والدین رو از خود ارضایی فرزندشون با خبر میکرده و در موزه ی س-+ک.>س پراگ نگهداری  میشه

[تصویر:  800px_Antymasturbation_machine.JPG]

نظر شخصی: خیلی ها معتقدند  ریشه ی خ.ا پورنو گرافی هست . نظر من متفاوته چون اون زمان که عملا پورنو گرافی وجود خارجی نداشته. پورنو گرافی ساپورتر و دامن زننده این موضوع هست. اگه به عموم افرادی که درگیر اعتیادبه خ.ا هستن دقت بکنیم معمولا مشکلات زیادی تو زندگیشون دارن. عملا مشکلات خانوادگی تحصیلی مالی شخصیتی رو دارن که متاسفانه مشکلات روانی از خفیف تا قوی کنارش هست. از افسردگی و اظطراب  و دو قطبی بگیر برو تا سایکو پارشیال و...
در واقع اگر بخوایم ریشه اصلی اعتیاد به خود ارضایی رو پیداکنیم به دو سر نخ میرسییم یکی اختلالات روانی و دیگری شرایط بد محیطی... 
از عوامل بالا بدون تحقیقات دقیق و ژرف بالینی نمیشه گفت کدام علت یا کدام معلوله مثلا ایا شخص  افسرده و مظطرب معمولا به خود ارضایی رو میاره یا برعکس یا هر دو ولی ارتباطشون به هم انکار ناپذیره
چیزی که میشه گفت طبق مطالعات  و تحقیقاتت جهانی  پورنوگرافی مفید نیست و برای اشخاص مستعد به خود ارضایی خطرناک و برای افراد در حال ترک ریشه ی لغزشو  شکست و  مهلکه...
302
(1397 شهريور 2، 18:59)aliunknown نوشته است:
[تصویر:  Duck_Hunt_Video_Game.png?auto=format&ch=...1.1.0&q=35]

کسی اینو یادش میاد؟
4chsmu1 4chsmu1

اره  Gigglesmile Khansariha (13)
(1397 شهريور 2، 20:42)سالِک نوشته است:
(1397 شهريور 2، 18:59)aliunknown نوشته است:
[تصویر:  Duck_Hunt_Video_Game.png?auto=format&ch=...1.1.0&q=35]

کسی اینو یادش میاد؟
4chsmu1 4chsmu1

اره  Gigglesmile Khansariha (13)
تفنگ هم داشت  Khansariha (13) Gigglesmile
(1397 شهريور 2، 22:07)aliunknown نوشته است: Khansariha (13)  من هنوز تفنگشو نگه داشتم.
البته فیک عه 22
ولی خب نوستالژیه دیگه 1
بعد من همیشه برام سوال بود که چجوری کار میکنه  Khansariha (13) 
بعد اگه یادتون باشه وقتی شلیک میکردیم به صفحه تلویزیون اون پرنده ها سیاه و سفید میشدن یه لحظه
بعد توی تفنگه یه حسگر بوده که به نور سفید حساسیت داشته
و بعد از پی بردن به نحوه کارکردش فهمیدم اگه بگیریم سمت لامپ و شلیک کنیم پرنده ها میمیرن  Khansariha (13)
حیفی فقط یکم دیر فهمیدم  4chsmu1 یکم که چه عرض کنم. خیلییی دیر  Gigglesmile

اعتراف میکنم :
چندتا بالشت میذاشتم روی هم میرفتم پشت بالشت سنگر میگرفتم ؛ بعد رو زمین غلت میزدم میومدم بیرون شلیک میکردم باز سریع برمیگشتم تو سنگر
حس تک تیر انداز بهم دست میداد !
همچین اوسگول دلنشینی بودم من  128fs318181
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
من هم این بازی رو یادم می اد. 4chsmu1
(1397 شهريور 2، 23:19)رامین. نوشته است:
(1397 شهريور 2، 22:07)aliunknown نوشته است: Khansariha (13)  من هنوز تفنگشو نگه داشتم.
البته فیک عه 22
ولی خب نوستالژیه دیگه 1
بعد من همیشه برام سوال بود که چجوری کار میکنه  Khansariha (13) 
بعد اگه یادتون باشه وقتی شلیک میکردیم به صفحه تلویزیون اون پرنده ها سیاه و سفید میشدن یه لحظه
بعد توی تفنگه یه حسگر بوده که به نور سفید حساسیت داشته
و بعد از پی بردن به نحوه کارکردش فهمیدم اگه بگیریم سمت لامپ و شلیک کنیم پرنده ها میمیرن  Khansariha (13)
حیفی فقط یکم دیر فهمیدم  4chsmu1 یکم که چه عرض کنم. خیلییی دیر  Gigglesmile

اعتراف میکنم :
چندتا بالشت میذاشتم روی هم میرفتم پشت بالشت سنگر میگرفتم ؛ بعد رو زمین غلت میزدم میومدم بیرون شلیک میکردم باز سریع برمیگشتم تو سنگر
فکر میکردم با این کار پرنده ها متوجه حضور من نمیشن میتونم غافلگیرشون کنم
همچین اوسگول دلنشینی بودم من  128fs318181

رامین تو عالی هستی Khansariha (13) 

انصافا قوه ی تخیلی که تو داری رو، کریستوفر نولان نداره. 4chsmu1 

............................

آفبا جان داداش
پستای پزشکی می ذاری، یه مقداری مراقب باش، بچه ها کله شون راه نیافته یه وقت با عکسا و حرفا ....
خیلی خوبه ها ، ولی یه مقداری رعایت کنی عالی می شه.

نشه این که یه وقت ما مجبور بشیم پستی رو پاک کنیم و شرمنده شما بشیم 302 

(1397 شهريور 2، 18:39)aliunknown نوشته است:
نقل قول: اگه به عموم افرادی که درگیر اعتیادبه خ.ا هستن دقت بکنیم معمولا مشکلات زیادی تو زندگیشون دارن. عملا مشکلات خانوادگی تحصیلی مالی شخصیتی رو دارن که متاسفانه مشکلات روانی از خفیف تا قوی کنارش هست. از افسردگی و اظطراب  و دو قطبی بگیر برو تا سایکو پارشیال و...
Hanghead  من بعضی ها رو دیدم که در کنار پو...رن دیدن و خ.ا و حتی روابط ناجور (!) ، با مشکل آن چنانی روبرو نشدن و حتی اگه طرف رو ببینی میگی عمرا سمت این چیزا کشیده شده باشه.
اما بعضیای دیگه هم هستن که به یه سری موارد بالایی که گفتم دچارن. اما زندگیشون داره به مرز فروپاشی کشیده میشه!!!
مثلا دسته اول اگه ازشون بپرسی چرا دست از پ...ورن دیدن برنمیداری یا به خ.ا خاتمه نمیدی کلی دلیل میارن و میگن خیلی هم خوبه و نیازه و ...
اما دسته دوم تا بحث ترک بیاد وسط میگن حاضریم هر چی که داریم بدیم تا از شر خ.ا و این چیزا خلاص بشیم!!!
هیچوقت هم نفهمیدم که چرا اینطوریه.... و تصمیم گرفتم بیخیال فکر کردن راجب بهش بشم....

--------------------
بچه ها برام دعا کنید.
فردا برام سرنوشت سازه..... 
53

داداش هیچوقت افراد رو از حرف هاشون قضاوت نکن.
انسان می تونه توی حرف هر چیزی رو وانمود کنه.

من نمی تونم باور کنم کسی اعتیاد به فیلم مستهجن داشته باشه و ته دلش از این کار راضی باشه.....

(1397 شهريور 1، 21:24)زفیر نوشته است: سلام بچه ها.
یه سوالی....اگر از گروه نسیم حیات فقط دو سه نفر باشن. بازم میشه توی مسابقه گروهی شرکت کنن؟
اگر تک نفری باشن نمیشه؟....چرا اخه؟
به عنوان عضو نخودی(!)  Gigglesmile 4chsmu1 یا یه همچین چیزی...شرکت کنه خب.
یه کاری نکنین من برم یه پروفایل بسازم جنسیتمو بزنم اقا... 4chsmu1 Gigglesmile
اگه میشه یه فکری بکنین.دستتون درست 53

ان شاء الله این دور یک گروه قدرتمند از نسیم حیات در مسابقات گروهی ظاهر می شه Khansariha (69)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان