امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

سلام الانا هست که بخوام خ ا کنم معمولا زمانایی که عصبی میشم دست به اینکار میزنم و الان هم در همون وضعیتم کمکم کنید چطوری غلبه کنم
[img=0x0]http://3ali3.com/wp-content/uploads/2016/02/god-1.jpg[/img]
 سپاس شده توسط
علی جان علت عصبانیتت چیه؟
اول برو یه لیوان آب بخور تا آروم شی.
چند بار آهسته و با تامل و تفکر آیت الکرسی بخون.

داداش مقاومت کن. تو می تونی.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
داش علی داداش میدونم در چه حالی خودمم تو همین حالت های اعصاب خردی دچارش میشم ولی داداش بیخیالش شو یه امشب رو من اینجا هستم بگو اگه حالت بده باهم صحبت میکنیم تا از سرت بپره
[تصویر:  05_blue.png]
راستش بیشتر بخاطر خ ا عصبی و مضطرب شدم با یه موضوع خلاف نظرم معمولا با خونواده دعوام میشه دست خودم نیست بعد که دعوا تموم میشه یادم میفته که ای بابا چرا خودمو کنترل نکردم و ناراحت میشم که چرا ایقدر با عزیزترین کسانم اینقدر بدپرخاشگری کردم و بعدش دست به این کار قبیحانه میزنم که امروز رفتم یه گوشه نشستم و سعی کردم که خودمو کنترل کنم الحمدالله فعلا آروم هستم.
 سپاس شده توسط
(1395 دي 10، 23:03)meep نوشته است: داش علی داداش میدونم در چه حالی خودمم تو همین حالت های اعصاب خردی دچارش میشم ولی داداش بیخیالش شو یه امشب رو من اینجا هستم بگو اگه حالت بده باهم صحبت میکنیم تا از سرت بپره

داداش راستش دست خودم نیست چجوری بگم خودم بودم که این بلا رو سر خودم اوردم چندین سال همش خودارضایی این یکی دو سال گذشته شده بود هر روز جوری که روی چشمام اثر گذاشتن و مرتب ضعیف تر شدن اضافه وزنم هم مزید برعلت بود که منو تنبلتر و مایلتر به اینکار کنه موندم پشت کنکور تا یکم فکرم آزادتر بشه و خودمو بسازم ولی همش بدتر میشد تااینکه به روزی 2 و 3 بار هم میرسید فقط خدا بود که کمکم کرد و اینجا رو به من معرفی کرد تا ببینم خیلیا مثل من این دغدغه رو دارن ولی مطمئنم بازم با این شرایط هیچکس بدتر از من نیست الان دارم به سه روز پاکی نزدیک میشم و همش میترسم که دوباره این اتفاق لعنتی بیفته و من هر روز درگیرش بشم. عجیب اینه که من خیلی زود عصبی میشم شایدم بی مورد قبلا خیلی آدم منطقی تری بودم الان خودم بعضی وقتا که به حرفایی که زدم فکر می کنم از خودم ناامید میشم. تو مدرسه و محیط های مختلف بخاطر اینکه آدم کم رو و عصبی بودم نمیتونستم دوستای خوبی داشته باشم مدتی اسیر دوستان فاسدی شدم که خدا لعنتشون کنه بدکار بودن و من فقط باهاشون ارتباط دوستی داشتم و وارد کاراشون نمیشدم. من از سر ناچاری و تنهایی با اونا ارتباط برقرار میکردم آخه تنهایی خیلی سخته حدود دو ماهی هست که این این گروه فاسد جدا شدم دوستان خوبی هم دارم اما بخاطر گرفتاری هایی که تو دانشگاه دارن فرصت برای بودن در کنارشون به ندرت پیدا میشه خونواده ما خیلی آدمای کم حرف و خشکی هستن و معمولا با دو کلمه حرف زدن دعوامون میشه برای همین روزی نمیشه که من آروم باشم در عین حال قبلا خیلی شادتر بودیم حال هیچکدوممون وضعیت روحی خوبی نداریم هر کی مشکلات خودشو داره تو این شرایط من چجوری آدم آرومی باشم.
 سپاس شده توسط
علی جان داستان ما دونفر خیلی به هم شباهت داره پس تو بدتر از کسی نیستی من کارم روزی تا 5 بار هم بوده و داشتم جونمو سر این خ ا لیعنتی از دست میدادم داداش اصلا نا امید نباش ما 2 نفری با هم میتونیم ردش کنیم این مرحله رو داداش تا میتونی از دوستای ناباب دوری کن این اصل خیلی مهمه شده خودت تنها بمون و تو تنهایی دق کن ولی سمت دوستای ناباب نرو چون ادم رو عاقب نا بخیر میکنن داداش گلم سعی کن از امروز شروع کن به نماز خوندن هرجور بلدی بخون ولی باید بخونیا!!
هر روز سعی کن حد اقل 1 بار در روز سوره لقمان رو قرائت کن اصلا هم سخت نیست صوتش رو دانلود کن و باهاش تمرین کن تا ان شالله یاد بگیری منم دقیقا مثل تو بسیار سریع از کوره در میرفتم پیشنهاد میکنم حتما پیش یه روانپزشک برو و این مشکلاتی که برات ایجاد شده رو بهش بگو من این کارو کردم برای عصبانیت و خشم شدیدم و با دارو درمان شدم و الان بسیار حالم خوبه و حدودای 1 ماهی میشه دچار اوت حالت عصبانیت و استرس نشدم
داداش پیشنهاد میکنم دوباره شروع کن به همون درس خوندن و اگه تو خونه تنها تحریک میشی برو تو کتابخونه درس بخون البته اگه والدین محترم اجازه میدن برو ان شالله که موفقی 
یا مهدی
 سپاس شده توسط
کاش چندساعت پیش بااین سایت اشناشده بودم دوماه زحمتم حروم نمیشد Swear1
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

سپاس شده توسط
سلام وضعیت مساعد نیست دوستان از صبح (در واقع لنگ ظهر)که از خواب پا شدم دچار این حالتم و گشت و گزار تو اینترنت و مخصوصا اپارات کار رو برام بدتر کرده هم اکنون به چک های شما نیازمندیم Hanghead
 سپاس شده توسط
(1395 دي 11، 11:09)meep نوشته است: سلام وضعیت مساعد نیست دوستان از صبح (در واقع لنگ ظهر)که از خواب پا شدم دچار این حالتم و گشت و گزار تو اینترنت و مخصوصا اپارات کار رو برام بدتر کرده هم اکنون به چک های شما نیازمندیم Hanghead

داداش به خدا توکل کن ..
خدا رو یاد کن .. زیاد .. ازش کمک بخواه ..

هرچه سریع تر اینترنتو قطع کن .. سرانجام این سرچ کردنا خطرناکه ..
زود زود زود
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
(1395 دي 11، 11:09)meep نوشته است: سلام وضعیت مساعد نیست دوستان از صبح (در واقع لنگ ظهر)که از خواب پا شدم دچار این حالتم و گشت و گزار تو اینترنت و مخصوصا اپارات کار رو برام بدتر کرده هم اکنون به چک های شما نیازمندیم Hanghead

سلام داداش از خونه برو بیرون من امتحان کردم خیلی خوب بود راستی تازه شروع به نماز خوندن کردم 53
ببینید چه پوستر خوبی براتون درست کردم

[تصویر:  iip1_soual2.png]
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

Meep چکارکردی تونسی از پسش بربیای؟حیفه حروم نکن زحمتات رو یکم حواستو پرت کنی از سرت میپره من شده بارها حواسمو پرت کردم وازش گذشتم ولی دیگه امان از وقتی که ادم خودشوبزن به کربودن هی به خودش میگه حالااین بارکه طوری نمیشه وبعدشم دوباره پشیمونی روز ازنو روزی از نوپس به پشیمونی بعدش فکر کن نمی ارزه مگه نه؟ایشالا خداکمکت به هممون کمک کنه God
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

سپاس شده توسط
سلام هنوز پاکم ولی سخته نگه داشتنش فشار روم خیلی خیلی زیاده و بشدت عصبانی میشم و همینم مزید بر علته
همین الان هم بیخود اعصابم خرابه میرم یه مطلب سیاسی میخونم و بعدش اعصابم خراب میشه یا میام تو کانالای تلگرام و کانال های مذهبی رو چک میکنم و میبینم هیچکی مث من این مشکل رو نداره بازم عصبی میشم حس اینکه کسی منو درک نمیکنه جدیدا خیلی اذیت میکنه راستش چند باری هم برای ازدواج با مادرم و عمه بزرگم و عمه کوچیکم صحبت کردم که هر سه تاشون کلا از زندگی نا امیدم کردن و گفتن که نه و باید اول بری سر کار و یک سالم سر کار باشی بعد خونتو بسازی و بعد فلان کنی اونوقت شاید اصلا همین الانم که دارم اینارو مینویسم هم دارم عصبی میشم حس میکنم الانه که منفجر شم و یا حد اقلش الانه که دیوانه بشم هیچکسی حتی خدا هم منو اصلا درک نمیکنه یا نمیخواد میدونه مشکل دارم ولی هیچ کمکی هم بهم نمیکنه همچنین وقتی میخونم تو اینترنت فلان خارجی که اومد حرم امام رضا و مشکلش حل شد و یا دخترای بی حجابی که امام رضا یا امام حسین کمکشون کرد و ادم شدن منو بدتر عصبانی میکنه با خودم میگم ای بابا خدا هم دیگه خدای ادمای پولداره بابا نمیدونم چه غلطی تو زندگیم کردم که اینطوری شدم اینقدر حالم بده که اگه میتونستم خودمو تو یه جزیره زندانی میکردم که فقط خودم باشم حتی بیرونم نمیتونم برم برم هی چشم میخواد بچرخه و اینو اونو ببینه راستش دیگه خسته شدم از مقاومت این مقاومت فقط داره منو حیوون تر و دیوانه تر میکنه
(1395 دي 13، 13:49)meep نوشته است: سلام هنوز پاکم ولی سخته نگه داشتنش فشار روم خیلی خیلی زیاده و بشدت عصبانی میشم و همینم مزید بر علته
همین الان هم بیخود اعصابم خرابه میرم یه مطلب سیاسی میخونم و بعدش اعصابم خراب میشه یا میام تو کانالای تلگرام و کانال های مذهبی رو چک میکنم و میبینم هیچکی مث من این مشکل رو نداره بازم عصبی میشم حس اینکه کسی منو درک نمیکنه جدیدا خیلی اذیت میکنه راستش چند باری هم برای ازدواج با مادرم و عمه بزرگم و عمه کوچیکم صحبت کردم که هر سه تاشون کلا از زندگی نا امیدم کردن و گفتن که نه و باید اول بری سر کار و یک سالم سر کار باشی بعد خونتو بسازی و بعد فلان کنی اونوقت شاید اصلا همین الانم که دارم اینارو مینویسم هم دارم عصبی میشم حس میکنم الانه که منفجر شم و یا حد اقلش الانه که دیوانه بشم هیچکسی حتی خدا هم منو اصلا درک نمیکنه یا نمیخواد میدونه مشکل دارم ولی هیچ کمکی هم بهم نمیکنه همچنین وقتی میخونم تو اینترنت فلان خارجی که اومد حرم امام رضا و مشکلش حل شد و یا دخترای بی حجابی که امام رضا یا امام حسین کمکشون کرد و ادم شدن منو بدتر عصبانی میکنه با خودم میگم ای بابا خدا هم دیگه خدای ادمای پولداره بابا نمیدونم چه غلطی تو زندگیم کردم که اینطوری شدم اینقدر حالم بده که اگه میتونستم خودمو تو یه جزیره زندانی میکردم که فقط خودم باشم حتی بیرونم نمیتونم برم برم هی چشم میخواد بچرخه و اینو اونو ببینه راستش دیگه خسته شدم از مقاومت این مقاومت فقط داره منو حیوون تر و دیوانه تر میکنه

سلام یه جایی تو سایت یکی از دوستان نوشته بود خنده بر هر درد بی درمان دواست خیلی از حرفش خوشم اومد برای همین پیشنهادم اینه که برو مطالب شاد بخون برای خودت بخند و همینطور اینو خودت به من یاد دادی که ذکر بگو واقعا حرف درستیه که یاد خدا تسکین دهنده دلهای ماست فوتبال ببین اصلا برو مسافرت چرا همش تو خونه ای من این دو روز بیرون رفتم خیلی روحیم خوب شد امروز یکی از دوستامو دیدم که 50 کیلو لاغر شده بود با ورزش و رژیم بدون مصرف هیچ ماده ای واقعا کاری که کرد خیلی همت میخواست به خودم گفتم این مساله خ ا واقعا راحتتر از کاهش وزنی هست که این بنده خدا داشته موضوع برای خودت بزرگ نکن زندگی خیلی تنوع داره هر دفعه میتونی یه کار بکنی بعد یه مورد دیگه اگرم موفق نشدی و هوس برتو غلبه کرد همینکه نسبت به قبل پیشرفت کردی این خودش یه موفقیته راستی فورا بار دوم دیگه نزار این اتفاق بیفته چون بعد از دفعه اول اگه دوباره این کار انجام بشه به اندازه 100 برابر دفعه قبل تو رو بی روحیه میکنه دفعه دوم رو خیلی راحت میشه جلوشو گرفت.
راستی داداش گلم خرما و فلفل و ادویه و آجیل هم نخور و به جاش بیشتر سالاد و انار و ماست و خیار و چیزایی که طبع سرد دارن بخور
 معمولا ما که تو ترک هستیم وضعیت سینوسی داریم یه روز خوبیم و یه روز بد امیدوارم تونسته باشم حال خوبمو منتقل کنم  Confetti 53
چند روزه وضعم خراب خرابه 
شهوت رانی به اوج رسیده 
از خودم بیذارم 
توی این گرداب کثیف
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان