امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1397 آبان 9، 16:48)مهرخدا نوشته است: Hanghead Hanghead Hanghead

7
(1397 آبان 9، 9:40)hamedhamed نوشته است: خب من بعد از چند روز گند زدن به خودم و روحیه ام و آرامشم، به لطف شما دوستان، دیشب شب خوب و راحتی داشتم و امروز هم حالم خوبه و دعاگوی عزیزان هستم.
با وجودی که می دونم هر بار خ.ا چقدر بیقرارم می کنه و چقدر اعصابم و اخلاقم و سلامتی ام به هم میریزه، نمی دونم چرا بازم میرم سروقتش. باور کنید لذت کاذبی که گفته میشه هم برام نداره. فقط اعتیاده که باعث این کار میشه.
از دوستان عزیزم خصوصاً از همگروهی های خوبم در مسابقه رهروان، آقایان عاشق فاطمه زهرا (س)، فرهنگ، دیوار و کاکو ممد، بی نهایت عذر می خوام به خاطر هفته ای که همون ابتدای کار، با رنگ قرمز به استقبالش رفتم.

کاکو فدای سرت
همین که الان اوضاعت خوبه برای ما کافیه
ایشالا همه باهم حلش میکنیم
برای همین گروه شدیم دیگه نه؟

اینم که میگی راس میگی، بعضی وقتا از روی فشار نیس، از روی عادته. مثلا حوصلت سر رفته باشه یا هرچی. هرچی کمتر بهش فکر کنی و نذاری به ذهنت نزدیک بشه کارت راحت تره

یه وقت ناراحت نبینیمتا 1
[تصویر:  Moonmen_3_S.jpg]
لامصب حمله ی اصلیش که دفع میشه تا یه مدت پس لرزه داره Hanghead . اونها رو به سلامت بگذرونی تمومه Shy
همگروهی هایِ جان،
به والله فدایی دارید. چه باور کنید چه باور نکنید، در این دور و زمونه ی غدّار، دوستان خوبی مثل شما و دوستان خوبی مثل بچه های خوب کانون، نه که کم پیدا میشه، نه، اصلاً پیدا نمیشه. واقعاً نمی دونم چرا بعضی از دوستان از کانون میرن یا مدت ها سر نمی زنن؟ چه جایی بهتر از آغوش گرم کانون وجود داره خدایی؟
کاکوهای دوست داشتنی، مرسی از این همه مهر و گذشت شما و در یک کلام:
آفرین بر نظرِ پاکِ خطاپوشتان باد
 سپاس شده توسط
اوضاعم بهم ریخته است. چند اتفاق دست به دست هم دادن. هم روحی و هم جسمی و الانم داروهامو خوردم تا اروم بشم و دردام کم شه تا خوابم ببره اما تا اونموقعه سخته تحمل اوضاع Hanghead
[تصویر:  Untitled_2.png]
 سپاس شده توسط
(1397 آبان 11، 23:27)مهرخدا نوشته است: اوضاعم بهم ریخته است. چند اتفاق دست به دست هم دادن. هم روحی و هم جسمی و الانم داروهامو خوردم تا اروم بشم و دردام کم شه تا خوابم ببره اما تا اونموقعه سخته تحمل اوضاع Hanghead

الان فکر کنم 40 روزه پاکین
روزهای سخت رو پشت سر گذاشتین

گذسته از این حرفا چند ساعت دیگه فیناله آقا  
من که کلا فکرم تو بازیه ؛ شما هم همینجور باشین بزنین شبکه ورزش شبهای فوتبالی ببینین
هرچند شما طرفدار کاشیما هستین  Swear1
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط
چی بگم.....

در ضمن خووو شیما جونم گنا داره کاش شیما جون یکی باید طرفدارش باشه  65
 سپاس شده توسط
(1397 آبان 11، 23:34)مهرخدا نوشته است: چی بگم.....

در ضمن خووو شیما جونم گنا داره کاش شیما جون یکی باید طرفدارش باشه  65

فعلا که تو نظر سنجی تراکتور اوله  65
یه زمانی فقط منچستر بالاتر از ما بود . الان دیگه خودمون به تنهایی اولیم
شما هم به شیما جانتان خوش باش  65

رای ها رو میدیدم شازده کوچولو هم به تراکتور رای داده ؛ خداییش اصلا بهش نمیاد تراکتور چی باشه  4chsmu1
‌‌‌‌
 سپاس شده توسط
مرسی که هستین اینجا، بیش از این مزاحمتون نمیشم. نگران نباشید امیدوارم از پسش بربیام، برید استراحت کنید پر انرژی باشید برایمسابقه
 سپاس شده توسط
نه بابا چه مزاحمتی
از بهترین راه ها برای ذفع وسوسه همین صحبت کردن هست
من خوابم نمیاد کلا تا ساعت 2 ؛ 3
‌‌‌‌
 سپاس شده توسط
49-2 49-2
 سپاس شده توسط
رامین اگه بیکاری بیا وسوسه های منو برهان 4
53
 سپاس شده توسط
(1397 آبان 14، 0:37)جناب خان :) نوشته است: رامین اگه بیکاری بیا وسوسه های منو برهان  4

اهیم
بله
یه لیوان آب جوش بیار میخوام برم بالای منبر
‌‌‌‌
 سپاس شده توسط
بفرما 4

[تصویر:  100809805447.jpg]
53
 سپاس شده توسط
حاج آقا انگار پا منبر خوابشون برد 22