امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1396 فروردين 5، 19:48)دکتر آرش! نوشته است: از هر دری که ثروت وارد بشه از همون در ایمان هم وارد میشه!
آرش جون ، چطوری ؟؟ چه خبر ؟؟! پاکی هات چطوره ؟ اوضاع روحی ، اراده ، درس ، زندگی ؟
49-2 49-2
در کل ردیفی یا نه ؟
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
(1396 فروردين 6، 12:04)sabour نوشته است:
(1396 فروردين 5، 19:48)دکتر آرش! نوشته است: از هر دری که ثروت وارد بشه از همون در ایمان هم وارد میشه!
آرش جون ، چطوری ؟؟ چه خبر ؟؟! پاکی هات چطوره ؟ اوضاع روحی ، اراده ، درس ، زندگی ؟
49-2 49-2
در کل ردیفی یا نه ؟

سلام داداش گلم...

خوب خوبم...سلامتیت خبری نیست به جز تنهایی تا سیزده به در! 4chsmu1

روح! خوبه!...اراده برای دو چیز توی زندگیم کلا نبود یکی درس یکی هم همین بلا! که بلا رو مرتفع کردم اما درس مونده ،، هنوز جا داره 65

زندگی هم که با خوراکای ساده باید سرکنم تا بعد از سیزده به در Hanghead

اما در مجموع حالم از سال قبلم بهتره!...
یکی از راه هایی که من رو توی این پنج ماه کمک کرد عرق کردن به کمک رقص بود!.....هورمونارو و شهوت رو کاهش میده!...به خاطر خاصیت شبه ورزش بودنشه!

برقصید و بزنید و بکوبید که از نان شب هم واجب تر است! 4chsmu1

رقص شادی بخشه!
رقص ورزشه!
رقص شادابیه!
رقص تمام سلول هارو به وجد میاره!.

...
رقص رو جدی بگیرید 49-2 2uge4p4

به دوتا خواسته توی زندگیم میخواستم همیشه برسم یکیش همین ترک خ.ا لعنتی بود که به یاری یاد کوروش عزیز و احترام به اسم مقدسش و راهکارهایی که از بچه های کانون یاد گرفتم، ترک شد...دوم هم اینکه پزشک بشم که به یاری دنیا و مغزخودم حتما پزشک میشم!.
درضمن

بعد از سه بار رفتن و اومدن ، خداحافظ همگیتون 303
(1396 فروردين 6، 13:31)دکتر آرش! نوشته است: یکی از راه هایی که من رو توی این پنج ماه کمک کرد عرق کردن به کمک رقص بود!.....هورمونارو و شهوت رو کاهش میده!...به خاطر خاصیت شبه ورزش بودنشه!

رقص شادی بخشه!
رقص ورزشه!
رقص شادابیه!

...
رقص رو جدی بگیرید 49-2  2uge4p4

به دوتا خواسته توی زندگیم میخواستم همیشه برسم یکیش همین ترک خ.ا لعنتی بود که به یاری یاد کوروش عزیز و احترام به اسم مقدسش و راهکارهایی که از بچه های کانون یاد گرفتم، ترک شد...دوم هم اینکه پزشک بشم که به یاری دنیا و مغزخودم حتما پزشک میشم!.
درضمن

آقا چرا لقمه رو دور سرت می چرخونی؟ 117
بجاش ورزش کن دیگه! حتما شاباشم میخوای 4 22

کجا به این زودی؟!!! عه! هی میرم میرم میرم
بشین یه جا دیگه Swear1
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

سپاس شده توسط
بچه ها حالم اصلا خوب نیست....فقط آرزوی مرگ میکنم...دنیا هیچ رنگی برام نداره...تو سی سالگی صفرم...راهمو بد رفتم....همشو وقف درس کردم...الان واقعا داغونم....نمیدونم باید چی کار کنم....کار نمیتونم پیدا کنم....خسته شدم...ای کاش بع ددیپلم میرفتم شاگرد مکانیک میشدم الان حداقل اوضاع روحی بهتری داشتم....چرا باید تو این دوره متولد میشدیم که اینجوری با بی آیندگی زندگی کنیم خواب ندارم اصلا...تا سرمو میذارم رو زمین هزار جور فکر تو ذهنمه....خدایا من چی کار کنم...تا کی صبر کنم...
(1396 فروردين 5، 23:13)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: گروه ما هم ترکونده اینبار Khansariha (69)
بچه ها برای هفته ی دوم باید کلی بهتر باشیم.
این هفته من می خوام روی تنبلیم کار کنم. یعنی دیگه تنبلی نکنم. این همه هم بحث کردیم و آگاهیمون زیاد شده ، حتما می تونیم بهش غلبه کنیم.
تلاش برای ترک تنبلی
۱- عاشق : حاضر Muscular
۲- دریفت :
۳ـ دگرش :
۴- دریل :
۵- همساده : حاضر
ایده ای داری؟
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
(1396 فروردين 6، 13:31)دکتر آرش! نوشته است: یکی از راه هایی که من رو توی این پنج ماه کمک کرد عرق کردن به کمک رقص بود!.....هورمونارو و شهوت رو کاهش میده!...به خاطر خاصیت شبه ورزش بودنشه!

رقص شادی بخشه!
رقص ورزشه!
رقص شادابیه!

...
رقص رو جدی بگیرید 49-2  2uge4p4

درضمن

آره .. شنیدم ک رقص واسه روحیه هم خیلی خوبه .. ولی خوب یکی مثل من که بلد نیست برقصه چی ؟ جایی سراغ داری یاد بده ؟ 4chsmu1
دوم اینکه آرش جون .. ایشالا واسه همشه میذاری کنار این لامصب رو .. ولی مغرور نشو .. یکی از نقاط ضعف ، تو راه ترک ، مغرور شدنه .. حتی اگه 2 ساله پاکی ، باز مثل روز اول اقدام رفتار کن .. 
سوم ایشالا پزشک هم میشی داداشم .. 
یا علی
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها
سال نوتون مبارک  317

امسال یه کاری کنیم خ.ا ریشه از زندگی مون برداره
هیچ تا به حال فکر کردید چقدر از وقت و انرژی روزانه مون در این راه می گذره؟
از مقدماتش گرفته تا خودش تا اثراتش؟
تو هفته میشه چقدر؟ تو ماه چی؟ تو سال؟

وقت و انرژی و فکر و تلاشی که می تونه خیلی جاهای دیگه به کار گرفته بشه.

همت کنیم و شرایط رو تغییر بدیم.
خیلی از خدا بخوایم که راه درست رو بهمون نشون بده.

من نمی دونم
اما اون ها که دستی بر آتش دارن میگن برکات ماه رمضان از مقدماتش مهیا میشه
از ماه های رجب و شعبان

چیزی نمونده به ماه رجب
مهیا شیم برای این چند ماه

ما برای زمین آفریده نشدیم
آسمونی جلو بریم   Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1396 فروردين 6، 16:10)Mr Degaresh نوشته است: بچه ها حالم اصلا خوب نیست....فقط آرزوی مرگ میکنم...دنیا هیچ رنگی برام نداره...تو سی سالگی صفرم...راهمو بد رفتم....همشو وقف درس کردم...الان واقعا داغونم....نمیدونم باید چی کار کنم....کار نمیتونم پیدا کنم....خسته شدم...ای کاش بع ددیپلم میرفتم شاگرد مکانیک میشدم الان حداقل اوضاع روحی بهتری داشتم....چرا باید تو این دوره متولد میشدیم که اینجوری با بی آیندگی زندگی کنیم خواب ندارم اصلا...تا سرمو میذارم رو زمین هزار جور فکر تو ذهنمه....خدایا من چی کار کنم...تا کی صبر کنم...
این شرایط واقعا سخته داداش
خیلی از ما یا چنین شرایطی رو تا حدی داشتیم یا در حال دست و پنجه کردن با اون هستیم

در مورد کار، عاشق اینجا صحبت های خوبی کرده بود

چه تحصیلاتی داشتی؟
تو این مدت چه تلاش هایی برای کار کردی؟
------------
در مورد تنبلی به نظرم بیایم کارهای کوچیک رو مستمر انجام بدیم. (حالا کنار کارهای کلان دیگه ای که داریم)
مثلا قرائت روزی 5 آیه قرآن. روزی 3 دقیقه حرکات نرمشی. روزی یک صفحه کتاب.
بهمون نظم میده و خودباوری برای تغییر و حرکت.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1396 فروردين 5، 23:13)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: گروه ما هم ترکونده اینبار Khansariha (69)
این هفته من می خوام روی تنبلیم کار کنم. یعنی دیگه تنبلی نکنم. این همه هم بحث کردیم و آگاهیمون زیاد شده ، حتما می تونیم بهش غلبه کنیم.
تلاش برای ترک تنبلی
۲- دریفت : میخوام از تایم ناهار تا بعد از ظهر رو تا جایی که جا داره برنامه هامو جلو ببرم،صبح ساعت ۶:۳۰ بلند شم تا ۸:۳۰ دوباره برنامه هامو پیش ببرم این از تایم های توخونه بود که دیگه داکثر استفاده رو بببرم،اینطوری تنبلی رو نابود میکنم.
۳ـ دگرش :
۴- دریل :
۵- همساده :
(1396 فروردين 6، 17:13)همساده نوشته است:
تلاش برای ترک تنبلی
۲- دریفت :
۳ـ دگرش :
۴- دریل :
۵- همساده : حاضر
ایده ای داری؟
خب خیلی حرف زدم. برای خودم که تقریبا مشخص شد روش چیه مشکل کجاست.
(روز جمعه که داشتم تایپ می کردم ، ۱ ساعتی شد. یعنی بیشتر از چیزی که اینجا تایپ کردم فکر کردم به مشکلاتم و این که چرا ده روز از تعطیلات رو هدر دادم. منظورم اینه که اگر دو صفحه تایپ کرده باشم ، ده صفحه توی ذهنم گذشته. پس این که انتظار داشته باشم با خوندم اون دو صفحه شما هم همه چیز دستتون بیاد انتظار بی جایی نیست. 4chsmu1 )
اول بگم که این چند روزی واقعا خوب بود و تقریبا تنبلیم به صفر رسیده. (غیر از مواقعی که می آم کانون ببینم چه خبره. 4chsmu1 )
خب من نشستم فکر کردم که چه کار هایی رو باید تا آخرعید انجام بدم. بدون بلند پروازی. کار هایی که اگر بخوام خوب باشم باید انجام اشون بدم و دیدم که چطوری می تونم به کار هام برسم. بدون این که کاری رو سر هم بندی کنم یا بخوام ماست مالی کنم.
دسته بندی کردم ، اولیت بندی ، کار های زشت تر مهم تر اول ، کار های جذاب تر و غیر مهم تر بعدش بعد دیدم:‌
اگر روزی ۱۲ ساعت کار کنم تا آخر عید ، همه ی کار هام رو می رسم و ده روز هدر رفتن هم جبران می شه.
۱۰ ساعت ، فلان مقدار می رسم. ۸ ساعت فلان. حداقل هم باید ۶ ساعت کار کنم روزی تا کار های ضروری انجام بشند.
به همین راحتی ، خدا هم کمک کرد و حالم دگرگون شد.
حالا که وارد کار شدم می بینم که کار های ضروری هم بزرگتر از چیزی بودند که به نظر می رسند.
یه نکته مهم هم این که به خودم گفتم که : قرار نیست خودت رو خسته کنی و به خودت فشار بیاری.
دیدم خانواده دارند می رن مهمونی ، رفتم. کلی هم حال داد. منظور این که به خودم فشار نیاوردم.
قردا هم قراره مهمون بیاد ، یه حالت اینه که بگم ، وای کلی کار دارم حالا چیکار کنم؟
یه حالت هم اینه که بگم : مهمون می آد کلی خوش می گذره ، ان شاء الله فرداش بیشتر فشار می آرم جبران می کنم.
همین دیگه این بود تجربه ی سه روز بدون تنبلی بنده و البته با کلی خوش گذرونی.
آهان یه نکته ی مهم : از این که برنامه به هم بخوره برای رسیدن به چیز های بهتر نترسید. شما زندانی برنامه نیستید.
دیروز یکی از استادیدم که قبلا باهاش کار می کردم بهم ایمیل زده و پیشنهاد کاری جدید داده.
منم می تونستم کلی استرس بگیرم که برنامه چی می شه؟ ولی فکر کردم : این یه فرصت خوبه. برنامه ام رو عوض می کنم ، کار ده دقیقه است.
همین دیگه شب بخیر.
اگر غلط غلوط داره ببخشید ، تندی تایپ کردم که زود بخوابم صبح زود بیدار شم کلی دارم.
آهان اصلا اومده بودم این رو بگم یادم رفت. Khansariha (13) 
مهم ترین نیاز برای این که آدم تنبلی رو بذاره کنار اینه که ذهنش خالی باشه از چیز های اضافی.
سوال ها ، شبهه ها ، نگرانی ها ، استرس ها ، غصه ها ، دعواها ، درد ها ، اضطراب ها.
یعنی آینده چی می شه؟ حالا این کارها رو هم کردم که چی؟ و ...
تا وقتی این سوال ها و ناراحتی ها توی مغز آدم رژه می ره ، تنبلی طبیعیه.
راهش هم اینه که راست و حسینی به این سوال ها جواب بدی و اصل برنامه ات رو هم بر همین اساس تنظیم کنی.
به دور از بلند پروازی برای ساختن آینده ای بهتر برای خودت و آینده ات. اون جوری که دوست داری و البته عملی هم هست.
دیگه واقعا همین بود. قربان شما ، بوس بوس 4chsmu1
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1396 فروردين 6، 23:19)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: مهم ترین نیاز برای این که آدم تنبلی رو بذاره کنار اینه که ذهنش خالی باشه از چیز های اضافی.
سوال ها ، شبهه ها ، نگرانی ها ، استرس ها ، غصه ها ، دعواها ، درد ها ، اضطراب ها.
یعنی آینده چی می شه؟ حالا این کارها رو هم کردم که چی؟ و ...
تا وقتی این سوال ها و ناراحتی ها توی مغز آدم رژه می ره ، تنبلی طبیعیه.
راهش هم اینه که راست و حسینی به این سوال ها جواب بدی و اصل برنامه ات رو هم بر همین اساس تنظیم کنی.
به دور از بلند پروازی برای ساختن آینده ای بهتر برای خودت و آینده ات. اون جوری که دوست داری و البته عملی هم هست.
دیگه واقعا همین بود. قربان شما ، بوس بوس 4chsmu1
دقیقا همین طوره .. تا حالت خوب نباشه ، نمیشه کاری کرد .

-----
بچه های گروه پارسایان ، کجایین پس ؟49-2
بیاین دلمون براتون تنگ شده .. ببینیم همو ، نتایج خیلی نزدیکه با گروه ِ نشات ها .. کانون هم نمیاین مواظب خودتون باشین .
مرسی ، اه4chsmu1
سلام بچه ها ، خوبین ؟! 
آقا یه پیشنهاد ؛ هرزچندگاهی یه سر به "تالار مسابقه بهترین ها " بزنین .
همین که بریم اونجا و ببینیم کسایی هستن که 470 ، 500 ، 600 روز پاکی دارن ، باعث میشه ذهنمون به این نتیجه برسه که این داستان شکست ناپذیر نیست . کلی هم انرژی و انگیزه میده به آدم . 49-2
 سپاس شده توسط
(1396 فروردين 8، 18:12)aliunknown نوشته است: سلام بچه ها Hanghead
من برگشتم 4chsmu1

سلام به روی ماهت به چشمون بنفشت  4chsmu1 29

خوش برگشتی Khansariha (18)

آقاااا کسی از بچه های گروه ما خبر نداره؟! از یابنده تقاضا میشود آنها را در صندوق پست بیندازد و ملتی را از نگرانی برهاند 22
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

(1396 فروردين 8، 15:54)sabour نوشته است: سلام بچه ها ، خوبین ؟! 
آقا یه پیشنهاد ؛ هرزچندگاهی یه سر به "تالار مسابقه بهترین ها " بزنین .
همین که بریم اونجا و ببینیم کسایی هستن که 470 ، 500 ، 600 روز پاکی دارن ، باعث میشه ذهنمون به این نتیجه برسه که این داستان شکست ناپذیر نیست . کلی هم انرژی و انگیزه میده به آدم . 49-2

دقیقا!

هر چقدر که خودارضایی پیش خودت بزرگ کنی ، شکستش هم سخت تر می شه؟
تا حالا صد بار ازش شکست خوردی؟‌ این بار پیروز خواهی شد ، کافیه که اراده کنی.

قدم اول : باور کنیم که ترک کردن ممکنه. Khansariha (56)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان