امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1395 بهمن 7، 20:03)V.A نوشته است: پنجمین روزمه که خوب بودم
اما شدیدا در معرض شکست هستم.

امروز برای کاری رفته بودم بیرون .بعد از دیدن چندتایی جنس مخالف ، دیدم که گور گرفتم ، کاری از دستم بر نمی یومد نمیشه که کلا چشمتو ببندی و جایی رو نبینی

هر وقت که میخوام ترک کنم بعد از چند روز به این حس قوی میرسم دیگه تو خیابون فقط دخترا رو میبینم
دست خودم نیست دارم عذاب میکشم ، عذاب روحی ، فکری ...

واقعا دیگه نمیتونم اینطوری زندگی کنم.

وقتی این جوری میشم دیگه نه میتونم مطالعه کنم نه کار کنم نه میتونم باکسی حرف بزنم نه میتونم تلوزیون ببینم و نه هیچ کار دیگه ای کاملا فلج میشم فقط میخوام به این حس پایان بدم.

پس چطوری باید این نیاز رو بر طرف کرد؟؟!!هیچ راهی وجود نداره!!

با این وضع من فکر نکم به 10 روز هم برسم.

وضعیتم شدیدا قرمزه!! vayy
درکت میکنم دوست عزیزم... خودم داغونم.. برای ترک راهی نداریم جز کنترل نگاه و کنترل ذهن... کنترل نگاه از تحریک کننده ها.. چه تو خیابون چه تو اینترنت چه تو فیلم ها... و ذهنمونم باید کنترل کنیم که به هر چیزی فکر نکنه . اگر منحرف شد سریع برش گردونیم
[تصویر:  qol.jpg]
 سپاس شده توسط
(1395 بهمن 9، 13:18)sadaf1 نوشته است:

امروز برای کاری رفته بودم بیرون .بعد از دیدن چندتایی جنس مخالف ، دیدم که گور گرفتم ، کاری از دستم بر نمی یومد نمیشه که کلا چشمتو ببندی و جایی رو نبینی

هر وقت که میخوام ترک کنم بعد از چند روز به این حس قوی میرسم دیگه تو خیابون فقط دخترا رو میبینم

وقتی این جوری میشم دیگه نه میتونم مطالعه کنم نه کار کنم نه میتونم باکسی حرف بزنم نه میتونم تلوزیون ببینم و نه هیچ کار دیگه ای کاملا فلج میشم فقط میخوام به این حس پایان بدم.

درکت میکنم دوست عزیزم... خودم داغونم.. برای ترک راهی نداریم جز کنترل نگاه و کنترل ذهن... کنترل نگاه از تحریک کننده ها.. چه تو خیابون چه تو اینترنت چه تو فیلم ها... و ذهنمونم باید کنترل کنیم که به هر چیزی فکر نکنه . اگر منحرف شد سریع برش گردونیم

از اینکه یکی درکم میکنه خیلی روحیه میگیرم.ممنون رفیق 53

امروز دوباره حالم بد شده ولی حتی یک نامحرم رو هم امروز ندیدم.امروز چی؟بد بختی دارم نیروی وجودم خودش می جوشه کنترلش دست من نیست.خیلی مقاومت در مقابلش سخته .دارم خسته میشم.خدا کمک کنه.

خدا ازدواج سالم قسمت کنه.آمین Hanghead
دست عشق از دامن دل دور باد!
میتوان آیا به دل دستور داد؟

آنکه دستور زبان عشق را
بی گزاره در نهاد ما نهاد

خوب میدانست تیغ تیز را
در کف مستی نمی بایست داد
قیصر امین پور
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

سپاس شده توسط

اوایلش واقعا سخته ولی باید مقاومت کنید خودتون راه مقاومت کردنش را پیدا کنید . برای افزایش مقاومت هم باید جدا از نگاه کردن به جنس مخالف پرهیز کرد مخصوص یکی دو ماه اول اصلا نباید به جنس مخالف نگاه کرد ولی بعد از چند ماه راحت می شه . به سن هم بستگی داره هرچی سن زیاد بشه نیروی جنسی هم بعد از یک مدت سرکوب کردن کمتر می شه
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
سلام دوستان اوضاع بده این افکار چند ساعتیه که شروع شده نمیدونم باید چکار کنم
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سریع بلند شو صورتت رو بشور
یک فیلم ایرانی طنزی چیزی بزار ببین . تا وقتی موقع خوابت بشه . 
3 روزت کامل میشه به همین راحتی
 سپاس شده توسط
چی شد اصلا ؟
 سپاس شده توسط
(1395 بهمن 10، 2:21)سعیـد نوشته است: چی شد اصلا ؟

بخیر گذشت ممنون
بازم شروع شد دوستان کمک
سلام داداش بهترین راه در حال حاضر توسل به خودشه برو یه گوشه بشین چند صفحه قرآن بخون تا خوابت ببره
[img=0x0]http://3ali3.com/wp-content/uploads/2016/02/god-1.jpg[/img]
 سپاس شده توسط
سلام 
من حالم بده
17 روز
 سپاس شده توسط
داداش حیف نیست هفده روز خوب رو از دست بدی؟
بز فشن دیدی تا حالا 4chsmu1
[تصویر:  ax-khandedar-tanz-17.jpg]
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
بعد از نه ماه پاکی امروز بر اثر فشار جنسی شکستم . توی این نه ماه عکس و فیلم ندیدم . الان هم ندیدم ولی می ترسم این شکست باعث بشه اعتیاد دوباره به خ.ا پیدا کنم . چکار کنم حالت اعتیاد گونه به وجود نیاد ؟! با توجه به اینکه توی این نه ماه فقط یکبار شکست داشتم و هیچ تصویر تحریک کننده ای ندیدم چکار برای جلوگیری از اعتیاد باید کرد ؟!!!! Hanghead
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

(1395 بهمن 12، 6:37)pirooz95 نوشته است: بعد از نه ماه پاکی امروز بر اثر فشار جنسی شکستم . توی این نه ماه عکس و فیلم ندیدم . الان هم ندیدم ولی می ترسم این شکست باعث بشه اعتیاد دوباره به خ.ا پیدا کنم . چکار کنم حالت اعتیاد گونه به وجود نیاد ؟! با توجه به اینکه توی این نه ماه فقط یکبار شکست داشتم و هیچ تصویر تحریک کننده ای ندیدم چکار برای جلوگیری از اعتیاد باید کرد ؟!!!! Hanghead

یعنی رحمت خدا بر تو 
دمت گرم 
خیلی مردی 
نه ماه مدیریت 
خوش به سعادتت 

نه ماه ... 
ماشاالله 
53
 سپاس شده توسط
(1395 بهمن 12، 6:37)pirooz95 نوشته است: بعد از نه ماه پاکی امروز بر اثر فشار جنسی شکستم . توی این نه ماه عکس و فیلم ندیدم . الان هم ندیدم ولی می ترسم این شکست باعث بشه اعتیاد دوباره به خ.ا پیدا کنم . چکار کنم حالت اعتیاد گونه به وجود نیاد ؟! با توجه به اینکه توی این نه ماه فقط یکبار شکست داشتم و هیچ تصویر تحریک کننده ای ندیدم چکار برای جلوگیری از اعتیاد باید کرد ؟!!!! Hanghead

سلام
پیروز جان اینکه ناراحت باشی طبیعیه
ولی سعی کن به اعصاب خودت مسلط باشی و کار رو خراب تر از این نکنی.
نگی آب از سر گذشت، چه یه وجب. چه صد وجب.

تو الان شبیه دونده ای هستی که تو یه دوی ماراتن وسط راه زمین خوردی.
سر زانوهات هم زخمی شده.

به خودت امید بده و از خدا کمک بخواه که تا آخر مسیر بتونی بری.

زانوهای زخمی هم به زودی خوب میشن. 
به شرطی که مثل نه ماه قبلی بدوی.
نه اینکه مثل شکست خورده ها خودت رو روی زمین بکشی.

اینجا رو هم بخون.  

حتما موفق میشی. Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
و باز هم شرووووووع شدددددددد Swear1
کاملا در مرحله شکست هستم متاسفانه هرکاری هم کردم که جلوشو بگیرم نمیشه 
من نمیفهمم چرا اذکار قران خوندن و نماز خوندن هیچ وقت هیچ کاری برام نکرد تو این مدت نه عکس دیدم نه فیلم دیدم ولی یک دفعه ای یسری افکار و تصاویر جنسی تو ذهنم میان که دیگه تحمل این افکار رو ندارم
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان