امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

به نام خدا

پیش خدا قشنگ و جذاب باشیم

از خدا پرسیدم:

?چرا فاحشه ها قشنگ ترن؟
?چرا پسرای دختر باز جذاب ترن؟
?چرا آدمای عملی  با حال ترن؟
?چرا اونایی که خیانت میکنن، دروغ میگن و غیبت میکنن موفق ترند؟

?چرا همیشه آدم بدا بهترن..؟؟??

?خدا گفت: پیش من یا مردم؟
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
سلام
مهدی۶۸ خداروشکر این هفته هم سبز سبز
ولی متاسفانه اصلن برنامم رو اجرا نکردم
این هفته برنامه هفته قبل با قدرت بیشتر
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
به نام خدای مهربون و
روزی بی حساب از خوبی به بندگانش بخشیده

با سلام خدمت همگی 303
ببخشید این هفته کم اومدم 65  یا بهتر بگم نیومدم

امید 24/ گروه کولاک / هفته چهارم : سبز
برنامه گذشته : کم تلاش کردم نسبت به برنامه ای که داشتم از ته دل مایه نذاشتم !!!!!
برنامه هفته آینده : این هفته بیشتر میرم بیرون و شاید یه برنامه ی مدونم نوشتم
بیشتر به سایت سر بزنم 4chsmu1  برم کتابخونه ی نزدیک خونمون و تلاش کنم و خودم را مجبور به کارهای عقب موندم کنم Swear1
نذر کرده ام    یک روزی که خوشحال تر بودم    بیایم و بنویسم که   زندگی را باید با لذت خورد

که ضربه های روی سر را باید آرام بوسید   و بعد لبخند زد و دوباره با شوق راه افتاد

یک روزی که خوشحال تر بودم  می آیم و می نویسم که     این نیز بگذرد

مثل همیشه که همه چیز گذشته است و   آب از آسیاب و طبل طوفان از نوا افتاده است

یک روزی که خوشحال تر بودم   یک نقاشی از پاییز میگذارم ,

که یادم بیاید زمستان تنها فصل زندگی نیست   زندگی پاییز هم می شود , رنگارنگ , از همه رنگ ,

یک روزی که خوشحال تر بودم   نذرم را ادا می کنم

تا روزهایی مثل حالا   که خستگی و ناتوانی لای دست و پایم پیچیده است

بخوانمشان     و یادم بیاید که

هیچ بهار و پاییزی بی زمستان مزه نمی دهد

و                                                           هیچ آسیاب آرامی بی طوفان

منگر به هر گدایی که تو خاص از آن مایی   مفروش خویش ارزان که تو بس گرانبهایی

Khansariha (89)
سلام متاسفانه قرمز شدم گروه همیشه سبز بچه ها خیلی شرمنده راستش یه نفر هست خیلی باعث گناهم میشه و من نمیتونم در مقابل اون کاری کنم و واقعا سست میشم متاسفانه هیچی هم نمیتونم بهشون بگم چون محکوم میشم . آخر هفته هم که همش درگیر انتخاب رشته بودم و هستم .شرمنده بچه ها هزار بار
بیا مرا ببر ای عشق با خودت به سفر
مرا ز خویش بگیر و مرا ز خویش ببر

مرا به حیطه محض حریق دعوت کن
به لحظه لحظه پیش از شروع خاکستر
[تصویر:  05_blue.png]

امروز دوباره بعد ی هفته نتونستم دووم بیارم،بدیش اینع سریالی شدم اونم بدجور :(
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
 سپاس شده توسط
سلام .. 
این هفته من قرمز بودم . 
برنامه ی هفته ی قبلم ، خوب پیش رفت ، به خیلی هاشون رسیدم . ولی باید تلاشمو بیشتر و سرگرمی مو کمتر کنم .
هفته ی بعد : اتمام هرجور شده ی شبیه سازی و پاورپوینت پروژه + امتحان کلاس+تمرین موتور 3 جلسه و ... 
بچه های گروه شرمنده
سلام به همه ی سبز ها ، زرد ها و قرمزهای این هفته ی رهروان پاکی  53 
راستی قرمزها این هفته جمع شون جمع سده بود و خلاصه انگار افزاییده شده بودند ، دوستان گلم ... پاشید ... پاشید ... از هم نپاشید ... سبز بودن مزه اش خیلی بهتره ... بیاید منتظرتونیم !!!
ان شا الله هفته بعد ، همه سبزیم ... 2uge4p4 

خب ، این هفته برای من سبز بود ، ولی پرفشارترین روزها رو پشت سر گذاشتم و نگاهم رو هم خیلی خراب کردم ... اما نمیدونم چه نیرویی نگهم داشت تا نسوزم ! به هر حال خداروشکر ... ولی نگاهم که آسیب میبینه ، بازم احساس شکست میکنم ... امیدوارم یه روزی دیگه سبز سبز سبز باشم ، حتی از نظر نگاه هم پاک باشم Khansariha (69) 

ارزیابی هفته ای که گذشت (جلوی هر کدوم داخل پرانتز از ده به خودم نمره میدم) :

* مراقبت بیشتر بر کنترل نگاه و ان شا الله امتیاز کامل مسابقه کنترل این هفته   (7)

* مراقبت کامل بر اول وقت خوندن نماز ها (و حفظ هر از گاهی نماز جماعت)       (8)  
* ادامه ی مطالعه ی روزانه یک ساعت زبان                                                          (9)
* ادامه ی اتمام کارم برای سه جلسه درس باقی مونده                                       (3)
* تعیین تکلیف نسبی مختصات منابع مختلف زبانی پروژه ام و به جلو بردن اون در هر شرایطی که لازمه   (0)
* پیشرفت بیشتر در برنامه ورزشی و شروع اش                                                                                        (0)
* ادامه ی مسیر برای افزایش روزهای ترک و اتمام بخش بیست روزه                                                        (10)

برنامه هفته پیش رو (تقریبا همون قبلی است):

* مراقبت بیشتر بر کنترل نگاه و ان شا الله امتیاز کامل مسابقه کنترل این هفته
* مراقبت کامل بر اول وقت خوندن نماز ها (و حفظ هر از گاهی نماز جماعت)
* ادامه ی مطالعه ی روزانه یک ساعت زبان
* ادامه ی اتمام کارم برای دو جلسه درس باقی مونده
* تعیین تکلیف نسبی مختصات منابع مختلف زبانی پروژه ام و به جلو بردن اون در هر شرایطی که لازمه
* پیشرفت بیشتر در برنامه ورزشی و شروع اش
* ادامه ی مسیر برای افزایش روزهای ترک و اتمام بخش بیست روزه و شروع سی روزه

خب ، ممنونم از همه ی دوستانی که توی برنامه ختم صلوات شرکت می کنند و صبور عزیز رو هم از لطف شون بهره مند کردند.
امروز نوبت مهدی شصت و هشتی خودمونه ، دست و هورررا  49-2 317 Confetti  بچه ها صلوات ها رو بفرستید ...
من 28 تا برای مهدی جان می فرستم باشد که پاک شود و پاک بماند 302

برنامه ختم صلوات برای روزهای آینده
آرمین[تصویر:  53.gif] 
 ما می توانیم91[تصویر:  53.gif] 
aliunknown[تصویر:  53.gif] 
رضا222[تصویر:  53.gif] 

rezaKy[تصویر:  53.gif] 
omid 24[تصویر:  53.gif] 
mohammad_93[تصویر:  53.gif] 
یه روز سخت[تصویر:  53.gif] 

طاهر[تصویر:  53.gif] 
engineer:  [تصویر:  53.gif] 
sabour:  53
mehdi68: تاریخ 96/05/21

عاشق فاطمه زهرا: تاریخ 96/05/23
drift: تاریخ 96/05/25
همـت: تاریخ 96/05/28
روزبه: تاریخ 96/05/30

قاصدک: تاریخ 96/06/01
Mr Degaresh: تاریخ 96/06/04
mohsennia: تاریخ 96/06/06
Saeed1396: تاریخ 96/06/08

من باید میزان هوشیاری ام در عمل رو مدام افزایش بدم
نباید بذارم هرنیرویی هر طرفی که میخواد بکشوندم
من  باید خودم باشم و مدام از خودم مراقبت کنم
من میتونم ، آره ...
چون من خدا رو دارم و اون کمکم میکنه
14 صلوات از طرف من برای اقا mehdi68 ایشااله زندگی همون جور که دوست داری باشه 53
[تصویر:  355b0c83-680a-44de-b22b-8fa226123a99-7457402.png]
 سپاس شده توسط
14 صلوات هم از طرف من برای هم گروهی عزیز  53
 سپاس شده توسط
۱۴ صلوات برای مهدی عزیز 49-2

اعلام وضعیت :

عاشق فاطمه ی زهرا / گروه تلاش و توکل / هفته ی چهارم / سبز

برنامه ی هفته ی گذشته : هفته ی گذشته سرم خیلی شلوغ شده بود و نتونستم به برنامه فکر کنم.
البته فکر می کردم ، ولی مدون نبود و روی کاغذ نمی نوشتم.
بهتر بود برای همون یکی دو ساعتی که دارم برنامه بریزم ، که ازشون درست تر استفاده کنم.

برنامه ی هفته ی آتی : ادامه ی برنامه هام توی تاپیک برنامه ریزی.
کلی کار دارم که باید انجام بشه. الحمد لله فعلا شیب زندگی رو به پایینه.
خب همچنان به نماز هام بیشتر اهمیت بدم. فکر می کنم چهار پنج روز نماز صبحم غذا شد. سعی کنم برم مسجد.

خدا رو شکر ، خدا رو شکر ، خدا رو صد هزار مرتبه شکر که یک بار دیگه به سی روز رسیدم.
خدایا کمکم کن قدر این روز های پاک رو بدونم و خودم رو به خاطر یک ساعت گناه و یک لذت زود گذر ، دوباره آلوده و بدبخت نکنم.
دنیا هر چقدر هم که سخت بشه ، خ.ا نمی ارزه ، نمی ارزه ، نمی ارزه و ........

بچه های گروه ما کجان پَ؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1396 مرداد 20، 22:24)engineer نوشته است: engineer / هفته چهارم / گروه پاکان همدل / قرمز 4chsmu1
-----
ارزیابی هفته ای که گذشت:
 - خب 80 روز پاکی داشتم و شکستم، نگم ناراحت نیستم دروغ گفتم ولی خب خیلی برای این موضوع ناراحت نیستم 65
- دچار روزمرگی شدم ( دروغ گفتم اصلا نمیدونم روزمرگی چیه، تو تلویزیون گفت منم یاد گرفتم) 4chsmu1
- این اواخر چه یه هفته قبل از شکست و چه الان، احساس پوچی دارم، حوصله هیج کاری ندارم،‌ انرژی ندارم، به هیج قانونی پایبند نیستم
 تو اتاق نشستم درو روی همه چی بستم، تلفن خونه رو از پریز کشیدم زنگ نزنه،‌جواب گوشیم رو هم نمیدم، باشگاه هم نرفتم اصلا.
نمیدونم از هرچی مسئولیته بدم میاد،‌ دوس دارم خودم باشم واسه خودم،، هرکاری که میخوام بکنم وهیشکی نباشه نصیحت کنه غر بزنه

دوس دارم یه اتاق داشته باشم یه یخچالم کوچیک هم داخلش باشه،‌ من باشم و لبتابم و کتابام، کاری به هیشکی تو دنیا نداشته باشم و هرکاری که دلم میخواد رو بکنم.
برنامه هفته آینده :
 اگه انجام بدم همون قبلیا
سلام داداش ،منم خیلی دوست دارم کسی زه کارم نداشته باشه و هرکاری که میکنم برای دلم باشه ولی در زندگی کم کم قبول کردم نمیشه از زیر بار مسئولیت شونه خالی کرد،کم کم باید قبول کرد تا مسولیتی قبول نکنیم و کاری انجام ندیم ادامه زندگی چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ آزاد بودن وقت باعث روزمرگی میشه ،گاهی بزور از خواب بیدار میشم و میرم سر کار ولی همون ۲۰ دقیقه ول گیج میزنم بعدش درست میشه که اگر همونو تو خونه بودم شاید تا ظهر میخابیدم بعد وقت ناهار بیدار میشدم و بی هدف.

سلام خدمت همه رهروانی ها علی الخصوص هم گروهی های خودم:

خب این هفته از گروه تلاش و توکل با تلاش و توکل سبز سپری شد،
برنامه هام تغیر کرد و بیشتر وقت سر وسایلی که میخواستم بخرم تحقیق میکردم که خداراشکر به جای خوبی رسید.
برای هفته جاری:
تکمیل دو پروژه کاری،
برنامه ریزی دقیق برای آینده،
ایجاد حضور قلب در سر نماز،

مخلص همه.
سلاااااام 
یوهووووو من اوووومدم
من زنده ام 317 2uge4p4 317
چقد زنده بودن و زندگی کردن خوبه
خیلی خوشحالم از اینکه بعد از مدتی دوری و نبودن ها از امروز با وقت و انرژی بهتر و بیشتر میتونم در جوار شما خوبان باشم
---------------
فکر کنم بیشتر بچه ها اعلام وضعیت هاشون انجام دادن
ولی اگر باز احیانا از دوستان کسی هست که هنوز این کار انجام نداده از همین تربیون دعوت میشه سریع تر تشریف بیارن
و با اعلام وضعیت هاشون دل ما روشاد کنن
و توجه به این نکته هم مد نظر همه دوستان باشه 49-2
نقل قول: برای مشارکت هفتگی در صورتی امتیاز به فرد تعلق می گیره که فرد در همون هفته، مشارکت خودش رو انجام بده. یعنی صرفاً به مشارکت هایی که از روز جمعه الی دو شنبه ی هفته بعد انجام بشه، امتیاز تعلق می گیره.
---------------
14 صلوات از طرف من هدیه به مهدی 68 هم گروهی عزیز خودم
مهدی جان ما منتظرت هستیم حرفی، حدیثی، درددلی، پندی، اندرزی، تجربه ای، حکایتی و هر آنچه که دل تنگ میخواد بیان کنی
و
خیلی خوشحالم بابت هفته سبزت
و خوشحال تر میشم اگه این هفته سبز همراه باشه با انجام کارهایی که براش برنامه ریزی کردی
من حاضر قول بدم این هفته خیلی بهتر از هفته های قبل باشم در عمل به برنامه هام Khansariha (69)
شمام این قول به من میدی این هفته طبق برنامه باشی>؟
-------
مهندس و صبور عزیز
شکست برای هرکدوم از ما ممکنه اتفاق بیفته و هیچ کدوم ما از این نظر مصون نیستیم
ولی مهم ترین نکته ای که باید بهش توجه کنیم اینه که از هر شکستی لااقل یک درس بگیریم
که اگه این درس رو نگیریم ناگزیر به پاس کردن دوباره اون درس هستیم تا یادش بگیریم
و این تکرار ها خودش یک شکست دیگه هستن و میشه شکست اندر شکست
میگن انسان عاقل از یه سوراخ دوبار گزیده نمیشه 
و چه خوب که ما به شکستی که داشتیم فکر کنیم و علت ها رو در بیاریم

و
این که این هفته قراره تیم ما عالی باشه. مگه نه؟
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
(1396 مرداد 20، 23:07)omid 24 نوشته است: به نام خدای مهربون و
روزی بی حساب از خوبی به بندگانش بخشیده

با سلام خدمت همگی 303
ببخشید این هفته کم اومدم 65  یا بهتر بگم نیومدم

امید 24/ گروه کولاک / هفته چهارم : سبز
برنامه گذشته : کم تلاش کردم نسبت به برنامه ای که داشتم از ته دل مایه نذاشتم !!!!!
برنامه هفته آینده : این هفته بیشتر میرم بیرون و شاید یه برنامه ی مدونم نوشتم
بیشتر به سایت سر بزنم 4chsmu1  برم کتابخونه ی نزدیک خونمون و تلاش کنم و خودم را مجبور به کارهای عقب موندم کنم Swear1
امید جون دمت گرم. وقتی میبینم تو و مجید و محمد پستی گذاشتین خیلی رو فرم میام. حس میکنم تلاشام اونموقع نتیجه میده و پیگیریِ وضعیت کولاکیا رو هفته به هفته با انرژی بیشتری انجام میدم.

14 تا صلوات برای مهدی عزیز که نوبتشه. 
دعا میکنم که زندگیش پر از انگیزه برای ادامه باشه. زندگی پر از اهدافِ قشنگ باشه و سلامتی رو کنار عزیز تریناش داشته باشه 302
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
با سلام خدمت دوستان محترم
رضا////گروه عطرخدا////این هفته هم به لطف خدا سبز بودم
هفته پر فشاری از لحاظ روحی و کاری بود یکی از تصمیماتی که خیلی وقت بود باید میگرفتم ولی منتظر شرایط بهتر بودم که اون شرایط بهتر اصلا نمیومد و من هی منتظر دیگه با اینکه خیلی سخت بود ولی مجبور شدم انجامش بدم امیدوارم که حتما به کارهایی که دوست داشتم انجمش بدم تو این یک ماهانجام بدم واز خودم راضی بشم
22صلوات هم واسه آقا مهدی ان شاءالله همیشه حالش خوب باشه جیباش پر از پول 53 53 53 53
بچه ها واقعا واسم دعا کنید که یه زندگی راحت تر داشته باشم دعا کنید این دو ماه از زندگیم خیلی سریع و سختی ها از جلو پام برداشته بشه ان شاءالله
  2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
 سپاس شده توسط
40روز تا محرم
درون خود را پاک کنیم

کمتر از 40روز تا شروع سال تحصیلی

چشم بهم زدیم 5ماه گذشت
ماکه پیر شدیم
اب که از سر گذشت چه یک وجب چه چند وجب

جوانان نوجوانان
قدر عمرتان را بدانید

از سوالات قیامت
عمر و جوانی را خاهند پرسید که چگونه استفاده کردیم

اعمالمان را هر شب بسنجیم با شهدا