امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

الان این برنامه چی رو حساب می کنه؟
تعداد روز پاکی؟

وای دیگه داره حالم از هر چی دین و مذهبه به هم میخوره
دین مردم آزاری!
سه ساعت بیشتره که داره یه سره صدای زار و زار و نعره و فغان میاد
هر نوحه ام از نوحه بعدی صداش بیشتره
کاش می شه حداقل بدون ترس بری دم در مجلسشون فحش بدی بیای

بی کاری و بی عاری ام عالمی داره
خوش به حالشون
طی این چند ساعت جزوه پیشم بازه یک کلمه‌ام درس نخوندم
اجرشون با اباعبدالله

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
بیچاره امام حسین ک ماها تو این روزها افتادیم تو خیابون ها و میگیم عزادارشیم:(
امروز رفتم بیرون اما دریغ از ی عزادار واقعی ..بیچاره مادر منم فکر میکنه همه مثل خودش ساده موندن ب زور از لابلای اون جمعیت داشت پول میداد برسونن ب پرچم ببندن:(
یعنی اگر ی روزی و تو ایران بزارن بگن روز آزادی فکر نمیکنم مردم بتونن خودشون واینجوری آماده کنن..انگار فشن شو بود:(
بسی ناراحت شدم برا این وضع:(
ــــــــــــــــــــــــ

[تصویر:  16823282-44baa035736cdf5facde0e6f6e42d93f-l.jpg]
 سپاس شده توسط
سلام

مجتبی خلبان اومده. خوش اومده.  317
قراره هواپیمای کانون رو پرواز بده.  4chsmu1

راستی این رامین کجاست؟  Swear1 رخ بنما برادر. 

می توانم خانم ان شالله هر چی خیره برای کارتون پیش بیاد. 
هیچ موقع ناامید نشید؛ حتا اگه همه آدم های دنیا دورتون رو گرفتن و فاز منفی دادن.   Khansariha (69)

خانم آتریسا هنوز هم عکس های زیباشون جلوه گری میکنه. دست شون درد نکنه.  303
یه عکس انگار از بازار تبریز بود. چقدر خوب بود.
اون عکس صندلی کنار باغچه چقدر هوس برانگیزه. دلم خواست.  53258zu2qvp1d9v

علی آن نون که چه ها نمی کنه. خداقوت دلاور.  2uge4p4

(1397 شهريور 25، 15:15)مهرخدا نوشته است: من خیلی وقت پیش، با سی شارپ برنامه اشو جدا نوشتم و لینکشو دادم به مدیر ارشد حالا نگم کی بود بهتره.
تا نظرشونو بگن خبری نشد و منم یادم رفت تا الان که علی اقا مورد خودشونو مطرح کردن.
بگذریم دیگه گذشته... از دی که گذشت هرچه گویی خوش نی...
همیشه موفق باشی علی اقا
بله خانم مهر خدا
اتفاقاً یه نسخه اش رو هم برای من از ارتباط با مدیران فرستاده بودید و جالب اومد برای من.  49-2
و البته که من پاسخ دادم به ایمیل شما اما از طرف شما پاسخی نیامد
گفتم حتما پشیمون شدید.  53258zu2qvp1d9v 

ببینید:

نقل قول:  سلام
خیلی عالیه

می تونید داده های وارد شده رو ذخیره هم کنید؟
یعنی مثلا تاریخ شروع رو که وارد می کنیم، این تاریخ داخل برنامه ذخیره بشه و هر بار که برنامه رو باز می کنیم، از قبل باشه و نخوایم مجدد وارد کنیم.
تاریخ پایان هم به صورت پیش فرض تاریخ روز جاری بشه

خانم زفیر خدا به دل تون آرامش بده.  53 

کنکوری ها نتیجه شون خوب شد؟

و
به اسم همه می تونن عزادار باشن اما به قلب و به عقل که رجوع بشه این تعداد یه ریزش شدید پیدا می کنه.
چون قلب و عقل دیگه ظاهرسازی ها رو نمی پذیره. 
باید واقعی باشه. باید عمیق باشه. باید هدفمند و در مسیر درست باشه.

عزاداری که تغییر جزئی از اون نباشه؛ عزاداری که به انقلاب درونی من نرسه؛ قطعا عزاداری نیست.

تو این ایام احتمالا همه جور آدم ببینیم و همه جور مجلسی برپا بشه.
برای قلب و عقل مون ارزش قائل شیم و همنشین آدم های بزرگ شیم.
خدا روزی همه ما کنه. 
+
توفیق عمل  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1397 شهريور 25، 22:20)آرمین نوشته است: سلام

تشکر فراوان 303
شدیدا ذوق زده شدم ..چون فکر میکردم کسی ذکرهای روزانه ای ک اینجا میزارم نمیخونه..  53258zu2qvp1d9v

تبریز و کلا شمال غرب ایران همه جاش خوشگل و باصفاست1
بله  خیلی هوس برانگیزه اما فکرنمیکنم پیدا شه1فقط عکسه1
ــــــــــــــــــــــــــــ
کنکوری ها چ شد؟؟زفیر.آقا مجید.آفبا.بقیه؟

من ک از قبل گفته بودم1
کنکور کلا از نظر من تبدیل ب ی جریان مخرب شده..باهرکی حرف میزنم گله داره ک کنکور روزهاش و ب هم ریخته و البته خانواده هم ب هم ریخته...ب عنوان ی پیشکسوت ک ی سالی میخواستم جلو بیوفتم و جهشی رفتم جلو اما خب برای زندگی من ورای ب هم ریختن بود...خیلی چیز ها تغییر کرد ب جز زندگی من :(نمیدونم ناراحتم یا ن...کنکور اسما ی آزمونه ک آینده تعیین میکنه اما باطنا گذشته هم بهش مربوطه حال هم و آینده هم و جالب تر اینه ک تنها زندگی تورو دستخوش تغییر نمیکنه و کل خانوادت اون نتیجه رو باهات سهیم میشن:(فقط سختیش برا تو هست....اینکه صبح زود بیدار شی..روزمرگی ها..زندگیت وابسته ب ی کرنومتر باشه...دوستت تست و چرک نویس های حلیات باشه..وقتی خسته ای ی فیلم انگیزشی بزاری.....تفریحاتت تو اولویت باشه ک ی روز برم بیرون یا تی وی ببینم و بدتر و وحشتناک تر از همه اینکه هر کی از کنارت رد میشه ی تیکه ای بندازه...سخت تر اینه ک تو نمیتونی بهش بفهمونی ک تو زرنگی و فقط چندتا تست اینور اونور باعث شده درگیر کنکور باشی...
ب هرحال هرحال هر حال اینکه من بازم دارم میرم سراغ روزمرگی هام ک حداقل بعدها نگم آره ب آسونی جا زدم..
کنکور یک بازی دو سر باخته ...

تا وقتی ملت نفهمن که هر فردی منحصر به فرده،
هر شخصی به درد کار خاصی می خوره، همه نباید آرزوشون یک چیز باشه (مثلا پزشکی)،
کنکور یک غول وحشتناکه که اکثر انسان ها رو می بلعه و تعداد کمی رو به حال خودشون رها می کنه...

شرایط به صورت سیستمی اشتباهه!
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1397 شهريور 25، 22:46)atrisa نوشته است:

تشکر فراوان 303
شدیدا ذوق زده شدم ..چون فکر میکردم کسی ذکرهای روزانه ای ک اینجا میزارم نمیخونه..  53258zu2qvp1d9v

من ک از قبل گفته بودم1
کنکور کلا از نظر من تبدیل ب ی جریان مخرب شده..باهرکی حرف میزنم گله داره ک کنکور روزهاش و ب هم ریخته و البته خانواده هم ب هم ریخته...ب عنوان ی پیشکسوت ک ی سالی میخواستم جلو بیوفتم و جهشی رفتم جلو اما خب برای زندگی من ورای ب هم ریختن بود...خیلی چیز ها تغییر کرد ب جز زندگی من :(نمیدونم ناراحتم یا ن...کنکور اسما ی آزمونه ک آینده تعیین میکنه اما باطنا گذشته هم بهش مربوطه حال هم و آینده هم و جالب تر اینه ک تنها زندگی تورو دستخوش تغییر نمیکنه و کل خانوادت اون نتیجه رو باهات سهیم میشن:(فقط سختیش برا تو هست....اینکه صبح زود بیدار شی..روزمرگی ها..زندگیت وابسته ب ی کرنومتر باشه...دوستت تست و چرک نویس های حلیات باشه..وقتی خسته ای ی فیلم انگیزشی بزاری.....تفریحاتت تو اولویت باشه ک ی روز برم بیرون یا تی وی ببینم و بدتر و وحشتناک تر از همه اینکه هر کی از کنارت رد میشه ی تیکه ای بندازه...سخت تر اینه ک تو نمیتونی بهش بفهمونی ک تو زرنگی و فقط چندتا تست اینور اونور باعث شده درگیر کنکور باشی...
ب هرحال هرحال هر حال اینکه من بازم دارم میرم سراغ روزمرگی هام ک حداقل بعدها نگم آره ب آسونی جا زدم..
سلام من ک نیوردم جایی را ولی سال دیگه قدرت مند تر میخونم
 سپاس شده توسط
من خودم امسال دوم دبیرستانم از الان پدر و مادرم رو من فشار میارن که فلانی رو ببین رتبه 1 اورده تو هم باید بیاری . پسر مهندس فلانی رتبه 200 آورده بعد میگن تو عرضه رتبه ده هزار اوردنو هم نداری و همینطوری ادامه داره . منم نمیدونم چیکار کنم
هنوزم جای جبران هست 53
(1397 شهريور 25، 22:52)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: کنکور یک بازی دو سر باخته ...

تا وقتی ملت نفهمن که هر فردی منحصر به فرده،
هر شخصی به درد کار خاصی می خوره، همه نباید آرزوشون یک چیز باشه (مثلا پزشکی)،
کنکور یک غول وحشتناکه که اکثر انسان ها رو می بلعه و تعداد کمی رو به حال خودشون رها می کنه...

شرایط به صورت سیستمی اشتباهه!

یکی میگه واقع بین باش..یکی میگه میتونی...یکی فقط نظاره گره....یکی نگران ....
بقیه رو نمیدونم اما آقای عاشق من میترسم بعدا پشیمون شم..1میترسم بیشتر از 1سال بگذره و حسرت بخورم...کنکور برا من قبولی روزانه نیست..کار نیست...حرف و خوش آمد بقیه نیست..فرار از خانواده..راحت شدن و استقلال دور از خانواده یا رفتن ب ی محیط آزادتر از مدرسه و راحتی نیست...ماه هاست دارم از اول میرم و برمیگردم...همه چ و میزارم جلوم و فکر میکنم..میبینم نمیشه..همه چیز بهش وابسته ست..ن تنها زندگی خودم بلکه مامانم و بابام هم بهم چشم دوختن..
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ته دل آدم و خالی نکنین1
حرف های شمارو همه میدونن ..اما نگین..هرحرفی و نگین 1ناامید نکنین....ن درمورد کنکور ..کلی میگم.. Hanghead Shy
ـــــــــــــــــــــ
 سپاس شده توسط
فرهنگ جان این کار خانوادت اشتباهه  با عرض پوزش البته 303
ی نکته را از من داشته باش هرکسی بسته  ب میزان تلاش خودشه ک نمره میاره
قرار نیست همه بشن ۱ کشور قرار نیست همه یکی بشن
ولی همه سعی میکنن بهترین خودشون بشن حالا یکی بهترین خودش ۱۰۰۰ یکی بیشتر یکی کم تر سعی کن بهترین خودت باشی ک مثل امسال من الان نگی کاش یکم بیشتر خونده بودم و شده بودم ی دانشگاه خوب
پس بهترین خودت باش
 سپاس شده توسط
(1397 شهريور 25، 23:16)فرهنگ نوشته است: من خودم امسال دوم دبیرستانم از الان پدر و مادرم رو من فشار میارن که فلانی رو ببین رتبه 1 اورده تو هم باید بیاری . پسر مهندس فلانی رتبه 200 آورده بعد میگن تو عرضه رتبه ده هزار اوردنو هم نداری و همینطوری ادامه داره . منم نمیدونم چیکار کنم

این اشتباهه:(
بهترین راهش دوریه1
من این مشکل و هر از گاهی و خیلی کم پیدا میکنم...
شما دومتو ب بهترین شکل پاس کن کنکورو هنوز کی مرده کی زنده س1
اون ها از نگرانی این ها رو میگن1بیخیال..
(1397 شهريور 25، 22:46)atrisa نوشته است:

تشکر فراوان 303

من ک از قبل گفته بودم1

سلام.خوبین؟ من چرا اینو ندیدم؟! :/
 مهندسی کشاورزی آوردم.
فعلا که نمیدونم چی میشه...زود قضاوت نمیکنم.انصافا خوب رشته ایه تا اینجا که من دیدم .بعدشم که خب قاعدتا هنوز نمیدونم.خدا میدونه 7 ... ایشالا که خیره. 53
درمورد چیزی که اقای فرهنگ گفتن فکر کنم شاید، . فکر میکنن اینطوری بهتون انرژی میدن برای خوندن و ادامه دادن...تحلیلشونو نمیدونم دقیقا چیه :// ولی خب اونا که خودشون جای شما نیستن.از عمد نمیکنن... .یه جورایی اینکار مثل از دور تیر زدنه....قبول دارین؟؟؟ 4chsmu1
شما بنا رو بذارین رو محکم کردن خودتون مقابل حرف بقیه.
کنکور هرچقدر سیستمش بد باشه... ولی خیلی بیشترش چیزایی یادمون میده که...اصلا درحالت عادی سمت یادگرفتنشم نمیریم.
صبر...
کنترل استرس و فشار...
قدر زمانتو بدون...
میشه وقتی یه تنش داری تو زندگی، بازم شاد باشی؟ بخندی؟
استعدادت چیه؟
علاقه هات کدومه؟
اگه رشته ای که عاشقشی و مورد علاقته ، استعدادش نباشه...میتونی انقدر عاقل باشی که صرفا علاقه رو ترجیح ندی؟
میشه وقتی تنش داری تو زندیگت ، مثل شرایط عادی زندگیت ورزش روزانه داشته باشی...عادی رفتار کنی و خودتو به در و دیوار نکوبی؟
اگه عاشق یه رشته باشی و مجبور بشی نری(به خاطر رتبه، نداشتن استعداد، یا هرچیزی)...میتونی ازش دل بکنی؟
اگه یه روز به عشقت نرسیدی...
خلاصه...
حتی ممکنه اشتباهی عاشق شده باشی... فکر کنی رشته برق،صنایع یا... نیمه توه
درحالی که نیس. وقت کنکور دادی بعدش  فکر کردیوقت حول و ولای اومدن جواباشو داری... با اون وقتی که میمیری و حول و ولای اومدن نامه اعمالتو داری شبیه نیست؟
امروز اگه نامه عمل کنکورت بد بود...بغض کردی. یواشکی یا در بین جمع گریه کردی....اون موقع چی؟ نکنه نامه عملت مثه کنکور باشه؟؟؟
وقتی پشت کنکوری شدی...مثل کسیه که خدا بهش گفته:
-ببین. من به همه اجازه نمیدم برگردن به دنیا ،کارشونو درست کنن. ولی به تو فرصت دوباره دادم.....درودنه ی من. قدر بدون.
و تو... میتونی از اینکه خدا فیلمو زد عقب و دوباره گفت بسم الله.اینم ار اول... حالا دوباره شروع کن...میتونی بابتش ممنون باشی؟ کم نیاری؟ چون میخوای نشون بدی بی توجه نیستی نسبت به لطفش.

و بعد...

میتونی دست به زانو بگیری و بلند شی...اونم روپای خودت.
تلاشتو بکنی... تنها...درحالی که هستن کسایی که حرفای بیمزه کنار گوشت بزنن و تو یادمیگیری قرار نیست در اینده همه ی عالم با کاری که من میخوام بکنم موافق باشن.
باید حرفای اونارو هم شنید...ولی منطقو بکار انداخت و نقل ونبات های حرفاشونو جمع کرد. صددر صدش بد نیس.اتفاقا گاهی راهگشات داخل حرف اونا پیدا میشه. یکم که اصلاح کنی خودت.
وقتی میری ازمون میدی...با اشکالاتت چطور برخورد کنی؟
میری میذاری تو تاقچه؟ میترسی جوابشونو دقیق دربیاری؟ بهشون رسیدگی کنی؟
به اشکالات ایا به دید اینکه اینا کمک خداست نگاه نمیکنی؟ خدا نقطه ضعفاتو زود تر از کنکورت بهت میگه،میگه رو این زمینه ها کار کن...مهمه(چه این دنیا چه اون دنیا)
و تو... اگه بیتوجه باشی...
بدون قراره حسرت بخوری.(چه این دنیا چه اون دنیا! Hanghead Gigglesmile  ) نادیده گرفتن کمکای خدای مهربون.
و کلی درسای دیگه....
Gigglesmile
طولانی شد فکر کنم. ولی می ارزید.
 سپاس شده توسط
(1397 شهريور 25، 23:16)فرهنگ نوشته است: من خودم امسال دوم دبیرستانم از الان پدر و مادرم رو من فشار میارن که فلانی رو ببین رتبه 1 اورده تو هم باید بیاری . پسر مهندس فلانی رتبه 200 آورده بعد میگن تو عرضه رتبه ده هزار اوردنو هم نداری و همینطوری ادامه داره . منم نمیدونم چیکار کنم

این حرفا و سرکوفتا همیشه هست 
یه گوشتو میکنی در و یه گوش دروازه  4chsmu1
حتما موفق میشی Khansariha (46)

من روزی ده بار توسط نیش و کنایه های برادرم تحقیر میشم ولی خب الان هنوز ضعیفم 
ریشه ندارم 
بعدا ک وضعم خوب شد با یک لبخند جواب همه بدیهاشو میدم 
پس مراقب خودت باش 
و خودتو خیلی قوی کن  Khansariha (69)
عججججججججبببب1
پس نتیجه میگیریم همه ب نوعی سرزنش میشن1

بیخیالی طی کنین.میگذره..
ـــــــــــــــ
سلام ب همه دوستان  49-2
من عمران قبول شدم ...
همونی ک عاشقشم .. Confetti
ی دانشگاه عالی ...
اولویت اولم ..
مطمئن نبودم اینجا قبول بشم ... اما 
لطف خدا بود ...
الحمدالله
Khansariha (69)
(1397 شهريور 25، 23:22)majid78 نوشته است: فرهنگ جان این کار خانوادت اشتباهه  با عرض پوزش البته 303
ی نکته را از من داشته باش هرکسی بسته  ب میزان تلاش خودشه ک نمره میاره
قرار نیست همه بشن ۱ کشور قرار نیست همه یکی بشن
ولی همه سعی میکنن بهترین خودشون بشن حالا یکی بهترین خودش ۱۰۰۰ یکی بیشتر یکی کم تر سعی کن بهترین خودت باشی ک مثل امسال من الان نگی کاش یکم بیشتر خونده بودم و شده بودم ی دانشگاه خوب
پس بهترین خودت باش.

ممنونم داداش که درکم میکنی 
خب حرف منم همینه
اگه برن زندگی اون شخص رتبه اول رو با من مقایسه کنن از زمین تا اسمون با من فرق داره . والا
هنوزم جای جبران هست 53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان