امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

با وسوسه یا با مهرخدا شیطون ؟
[تصویر:  Untitled_2.png]
با خانوم مهرخدای شاد
(1397 آبان 14، 22:28)مهرخدا نوشته است: با وسوسه یا با مهرخدا شیطون ؟

سالک درست میگه
با مهرخدا آشتی کن
ادم باید خودش رو دوست داشته باشه .
اصلا هر کی خودشو دوست نداره کچل بشه . Khansariha (56)
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1397 آبان 14، 22:14)مهرخدا نوشته است: با خستگی تمام و حال بد از ترس لغرش، یه اهنگ لالایی گذاشتم و خوابم برد تا کار بد نکنم، پدر گرامی که فک کرده بود بیدارم لطف کردن و از خواب پروندن منو ، البته مث اینکه تو خواب هذیون میگفتم و کابوس میدیدم و گریه میکردم والتماس
حال با این مهرخدای بیخواب شده و شیطون که میخواد وسوسه گولش بزنه چ کنم

خیلی سخت نگیرید خانم مهرخدا 
پیش میاد بالاخره 
یه وضو بگیرید 
یه لیوان آب خنک بخورید 
برید برای استراحت
اینقدر ذکر بگید تا خوابتون ببره 
ایشالا صبح پیام حال خوبتون رو دریافت کنیم
دیشبم موفق شدم 49-2 Confetti
مرسی از همه
 سپاس شده توسط
واقعا در تعجبم نمیدونم چرا شبا بیشتر ازارم میده این وسوسه
تنها کاری که میتونم بکنم اینه بیام اینجا و پستهای قبلی و راهکارها رو بخونم و سعی کنم اروم شم و اگرم نشد دوستای کانونیم بیان راهکار دیگه بدن
من باید بتونم امشبم دست از پا خطا نکنم
 سپاس شده توسط
(1397 آبان 15، 22:56)مهرخدا نوشته است: واقعا در تعجبم نمیدونم چرا شبا بیشتر ازارم میده این وسوسه
تنها کاری که میتونم بکنم اینه بیام اینجا و پستهای قبلی و راهکارها رو بخونم و سعی کنم اروم شم و اگرم نشد دوستای کانونیم بیان راهکار دیگه بدن

خانم مهر خدا منم دیشب داشتم وسوسه میشدم برم سروقتش ولی کمی در خواسته نفسم تعلل کردم و اون اتاقی که نشسته بودم و داشتم وسوسه میشدم، از اونجا اومدم بیرون. رفتم تو حیاط کمی نفس تازه کردم. آخه سمت ما الآن هوا بهاریه و خیلی مطبوعه. بعدشم اومدم اتاق مقداری دراز نشست رفتم و کمی تلگرامم رو چک کردم و بعد خود به خود خوابم برد.
امشبم داشتم وسوسه میشدم گفتم بیام کانون سرگرم بشم بعدشم البته طبق برنامه باید برم چند صفحه کتاب بخونم.
 سپاس شده توسط
(1397 آبان 15، 22:56)مهرخدا نوشته است: واقعا در تعجبم نمیدونم چرا شبا بیشتر ازارم میده این وسوسه

سلام؛
احساس میکنم یه دلیلش فضای مجازی هست ؛ درسته؟
وسوسه اینکه خدای نکرده استفاده غلط از فضای مجازی صورت بگیره؛ بله؟
 سپاس شده توسط
اره معمولا شبا تا با گوشی کار نکنم خسته نشه چشام از نورنو گوشی خوابم نمیگره از طرفی تنها موقعیتیه که نتونستم بجوری پرش کنم که تنها نباشم از طرفی برای تلگرام نیاز به فیلتر شکن دارم بخوام با پروکسی تلگرام وارد شم اون بدتره و هر چرت و پرتی تو کانالا برام میاد برای همین فیلترشکن دارم، همین امشب پنج بار رفتم سمتش و باز خودمو دعوا کزدم که نرم سمتش برای پورن.
 سپاس شده توسط

چون بدنتون اینجور عادت کرده
این وسوسه ها تو یه زمان و یا یه مکان خاص از سر عادته که مغز تو ناخودآگاهش داره
اگه از پسش بربیایین که حتما هم همینطوره بعد از چند وقت این وسوسه هایی که از سر عادت میان تموم میشن
گذر زمان ترک عادت میاره ؛ زمان زیاد هم نه ؛ الان که بدنتون از سر عادت ازتون انتظار خ.ا داره بتونین 40 روز دیگه باهاش مقابله کنین دیگه این عادت از سرتون میوفته

نه اینکه بخوام بگم وسوسه ها تموم میشن ؛ نه . فقط وسوسه از سر عادت تموم میشن . دیگه بعد از اون هر وسوسه ای هم هست نیاز واقعی بدنه که خیلی راحت تر میشه کنترلش کرد و گذراست . یعنی وفتی تحریک بشین و باهاش مقابله کنین دیگه تا چند وقت وسوسه ازتون دور میشه تا باز بدن حس نیاز کنه . 

ولی وسوسه هایی که از سر عادت میاد تا وقتی که از عادتش از سر نیوفته همیشه تو یه زمان یا تو یه شرایط خاص سراغ ادم میاد . کنترلش سخت تره . ولی شما میتونین

ان شاءالله به 100 روز که برسین دیگه کامل ترک عادت میکنین و خیلی راحت تر میشه براتون .
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط
اقا حامد خوش به حالتون من از ترس مریض شدن زیر لحاف و پتوام، خرصم از این میگیره خیلی خسته ام اما چشام خوابشون نمیبره و منو به این فلاکت میکشونن
خبلی وقته از سر لذت نیست و فقط از روی عادت و تنها بودنه که اینکارم هم میکنم.
صد روز؟ فک نکنم دووم بیارم تا اون موقعه
 سپاس شده توسط
خانم مهر خدا 
از سیستم گیوتین فکری استفاده کنید  49-2
ر عامل مزاحمی رو بذارید وسط گیوتین در جا از بین ببرید 
ما میتونید 
ففقط از حالتی که دارید خارج بشین و فکر گناه رو فراموش کنید Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
(1397 آبان 15، 23:15)مهرخدا نوشته است: خبلی وقته از سر لذت نیست و فقط از روی عادت و تنها بودنه که اینکارم هم میکنم.
صد روز؟ فک نکنم دووم بیارم تا اون موقعه

هیچ کاری نشد نداره 
اگه قصد کنید و برنامه داشته باشین میشه
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان