امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1395 بهمن 13، 20:40)meep نوشته است: و باز هم شرووووووع شدددددددد Swear1
کاملا در مرحله شکست هستم متاسفانه هرکاری هم کردم که جلوشو بگیرم نمیشه 
من نمیفهمم چرا اذکار قران خوندن و نماز خوندن هیچ وقت هیچ کاری برام نکرد تو این مدت نه عکس دیدم نه فیلم دیدم ولی یک دفعه ای یسری افکار و تصاویر جنسی تو ذهنم میان که دیگه تحمل این افکار رو ندارم
سلام
meep جان
وقتی یه دفعه ای این افکار به سراغت میان تو هم یه دفعه ای واکنش نشون بده و وضعیتت رو تغییر بده. یهو بچسب به یه کار دیگه. یهو پاشو برو جای دیگه. یهو یه کتاب مورد علاقت رو شروع کن به خوندن. یهو زنگ بزن به یکی.
همون اول کاری اگه جلوی وسوسه بایستی، میره پی کارش. ولی اگه شل بگیری و درگیرش بشی، این قدر این ور اون ورت می کنه که....

ذکری که لقلقه ی زبان باشه کمک نمی کنه.
اونی که میگه ذکر بگو منظورش اینه که به بزرگی و عظمت خدا فکر کن. بعد همین طور که داری به این بزرگی فکر می کنی، به زبانت بیاد: لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
به این فکر کن که خدا داره میبینتت. وقتی تو این وادی رفتی، بگو: یا سمیع و یا بصیر
اول «حال» هست و بعد «قال».

اگه بخوای حتما موفق میشی.
یهو ازش دل بکن. تموم شد رفت.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
داش ارمین نمیدونم شاید من با بقیه فرق میکنم شاید من اوضاعم خیلی خرابه بشدت دیگه نمیدونم دقیقا دارم به کجا کشیده میشم

الان خوبم یکی از راه های طب سنتی رو امتحان کردم بطور تعجب بر انگیزی جواب داد ولی میدونم اینم صد در صد برای من موقتی عمل میکنه
قطعا 2 بار دیگه بدن عادت میکنه و اونم بی تاثیر میشه خدایا من دیگه خودمم نمیدونم دقیقا چه موجودیم:(
[تصویر:  05_blue.png]
سخت میگذره ...

ارسال شده از LG-D855s با استفاده از kanoon
 سپاس شده توسط
میدونم داداش میدونم 
فقط اگه میتونی پاشو چیزایی که صفحات قبل بچه ها نوشتن رو امتحان کن ان شالله برای شما جواب بده
 سپاس شده توسط
من خیلی تو فشار و تحریکم 
دارم خسته می شم ...
 سپاس شده توسط
آقا تواب 
اول آفرین که پست گذاشتی این یعنی میخوای مقابله کنی با این وسوسه زود گذر 49-2
[تصویر:  wp4003454.jpg]
 سپاس شده توسط
دوم اینکه تحرک داشته باشید 
طناب بزنید درجا برید قدم بزنید هرکدوم ممکنه هدف تخلیه سالم انرژی هست  317 Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
سوم با ما در کانون بمانید 4chsmu1
تاپیکایی که و مطالبی که بهتون روحیه میده رو از صفحه اول کانون باز کنید و یکی یکی باهاشون سرتون رو گرم نگه دارید  Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
سوال دیگه ای هست؟  65
 سپاس شده توسط
پدر آدم درمیاد وقتی شب از فشار نمی تونی بخوابی و تحریک به اوج خودش می رسه ، نفرین می کنم زمین و زمان و خودمو اول از همه 
خسته شدم
 سپاس شده توسط
به نظرم یه روز موعود برای خودت در نظر بگیر ... و بگو از اون روز به بعد ترک میکنم مثلأ 22بهمن 95 . سعی کن روز خاصی باشه که فراموش نکنی. و تلاش  زیادی بکن. خدا کمکت میکنه
[تصویر:  qol.jpg]
 سپاس شده توسط
آقا من الان رسما اورژانسی ام.
از زندگی که افتادم هیچی ، می ترسم امشب رو به صبح نتونم برسونم.
من نباید بشکنم Khansariha (60) 
الان می رم قرآن بخونم.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
علت تحریک?

ارسال شده از LG-D855s با استفاده از kanoon
 سپاس شده توسط
میدونی تا حالا ب داشته هات فکر کردی ک برا خیلی ها ارزوست.
چشاتو ببند و بهش فکر کن . گاهی وقتا برام جوابگو بودش
 سپاس شده توسط
داش علی اول از همه من بهت میگم تو نا امیدی هم هیچی نیست من تا تحش رفتم 
دوم اینکه برو یه نگاه به تاپیک مسابقه 10 روزه بنداز 
داغونتر از من تو این تاپیک پیدا نمیکنی پس داداش منم یکیم بدتر از تو هزاربارم ناامید شدم ولی دباره برگشتم 
ازت تنها خواهشی که دارم اینه که بیخیال نو نزار این نا امیدی بهت غالب بشه البته من کوچیکتر از این حرفام که بیام به شما درس بدم ولی حس کردم شاید تو این شرایط همدردی کنم بهتره
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان