امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

سلام به همه ی دوستان خیلی گلم  49-2
من برررررررگشتم   317
با تمام قدرت و انرژی مثبت  4chsmu1
خودم هم فکر نمی‌کردم به این زودی برگردم Khansariha (13)
ولی به لطف خدا همه چیز درست شد .. همه چیز  Gigglesmile
امیدوارم همه با قدرت به راهمون ادامه بدیم  Khansariha (69)
پاکیمون پایدار  53
یاعلی (ع)
(1397 تير 30، 11:51)سالِک نوشته است: سلام به همه ی دوستان خیلی گلم  49-2
من برررررررگشتم   317
پاکیمون پایدار  53
یاعلی (ع)
ی هفته شد برادر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 17 17 17
 سپاس شده توسط
(1397 تير 30، 13:13)atrisa نوشته است:
(1397 تير 30، 11:51)سالِک نوشته است: سلام به همه ی دوستان خیلی گلم  49-2
من برررررررگشتم   317
پاکیمون پایدار  53
یاعلی (ع)
ی هفته شد برادر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 17 17 17

سلام 
نه .. دو روز هم نشد  4chsmu1
الحمدالله .. خدا خیلی سریع تر از اون چیزی که فکر میکردم کمکم کرد و الان خیلی خیلی بهترم  317
خودم فکر میکردم بعد از یه هفته ام برنگردم 
ولی خداست دیگه .. خیلی مهربونه  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
1....م ی ب ی ن ی و خ ه ر ج ا م ی ر م ب ا ز م ح ه ب ر م ی گ ر د م پ ی ش خ و د ت . . . . خ س ت ه ش د م ... ا ز ر و ز م ر گ ی ک ا د ا م ه د ا ر ه ا ن ک خ ت ن ه ا ی ی ک ب ا ز ه س ت ا ز خ س و د ی ک و ل ن ع ف ن م ی ک ن ه ا ز ا ی ن ج ا ک م ت ع ل ق ا ت ئ ب ه ش م ا ز ل ج ن ی ک گ د ط ظ گ ر ف ت ئ ا ر ش ش د م و ب ا ع ث ش د ع ق ب ب م و ن م ک م ن ز ر ن گ ز ی س ت ر ا ز ه م ه ب و د م . . . . . ا ز ح ر ف ب ق ی ه ک ت م م م و م ی ن د ا ذ د ر ه . . . . م ی ب ی ن ی م ن و ؟ ؟ ؟ ؟ ن ط  گ س  ا ه ک .. ن ف ق ط ی ذ ر ه . . . ک م ک ت ا ل ب ب م ک  ن . . . ت  و گ ح خ  م ئ ذ رز س م ن و م ی ش ن ا س ی ب ی ش ت ا ز ه و م ه. . . . 

پ ن:تمام رازهایت را با سکوت شب در میان بگذار......برملا که نمیکند هیچ، آرامشی عجیب می بخشد، شب رفیقی بی ادعاست...

[تصویر:  16764463-9896-l.jpg]
 سپاس شده توسط
(1397 تير 31، 0:24)atrisa نوشته است: 1....م ی ب ی ن ی و خ ه ر ج ا م ی ر م ب ا ز م ح ه ب ر م ی گ ر د م پ ی ش خ و د ت . . . . خ س ت ه ش د م ... ا ز ر و ز م ر گ ی ک ا د ا م ه د ا ر ه ا ن ک خ ت ن ه ا ی ی ک ب ا ز ه س ت ا ز خ س و د ی ک و ل ن ع ف ن م ی ک ن ه ا ز ا ی ن ج ا ک م ت ع ل ق ا ت ئ ب ه ش م ا ز ل ج ن ی ک گ د ط ظ گ ر ف ت ئ ا ر ش ش د م و ب ا ع ث ش د ع ق ب ب م و ن م ک م ن ز ر ن گ ز ی س ت ر ا ز ه م ه ب و د م . . . . . ا ز ح ر ف ب ق ی ه ک ت م م م و م ی ن د ا ذ د ر ه . . . . م ی ب ی ن ی م ن و ؟ ؟ ؟ ؟ ن گ ا ه ک ن ف ق ط ی ذ ر ه . . . ک م ک م ک ن . . . ت و گ ح خ  م ئ ذ رز س م ن و م ی ش ن ا س ی ب ی ش ت ا ز ه و م ه. . . . 

پ ن:تمام رازهایت را با سکوت شب در میان بگذار......برملا که نمیکند هیچ، آرامشی عجیب می بخشد، شب رفیقی بی ادعاست...

Khansariha (134) Khansariha (134) Khansariha (134)
لطفا ترجه کنید ...
(1397 تير 31، 0:27)سالِک نوشته است:
(1397 تير 31، 0:24)atrisa نوشته است: 1....م ی ب ی ن ی و خ ه ر ج ا م ی ر م ب ا ز م ح ه ب ر م ی گ ر د م پ ی ش خ و د ت . . . . خ س ت ه ش د م ... ا ز ر و ز م ر گ ی ک ا د ا م ه د ا ر ه ا ن ک خ ت ن ه ا ی ی ک ب ا ز ه س ت ا ز خ س و د ی ک و ل ن ع ف ن م ی ک ن ه ا ز ا ی ن ج ا ک م ت ع ل ق ا ت ئ ب ه ش م ا ز ل ج ن ی ک گ د ط ظ گ ر ف ت ئ ا ر ش ش د م و ب ا ع ث ش د ع ق ب ب م و ن م ک م ن ز ر ن گ ز ی س ت ر ا ز ه م ه ب و د م . . . . . ا ز ح ر ف ب ق ی ه ک ت م م م و م ی ن د ا ذ د ر ه . . . . م ی ب ی ن ی م ن و ؟ ؟ ؟ ؟ ن گ ا ه ک ن ف ق ط ی ذ ر ه . . . ک م ک م ک ن . . . ت و گ ح خ  م ئ ذ رز س م ن و م ی ش ن ا س ی ب ی ش ت ا ز ه و م ه. . . . 

Khansariha (134) Khansariha (134) Khansariha (134)
لطفا ترجه کنید ...
1جز چند تا کلمه .کل متن ترجمه نمیشه...بین کلمه ها پر از حروف بی معنیه 1بیخیال
 سپاس شده توسط
چ کشش و جاذبه ایی هست که تو اوج ناتوانی وقتی یه سر نمیتونی بزنی تا چشمت به بعضی ها میوفته تمام تلاشتو میکنی هر طور شده بیای حتی اکر اون فرد برای تو تره هم خرد نکنه و اهمیت بهت نده و حرفاش خطاب به تو نباشه اما کلمه به کلمه تمام حرفاشو ب کوش دل میسپری.
درد زاده ی انسانه؟ یا حسی مبهم از حسی دیگه؟ یا ناتوانی جسم محسوب میشه؟ اینکه درد رو.بتونی ببینی هم خودش درده و عذابش بیشتر
[تصویر:  Untitled_2.png]
(1397 تير 31، 4:45)خنده نوشته است: چ کشش و جاذبه ایی هست که تو اوج ناتوانی وقتی یه سر نمیتونی بزنی تا چشمت به بعضی ها میوفته تمام تلاشتو میکنی هر طور شده بیای حتی اکر اون فرد برای تو تره هم خرد نکنه و اهمیت بهت نده و حرفاش خطاب به تو نباشه اما کلمه به کلمه تمام حرفاشو ب کوش دل میسپری.
درد زاده ی انسانه؟ یا حسی مبهم از حسی دیگه؟ یا ناتوانی جسم محسوب میشه؟ اینکه درد رو.بتونی ببینی هم خودش درده و عذابش بیشتر
درد، و هر اتفاق دیگه ای، همه و همه برای امتحان ماست؛ و برای رشد کردن.

دقت کنید:
سوره مبارکه عنکبوت:   أَحَسِبَ النَّاسُ أَنْ يُتْرَكُوا أَنْ يَقُولُوا آمَنَّا وَهُمْ لَا يُفْتَنُونَ ﴿۲﴾  آيا مردم پنداشتند كه تا گفتند ايمان آورديم رها مى ‏شوند و مورد آزمايش قرار نمى‏ گيرند؟ (۲)

هر کس امتحان خودش رو داره، مقاومت کنید، مراقب باشید درد و بیماری شما رو رفوضه نکنه.
چشم امام زمانتون به شماست، امید داره که سربلندش کنید تو این امتحانتون...
از اهل بیت علیهم السلام کمک بخواید، که امتحانتون رو با موفقیت سپری کنید.

راستی
ماجرای حضرت ایوب(علیه السلام) رو دقیقا شنیدید؟
زندگی مِلک وقف است دوست من !

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

بریده ای از کتاب ابن مشغله اثر نادر ابراهیمی

سپاس شده توسط
دیگه همه معصومین و خدا رو روسیاه کردم. دیگه چشم هیچکدومشون به من نی. داستان تیوب رو فبلمشو دیدم ولی من ایوب نیستم. و داستان زندگی من همونیه که سوره عنکبوت گفته.
دیگه هیچی مهم نی هرچی تقلا کنم...بترسم یا هر چی
هیچکدوم دیگه مهم نی..همونکه باید بشه میشه
همونطور که اونایی که نباید میرفتن رفتن همونطور که رفتنشون جرم من شد و ... و...
دیگه مهم نی دیگه هیچی مهم نی 
پیوست: ممنون از صحبتهای خوبتون
پیوست دو: حیف حرفهای خوبتون که تو پروفایلم بود و پرید و فقط یکمشو نگه داشته بودم.
[تصویر:  Untitled_2.png]
 سپاس شده توسط
(1397 تير 31، 15:51)خنده نوشته است: دیگه همه معصومین و خدا رو روسیاه کردم. دیگه چشم هیچکدومشون به من نی. داستان تیوب رو فبلمشو دیدم ولی من ایوب نیستم. و داستان زندگی من همونیه که سوره عنکبوت گفته.
پیوست دو: حیف حرفهای خوبتون که تو پروفایلم بود و پرید و فقط یکمشو نگه داشته بودم.
چی شده خنده خانم نبینم شمایی ک تعداد روزای خوبتون ماشااله انقد رفت بالا نا امید بشید از تلاش هاتون خودتون خوب میدونید شیطون نیتش همینه ک ماهارا ناامید بکنه  میدونم فشارای زندگی خیلی زیاده ممکنه حتی باعث شکست هم بشه اما ما ک نباید کم بیاریم و بزاریم منجر  ب شکستمون بشن همین منی ک دارم این متنا مینویسم مثل شما ی وقتی از ۱۴ تا معصوم ک سحله از ۱۵ تا شون Khansariha (13) کمک  خواستم ولی یه وقتی ب خودم اومدم دیدم ای دل غافل ۴ سال حدودا از این عمر نازنین ما داره با همین روش بر باد فنا میره دیدم فقط دارم از اماما درخواست میکنم دریغ از ی تغییر ک ب دست خودم باشه بشینید ی فهرست بنویسید ببیند چ چیزی توی زندگی اولویت داره مثلا من توی سال تحصیلی ک داشتم دائم هم از خانواده فشار روم بود ک چرا درس نمیخونی  بدبختی فقط تفریحاتی ک میکردما میدیدن مثلا اگه بجای اون تفریح میرفتم کمکشون میکردم هیج چیزی نمیگفتن ولی تا میدیدن میرفتم سر موبایل یا خدا مگه میشد اصلا موبایل بگیرم دستم اهل منزل ی اصطلاح جوشی منم ک ماشالله دوبرابر جوشی تر دیدم همین خودش عامل شکسته چیکار میکردم از خونه در میرفتم ؟؟؟؟ از فلان امام معصوم کمک میگرفتم؟ ن دیگه باید خودما درست میکردم من خشمما کنترلش کردم الان هرموقع میبینم کار داره ب جاهای باریک میکشه یا تغییر مکان میدم و میرم ی کار مفید میکنم  یا اگه موقعیتش باشه میرم ورزش میکنم یا ....... فلان کارا میکنم 
ببخشید سرتونا درد اوردم راستی این چیزایی ک گفتم خدایی نکرده دلیل بر این نشه ک فک کنید خیلی خودشیفتما ن خواستم ار تجربم بگم براتون 
خداحافظ 303
 سپاس شده توسط
(1397 تير 31، 15:51)خنده نوشته است: دیگه همه معصومین و خدا رو روسیاه کردم. دیگه چشم هیچکدومشون به من نی. داستان تیوب رو فبلمشو دیدم ولی من ایوب نیستم. و داستان زندگی من همونیه که سوره عنکبوت گفته.

سلام 
مطمئنم و میدونم که نا امید نشدید فقط یذره خسته شدین 
ازتون میخوام یذره خودتون رو از هر کار خسته کننده ای رها کنید ... جدا کنید خودتون رو از این حال 
استراحت کنید چند روز ، برای خودتون هدیه و لباس و کادو بخرید 
به خودتون توجه کنید 
زود خوب میشه حالتون 
اما به این حال بد ادامه ندین 
ازتون خواهش کردم
به روحتون فرصت بدین 
آدم که آهن نیست 
خسته هم ممکنه بشه 
من هم گاها خسته میشم 
از همه چیز میبرم 
میدونم چه حسی دارید 
من در اون لحظه ها نفسم هم بالا نمیاد
وقت بدین بخودتون 
یا علی  Khansariha (69)
 سپاس شده توسط

اگه یکی از دوستام پیشم این حرف رو می زد با غضب شدید و فریاد جوابشو می دادم.

خانم خنده
خیلی حرفتون شرم آوره
خجالت داره
قباحت داره
زشته
مثل این می مونه که یه نفر داره به من بدون هیچ منتی می گه بیا بهت پول قرض بدم؛ صاف صاف بر می گردم تو روش و می گم: نه، تو خسیس تر از این حرفایی که به من دوباره قرض بدی!!!
چطور شما دارید اینجور حرفی می زنید؟

از این روایت خجالت بکشید...

سید بن طاووس(ره) نقل می کنه که رفتم سرداب مقدس امام زمان(عجل الله تعالی فرجه)، آقا رو زیارت کردم و دیدم آقا دارن دعا می کنن:

اَللّهُمَّ اِنَّ شیعَتَنا مِنّا خُلِقُوا مِنْ فاضِل طینَتِنا وَ عَجِنُوا بِماءِ وِلایَتِنا اَللّهُمَّ اَغْفِرْ لَهُمْ مِنَ الذُّنُوبِ ما فَعَلُوهُ اِتّکالاً عَلی حُبَّنا وَ وِلائِنا یَوْمَ الْقِیامَهِ وَ لا تُوأخِذْهُمْ بِما اَقْتَرَفُوهُ مِنَ السَّیّاتِ اِکْراماً لَنا وَ لا تُقاصَّهِمْ یَوْمَ الْقِیامَهِ مُقابِلَ اَعْدائِنا فَاِنْ خَفَّفَتْ مَوَازینُهُمُ فَثَقَّلْها بِفاضِلِ حَسَناتِنا.

پروردگارا، شیعیان ما از ما هستند، از باقیمانده ی گِلِ ما خلق شده‌اند و به آب ولایت ما عجین گشته‌‌اند، خدایا گناهانشان که با تکیه(و امید) به محبت و ولایت ما انجام دادند را ببخش.
و به ما کرامت کن و بابت گناهانشون مواخذه شون نکن
پروردگارا، آنها را روز قیامت در مقابل چشم دشمنان ما تقاص نکن و چنانچه میزان گناهانشان بیشتر و حسناتشان کم است از اعمال من بردار و به حسنات آنها بیفزای

خانم خنده!

امام زمان ما دعای خلوتشون اینه که خدایا از اعمال من مهدی بردار بذار برای شیعیان گناهکارم
حالا شما می گید" نه آقا، من روسیاه تر از اونم که دیگه بهم لطف کنید "
استغفرالله
زندگی مِلک وقف است دوست من !

تو ، حق نداری روی آن فساد کنی و به تباهی اش بکشی ، یا بگذاری که دیگران روی آن فساد کنند.

حق نداری بایر و برهنه و خلوت و بی خاصیتش نگه داری یا بگذاری که دیگران نگهش دارند. حق نداری بر آن ستم کنی و ستم را ، روی آن ، بر تن و روح خویش ، خاموش و سر به زیر بپذیری.

حق نداری در برابر مظالمی که دیگران روی آن انجام می دهند سکوت اختیار کنی و خود را یک تماشاگر ناتوان مظلوم بی پناه بنمایی.

حق نداری به بازی اش بگیری ، لکه دارش کنی ، آلوده و بی حرمتش کنی ، یا دورش بیندازی.

بریده ای از کتاب ابن مشغله اثر نادر ابراهیمی

سپاس شده توسط
تمام مشکلاتم تو ترک بعد از مدتی از بین رفتن ارادست وقتی این عکس رو میبینم میفهمم چه موجود ضعیفی هستم
[تصویر:  1843434_722.jpg]
[تصویر:  355b0c83-680a-44de-b22b-8fa226123a99-7457402.png]
 سپاس شده توسط
داداش محمد عزیز سلام 
میدونی ک خودت دیگه هیچ  موجودی همیشه انرژیش در ی حد نمیونه گاهی خستس گاهی پر انرژی گاهی بی حاله گاهی جوگیر 
مهم اینه بتونی مدیریتشون کنی البته خودت ماشالله استادی زیاد ب خودت سخت نگیر سعی کن برای خودت انگیزه ایجاد کنی مثلا امروز من ی روز پر فشاری روم بود اما عصری رفتم پارک  و بعدش ی بستنی مشت زدم و همزمان اهنگ گوش دادم اصلا ی کیفی داشت شما هم ایشاللله موفق میشی
به نام خدا...
صحن گوهرشاد، صدای همهمهی زوّار... صدای حوض آب، بوی اسفند، نسیم بهاری، و یک گنبد طلایی...
همه میآیند. میآیند و میروند. ازدواج، شفای مریض، شفای مرض، خانه و ماشین و بدهی،
مستأجری و دعواهای زن و شوهری، رفاقت، عشق های دوستی و پوستی، نداری و
نداری و نداری، تنهایی و تنهایی و تنهایی... و تو فقط میشنوی، میشنوی
درددلهای مردمی را که شوق حل شدنِ در تو، آنها راروانهی دیارتان
کرده است. میخواهم آقا یکبار بیایم، بیام و فقط نگاهتان کنم، نگاهتان
 کنم بی هیچ تمنایی، نگاهتان کنم به شکرانه نعمت وصالتان،
می خواهمتان یکبار بیایم به شکرانه مهربانیهایتان که چقدر بی منت
 مرا می پذیرید. ای مظهر رئوفیتِ پرودگار.میخواهمتان تا بیایم و
 به پایتان بگریم ای انیس النفوس. ای پدرِ دلسوز، ای
مادرِمهربان، ای رفیقِشفیق و ای برادرِتنی. دوست دارم نجواکردنِ
 با شمارا،دوست دارم گریستن بهپایتان را و دوست دارم....
امام من! ای حضرت شمس الشموس! خورشید عالم امکان!
دوست دارم با واژه هایی لطیفتر، ظریفتر و خوش فهمتر شما
 را بخوانم. واژههایی مثل غریب، مثل رئوف، مثل رضا... امامِ من!
رضای من! رئوفِ من! نمیخواهم قلبتان را به درد بیاورم ولی... ولی...
شرمندهام... شنیدهایم که شما چشمهایی که به خاطر مادرتان نمناک شود
را تحریم نمیکنید، هر چند که... من را ببخش آقا... به خاطر مادرتان...
       فقط به خاطر... نجاتم بده، از این آتش، نجاتم بده از خودم، دارم
        میسوزم ای حضرت دریا، جزغاله شدهام ، بوی گوشت سوخته ...
         حرف آخر... قطرهای اشک...
           حرف آخر... نگاهم گره در گرههای ضریحت....
                        اُطلُبنا عند قبرک... مرا به مزارت بپذیر...
                              نه... اُطلُبنا عندک... می خواهم بیایم پیش خودت...
                                  همین.
                                      راستی داشت یادم می رفت؛
                                            تولدت مبارک امام من
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان