امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

برای همین اینجام دست از وا خطا نکنم ولی شیطون لعین....
[تصویر:  Untitled_2.png]
 سپاس شده توسط
(1397 آبان 15، 23:11)مهرخدا نوشته است: اره معمولا شبا تا با گوشی کار نکنم خسته نشه چشام از نورنو گوشی خوابم نمیگره از طرفی تنها موقعیتیه که نتونستم بجوری پرش کنم که تنها نباشم از طرفی برای تلگرام نیاز به فیلتر شکن دارم بخوام با پروکسی تلگرام وارد شم اون بدتره و هر چرت و پرتی تو کانالا برام میاد برای همین فیلترشکن دارم، همین امشب پنج بار رفتم سمتش و باز خودمو دعوا کزدم که نرم سمتش برای پورن.

ببخشیدا اینطوری میگم؛
ولی اینطوری پیش رفتن خیلی ریسکه و احتمال لغزش بالا هست.
فیلتر*شکن مثله سم میمونه ؛ میخوایم درست استفاده کنیم، با اینحال وسوسه ها بیشتر میشه که حالا فیلترشکن دارم برم سراغ فلان سایت ؛ فلان عکس؛ فلان فیلم و ...
بهترین کار حذف نمودنشه؛
من خودم از تلگرام استفاده میکنم و با استفاده از پروکسی داخلی تو خودش؛ مشکلی که میگین رو ندام؛ مگه عضو کانال غیر اخلاقی ای هستین؟؟
---
چند راهکار واسه مسدود سازی پورن تو گوشی و لپ تاپ قبلا گفته بودن الان میگردم اینجا واستون به اشتراکش میذارم.
 سپاس شده توسط
(1397 آبان 15، 23:15)مهرخدا نوشته است: خبلی وقته از سر لذت نیست و فقط از روی عادت و تنها بودنه که اینکارم هم میکنم.
صد روز؟ فک نکنم دووم بیارم تا اون موقعه

حتما میتونین
45 روز گذشته
نصف دیگه ش مونده
باید امیدوار باشین و انگیزه بالایی برای پاکی داشته باشین
اگه میخوایین پاک شین بالاخره باید از این مرحله رد شین و قطعا این وسوسه ها دفعات بعدی هم هست . سخت تر میشه ولی راحت تر نمیشه
الان خیلی شرایط خوبی دارین
چند شبه جلوش واییستادین و به خودتون نشون دادین که میتونین
از این شرایط خوب استفاده کنین و نذارین حیف شه
45 روزش گذشته
کم نیست
یکی از کارهایی که برای ترک عادت باید انجام بدین جایگزین کردن عادت جدید بجای عادت قبلیه
کار جدیدی انجام بدید که براتون لذت بخش باشه 
هیچوقت هم نگید نمیشه
حتما میشه
یعنی باید بشه
راه دیگه ای نداره 
داره؟
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط
اره خیلی ریسکش بالاست خودمم میدونم ولی چکار کنم. مرسی منتطر راهکارتون میمونم
 سپاس شده توسط
خب همین چند شب رو هی وسوسه میشم میگه خوب بسه برای اینسری افرین جالا یبار بکن و بعد سری بعد از صفر شروع کن و بیش از 45 روزش کن
تازه اش با همین ایجاد عادت جدید تونستم روزا ارووم بگیرم وگرنه کلاهم پس معرمه بود
خدایی هر چی میگذره بیشتر میترسم خراب گنم
 سپاس شده توسط
(1397 آبان 15، 23:26)مهرخدا نوشته است: اره خیلی ریسکش بالاست خودمم میدونم ولی چکار کنم. مرسی منتطر راهکارتون میمونم

این افزونه ها رو من خودم نصبیدم؛ اگر فیلتر*شکنی هم داشته باشم با اینحال بازم تو سایت های غیراخلاقی نمیتونم وارد شم؛ هر چند من تو گوشی فیلتر*شکنی ندارم و تو کامپیوتر همون پرنده رو دارم که جالبیش اینه خود اون با پورن مقابله میکنه و وارد این سایت ها نمیشه؛ هر چند احتمال داره برخی از سایت ها از دستشون در رفته باشه اما با نصب این افزونه ها تا 99 درصد میشه مقابله کرد. ولی بهترین راه همونه که قبلتر گفتم؛ حذف تمام فیلتر*شکن ها.

اینو قبلا به کاربری گفته بودم اینجا نقل قولش میکنم.

نقل قول: افزونه های فایرفاکس:
لینک : برای فیلتر نمودن کل محتوای پورنو به صورت اتوماتیک هست.
لینک : برای فیلتر نمودن آدرس خاصی هست که احیاناً تو ذهن مونده.
افزونه های گوگل کروم:
اول اینکه لینک اولی که واسه فایرفاکس معرفی کردم واسه کروم هم وجود داره که تو این لینک قابل دریافته.
اما میتونید از اینم استفاده کنید که خودم نصب کردم و راضی ام.
این لینک هم واسه فیلتر کردن آدرس مشخصی که تو ذهن مونده واسه کروم.
نصبشون هم مثل آب خوردنه؛
تو فایرفاکس Add to Firefox رو بزنین اگه اجازه نصب خواست Allow.
تو کروم هم ADDED TO CHROME رو بزنید که اگه اجازه ای چیزی خواست تاییدش کنید.
سایر مرورگرها (نظیر اینترنت اکسپلورر و Edge و ... ) هم بیخیال شید. (هر چند راهی واسه حذف اونا هم هست).
--------
من خودم و اطرافیان نزدیکم آیفون نداریم؛ با اینحال مقاله ای قبلا خونده بودم که الان سرچ کردم مطالعه کنید طبق دستورالعمل برین احتمالا کار کنه (البته برای مروگر پیش فرضش که سافاری هست کار باید کنه)؛ لینکش
تو گوشی خودم که اندروید هست مرورگرهام پاک کردم و یه فایرفاکس نصب کردم که تو اونم قابلیت نصب همین افزونه هایی که گفتم وجود داره؛
با اینحال اگه میخواید مطمئن کار کنید راهکارش تو آیفون حذف یا غیرفعال کردن مرورگر پیش فرضش (سافاری) باشه و سایر مرورگرها و نصب فایرفاکس و استفاده از همین افزونه ها هست.
اگه جایی مورد ابهام بود ازم بپرسید.   
 سپاس شده توسط
مرسی اقای دیوار فردا حتما افزونه رو اوکی میکنم
 سپاس شده توسط
ازهیچ چیز نترس
45 روز خوب داری قهرمان 
کار سختی ازت نمیخوایم
فقط تا صبح عقبش بنداز 
همین
هر حالتی هستی سیمو وصل کن بخدا 
بباهاش حرف بزن 
بگو خدایا نیرو کمکی میخوام
شروع کن 
یا الله 
یا الله 
ا الله
 سپاس شده توسط
(1397 آبان 15، 23:36)آقای اراده نوشته است: ازهیچ چیز نترس
45 روز خوب داری قهرمان 
کار سختی ازت نمیخوایم
فقط تا صبح عقبش بنداز 
همین
هر حالتی هستی سیمو وصل کن بخدا 
بباهاش حرف بزن 
بگو خدایا نیرو کمکی میخوام
شروع کن 
یا الله 
یا الله 
ا الله

چشم Shy
 سپاس شده توسط
(1397 آبان 15، 23:30)مهرخدا نوشته است: خب همین چند شب رو هی وسوسه میشم میگه خوب بسه برای اینسری افرین جالا یبار بکن و بعد سری بعد از صفر شروع کن و بیش از 45 روزش کن
تازه اش با همین ایجاد عادت جدید تونستم روزا ارووم بگیرم وگرنه کلاهم پس معرمه بود
خدایی هر چی میگذره بیشتر میترسم خراب گنم

این که میگین رو منم تجربه کردم
حسی میگه خیلی خوب بودی تا اینجا بسه دیگه از اول شروع کن 
ولی تنها نتیجه ی شکست سرخوردگیه . بعد از پاکی بلند مدت اگه ادم شکست بخوره به قدری از خودش ناراحت میشه که دیگه انگیزه ای برای ادامه نداره
تا چند ماه درگیر شکست های سریالی میشه تا باز بتونه از اول خودش رو جمع کنه
بعد شروع مجدد بازم میایین و به این مرحله میرسین . بازم همین حس هست
چیزی نیست که الان بشکنین تموم شه
اگه میخوایین پاک شین باید بالاخره یه روز از این حس عبور کنین
حالا که تا اینجا اومدین بهترین فرصت همین الانه
یبار برای همیشه بهش نه بگین و رد کنین این حس پوچ رو
تو این شرایط قران خوندن ارامش میاره

یه دعایی هم بود من همیشه به فارسی میخوندم
خیلی خوب بود ..
نمیدونم کجا دیده بودم ولی معنیش رو حفظ کردم و همیشه میگفتم
حتی تو روزهای سخت تو قنوت نماز هم همین دعا رو له فارسی میگفتم

خدایا شیطان بنده ای از بندگان توست
میبیند مرا از جایی که من او را نمیبینم
و میبینی او را از جایی که او تورا نمیبیند
تو بر تمام کارهایش تواناتری و او هیچ توانایی نسبت به کارهای تو ندارد
خدایا از تو علیه او کمک میخواهم
من هیچ جنبش و حرکتی علیه او ندارم ؛ جز به یاری تو ای پروردگارم
خداوندا
اگر قصد مرا کرده قصدش کن
اگر نسبت به من بد اندیشی کرده نسبت به او بد اندبشی کن
مرا از شرش کفایت فرما
و نفشه شومش را در گلویش قرار ده
به مهربانیت ای مهربان ترین مهربانان
و درود خدا بر محمد و خاندان پاکش
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
من میرم گوشیو میذارم کنار شروع میکنم به ذکر گفتن اگر اروم نشدم و خئابم نبرد ئ صبح نشد بازم میام
خانم مهر خدا
قصد جسارت ندارم، حرف های یه همدرده:
می خواید چیکار کنید؟
می خواید دوباره غرق کثافت شید؟
یه لحظه تو ذهنتون مرور کنید اخرین باری که همچین کثیفی ای وجودتون رو فرا گرفت...
با هیچیش کار ندارم
فقط می خوام بگم:
اون لحظه امام زمان خبر داشتن دارید چیکار می کنید... 20

ای خدا، یاد روسیاهی و کثیفی خودم افتادم Tears
زندگی مِلک وقف است دوست من !

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

بریده ای از کتاب ابن مشغله اثر نادر ابراهیمی

[تصویر:  Al-Asr.png]
بسم الله الرحمن الرحیم

عصر به معنای فشار آوردن (عصاره چیزی را گرفتن) برای رسیدن به نتیجه ای مشخص است. به آخر یک دوره عصر می گویند (مثلا عصر ظهور).

به آخر روز عصر می گویند چون شاید عصاره کل روزمان است. می گویند که حضرت آدم نیز عصر استغفار کرد.
حال خدا به عصر (سنت عصاره گیری- آخر یک دوره و مرحله به دست آوردن عصاره آن دوره- آخر روز) قسم می خورد تا بگوید: (اِن الانسان لفی خسر) با ۴ تاکید شامل اِنّ، ال، لَ وتنوین خسر

خُسر: آنچه مقابل سود باشد.(همه ی انسانها در دنیا در زیانند)  یعنی اگر از انجام عملی سود نکنم، حتما زیان کرده ام. من صاحب گنج هستم؛ ولی حس گنج نسبت به عُمر، فرصت ها و استعدادهایم و... ندارم؛

ثانیه ثانیه سرمایه من درحال هدر رفتن است؛ مثل یخ فروشی هستم که اگر یخهایش را نفروشد دیگرچیزی برای فروش ندارد(دیگرسرمایه ندارد).

صبر: حفظ نفس از اضطراب همراه سکون و طُمأنینه

ایمان به عمل صالح می انجامد و ایمان درونی حس امنیت نیز می بخشد و در آن زمان است که در همه کارها تواصی به حق و تواصی به صبر رخ می دهد؛ نه تنها خود بلکه دیگران را نیز به عمل به تکالیف حقه و صبر سفارش می کنم. منتهی انسان بعد ازایمان قلبی احساس اضطرار می کند که آن به عمل(همان اضطراربیرونی) می انجامد و همراهی صبر لازمه تداوم این عمل است.

عصاره گیری طبق خود سوره: عصر- عمل صالح- حق - صبر؛ به عبارتی عصاره ایمان صبراست.

انسان باید خود را چندوقت یکبار حسابرسی کند،مثلا با نوشتن وصیتنامه ؛ که ببیند واقعا عصاره ای دارد یا نه.
کیه که نخواد به عصاره جانش برسه؟
پس کیه که از سختیها و تحت فشار قرار گرفتن و چلونده شدنها استقبال نکنه؟
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان