امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

اره هستن ولی وقتی این افکار تو ذهنم اذیت میکنه بشدت بدم میاد پیش اونا باشم و این افکار تو سرم باشه حتی فک کنم وضع رو بدتر هم میکنه
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
کمک کمک بازم اینجوری شدم  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1395 دي 2، 22:50)meep نوشته است: کمک کمک بازم اینجوری شدم  Hanghead

سلام چجوری شدین؟
اصن بیخیالش خودت خوبی؟ دماغت چاقه؟  Smiley-face-biggrin
53
 سپاس شده توسط
(1395 دي 2، 22:50)meep نوشته است: کمک کمک بازم اینجوری شدم  Hanghead

داداش بزن شبکه نسیم خنداونه می ده ، کلا ذهنت عوض می شه. 4chsmu1
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
چاکریم داداش اره شما خوبی؟
والله این حس لعنتی هی میاد و هی میره امروز خیلی اذیت کرده Swear1 

داداش htmlیا phpbbبلدی؟ سایتی چیزی هست من بتونم یاد بگیرم؟
 سپاس شده توسط
(1395 دي 2، 23:34)meep نوشته است: چاکریم داداش اره شما خوبی؟
والله این حس لعنتی هی میاد و هی میره امروز خیلی اذیت کرده Swear1 

داداش htmlیا phpbbبلدی؟ سایتی چیزی هست من بتونم یاد بگیرم؟

خب خودت رو فعلا با ی چیزی سرگرم کن تا اوضاع خوب بشه و عقل هم بیاد سر جاش :دی
این حس گذراست، سعی کن تحملش کنی و نفست رو مشغول کنی به ی کاری
بعدش میبینی که چقدر خوشحالی که قدمی خطا بر نداشتی و خداروشکر کن بخاطرش
امروز روزیه که باید خودت رو بسنجی و خودت رو قوی تر کنی
اگه امروز نگی بهش ن پس کی بگی؟؟
 سپاس شده توسط
تمام تلاشت رو بکن
امروز تو پیروز شو
بازی های گوشی و ... برا همین موقع ها بدرد میخوره
اگرچه اگه نفس رو به ی کار مفیدتر مشغول کنی زودتر سر به راه میشه
و پشیمان از وسوسه ای که از جانش گذشت
 سپاس شده توسط
من منتظر خبر موفقیتت هستم
برو تو بغل خدا و ازش کمک بخواه
49-2
 سپاس شده توسط
چی شد چی میخواستیم بشه

ارسال شده از HUAWEI G510-0200s با استفاده از kanoon
سه شنبه ۸/۴…۰۲:۰۰
سلام اورژانس کسی نیست
وقتی به روزای گناه کاریم فکر میکنم و وقتی میبینم چقدر بیش از اندازه تو گناه های جور واجور غرق بودم اوضاع روحیم میریزه به هم و یک ترس تو من ایجاد میشه که نکنه دوباره به همون روزا برگردم
نکنه منم بشم مثل همون ادما که این گناهارو با لذت میکردن و عین خیالشونم نبود
همش این گناه ها تو فکر و خیالامن متاسفانه من یه مدت با داستان های جنسی خ ا میکردم و هواسمم نبود دارم بکجا میرم یهو میبینی اون داستان ها یادم میان و وحشت میکنم از اینکه منم عین اونا بشم همه ترسم اینه
بخدا دوست دارم هرچه سریع تر بمیرم الانم حس میکنم دارم سریالی میشم دوباره
یکی یه راهی به من معرفی کنه که این افکار دست از سرم بردارن کاش کسی از بچه ها بوده که مثل من با این اراجیف داستانا دچار خ ا شده باشه و تونسته باشه ترک کنه تورو خدا کمک کنین
بخدا اشتباه کردم اون موقع تو تلوزیون میدیدم یا حرفای این شهدا و رهبری میگفتن تهاجم فرهنگی بهشون میخندید
ولی بخدا همش واقعیت بود به ناکجا اباد کشیده شدم منی که از بچگی نماز میخوندم الان ببین تو چه وضعیم
 سپاس شده توسط
سلام میپ خان
ب نظرم تا وقتی واقعی واقعی نخایم ترک کنیم نمیتونیم موفق بشیم. اگه واقعا بخایم ترک کنیم وقتی وسوسه میاد سراغمون هی خودمونو گول نمیزنیم ک همین فیلم رو میبینم همین داستان رو میخونم ی کمی شیطنت میکنم ولی قول میدم خ.ا نکنم. مگه میشه اینارو انجام بدیم و تهش ب خ.ا منجر نشه؟مشخصه ک نمیشه. شاید یکی دوبار جستیم ولی آخر تو چنگیم. اونم چنگال هوای نفس.
پس بیایم خودمونو گول نزنیم و بجای اینکه خودمونو توجیه کنیم به محض وسوسه موقعیتمونو ترک کنیم. بزنیم بیرون. بریم توی جمع بریم ی کاری انجام بدیم که تحریک فروکش کن و چه لذت والایی داره وقتی اینطوری وسوسه رو در هم میکوبیم
موفق باشی برادر Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
میدونم اینارو ابجی ولی.من واقعا د.ست دارم ترک کنم و میخوام
ولی من دچار یکنوع وسواس ذهنی شدم که برام ترس میاره ترس عاقبت به خیر نشدن رو.دارم ترس اینکه منم عین اونا بشم رو دارم بخدا از خ ا خستم و میترسم این ترک منو به کار بدتر بکشونه من چه جوابی به امام زمان بدم چقدر صداش کنم چرا منو نحات نمیده
 سپاس شده توسط
هیچکی پیشنهادی نظری نداره؟! پست های بالاییمو بخونین دوستان
 سپاس شده توسط
سلام 
من واقعا الان خودم شرایطم بدجوریه به زحمت پاکی جمع میکنم بقیه دوستان بهتره بیان نظر بدن اما این متن رو دیدم فکر کنم به شرایط الان شما بخوره. 
کسانی که گرفتار نوعی از شهوترانی می شوند افرادی سست عنصر و بی اراده یا از لحاظ اخلاقی فاسد نیستند چنین برداشت نادرستی سبب می شود تا بسیاری از ما که گرفتار شده ایم نتوانیم درخواست کمك کنیم و و به خاطر وابستگیمان به مسائل جنسی دچار احساس شرمساری شویم؛ کاری که هیچ نتیجه مثبتی به همراه ندارد. بسیاری از ما اغلب به علت احساس شرمندگی ، ترس ، خشم و و عذابی که می کشند، به حمایت نیاز دارند نه به چیز دیگری که حال آنها را نسبت به خودشان بدتر کند. واقعیت این است که شهوترانی یک عارضه مغزی ویا یک ناراحتی جسمی در مغز است که منجر به اختلال در فعالیت آن می شود. بسیاری از ما قبل از اینکه وارد گروه ترک شویم به سختی حاضریم به این واقعیت تن دردهیم که خودارضایی نوعی بیماری است و همین امر سبب می شود تا ما احساس خجالت و شرمندگی کرده و با انکار مشکل خود، سعی کنیم نشان دهیم کهاوضاع را تحت کنترل داریم.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان