امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

سلام، خیر مقدم خدمت خیلی قدیمیای کانون 303  این دفعه می مونید یا رفتنی هستید؟ 65 
بقول آقا طاهر یا عاشق قدیمیا چراغ کانون هستن 302
صحبت هاتون رو خوندم، جالب بود
خیلی از آدمای این کانون صرفا آدم مذهبی نیستن، وصحبت های  شما هم درسته ما معتادیم به این کار، چون انجام دادن یا ندادن این کار از دایره اختیار ما خارج شده.
ولی خب برای اینکه صرفا اینکار گناه هست، به دنبال ترک نیستم، چون عملا نتیجه ی این کار رو بر اخلاق و رفتار و زندگیم دیدم و با همین تفکر بازم کانون مفیده بوده چون اعضای کانون یا هدف کانون تحمیل عقیده هاشون نیست و ما میتونیم با هر عقیده ای ( چه مذهبی و چه غیر مذهبی )‌ از کانون اونطوری که میخوایم استفاده کنیم.
  شاید تو اسم تفاوت داشته باشه که ترک خودارضایی یا ترک اعتیاد خودارضایی ولی دقیقا کانون ما روبه سمت کتاب مطالعه، ورزش، کنترل ذهن( خوراک فکری مناسب ) و... سوق میده.

اگر از میان جهنم می گذری به راهت ادامه بده.

وای چه باحال خیلی خوش برگشتی برادر 49-2
خیلی دمت گرم که احساس مسئولیت کردی نسبت به دوستانت و بعد این همه مدت برامون حرف زدی من به شخصه تا الان ندیده بودم شما رو Confetti

خیلی میشه با هم مشارکت کنیم راجع به تجربه ت و حرفایی که زدی 53258zu2qvp1d9v ولی خب الان دوست دارم فقط به این فکر کنم و غرق این بشم که چقدر خوبه ماها اینقدر با هم پیوند داریم که زمان نمیتونه اونو از هم وا کنه. دوستان بهبودی بهترین دوستان دنیان. خدایا شکرت بخاطر همچین دوستانی 63
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
سلام 
چه خوبه که قدیمای کانون میان و سر میزنن من افتخار اشنایی با شما رو نداشتم تا حالا اما به هر کسی که تو این مسیر تلاش میکنه ارادت دارم 302
علی اقا 
خانواده من اصولا این سوالا رو نمیپرسن چون اینقدا صمیمی نیستیم اما اگرم بپرسن محاله بگم چون اگه اگه اگه ی زمانی به روم بیارن نابود خواهم شد و دیگه پیش اونا ن اعتباری دارم ن ابرویی
اگه خیلی پاپیچ شن بهشون میگم ی مشکلی دارم که درحال حل کردنشم ولی ی کم زمان میبره نگران نباشید
شاید یکی از دلایلی که خدا اعتراف به گناه رو پیش بندگان جایز نمیدونه این باشه که نمیخواد حرمت بنده هاش خدشه بهش وارد شه
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
با اینکه کل گوشیمو فلش کردم و کلا نتو قطع کردم ولی میبینم وقتی فشار میاد دیگه کلا ی ادم دیگه میشم که کلا هیچ کنترلی ندارم وراحت هم نت و هم سفره این کارو تو چن ثانیه پهن میکنم جلوم 22 چند لحظه پیش تو تلگرام وب دنبال کانال بودم ولی حوصله سرچ نداشتم و گفتم الکی بیام کانون( البته چندباری به عنوان مهمان اومدم ببینم چخبره کانون )اوضاع بگی نگی بد نی ی هفته ای پاکم و امروزم به خاطر اینکه فهمیدم معلمم بخاطر ی انقاد کوچیک من و چنتا از رفیقام رو انداخته اعصابم خورد شد و خاستم خودمو راحت کنم(با این وضع مملکت،معلم با مدیر رفیقه با وجود عدم صلاحیت تدریس میاد درس میده،مدیر با میکروفون میزنه تو سر بچه و کسی نمیتونه کاری بکنه :/ شهرداری سگای بیگناه رو به شکل وحشیانه اعدام میکنه و میکشه ،قطر تحریمه پیاز و سیب زمینی ما گرون میشه:/ پ.ن:من نمیگم همه کشورا خوبن و فقط ما بدیم ،نه من میگم ما بهترین و ایمن ترین کشور رو داریم ولی ازادی عقیده و پوشش خیلی خیلیییی کمه و (دو خط نوشتم ولی فک کنم قوانین کانون یکم مشکل داشت برا همین پاک کردم و دنبال جواب و بحث برا این موضوع نیستم)
ی مشکل دیگه ام هست ادم تکلیفشو نمیدونه :/ خوشحالی خ.ا ،ناراحتی خ.ا ،بیحالی ، خسته ای،بیکاری،باکاری خ.ا بسه دیگهههههه:/ بابا خسته شدیم 22
پ.ن۲:شرمنده اگه جملات درهم بر هم و مشکل دارن ،مخم دیگه واقعا قفل کرده

این خ.ا کل زندگیو ادمو بهم میریزه کلا گند زده به قدرت تصمیم گیری و اعتماد به نفسم ،میرم دوباره بعد ۴۰روز پاکی میام ایشالله 1
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
 سپاس شده توسط
[تصویر:  GhadameAval.jpg]
منبع: پست آقای آرمین
 سپاس شده توسط
هی اقا پس من چی بگم که خانوادم از همه چی خبر دارن البته روز اولی که شنیدم واقعا دلم میخواست یه چیزی میومد منو نابود می کرد تا چن هفته خواب مرگ میدیدم الانم همون جورم همش دلم میخواد با یکی دعوا کنم
 سپاس شده توسط
ببین می توانی بمانی،بمان
عزیزم تو خیلی جوانی،بمان
تو هم مثل من نیمه جانی،بمان
زمین گیر من آسمانی،بمان
اگر می شود می توانی،بمان
چه شد با علی همسفر ماندنت
چه شد پای حرف پدر ماندنت
چه شد ماجرای سپر ماندنت
پس از قصه ی پشت در ماندنت
ندارد علی هم زبانی،بمان
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

برادر عاشق دل ما رو هوایی نمودی
من خیلی این مداحی رو دوست دارم بسکه پرسوزه

اجرتون با حضرت مادر(س)
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
هر گیر و گوری از زندگی رو پی می گیرم
آخرش می رسم به خودم و کم کاری و اشتباهاتم

خسته م از دست خودم
خیلی خسته

پ.ن یکی این حوالی گاهی نی می نوازه
چه پر سوزم می نوازه
تو صدای سازش غم از ماست که بر ماست خودم رو می شنوم

[تصویر:  nasimhayat.png]
خدایا ممنون که طبیبمو فرستادی باهام حرف زد

[تصویر:  nasimhayat.png]
گاهی اینقدر غرق در مسائل زندگی میشویم که اصل زندگی رو فراموش میکنیم،بیشتر قدر کنار هم بودن ها را بدانیم،

لحظه ها را در جست و جوی خوشبختی گذراندیم،غافل از اینکه خوشبختی همان لحظه هایی بود کت گذشت.
قوی شدن سخته. کم.اوردنم سخته
دلم بال پرواز نمیخواد ...نمیخوامش...بذارید رو زمین بمونم....
کلی تایپ کرده بودم اما پاک کردم
جالبه هر وقت میام اینجا درد و دل میکنم به جای سبک تر شدن ، بیشتر اذیت میشم
لعنت به هرچی درد و دله
حتی همین رو هم نباید مینوشتم
فقط و فقط و فقط      نماز

[تصویر:  05_blue.png] 
 سپاس شده توسط
(1396 تير 26، 11:19)ehsan90 نوشته است: کلی تایپ کرده بودم اما پاک کردم
جالبه هر وقت میام اینجا درد و دل میکنم به جای سبک تر شدن ، بیشتر اذیت میشم
لعنت به هرچی درد و دله
حتی همین رو هم نباید مینوشتم

وقتی بدونیم همه لحظه ها چ خوب چ بد میگذره