امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

خانم مهر خدا لطفا آروم باشین 
همه چیز زود خوب میشه 
از همین الان که این پیامو میخونی مرور کن با خودت که من امشب رو رد میکنم و بعدها به همین شب افتخار خواهم کرد 
بهتره یه خاطره لاکچری ازش بسازید
لطفا هوشیار باشید  Khansariha (69)
شما لایق بهترین ها هستید  49-2
 سپاس شده توسط
خانم مهر خدا 
تغییر وضعیت خودش یه اهرم مثبت برای دور کردن این حس و حال هستش انجامش دادین 
؟>؟؟

با خدا صحبت کنید آروم میشین 
حمد و سوره بخونید 

خدایا امشب خودت مراقب خانم مهر خدا باش 
خودت پناهش باش 
خودت یاورش باش 
خودت بهش امید بده 
خودت بهش نور بده 
خودت بهش کمک کن 
خودت ...
فقط خودت 
خدایا
 سپاس شده توسط
با خودتون حرف بزنید ..
صداش رو میشنوید ؟
بین تموم این فشارها و سختی ها داره فریاد میزنه
 سپاس شده توسط
(1397 آبان 9، 0:18)مهرخدا نوشته است: حتی تو این سرما پنجره بازه

بهترین؟
اگه کاری ندارین و میتونید دیسکانکت شین و برید بخوابید. البته سعی کنید آهنگ های مورد علاقتون رو گوش بدین تا خوابتون ببره.
 سپاس شده توسط
لطفاً ی کاری کنید ...
خواهشا 
.
.
.

«لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم»

دائما تکرار کنید ..
 سپاس شده توسط
کجایید باهامون صحبت کنید
 سپاس شده توسط
(1397 آبان 8، 15:05)مهرخدا نوشته است: مهرخدا، 1مهر،38روز
 سپاس شده توسط
لطفا ی خبری بدید از خودتون  49-2
همه ی ما منتظریم
38 روز
حیف نیست؟
بالاخره باید این مرحله رو پشت سر بذارین
چه الان که تو این موقعیت هستین
چه خدایی نکرده بعد از شکست
مسئله حل نمیشه .. سرجاشه . باید از سختی گذشت . چه الان چه در آینده . 
تا اینجا اومدین نذارین رشته ی این روزهای خوب قطع بشه
اگه واقعا ارامش میخوایین راه کاری که واقعا جوابگو هست خوندن قرانه . وضو بگیرین و چندین صفحه قران بخونین . بعدش میبینین که چقدر حالتون تغییر میکنه
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
گویا آفلاین شدن  Hanghead
برای سلامتیتون دعا می کنیم و ایشالا با خبرای خوب بر میگردین  49-2
سلام.همونموقعه که گفتین با خدا صحبت کنم شروع کردم به صحبت باهاش تو دلم و ذکر لاحول و لا قوه... گفتن که گریه ام گرفت نمیدونم تا کی و بعد خوابم برد همونجوری. مرسی از همه که اذیتتون کردم و ممنونم بهم کمک کردین تا حالا در این لحظه از شدت خواستن خودمو کنترل نکرده بودم و قبلا خودمو میباختم
ممنونم
[تصویر:  Untitled_2.png]
خب من بعد از چند روز گند زدن به خودم و روحیه ام و آرامشم، به لطف شما دوستان، دیشب شب خوب و راحتی داشتم و امروز هم حالم خوبه و دعاگوی عزیزان هستم.
با وجودی که می دونم هر بار خ.ا چقدر بیقرارم می کنه و چقدر اعصابم و اخلاقم و سلامتی ام به هم میریزه، نمی دونم چرا بازم میرم سروقتش. باور کنید لذت کاذبی که گفته میشه هم برام نداره. فقط اعتیاده که باعث این کار میشه.
از دوستان عزیزم خصوصاً از همگروهی های خوبم در مسابقه رهروان، آقایان عاشق فاطمه زهرا (س)، فرهنگ، دیوار و کاکو ممد، بی نهایت عذر می خوام به خاطر هفته ای که همون ابتدای کار، با رنگ قرمز به استقبالش رفتم.
 سپاس شده توسط
Hanghead Hanghead Hanghead
[تصویر:  Untitled_2.png]
 سپاس شده توسط
(1397 آبان 9، 9:40)hamedhamed نوشته است: خب من بعد از چند روز گند زدن به خودم و روحیه ام و آرامشم، به لطف شما دوستان، دیشب شب خوب و راحتی داشتم و امروز هم حالم خوبه و دعاگوی عزیزان هستم.
با وجودی که می دونم هر بار خ.ا چقدر بیقرارم می کنه و چقدر اعصابم و اخلاقم و سلامتی ام به هم میریزه، نمی دونم چرا بازم میرم سروقتش. باور کنید لذت کاذبی که گفته میشه هم برام نداره. فقط اعتیاده که باعث این کار میشه.
از دوستان عزیزم خصوصاً از همگروهی های خوبم در مسابقه رهروان، آقایان عاشق فاطمه زهرا (س)، فرهنگ، دیوار و کاکو ممد، بی نهایت عذر می خوام به خاطر هفته ای که همون ابتدای کار، با رنگ قرمز به استقبالش رفتم.

سلام داداش گلم؛
ناراحت نباش؛ اشکالی نداره؛ خدا رو شکر که حالت بهتره.
بله درسته عزیز؛ بعد یه مدت دیگه لذت معنایی نداره و همون حالت اجبار باعث میشه که ما با لغزش مواجه بشیم.
این پست  رو خانم مهر خدا از بزرگواری به نام آرمان نقل قول کردند. بخونش زیباست.
---
داداش گلم همونطور که آقا آرمان هم اشاره کرد برای بهبودی فقط نیاز به پرهیز شهوت جنسی نیست بلکه از رنجش ها هم باید پرهیز کنیم. مثلا مشکلات خانوادگی، جنگ اعصاب با دیگران، ترس، اضطراب و ... 
وگرنه اگه فقط بحث پرهیز جنسی بود که کارمون خیلی راحت می شد.
خودت سرزنش نکن.
ان شا الله در کنار هم بهترین روزها رو بدون هیچ گونه شهوت رانی ای میگذرونیم.  53 53 53 53 53

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان