امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام دوستان خوبین؟

منو یادتون میاد؟

ی زمانی اینجا زیاد میبودم یادش بخیر..

مسابقه از کی شروع شده؟ ارمین بهم گفته بودا 
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

علی123 جان یه کاری بکن که خیلی دوست داری و سرگرمت می کنه.
اصلا بشین خنده وانه ببین. 

علیرضا68 بهت خوش آمد می گم. شما تازه واردی؟ 4
من که یادم نمی آد شما رو اینقدر نیومدی asabani
(1394 شهريور 20، 20:33)طاهر نوشته است: عاشق چکار کردی ؟ زیارت عاشورا خوانده شد ، الحمد و لله ، اما صبح بیدار نشدم متاسفانه
همساده تو چی؟
طاهر تو چی؟ ==> طاهر شکر خدا زیارت رو خونده و همچنان پاکه. امروزم دعای ندبه خوانده شد بعلاوه دعای عهد

انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

باز خراب کردم...

نمیدونم،نمیدونم چه خاکی به سرم بریزم...
[تصویر:  05_blue.png]
(1394 شهريور 20، 23:54)ali123 نوشته است: باز خراب کردم...

نمیدونم،نمیدونم چه خاکی به سرم بریزم...
علی جان نمی خواد خاکی به سرت بریزی.

الان شرایط سختیه. فعلا کاری باید بکنی اینه که نذاری سریالی بشه.
خودت رو جمع کن و دوباره شروع کن.

قبل از هر چیز غسل کن و تو حموم هم ذکر بگو و حواست باشه.

خداحافظی

من اگر بخوام خیلی راحت میتونم با تحریکا مقابله کنم و خودارضایی رو ترک کنم،ولی یه مشکل اساسی دارم...
مشکل من اینه که بعضی روزا خیلی خیلی شدید و فجیع تحریک میشم،به حدی که اصلا'' اصلا'' اصلا'' و به هیچ وجه نمی تونم کاری انجام بدم و یا درس بخونم،کاملا'' تمرکزم رو از دست میدم،هرچقدر هم از ابزارهایی مثل قرآن و نماز و ذکر و توسل و توکل و...استفاده می کنم،فایده ای نداره،خیلی کم روی من تاثیر میذاره...
مثلا مواقعی که درس دارم و شدیدا تحریک میشم،هرکاری بکنم و از هر وسیله و ابزاری استفاده کنم،فایده ای نداره،و اونقدر هم ذهنم مشغول میشه که واقعا'' اصلا'' نمی تونم تمرکز کنم...انگار میرم توی یه عالم دیگه...
تا زمانی هم که خ.ا نکنم فایده نداره،نمیتونم روی کاری یا چیزی تمرکز کنم...
بعضی وقتا مجبور میشم اینکار رو بکنم...
تورو خدا اگر میتونید یه راهی جلوی پام بذارید،نمیدونم چکار کنم...
خندوانه دیدم،کشتی نگاه کردم،بیرون رفتم چرخیدم،ولی باز هم فایده ای نداشت...
١۵-١۶ روز حالم خوب بود و پاک بودم،از دیشب خواب بد دیدم،با این حال اتفاق خاصی نیفتاد،ولی از وقتی که بیدار شدم تحریکا هزار برابر شدن...
ظهر که رفتم حموم دیگه بدتر،ولی با این حال بازهم مقاومت کردم،اما شب دیگه شکست خوردم...
نمیدونم این روند تا کی ادامه داره،بخدا دیگه خسته شدم،همینطورش که اختلال اضطراب اجتماعی دارم وضعیتم داغونه،این خودارضایی هم روز به روز بدترم میکنه...
نمیدونم از کدوم دردم بنالم،با شونزده سال سن این همه مشکل و اختلال دست و پنجه نرم کردن سخته بخدا...
خسته شدم...واقعا''از دردام خسته ام،از اینکه هرروز قرص ضد اضطراب بخورم خسته ام،از خودارضایی خسته ام،از خانواده خسته ام،از زندگی خسته ام،از خودم خسته ام،دیگه نا ندارم...
نمیدونم به چه امیدی زندگی کنم...
داداش علی درست می شه ، توکلت به خدا باشه.
این حالی که می گی رو هممون تجربه کردیم.
زمانی می رسه که هیچ چیزی نمی تونه حالمون رو خوب کنه انگار.

انگار که دست خودمون نیست. از ابزار هم که کمک می گیریم انگار برای اینه که خودمون رو راضی کنیم.
برای این که دوباره بتونیم جلو خدا وایسیم که دیدی خدا؟ دیدی که من از قرآن استفاده کردم.
درست نمی گم داداش؟ شما رو نمی دونم اما خودم این طوری هستم.

در لحظات خیلی سخت وقتی از ابزار استفاده می کنم ، یه جای قلبم این میل به خ.ا رو سفت می چسبم.

داداش صحبت های مرد مجاهد رو واست پیدا کردم.

نقل قول: اما اینجا یه هنگامه ای در درون برپا میشه:
که میخوام فیلم بازی نکنم یا نه؟
(آخه میدونی؟ گاهی اوقات تصمیم راسخ به پاکی نگرفتی... یه پارچه نایستادی...اما نفست گولت میزنه و این برنامه رو میچینه: یه نیم ساعت یه ساعتی مقاومت کن بعدش برو لجن خواری ... که بعدا که به مرحله ی فروشکست رسیدی مظلوم نمایی کنی و برای خدا شاخ و شونه بکشی که ببین! من مقاومت کرذما! گناه من چیه! چرا من انقدر میخوام و نمیتونم... این برنامه رو میچینه که عذاب وجدانت رو چاره کنه.)
میخوای پاک بشی یا دلت هنوز پیش کثافتاست؟
اینجاست که وقتی صادقانه
یه لحظه
میگی خدایا کمکم کن غلط کردم؛
و یکی دو بار محکمش میکنی
بوی واقعی کثافات معلوم میشن و شامه دوباره درست کار میکنه.

خداحافظی

سلام Khansariha (48)
همساده / گروه متوکلان / هفته اول سبز
53
سلام . با لطف و عنایت خدا روز 54 رو پشت سر گذاشتم...

دشمن ترین دشمنان نفس توست !!! پس با او بجنگ و جهاد اکبر کن..

باشد تا پا جای پای پهلوانان آبتین و صدف و داوود جی تی و فرشاد و برادر مهدی و آرمان، و پهلوان بانوان سها خانم و خانم الون بگذاریم کسانی که برای همیشه از این منجلاب بیرون آمده اند (این لیست بلند بالاتر از این حرفهاست و با کمک دوستان 
کامل تر می شود)

آقا نمیدونم کسی به این فرمول جلوی ورود خر رو بگیر توجهی میکنه یا اصلا خاطرش هست یا نه.... همه مشکلات ما با این فرمول اعجاب انگیز حل میشه!!! علی 123 جان بزرگوار روی این فرمول کار کن. دقیقا نقطه ضعفت همینه . باور کن به این فرمول عمل کنی استعداد فوق العاده ای برای ترک داری .  در ضمن هدف شیطون نا امید کردن شماست . پاشو چارتا فحش خار دار بکش بهش و محکم شروع کن بدون نگاه به گذشته و با امید به آینده...حتی اگر اون گذشته چند ساعت پیش بوده باشه.. جلوی ورود خر رو بگیر   یادت نره...
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

نقل قول: آقا نمیدونم کسی به این فرمول جلوی ورود خر رو بگیر توجهی میکنه یا اصلا خاطرش هست یا نه.... همه مشکلات ما با این فرمول اعجاب انگیز حل میشه!!! علی 123 جان بزرگوار روی این فرمول کار کن. دقیقا نقطه ضعفت همینه . باور کن به این فرمول عمل کنی استعداد فوق العاده ای برای ترک داری .  در ضمن هدف شیطون نا امید کردن شماست . پاشو چارتا فحش خار دار بکش بهش و محکم شروع کن بدون نگاه به گذشته و با امید به آینده...حتی اگر اون گذشته چند ساعت پیش بوده باشه.. جلوی ورود خر رو بگیر   یادت نره...

بعله توجه میکنن... 53

-------

همگروهی های ما کجان پس؟
(1394 شهريور 21، 9:02)razmjoo نوشته است:
سلام . با لطف و عنایت خدا روز 54 رو پشت سر گذاشتم...

دشمن ترین دشمنان نفس توست !!! پس با او بجنگ و جهاد اکبر کن..

باشد تا پا جای پای پهلوانان آبتین و صدف و داوود جی تی و فرشاد و برادر مهدی و آرمان، و پهلوان بانوان سها خانم و خانم الون بگذاریم کسانی که برای همیشه از این منجلاب بیرون آمده اند (این لیست بلند بالاتر از این حرفهاست و با کمک دوستان 
کامل تر می شود)

آقا نمیدونم کسی به این فرمول جلوی ورود خر رو بگیر توجهی میکنه یا اصلا خاطرش هست یا نه.... همه مشکلات ما با این فرمول اعجاب انگیز حل میشه!!! علی 123 جان بزرگوار روی این فرمول کار کن. دقیقا نقطه ضعفت همینه . باور کن به این فرمول عمل کنی استعداد فوق العاده ای برای ترک داری .  در ضمن هدف شیطون نا امید کردن شماست . پاشو چارتا فحش خار دار بکش بهش و محکم شروع کن بدون نگاه به گذشته و با امید به آینده...حتی اگر اون گذشته چند ساعت پیش بوده باشه.. جلوی ورود خر رو بگیر   یادت نره...

سلام بر پهلوان رزمجو ، فرمانده گروه حیدریون 
خیلی مخلصیم ها 
ما اون موکت زیر پاتیم
سلام 

(1394 شهريور 20، 21:44)Alireza 68 نوشته است: سلام دوستان خوبین؟
منو یادتون میاد؟
ی زمانی اینجا زیاد میبودم یادش بخیر..
به به بابابزرگ عزیز و دوست داشتنی کانون...  317  
کجایی داداش؟ نمیگی دلمون هواتو می کنه؟ چرا این قده دوری؟
اوضاع احوال چطوریاست؟ اوضاع پاکی چطوره؟

خدمت دوستان عرض کنم که این داداش علیرضای ما قدیمی ترین عضو رهروانه...
یه زمانی رو یه انگشتش کل رهروان رو می چرخوند... هیچ کس اون روزا رو فراموش نمیکنه... Khansariha (18)  
از این به بعد هم می خواد بیشتر بهمون سر بزنه... مگه نه؟ 128fs318181
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

دارم قرمز میشم
واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
کمکم کنید
4 بار تا مرز شکستن رفتم
خیلی نابودم
جوون ندارم
فقط مثل یه علامت تعجب شدم
چیکار کنم
آب یخ ریختم روی خودم
وضعیت سبز شد
خدا را شکر 
ممنونم مجاهد 
دیشب یه خواب بد دیدم ، از اون خوابهای نابود کننده 
الان یه دفعه حالم بد شد ولی خوب شدم 
فکر کنم باید یه جمکران برم دلم به دم دست آقا
سیدمهدی به بعدش فکر کن...
آخرش که چی؟ تا کی؟ تا کجا؟
بالاخره باید جلوش وایسیم یا نه؟
بهتر نیست به جای غصه خوردن فردا از همین الان به فکر باشیم؟  128fs318181

اگه جمعی هست دور و برت، برو تنها نمون...
اگه نیست، پاشو خودتو با یه چی مشغول کن... که از ذهنت بپره... هر چی باشه...

مراقب خودت باش دلاور... Khansariha (18)  
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان