امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

عاشق / گروه نشات / هفته ی اول سبز
همساده من سر فرصت گوش می دم و نظرمو می گم. 49-2
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
Hunter1 / گروه صبح پاکی / هفته اول سبـــز

همساده جان به فایل صوتی گوش دادم و کاملا موافقم ولی بنظرم گاهی وقتا برای فهمیدن اینکه تنبل هستیم هم تنبلی میکنیم
ممکنه به زبون بگیم آره ما تنبلیم و باید از یه جایی شروع کنیم ولی پای عمل که میاد وسط دوباره تنبلی نمیذاره تنبلیمون رو باور کنیم
Hanghead
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

قاصدک / گروه پارسایان / هفته اول : سبز   ?
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
با سلام به همگی دوستان ,

دریفت / گروه نشات / هفته ی اول سبز 49-2 49-2 49-2 49-2
Mortezaag37/پارسایان/هفته اول زرد
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
سلام داداشای گل. سال نوتون سال پاکی و مقاومت باشه....

توجه کنید....توجه کنید...یه نکته  ضروری

این رزمجو که الان داره با شما صحبت میکنه با حدود  600 روز پاک بلطف خدا  ایشون هم وسوسه سراغش میاد و از ناحیه نفس هنوز هم مورد حمله و خواهش قرار میگیره  . نکته این بخش از صحبتم چی بود؟ ؟؟ این بود که حمله و وسوسه هیچوقت دست از سرمون بر نمیداره  هــــــیــــــچـــــــوقــــــت.. پس همیشه باید مثل یه سرباز مرزبان و مثل روزهای اول کشیک نفسمون رو بکشیم و مراقب باشیم و طولانی شدن مدت ترک دلیل بر گرفتار نشدن نمیشه...

خیلی مهم بوداااااا... دوباره و سه باره با دقت بخونید....

تنها نکته مثبت طولانی شدن ترک اینه که اعتماد به نفس و انگیزه رو برای ادامه مسیر قویتر و قویتر میکنه...

این نکته رو از همه کسانی که ترک طولانی مدت دارن بپرسید.... همه همینو میگن...

وااای    وااای وااای    توروخدا  مواظب باشیم....نفس اژدرهاست او کی مرده است؟؟ از غم بی آلتی افسرده است...

حالشو داشتین چندبار دیگه بخونید...

رزمنده جنگجو مقاوم و پیروز باشید.

رزمجو.
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

مستر دگرش / گروه نشات / هفته ی اول سبز 2uge4p4
سلام
صادقین / گروه صبح پاکی / هفته‌ی اول: سبز
خدا رو شکر

-----
ماشاالله به رزمجوی پهلوان
ان شاء الله بتونی این روحیه رو تا همیشه حفظ کنی
Gol
آرزوی موفقیت در راه پاکی برای همایون عزیز
Gol
ممنون از همساده و عاشق بابت بحث خوبی که مطرح کردند.
Gol
همساده جان فایلو گوش دادم صحبت های خوبی بود.
یه نکته به نظرم رسید.
فکر می کنم علت بعضی تنبلی ها یا سستی هایی که به خرج میدیم، نداشتن یا کم بودن اعتماد به نفس و خود باوریه
خودم تجربه‌ی این موردو داشتم.

یعنی وقتایی که ما خودمونو دست کم میگیریم _حالا یا با مقایسه کردن با دیگران یا بعضی مشکلات دیگه که از محیط اطراف ناشی میشه_
توی ذهنمون این فکر منفی میاد که من نمی تونم.
خب وقتی این فکر توی ذهنمون تکرار بشه، باورمون میشه که نمی تونیم. پس در نتیجه تلاشی هم برای رسیدن به هدف مورد نظر نمی کنیم.

هر هدفی رو در نظر بگیریم این مورد صدق می کنه.
هدف پاکی، هدف درس خوندن و کسب علم و...

(یه نکته رو هم توی پرانتز بگم حتی اگه کسی دنبال هدف های باطل و شوم شیطانی هم باشه، تنبلی باعث میشه به اون هدف نرسه.
اینو می تونیم در پشتکار و تلاش بی وقفه دشمنانمون ببینیم و ما اون همت رو در راه حق خرج کنیم)

راه حلش هم اینه که ما روحیه خود باوری رو در خودمون تقویت کنیم.
هی دائم نگیم من نمی تونم. بلکه باید بریم جلو با ضعف ها و موانع رو به رو بشیم و اونا رو بشناسیم.

قطعاً خدا نقاط قوت زیادی به ما داده. ببینیم مزیتمون کجاست. همونا رو روش تکیه کنیم.
اون وقته که ما می تونیم به دنبال بر طرف کردن ضعف هامون باشیم

تا وقتی به تکلیفمون به درستی و با تمام جوانب عمل نکردیم چه طوری انتظار نتیجه‌ی مطلوب داریم؟

ببخشید عرائضم طولانی شد.
Gol
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
سلام دوستان....یه چیزی رو توی اینترنت پیدا کردم ...البته از پیدا کردنش تا الان چند دقیقه نمیگذره!....خواستم برای شما تا داغه بفرستم...

در مورد ترکه!...ظاهرا یه سری فایلای صوتی هم داره که رایگانه!.....من توصیه میکنم قسمت چیزای پولیش نرین اما میل با خودتونه !...من فقط قصدم کمک به شماست مگر نه ، این سایت نه واسه منه نه عموم نه داییم!. 4chsmu1

ببینید اما دنبال حاشیه هاش نرید!...1
 سپاس شده توسط
همساده/ گروه نشات / هفته ی اول سبز
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
آقا گروه ما ترکوند مثل اینکه .. 
خدا رو شکر مثل اینکه همه خوب بودن . ایشالا که "سالی که نکوست از بهارش پیدا " شود .
Confetti Confetti
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
اعضای گروه ما چرا اعلام وضعیت نمیکنن 20
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

از هر دری که ثروت وارد بشه از همون در ایمان هم وارد میشه!
(1396 فروردين 5، 19:48)دکتر آرش! نوشته است: از هر دری که ثروت وارد بشه از همون در ایمان هم وارد میشه!
دکتر آرش علیه السلام Khansariha (13) 4

(دعای عرفه)

گروه ما هم ترکونده اینبار Khansariha (69)
بچه ها برای هفته ی دوم باید کلی بهتر باشیم.
این هفته من می خوام روی تنبلیم کار کنم. یعنی دیگه تنبلی نکنم. این همه هم بحث کردیم و آگاهیمون زیاد شده ، حتما می تونیم بهش غلبه کنیم.
تلاش برای ترک تنبلی
۱- عاشق : حاضر Muscular
۲- دریفت :
۳ـ دگرش :
۴- دریل :
۵- همساده :
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال