امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام 
پاکم همچنان 
مواظب خوبى هاتان باشىد
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
هیچ وقت امیدتونو از دست ندید
و
 این خلاصه رو هم از دست ندین[تصویر:  128fs318181.gif]

[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
داداش نیما ، همگروهی عزیزم Khansariha (18)
مطمئن باش منظور داداش عمور این نبوده که شما می گی و این رو هم مطمئن باش که کسی با حرف این داداشمون نمی ره خراب کنه.

این داداشمون بیشتر از همه به کمک نیاز داره به نظر من. شما باید غم پشت اون لبخند رو ببینی.
نه داداش Amoor این طور نیست؟ بیا خودت بگو.

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

آقا ما گفتیم بچه ها گروه خودمون تریبون رو بگیرن از رقیب ، کلا همه تریبون رو گذاشتن کنار.
بچه های گردان کمیل ، آقا یکی بلند گو رو بگیه حاج صادق بخونه ، بچه ها حال کنن. cheshmak

اگرم که با ذکر حال می کنید بفرمایید.
یه ذکر سفارشی
ختم صلوات برای داداش عمور
برای این که برگرده به مسیر پاکی

1- عاشق [تصویر:  8.gif] 14
2-
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام
من بازم اومدم 4fvfcja
بعد از یه جمعه توپ و شربت حاج طاهر و آش حاج باقر... و نوای دلنشین حاج صادق 4fvfcja
الان اوضاع در حالت گذر قرار گرفته و در انتظار یه جمعه توپ دیگه هست... با اعلام وضعیت های سبز سبزی...

داداش مرد مجاهد جمعه دیگه همگی میریم کوه Khansariha (46)  اونجا یه دعای ندبه میزنیم به بدن... 317
من کلا پایه هر برنامه ای بریزین هستم ...

فرمانده ها یا علی...
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام 

بچه ها من به شدت از نظر روحی داغونم خیلی بد عصر شروع شد این حال رفتم بیرون یه چرخی زدم اما خوب نشدم 

دیگه فکرم به جایی قد نمی ده 

دارم کم کم از خودم و زندگی زده می شم 
(1394 مرداد 24، 21:48)Tavvab نوشته است: سلام 

بچه ها من به شدت از نظر روحی داغونم خیلی بد عصر شروع شد این حال رفتم بیرون یه چرخی زدم اما خوب نشدم 

سلام داداش تواب . اوضاع احوال روحی منم خوب نیست . البته الحمدلله تو مساله ترک نه شک دارم نه مشکل به فضل خدا .

ولی وضعیت کار و مشکلات مختلف که برای -همه- وجود داره برای منم مثل شما و بقیه هم هست . این مقدمه رو گفتم که فکر نکنی حرفای در ادامه شعاره.

هنر آدم این میتونه باشه که بجای اینکه در برابر مشکلات سر خم کنه سر بلند کنه  و اونها رو حل کنه . اگر راه حلی نداره صبر کنه . نه صبر خشک و خالی. صبری توام با یه حرکت ولو اینکه در جهت حل اون مشکل نباشه . 

نمیدونم واقعا چی بگم بهت . الان یک چند روزی هست که پستهات رو پیگیری می کنم میبینم خیلی ناله میکنی و ابراز ناامیدی میکنی. خیلی رک و مردونه بهت بگم. بزرگترین مشکلت خودت هستی که هی مینالی و هیچ کس نمیتونه بهت کمک کنه هیچ کس ، شک نکن ، مگر اینکه خودت بخوای. خودت داداش. خودت .

یه وقتایی سیلی لازمه تا آدم از خواب بلند بشه . من کمکم این میتونست باشه بهت. خدا کنه این حرفها کمکت کنه و به رنجشهات اضافه نکنه. 

بگو یاعلی  و از آقا مدد بگیر و خودت مشکل خودت رو حل کن ... 

حلالم کن،یا من اسمه دواء و ذکره شفاء
یا علی
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

[تصویر:  05_blue.png]
شرمنده گردان کمیل شدم
نمیخوام حرف بزنم
فقط میخوام بگم که
[تصویر:  11257190_445245088980529_677747458423746...c709b8c9ce]
 بچه ها لطفا کسی نقل وقول نکنه
ممنونم 53
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
به امید خدا داداش
هر طور خودت بخوای ، عمل می کنیم
ما تا آخرش با هاتیم ، کافیه بگی

تقدیم به گروه گردان کمیل
سبک بالان خرامیدند و رفتند

یادم می آد بابام اون زمانا خیلی با این آهنگ حال می کرد.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1394 مرداد 24، 22:10)razmjoo نوشته است:
(1394 مرداد 24، 21:48)Tavvab نوشته است: سلام 

سلام داداش تواب . اوضاع احوال روحی منم خوب نیست . البته الحمدلله تو مساله ترک نه شک دارم نه مشکل به فضل خدا .

ولی وضعیت کار و مشکلات مختلف که برای -همه- وجود داره برای منم مثل شما و بقیه هم هست . این مقدمه رو گفتم که فکر نکنی حرفای در ادامه شعاره.

هنر آدم این میتونه باشه که بجای اینکه در برابر مشکلات سر خم کنه سر بلند کنه  و اونها رو حل کنه . اگر راه حلی نداره صبر کنه . نه صبر خشک و خالی. صبری توام با یه حرکت ولو اینکه در جهت حل اون مشکل نباشه . 

نمیدونم واقعا چی بگم بهت . الان یک چند روزی هست که پستهات رو پیگیری می کنم میبینم خیلی ناله میکنی و ابراز ناامیدی میکنی. خیلی رک و مردونه بهت بگم. بزرگترین مشکلت خودت هستی که هی مینالی و هیچ کس نمیتونه بهت کمک کنه هیچ کس ، شک نکن ، مگر اینکه خودت بخوای. خودت داداش. خودت .

یه وقتایی سیلی لازمه تا آدم از خواب بلند بشه . من کمکم این میتونست باشه بهت. خدا کنه این حرفها کمکت کنه و به رنجشهات اضافه نکنه. 

بگو یاعلی  و از آقا مدد بگیر و خودت مشکل خودت رو حل کن ... 

حلالم کن،یا من اسمه دواء و ذکره شفاء
یا علی

20 ممنون 53
بازم سلام . امروز یه پیامی اومد برام گفتم برا داداشا هم بزارم...

مژده !!!   مژده !!!      مژده!!!

فردا یکشنبه است و اولین روز ماه ذی القعده .

روایت شده که رسول خدا صلوات الله علیه در روز یکشنبه ماه ذی‌القعده فرمود: مردم! کدام یک از شما می‌خواهید توبه کنید؟ راوی می‌گوید: گفتیم: رسول خدا! همه ما می‌خواهیم توبه کنیم. حضرت فرمودند: غسل کرده، وضو گرفته و چهار رکعت نماز به جا آورید. در هر رکعت یک بار (فاتحةالکتاب)، سه بار (قل هو الله احد) و یک بار معوذتین (قل اعوذ برب الناس و قل اعوذ برب الفلق) بخوانید. آنگاه هفتاد بار استغفار نموده و در پایان (لا حول و لا قوة الا بالله) بگویید. سپس بگویید: «یا عزیز! یا غفار! اغفرلی ذنوبی و ذنوب جمیع المؤمنین و المؤمنات فانه لا یغفر الذنوب الا انت» ای عزیز! ای بخشاینده! گناهان من و گناهان تمام مردان و زنان مؤمن را ببخش که جز تو کسی گناهان را نمی‌بخشد.

آنگاه فرمود: بنده‌ای از امت من چنین عملی را انجام نمی‌دهد مگر این که از آسمان به او ندا می‌رسد: بنده خدا! عمل را از نو شروع کن که توبه تو قبول، و گناهانت بخشیده شد. فرشته دیگری از زیر عرش ندا می‌کند: ای بنده! مبارک باد بر تو و بر خانواده و خاندانت. منادی دیگری صدا می‌زند: در روز قیامت، دشمنانت را از تو راضی می‌نمایند. فرشته دیگری ندا می‌کند: ای بنده! با ایمان از دنیا می‌روی؛ دینت از تو گرفته نشده و قبر تو نورانی و وسیع خواهد شد. منادی دیگر صدا می‌زند: پدر و مادرت از تو راضی می‌شوند، گرچه خشمگین باشند؛ پدر و مادر و خاندانت بخشیده شده و در دنیا و آخرت خوش رزق خواهی بود. جبرئیل ندا می‌کند: من با فرشته مرگ پیش تو آمده و به او دستور می‌دهم که با تو خوش رفتار بوده، به خاطر مرگ آسیبی به تو نرسانیده و به نرمی روح را از بدنت خارج نماید. گفتیم: رسول خدا! اگر کسی در زمان دیگری چنین بگوید چطور؟ فرمودند: چیزهایی را که گفتم برای او نیز خواهد بود. جبرئیل این مطالب را در شب معراج به من گفت.

لطفا منتشر کنید تا در ثواب این عمل شریک باشید

عمر را ضایع مکن در معصیت

پای نه بر بام هفتم آسمان

هفته قبل
وضعیت قرمز

20 20 20
[تصویر:  gal82.jpg&917953621]
به جای "شکست عشقی" می تونید نام این بیماری را هم بذارید

كفر متحرك به اسلام می رسد، ولى اسلام راكد، پدر بزرگِ كفر است.
سلمان‏ها در حالى كه كافر بودند، حركتشان آنها را به رسول منتهى كرد

و زبيرها در حالى كه با رسول بودند، ركودِشان آنها را به كفر پيوند زد.
كفرى كه با حركت ما همراه باشد، وحشتى ندارد، وحشت آنجايى است كه با ركودها پيوند خورده باشيم.

علی صفایی

سلام خدا بر بندگان پاکش باشد که خدای رحمان ما را در زمره ی  منتظرین حضرت حجت قرار بدهد 

بنده از جناب عامور معذرت میخوام که خیلی تند موضوع را مطرح کردم اما نتوستم تحمل کنم که شما فریب شیطان را خورده اید و شیطان ملعون انقدر در حال خوشحالی و بزم است که اری یکی از فرزندان ادم را گمراه کرده است و از ان طرف حضرت حجت در حال گریه برای من گناه کار است که خداوند من را ببخشد 

من دانستم که شما بدون علم ان کار را کردید اما نداشتن  علم صلب مسئولیت نمیکند. باشد که از دل این بنده  ی گناهکار را ببخشید که انگونه با شما سخن گفتم . 

از همه ی عاشقان دیار اسمان تقاضا دارم که برای من گناه کار دعا کرده و از خدای رحمان بخواهید حجاب های نفسانیه را از من بزداید باشد که بتوانم ان قدر که از دستم بر می اید عبادت خدای را به جای اورم .و برای هدایت من یک صلوات بفرستید . متشکر 

همگی با هم برای فوت شدگان خوانندگان این پست و همه ی کسانی که یک زمانی کانون بوده اند  یقرا فاتحه مع الصلوات  

یا علی 
سلام . بر اسبم نشستم ، در حالی که از خودم ترسانم و امیدم فقط بخداست شمشیرم رو از نیام بیرون آوردم . قصدم فقط زدن تو دل لشکر و به آخر لشکر نگاه می کنم ، من هم باید صاحب تاج بشم صاحب تاج پهلوانی از همونهایی که کنار اسم پهلوان آبتین اومده . اومدم بجنگم تا ابد با این دیو زشت که اساس آدمیت رو هدف گرفته و کمترین جنایتش اینه که سطح توقع آدم رو از خودش میاره پایین . با یاری الله روز 27 رو پشت سر گذاشتم . یاعلی مددی

باشد تا پا جای پای پهلوانان آبتین و صدف و داوود جی تی ، و پهلوان بانوان سها خانم و خانم الون بگذاریم کسانی که برای همیشه از این منجلاب بیرون آمده اند (این لیست بلند بالاتر از این حرفهاست و با کمک دوستان کامل تر می شود)

عمر را ضایع مکن در معصیت

پای نه بر بام هفتم آسمان

ما دیدیم که مشکل ما دارای سه جنبه بود: جسمانی، عاطفی و روحانی. بهبودی یافتن ما مستلزم بهبـودی یافت هر سه آنهاست.

این خط رو شاید صدها بار تا الان خونده بودم. ولی از دیشب تا الان واقعا درگیرم کرده

دوستان لطفا مشارکت کنید راجع به این عبارت هر نقدی دارین هر سخنی هر فکری هر تجربه ای بدین من استفاده میکنم. 303

شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
بعضی وقتا خانواده هم بدجور رو اعصاب ادم راه میرن. همیشه سعی کردم نیش و کنایه هاشون رو نادیده بگیرم ولی بعضی وقتا دیگه واقعا ادم دلش میخاد سرشو بکوبه به دیوار.
اقو شرمنده من زیاد نمیتونم مشارکت کنم و بیام اینجا چون سیستم جاییه که تقریبا در معرض دید همه هست

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان