امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انجمن شبانه روزی

[تصویر:  4chsmu1.gif] سلام بازم یه سوال ورد دارم [تصویر:  4chsmu1.gif]
نقل قول:
[تصویر:  65.gif] من تا نگارش پایان نامه ام تموم شه همه رو خون به جیگر میکنم [تصویر:  65.gif]
و اما سوال
من بخوام رفرنس نویسی کنم که اگر موردی در وسط فصلی اضافه شد
خودش مرتب کنه مثل شماره گذاری فصلها و یا فهرست
و از طرفی نخوام تک تک تمام اطلاعات مراجه رو وارد کنم و 
همه رو کیلویی با فرمت APA از سایتهای مرتبط گرفتم
و بخوام از اینا استفاده کنم چه باید بکنم؟
امکانش هست با همین ادرس مرجعی که دارم و فرمت APA هست 
از مرجع نویسی ورد استفاده کنم ؟
یا باید اطلاعات رو خودم وارد کنم و جناب ورد خودش برام با فرمت APA مراجع را تکمیل کنه؟

بهترین و سریعترین راه استفاده از سایت scholar.google.com هست . به این صورت که شما یه مرجع که دارید رو توی این سایت جستجو میکنید ، بعد دکمه cite رو میزنید ، بعد APA رو انتخاب و کپی میکنید میبرید داخل ورد پیست میکنید. اگه بخاید خودتون بشینید همرو وارد کنید خیلی سخت میشه . اون حالت اتوماتیک ورد هم خوبه ولی زیاد بهش اعتماد نکنید ، چون اولا خیلی باید زمان بزارید بعدش چون قفل شکسته است یموقع هرکاری میکنید شماره هارو خراب میکنه! یعنی مثلا رفرنس 12 رو باید بزنه ولی میزنه 11

از نرم افزارهای End Note و ... هم برای رفرنس نویسی میتونید استفاده کنید ولی من همین سایت گوگل اسکولار رو پیشنهاد میکنم ، برای انجام یه پایان نامه کافیه همین سایت نیازی نیست سراغ نرم افزار برید. 

در مورد رفرنس هایی که بعدا اضافه میشه هم نگران نباشید. الان که دارید مینویسید پایان نامه رو هیچ رفرنسی رو شماره ندین! بجای شماره حالت کیلویی اسم و هرچی از رفرنس دارید جلوی متنتون کپی کنید مثلا اینطوری {روش های کپی کردن پایان نامه ، وجدان بیدار، جلد هفتم ، صفحه 299}  
وقتی پایان نامتون تموم شد برید سراغ شماره گذاری . به این صورت که از اول پایان نامه شروع کنید هرچی اینطوری {} نوشتید رو کات کنید ببرید داخل گوگل اسکولار سرچ کنید ، دکمه سایت رو بزنید و حالت APA رو کپی کنید ، بعد ببرید آخر پایان نامه شماره بهش بدین و پیست کنید. توی پرانتزی که کات کرده بودین  شماره رو بنویسید و خلاص.
مثلا انتهای پایان نامتون اینطوری میشه 
1. { روش های کپی کردن پایان نامه، وجدان بیدار، جلد هفتم ، صفحه 299 }

داخل متن هم که بجای عبارت داخل پرانتز شماره 1 قرار میدین . 

اول پایان نامه رو کامل بنویسید ، آخرین مرحله رفرنس نویسیه ، اینطوری کار کنید حدودا 2 الی 3 ساعته همه رفرنس هارو تکمیل میکنید  چون همه شماره گذاری هارو دارید یجا انجام میدین همرو حضور ذهن دارید ، در غیر این صورت در حال نگارش پایان نامه هی باید بشینید ببینید این شماره چند بود اون شماره چند بود و ... ، آدم که حضور ذهن نداره ، هی از این فصل به اون فصل حالت فرسایشی میشه ، یا باید از حالت اتوماتیک ورد استفاده کنید که اونم بعضی مواقع اعصاب خورد کنی های خاص خودشو داره که برای همین توصیه نمیکنم
 سپاس شده توسط
منم از روش شما استفاده کردم اما امروز که داشتم فصل دو رو میگذاشتم تو ورد و نگارش میکردم شماره رفرنسای فصل سه خب باید تغییر کنه. گفتم شاید راهی باشه. فصل دو رو مرتب کردم و شماره گذاری گذاشتم ولی سه رو تغییر ندادم تا بعدا در اخر درستشون کنم.
گفتم شاید راهی باشه که اتوماتیک بزنیم طوری که نیازی به وارد کردن جزییات نباشه و همون سایتشنی که از گوگل میگیریم رو بشه اضافه کرد.
پس نمیشه. ممنون 302
 سپاس شده توسط
(1395 آذر 21، 20:03)زینبی نوشته است: منم اعتبار میخوام 22

خب اسمت رو بذار"شاد زینبی" بهت اعتبار +5 بدم 65

نقل قول: منو با اعتبار گول نزنید تا ادم نشم اسممو برنمیگردونم  [تصویر:  25.gif] [تصویر:  25.gif] [تصویر:  25.gif]

شاد نباشین همه چیز درست میشه؟

نقل قول: رامین خان هر چی فکر میکنم کارتون خیلی ناپسندیده و نکوهیده بوده

برید توبه کنید

بخش کولی بازی نکوهیده بود یا بخش مذمت و نکوهش؟  65
البته شماها بهش میگین کولی بازی من بهش میگم ابتکار  65  خیلی هم خوب بود 65  بله 65
فقط اگه موقع فرستادن زنبیل ؛ زاویه ی 90 درجه و سرعت بالا هم رعایت بشه دیگه هیچ مشکلی نداره 65

نقل قول: اول بگو اصالتا کجایی من سوالی شده برام [تصویر:  gigglesmile.gif]

هان؟ 4
چی میگه؟ 4

نقل قول: بعد اینکه اون بنده خدا که صداقتی کار کرده و اومده میوه ها رو آورده باید مجازات بشه نه شما اون باید پول رو بر میداشت و بلند داد میزد خدا بده برکت و گازشو میگرفت تا فرهنگ سازی بشه [تصویر:  4chsmu1.gif] نه اینکه شما رو تشویق کنه

البته یه کار دیگه هم میتونست بکنه بهت بگه محکم بگیر خیلی پرتقاله بعد یه دفعه طناب رو میکشید تا از همون پنجره بیوفتی پایین بترکی [تصویر:  khansariha%20%2813%29.gif]

خب حالا فیلم هندیش نکن 4
ببین بخاطر دو کیلو پرتغال میتونی نقص عضوم کنی 4

نقل قول: بعدی اینکه خداییش راستشو بگو تو که حال نداری راه بری سه سوته طناب به اون بلندی از کجا جور کردی [تصویر:  4chsmu1.gif]

از انباری که تو بالکن خونه واقع شده 4chsmu1

نقل قول: در آخر اینکه خودتو ناراحت نکن خیلی ها همون دست آورد رو هم تو زندگیشون نداشتن  [تصویر:  4chsmu1.gif] همیشه پایینتر از خودتو ببین [تصویر:  khansariha%20%2813%29.gif]
اون که تنها دستاورد زندگیمه 65
و چون اولین و تنهاترین دستاورد زندگیم هم هست هر ساله به همین مناسبت سالروزش رو جشن میگیریم و یاد و خاطره ی اون روز رو گرامی میداریم 65
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
به مشورت احتیاج دارم ، تجربه دارها کجایید ؟؟؟
 سپاس شده توسط
(1395 آذر 23، 22:17)تـــواب نوشته است: به مشورت احتیاج دارم ، تجربه دارها کجایید ؟؟؟

من با تجربه نیستم ولی از فضولی دارم سکته میکنم که میخواین به تجربه دارا چی بگید
میشه تا بیان بگید منم از فضولی یکم ارووم شم  4chsmu1

-----------------------------------------------------------------------
کسی هست با موشن گراف ها آشنایی داشته باشه و بلد باشه با افتر افکت موشن گراف طراحی کنه؟
 سپاس شده توسط
می خوام بدونم برای گذشتن از آروزیی که داره محقق می شه اما با کیفیت پایین تری چه باید کرد ؟
 سپاس شده توسط
(1395 آذر 23، 22:26)تـــواب نوشته است: می خوام بدونم برای گذشتن از آروزیی که داره محقق می شه اما با کیفیت پایین تری چه باید کرد ؟

میگم احیانا قراره ازدواج کنید؟ 4chsmu1
 سپاس شده توسط
ازدواج که رویاست و برای آدم خوبا و یا حداقل کسانی که از ته دل خوبن
نه موضوع همون بود که گفتم ، گذشتن از چیزی که دوست داری داشته باشی اما اونو نی تونی داشته باشی اما چیزی مشابهی ازش در سطوح پایین ترو می تونی داشته باشی
 سپاس شده توسط
معماست؟ 4chsmu1

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1395 آذر 23، 22:58)تـــواب نوشته است: ازدواج که رویاست و برای آدم خوبا و یا حداقل کسانی که از ته دل خوبن
نه موضوع همون بود که گفتم ، گذشتن از چیزی که دوست داری داشته باشی اما اونو نی تونی داشته باشی اما چیزی مشابهی ازش در سطوح پایین ترو می تونی داشته باشی

نیدووووونم باید با تجربه ها زودتر بیان فضولیم برای جواب سوالتون بازم گل کرده
ولی
اینو بدونید شما هم آدم خوبه داستان زندگی در این دنیا هستید
فقط باید خودتون رو باور داشته باشید
 سپاس شده توسط
(1395 آذر 23، 22:58)تـــواب نوشته است: ازدواج که رویاست و برای آدم خوبا و یا حداقل کسانی که از ته دل خوبن

یعنی بطور مثال کسی میخواد ازدواج کنه که به همدم داشته باشه ؛ ولی چون نمیتونه ازدواج کنه بجاش با جنس مخالف دوستی میکنه

خب مسلما تو این مثال اولی خیلی بهتر از دومیه ؛ تعهد دارین به هم و میدونین تا همیشه برای همین

یا مثال از این بدتر بخوام بگم ؛ کسی که با ازدواج میتونه میل جنسیش رو ارضا کنه ازدواج نمیکنه و بجاش به خودارضایی رو میاره

تو چی رو میخوایی جایگزینه چی کنی؟

باید بگی تا بشه در موردش صحبت کرد
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
 سپاس شده توسط
(1395 آذر 23، 22:26)تـــواب نوشته است: می خوام بدونم برای گذشتن از آروزیی که داره محقق می شه اما با کیفیت پایین تری چه باید کرد ؟

سوالاتون کلی ومبهمه
اما شاید باید دودستی چسبیدش شاید زمینه ای باشه برای رسیدن به آرزویی با کیفیت بالاتر
 سپاس شده توسط

عجب سوال فلسفیی 65
خب دوستان از بعدهایی  رسیدگی کرد بهش من از بعد دیگه 4chsmu1
ببین من مثلا آرزومه شیش کیلو شیرینی یه جا داشته باشم
حالا اگه دو کیلو شد ازش بگذرم؟ Hanghead
یا مثلا من آرزومه یه بوگاتی داشته باشم باهاش برم تو اتوبان کشوری گاز بدم 4chsmu1
حالا اگه یه فرغونم باشه بد نیس باهاش کار دارم 53258zu2qvp1d9v
خب چیه؟ یکی تو انبار هست خرابه 4chsmu1
اخوی یکم سوالتون نامفهومه 303
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
قرار بود با پولی که به دستم می رسه یکی از آروزها رو که خیلی برام مهم بود عملی کنم ، اما حالا اون مبلغ خیلی کمه و من نمی دونم چه کنم ، بگذرم تا وقتی که نمی دونم چه زمانیه ، اون موقع برم سراغش (که تظمینی براش نیست واقعا ) یا اینکه به کمتر راضی بشم ؟
 سپاس شده توسط
(1395 آذر 24، 0:17)رند نوشته است:

عجب سوال فلسفیی 65
خب دوستان از بعدهایی  رسیدگی کرد بهش من از بعد دیگه 4chsmu1
ببین من مثلا آرزومه شیش کیلو شیرینی یه جا داشته باشم
حالا اگه دو کیلو شد ازش بگذرم؟ Hanghead
یا مثلا من آرزومه یه بوگاتی داشته باشم باهاش برم تو اتوبان کشوری گاز بدم 4chsmu1
حالا اگه یه فرغونم باشه بد نیس باهاش کار دارم 53258zu2qvp1d9v
خب چیه؟ یکی تو انبار هست خرابه 4chsmu1
اخوی یکم سوالتون نامفهومه 303

یه چیزی تو همین مایه ها ، آفرین
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان