امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

من از مسابقه محرم جا موندم و خط خوردم :( :(

دارم دق می کنم
دیروز یه اتفاقی واسم افتاد.همون حالت ناخودآگاهی که قبلا هم واسم پیش اومده و تقریبا سال 94 همه لغزشهام این مدلی شده.
دو دل بودم که این دفعه روزامو صفر کنم یا نه؟؟؟ آخه از تایم پاکی نسبتا خوبی که دارم و لغزش تو دهه اول محرم گذشته میترسم سست بشم و انگیزه م از بین بره...اما آدمایه با تجربه میگن صفر کن!!!
دلم نمیاد واقعا این دو ماه خیلی زحمت کشیدم ولی خب باید گوش بدم.
همش بهم میگن شهوت رو همه جوره باید بسپری بخدا، میگن پاک بودن به منزله خوب بودن نیست. میگن درگیر روزایه پاکی نشو.
نمیفهمم واقعا نمیدونم چطوری میتونم رویاهای جنسی و لغزش های نیمه خودآگاه رو از بین ببرم. هم نماز میخونم هم ورزش هم تو کانونم هم درس میخونم هم سرپرست کنترل نگاه و ذهنم و هر دوتاشون رو کنترل میکنم.
پس ایراد کجاست؟؟؟؟؟
من بجز اینجا یه جای دیگه هم هستم که کمی تا قسمتی جدیتر از اینجا به مسئله شهوترانی و ترک اون میپردازه. اونجا روزامو صفر کردم. بعد رفتم هیئت گفتم یا امام حسین خودت یه راهی جلو پام قرار بده نزار کم بیارم با امام حسین که حرف زدم سبک شدم و آروم شدم.
بچه هایی که مثه من روزاتون رو صفر میکنید: هر جوری شده خودتونو بندازین تو دامن امام حسین برین هیئت برین عزاداری کنید گریه کنید برای امام حسین تو مجلس عزاداری دیگه نمیپرسن روزات صفره یا نه خوبی یا نه یه جوری خودتونو هر جوری شده به زورم شده جا بدین داخل
اونجا معدن انرژی هستش. ظهور کامل نیروی برتر تو هیئتهاست
همساده/6 محرم/1 روز پاکی
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
خدایا به حق این محرم و امام حسین ع و یارانش همه بچه های کانون رو از شرّ فتنه آخرالزمان حفظ کن

الهی آمین
سلام. من نمیدونم اینجا میتونم حرفامو بنویسم یا نه؟ افعلا حرفامو اینجا مینویسم اگه کارم اشتباهه پاکش میکنم
من آنشرلی هستم 23 سالمه از 11 سالگی دچار این مشکل شدم. باید بگم که همیشه تو مدرسه شاگرد اول و نفر اول تمام المپیادهای مربوط به رشته ام بودم بودم و رتبه دو رقمی کنکور کارشناسی و رتبه تک رقمی ارشد شدم. یه شغل خیلی خوب داشم که به دلیل خاص بودنش و امکان اینکه ممکنه لو برم اینجا نمی‌نویسم.
فقط اینو بگم که به خاطر این لعنتی و افسردگی شدیدی که از عدم ترکش گرفتم به دلیل مشروط شدن از دانشگاه تهران که فوق لیسانس میخوندم اخراج شدم و از کارم استعفا دادم. عشقم رو که اندازه دنیا دوست داشتم از دست دادم و شدم یه آدم خاک بر سر. تقریبا 5 ساله که دارم ترکش میکنم اما توی اون موقعیت حتی روزی ده بار هم خ. ا میکردم. زیر چشمام یک متر گود افتاد و به شدت لاغر شدم. مدام سرگیجه داشتم و بدنم به شدت ضعیف شده بود طوری که خانوادم فکر کردن معتاد شدم یا یه مریضی لاعلج گرفتم. اما یه روز به توصیه یه پزشک تصمیم گرفتم پیش روانشناس و. از اون موقع حالم داره بهتر میشه. با عشقم آشتی کردم و رفتم با دانشگاه صحبت کردم تا به صورت مشروط دوباره درسمو ادامه بدم. تو یک سال گذشته تقریبا هر دو سه ماه یکبار رفتم سراغش و به صورت محدود
اما متاسفانه چند ر وز پیبش بعد از یه دوره ترک 110 روزه که رکوردم بود دوباره افتادم ته باتلاق و تو این چند روز حداقل سی چهل بار انجامش دادم. باورتون میشه؟ حتی میزان لذت بردن از این کثافت برام به زیر 5 ثانیه رسیده اما بازم نمیتونم رهاش کنم.
الان عضو کانون شدم چون میخوام اینجا برای همیشه ترکش کنم. چون خسته شدم از اینهمه نابود کردن خودم و امید و آرزوی عزیزانم. اگر فقط یکی دو سال دیگه صبر کنم با عشقم میتونیم ازدواج کنیم اما اگه تو این مدت برم سراغش ممکنه دوباره بیفتم تو ورطه افسردگی که چون پول ندارم نمیتونم دوباره درمان رو شروع کنم
راستی من به خاطر اینکه تو این مدت زیر نظر پزشک بودم تجربیات خوبی دارم که میتونم در اختیارتون بذارم. و ممنون میشم که شما هم به من تو این راه کمک کنید
اقا من دچار توهم شدم
شما خانمی یا اقا؟

[تصویر:  nasimhayat.png]
خواهر می توانم حتما خانوم هستن دیکه آنه شرلی خانوم بود آخه :(

خواهر آنه شرلی خوب جایی ثبت نام کردین

امیدوارم با پیروی از دستورات کانون و راهکارهاش به زودی به تعادل در زندگی دست پیدا کنید
سلام مو قرمزی آنشرلی عزیزم. خوبی؟
عزیزم خوش اومدی. خوبی خانومی؟نگران نباش اینجا آدمای خوب زیاد هستند ک میتونند بهت کمک کنند تا ترک کنی. همین که تصمیم گرفتید برای همیشه ترکش کنید عالیه و مشخصه انگیزه بالایی دارید.
انشاالله ک هم زود و اسون ترک میکنید هم دانشگاه و کارتون درست میشه. و هم اگه صلاحه ب عشقتون میرسید.
سوال داشتید بنده در خدمتم چون فکر کنم فعلا اینجام
راستی عزیزم فعلا کانون ی کوجولو مشگل داره. فکر کنم سرما خورده قربونش برم.
ولی بیا انجمن شبانه روزی
اینم لینکشhttp://www.ktark.com/thread-451-page-2537.html
دوستان ممنون از همه تون
خدایا 
هیچکس تو کانون نیست 

مثل همیشه تنها موندم  20
سلام
چرا من هستم

بهتر شدید؟

وسوسه ها رفت؟

اگه بی کارید برید حسینیه ایی جایی کمک کنید

بدجوری دلم گرفته. آخه من احمق یه تصمیمایی میگیرم که بعدا پشیمون میشم. 
دارم کم کم به این نتیجه میرسم که اصلا عقل تو کلم نیست. 
از طرفی وقتی از کسی مث خانواده مشورت میگیرم بازم کار خودمو میکنم و بعد که گندش درمیاد مادرم بهم میگه من که بهت گفتم خودت گوش ندادی. خلاصه الان بدجوری در گیرم.اصلا ارامش اعصاب ندارم و همش ذهنم درگیره
(1394 مهر 29، 12:45)Deril نوشته است: بدجوری دلم گرفته. آخه من احمق یه تصمیمایی میگیرم که بعدا پشیمون میشم. 
دارم کم کم به این نتیجه میرسم که اصلا عقل تو کلم نیست. 
از طرفی وقتی از کسی مث خانواده مشورت میگیرم بازم کار خودمو میکنم و بعد که گندش درمیاد مادرم بهم میگه من که بهت گفتم خودت گوش ندادی. خلاصه الان بدجوری در گیرم.اصلا ارامش اعصاب ندارم و همش ذهنم درگیره

سلام دریل جان

سعی کن در کل بی گدار به اب نزنی 

قبل از انجام کاری سعی کن نتیجه اون کار رو پیش بینی کنی طبق شواهد اگه نتیجه اش خیر هست بسم الله

اگه شره سمتش نرو
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

دعام کنید تو روخدا

سلام
چی شده مگه میتوانم خانم....؟

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان