امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1394 شهريور 5، 7:36)درخشنده نوشته است:
(1394 شهريور 4، 22:49)only bugati نوشته است: باشه اینا رو ولش کن ، 20 و چند روز پاک
برنامه ای رو که مشاور  داده بود رو هنو کامل نخوندم.... فردا باهاش دارم ....

چیارو ولش کنیم؟! 42

اینا رو دیگه :ishhh:
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
[تصویر:  JamNewsImage00463933.jpg]
سلام بچه ها
خوب باشید

من م از گردان کمیل،
تا اینجای هفته رو خوب اومدم، 128fs318181
خدا رو شکر.

سید مهدی،
ورزشکار ها رو نمی دونم،
ولی خودم به عنوان یه آدم غیر ورزشی،
اصلن حوصله ی اصلاح این جوری بدن رو ندارم.
همون یه روز در میون که صورت م رو اصلاح می کنم، کلی سخت م هست 4

پسر دایی م، اون م غیر ورزشی،
چند وقت ه همین کار رو می کنه.
وقتی به دست و پاش نیگا می کنم 17
یه جوری شده کلن.
همون قبل ش، س*ک*س*ی تر بود
هاها 4

53
[تصویر:  tree.jpg]

خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش  ***  بِنَماند هیچ ش الا، هوس قمار دیگر

" مولوی "

53   53   53

این بار، بی تاریخ؛
خسته ام،
آن همه روزها که قرار بود شروع ی باشند ...

53 5353
[تصویر:  05_blue.png]
سلام . با یاری خدا روز 38 رو پشت سر گذاشتم . 

در ضمن آقای سید مهدی دونستن این که موهای بدن رو بزنیم یا نزنیم چه ربطی به موضوع کانون داره . بگذریم از این که خود این مطلب ممکنه تخیل رو در ما مریض های خ . ا   بکار بیاندازه و گرفتار کنه . خواهشا مطالب غیر مفید و غیر مرتبط نفرستید.

باشد تا پا جای پای پهلوانان آبتین و صدف و داوود جی تی و فرشاد و برادر مهدی، و پهلوان بانوان سها خانم و خانم الون بگذاریم کسانی که برای همیشه از این منجلاب بیرون آمده اند (این لیست بلند بالاتر از این حرفهاست و با کمک دوستان کامل تر می شود)
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

نقل قول: در ضمن آقای سید مهدی دونستن این که موهای بدن رو بزنیم یا نزنیم چه ربطی به موضوع کانون داره . بگذریم از این که خود این مطلب ممکنه تخیل رو در ما مریض های خ . ا   بکار بیاندازه و گرفتار کنه . خواهشا مطالب غیر مفید و غیر مرتبط نفرستید.

رزمجو جان منم باهات موافقم ولی یکم هم تقصیر خودمونه...چون خیلی جاها شیطونی کردیم...شمارو نمیدونم ولی خودم اسپم بعضی جاها زدم 1276746pa51mbeg8j

تلاش میکنیم درستش کنیم...

بستن فضا هم برای جلوگیری از شهوت خوبه ولی کافی نیست....

ممکنه بعضی وقتا هم نتونیم کاری کنیم...اون موقع تحملمون جواب میده برای دوری از گناه...تصور کنید ما دو ماه توی فضایی کاملا بدون تحریک زندگی کنیم بعدش مجبور بشیم بریم جایی 

که رعایت نمیکنن...شوک بدی بهمون وارد میشه...

موفق باشید Khansariha (48)
-----------

اقا مهدی شماهم پست اقای رزمجو رو مهربون بخونید 128fs318181 ماشالاه رنگ قرمز فونت بزرگ بدون شکلک خیلی خشن خونده میشه 42

-----------

دوستای گل گلاب هم به این امضای من خیلی توجه کنید! پول دادم تابلو روان خریدم! Gigglesmile میگه به دیگران احترام بذارید...اسپم نزنید....در بخش مرتبط پست بزنید.... 128fs318181
درخشنده جان ممنونم از توجهت به پستم . ولی مساله ترک خیلی مساله جدی هست و کوچکترین کم توجهی و یا غفلت ممکنه موجب خسارت بشه . لذا فضای اینجا هم اقتضا می کنه در کنار دوستی و همراهی که با هم داریم در مورد مواردی که احتمال گرا دادن به نفس رو می کنه خیلی سخت و محکم بایستیم و اتفاقا شما هم درست گفتی رنگ قرمز و فونت درشت نشانه صراحت و جدیت قضیه هست . آخه نوکر همه تون هستم من زدن موی بدن و این مسائل نه تنها مطلب مفید نیست بلکه موجب لغزش هم میشه اینقدر روشن و واضحه که نیاز به توضیح بیشتر نداره . ما اینجا میخوایم اینجا دست به دست هم بدیم که به کمک و راهنمایی هم ترک کنیم نه اینکه به بلای بدتر دچار بشیم...

تمام حرفم رو با این یک بیت شعر از جناب مولوی تمام می کنم و بقولی در خانه اگر کس است یک حرف بس است

نفس اژدرهاست او کی خفته است؟؟

از غم بی آلتی افسرده است

عمر را ضایع مکن در معصیت

پای نه بر بام هفتم آسمان

درسته 128fs318181
(1394 شهريور 4، 20:43)ali123 نوشته است:
(1394 شهريور 4، 20:24)درخشنده نوشته است:
(1394 شهريور 4، 16:43)همساده نوشته است: سلام
بچه ها من اوضاعم خراب شده امروز رفتیم یه کنفرانسی بعد از اون که خارج شدیم به نیت رفاقت و اینا خواستم برم رو مخ یه بنده خدا 13
چکار کنم؟

همساده خودتم خب میدونی کار درستی نیست...سعی کن انگیزت رو برای خارج شدن ازون حس بیشتر کنی...

بعضیا توی جمع احساس حقارت میکنن... بعضیا فکر میکنن اگه مخ یکیو بترکونن یعنی قدرت دارن....شایدم ناخوداگاه اینطوری فکر میکنن

خودت بهمون یاد دادی ریششو پیدا کنیم... 128fs318181 

ماشالاه Khansariha (48)

(1394 شهريور 4، 19:19)ali123 نوشته است: سلام بچه ها.
بعد از مدت ها برگشتم،حالم اصلا خوب نیست...
از صبح تا الان اعصابم شدیدا خرابه...
همه اش دارم به خودم فحش میدم...
امروز دوباره گند زدم به خودم،اما چیزی که بیشتر اعصابم رو خراب کرده اینه که رفته بودم توی یه سایت غیراخلاقی کلی فیلم دانلود کردم(عذر می خوام این رو میگم)،بعدش همینطور که مشغول دیدنشون بودم رفتم توی فایل فیلمای شخصی و خانوادگیم،یه دفعه دیدم توی  اون کلیپ خانوادگی ام که توی گوشیم بود و داشتم میدیدمش یکی از کادرهای تبلیغاتی یک سایت مستهجن ظاهر شد و علامت loading اومد...
با توجه به این که اینترنت و فیلترشکن گوشیم هم فعال بود،از صبح تا الآن اعصابم خرابه و همه اش فکر می کنم که فیلم من الان توی اون سایته...از صبح تا الان لب به هیچ چیزی نزدم،حالم بده،نمی دونم چکار کنم...
می ترسم آبروم بره،خدایا تورو به امام حسین من رو کمک کن...

بابا نگران نباش اقا علی....اکثر ادما ترس بیخودی دارن نسبت به اینچیزا....با این سرعت ترکیده ی اینترنت که کسی نمیاد مارو هک کنه!

بعدشم ممکنه اون loading مال اپدیتی چیزی باشه! 

من جات بودم اصلا نگران نمیشدم....

ولی دیگه عمو فیلی و سایت ناجور رو از کلت بیرون کن....خدایی نکرده از یه جای دیگه ادم تابلو میشه دیگه نمیشه جمعش کرد...خدا خوب ابروی 

بندشو نگه میداره ولی بعضی وقتا دیگه در میره.....

مراقب خودت باش به جای نگرانی...
داداش خیلی می ترسم بخدا،آخه تا الآن چنین چیزی پیش نیومده بود.
از صبح تا الآن استرس و تپش قلب شدید دارم،بدنم داره می لرزه،خیلی می ترسم...
دیگه بمیرم از این غلطا نمی کنم.
وای،اگر هکم کرده باشند که آبروم رفته...

(1394 شهريور 4، 21:57)درخشنده نوشته است: نگرانی علی اقا بی مورده... چون احتمال هک و اینچیزا رو اگه بخواییم برای کامپیوتر شما در نظر بگیریم میوفته زیر چند صدم درصد... حالا سایت خارجی 

هم باشه چه بهتر...

چون خارجیا یه فیلم خانوادگی براشون ارزشی نداره! مثل ماها نیستن تصوراتشون به زیر چادر و 20 لایه لباس هم برسه!

علی اقا من بهت میگم مشکلی پیش نمیاد نگران نباش...

------------

همساده داداش شما استاد مایی... 
قربانت برم درخشنده جان.الآن یه خورده آروم شدم،ولی خب بازم نگرانی دارم...
دعام کن داداش...
(1394 شهريور 4، 21:28)همساده نوشته است: واقعا این بحث ریشه رو خوب گفتی درخشنده باید بشینم ببینم دلیل این حس امروز چی بود.مرسی یه عالمه 303

داداش علی:
1- اگه هک شده باشی که دیگه شدی و رفته
2- اگرم نشده باشی که بازم نشدی و رفته
در هر دو صورت با غذا نخوردن و تپش قلب و استرس و اینا هیچی درست نمیشه. از صدق دل همه چی رو بسپر بخدا...منم مثه درخشنده حس میکنم که چیزی نشده و زیادی نگرانی ولی در کل بسپر بخدا همه چیو
قول بده تو راه هوشیاری و ترک شهوترانی بیشتر وقت بزاری تا خدا هم کمکت کنه
بله داداش همساده ی عزیز،شما درست میگید.
توکل برخدا...
سلام رفقااااااااا
تموم شد هاااااااا
دور هشتم مسابقه گروهی رو میگم
چ زود روزا میگذرن
پشت سر هم
بی وقفه
بی تامل
با تمام سرعت
و چ ما غافلیم از گذر این روزها
عمر ما بدون اینکه لحظه ای به ما مجال بده با تمام سرعت داره میگذره میره و تموم میشه
عمری ک همه سرمایه ماست
واقعا یه سوال بچه ها
ما جز عمرمون چ سرمایه ی دیگه ای داریم؟
دوست دارم جواب تک تک شما رو بشنوم.و البته نظرات تون رو
غرض ک اومدم بگم فردا باز نوبت اعلام وضعیت هاست
خدا کنه این هفته قرمز نداشته باشیم اگه باشه خیلی کم باشه. خیلی کم
و باز یاداوری این نکته فردا جمعه هست و روز پرفضلیت برای خوندن دعای ندبه
اینکه من میام هر هفته یاداوری میکنم. صرفا و صرفا فقط بابت یاد اوریه
نمیدونم چقدر دقت کردیم ب این نکته ک ما خیلی نیازی نداریم نکته جدیدی یاد بگیریم
ما تمام اون چیز هایی ک لازم باشه بدونیم رو قبلا بهمون گفتن. قبلا منظورم خیلی قبلا هستا. در حد زمان عالم زر
بگذریم
خلاصه ک ما نیاز به یاد گرفتن نکته جدید نداریم و این تذکر و یاد اوری هست ک باعث میشه ما اون نکاتی رو ک میدونستم دوباره از یه زبان دیگه بشنویم
پس اگه میبینید من انقده میام برای یاد اوری بی هیچ هم نیست

دوست تون داریم خیلی زیاد
ماچ ماچ 4fvfcja
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
فرزاد و همساده و مهدی آر این هفته سبز
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
ازونجایی که نمیدونم فردا زندم یا مردم پس: (!!!)

درخشنده/ از گروه 5 شگفت انگیز/3 هفته سبز

مسابقه ی خوبی بود.... دیگه نتیجه برام مهم نیست.... 53

حتی اگه اخر هم بشیم ناراحت نمیشم...هرکاری از دستم بر بیاد برای بهتر شدن کار بقیه انجام میدم...نوکر همه بچه های باحال هم هستم... 53

جایزه ی سه هفته ی سبز رو الان گرفتم.اونم آرامشه....برای همه دعا میکنم تا به این آرامش برسن.... 53

دوستون دارم... 53

53
سلام
فرمانده قاصدک وارد میشود...

قاصدک / گردان کمیل / سه هفته سبز Khansariha (48)

ان شالله همگی بچه های کانون سبز باشن ..
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام 

بچه ها من دچار یه بحران درونی شدم ، و اینکه پاکی هام به خاطر گناهای جانبی به دلم نمی شینه 

شیطون میاد تو جلدم و از راه به درم می کنه ، همش بهم تلقین می کنه نمی تونی و اگه این کارو کنی که نمی شکنی و ... از این دست صحبتا 

گاهی هم متاسفانه من به حرفاش گوش می دم ، واقعا برای خودم متاسفم 

اما شما چه راهکاری رو پیشنهاد می دین ؟
(1394 شهريور 6، 11:02)تـــواب نوشته است: سلام 

بچه ها من دچار یه بحران درونی شدم ، و اینکه پاکی هام به خاطر گناهای جانبی به دلم نمی شینه 

شیطون میاد تو جلدم و از راه به درم می کنه ، همش بهم تلقین می کنه نمی تونی و اگه این کارو کنی که نمی شکنی و ... از این دست صحبتا 

گاهی هم متاسفانه من به حرفاش گوش می دم ، واقعا برای خودم متاسفم 

اما شما چه راهکاری رو پیشنهاد می دین ؟

امام حسين علیه السّلام فرمودند:

اِنَّ النّاسَ عَبيدُ الدُّنْيا وَ الدِّينُ لَعْقٌ عَلى اَلْسِنَتِهِمْ يَحوطونَهُ ما دَرَّتْ مَعائِشُهُمْ فَاِذا مُحِّصوا بِالْبَلاءِ قَلَّ الدَّيّانونَ؛

به راستى كه مردم بنده دنيا هستند و دين لقلقه زبان آنهاست، تا جايى كه دين وسيله زندگى آنهاست، دين دارند و چون در معرض امتحان قرار گيرند، دينداران كم مى شوند.

تحف العقول، ص 245 .
سلام . با یاری خدای مهربون روز 39 رو پشت سر گذاشتم .

رزمجو / گردان کمیل / سه هفته سبز

باشد تا پا جای پای پهلوانان آبتین و صدف و داوود جی تی و فرشاد و برادر مهدی، و پهلوان بانوان سها خانم و خانم الون بگذاریم کسانی که برای همیشه از این منجلاب بیرون آمده اند (این لیست بلند بالاتر از این حرفهاست و با کمک دوستان کامل تر می شود)

عمر را ضایع مکن در معصیت

پای نه بر بام هفتم آسمان

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان