امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سسسسسسسسسلام317

سهیل خان خیلی خوش اومدی تو جمع ما Welcome (1)

برای اینکه بتونی یه جنگجو کامل بشی اگه بارها شکست خوردی نباید نا امید بشی و دوباره بلند بشیKhansariha (46)

باید تمرکزتو بالا ببری و بتونی تو مواقی که وسوسه از چپ و راست سمتتون میان کم نیارین و بتونین شکستش بدین

کلید موفقیت خیلی نزدیک تر ار اونیه که فکر کنی.

کلید پیروزی یاد خداست و ذکر خداست

الا به ذکر الله تطمئن القلوب

منتظر فعالیتتون هستم هر جا مشکلی پیش اومد براتون با ما در میون بذارین خوشحال میشیم کمک کنیم

...................
یا خالق
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلااام

امروز هم عهدم شکسته شد.... آره.... دوباره عهدم شکسته شد...نه یک بار... بلکه 2 بار.....

یادم میاد تو این یه سالی که عضو کانونم وقتی یک بار عهدم رو میشکستم.... ناامید میشدم، فکر میکردم نمیشه کنترلش کرد ، ولی این بار نه..... میخوام متفاوت باشم، میخوام بازم بایستام..... میخوام وایسام و بگم " نه... این شکست ها نمیتونه جلوی منو بگیره...نمیتونه جلوی هدف های منو بگیره....." میام و با کمال پر رویی مینویسم ماهونه/18 مرداد/5.....

اگه بخوام دنبال ریشه اش بگردم به چیزهای مختلفی میرسم ;

مهم ترینش نداشتن اراده است.... آره... شاید اراده نداشتم ولی میخوام آدم با اراده ای بشم..... میخوام آدم بودن خودم رو ثابت کنم......
همیشه از شخصیت ماهونه تو فیلم فرار از زندان خوشم میومد.... چون آدم با اراده و جدی ای بود ، آدمی بود که میخواست به هدف خودش برسه....میخوام ماهونه باشم.....من میتونم.....

من میتونم شاد باشم...میتونم تغییر کنم و میکنم ....

ما همیشه کسی رو داریم که تو همه شرایط میتونیم بریم سراغش..میتونیم باهاش درد دل کنیم..بهش تکیه کنیم ، کسی که خیلی مهربونه .......خدا.....

خدا جون کمکم کن که بتونم ادامه بدم ، بتونم کسی باشم که به هر چی که میخواد برسه...نه کسی که با دیدن ناموس مردم تحریک میشه، نه کسی که با یه عکس و یه فیلم تحریک میشه و نه کسی که در مقابل خواسته های شیطان خم میشه و تن به هر کاری میده.... اونم هرکاری که میدونه آخرش یاس و نا امیدیه...

نمیخوام واسه چند ثانیه لذت زندگیم تباه بشه.... نمیخوام....

میخوام "ماهونه" باشم.......

علت شکست های من :

1- نگاه ; باید نگاهم رو کنترل کنم...تو این مدت این کار زشت رو انجام دادم ، اگثر اوقات استارت گناه من از همین نگاه شروع میشه...

2- نداشتن برنامه ; باید یه برنامه تو زندگیم داشته باشم که بتونه سرگرمم کنه که فکرم منحرف نشه ، بیکاری حیلی بده...

3- انگیزه ; خیلی وقتا لازمه که بیام فکر کنم، ببینم واسه این لذت کوتاه چه چیزایی رو از ذست دادم؟ بیام یه نگاه به گذشته بنازم، آره.... حسرت خوردن گاهی وقتا قشنگه ، لازمه.... و به آینده ام هم نگاه کنم ، چون اعتقاد دارم که میتونم تغییر کنم...و به این فکر کنم کنم که گناه دوباره چه چیزایی رو ازم میگیره.....

4- تغییر در زندگی : خیلی چیزها تو زندگی من باعث میشه که کمتر سراغ این گناه برم ، باید برنامه غذاییم رو سبک تر کنم ، ورزش و دوش آب سرد هم به برنامه ام اضافه کنم....

5- و خدایی که در این نزدیکیست : باید همیشه یادم باشه که خدا منو در همه حال میبینه...اینو فراموش میکنم .....

برام دعا کنید بچه ها.....

سلام
ببخشید یه لحظه کار داشتم اینجا !
عالی بود ماهونه خان Smiley-face-thumb
ببخشیذ مزاحم شدم! به امید دیدار!317317
بای بای Muscular
نه نمی بخشیم رکسانا خانوم 317Khansariha (48) به دل نگیرینا....
بچه ها فعلا از نظر ترک حالم خوبه...

اما از نظر روحی مثل یه دریام که یه روز آرومه یه روز طوفانی wacko2

317==> Tears ==> 4fvfcja ==> :13:
هر جای دنیایی دلم اونجاست... 5353
سلام303

آقا ماهونه از بابت شکستون ناراحت 1276746pa51mbeg8jو از روحیه تون واقعان شادمMuscular

این خیلی خوبه که تونستین ریشه یابیش کنین و اینکار مطمئنن هم به و هم به شما در ترک کمک میکنه

تمامی چیزهایی که گفتین برای ترک کامل لازمه

امیدوارم که موفق باشین تمامی اینها که گفتین همه از رفاقت با خدا شروع میشه

رفاقت و دوستی خدا => تغییر در زندگی => ایجاد برنامه => انگیزه و اراده => کنترل نگاه

همیشه به یاد خدا بودن تاثیر زیادی در زندگیمون داره

با خدا باش پادشاهی کن .................... بی خدا باش هر چه خواهی کن

رکسانا خانوم خواهش میکنم این چه حرفیه؟!

دکتر سینا نژاد پرست نبودینا4fvfcja

و خدارو شکر که حالتون خوبه

برای حالتون هم اینو پیشنهاد میکنم

الا به ذکرالله تطمئن القلوب

ذکر خدا آرامبخش دلهاست

[تصویر:  13.gif]=>:icon_cry:=>:ashamed:=>:dokhtar:=>:oh:=>:icon_biggrin:=>:varzesh:=>:haha:

.....................
یا باری

Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

علیرضا جان گفتم که شوخی کردم 1
هر جای دنیایی دلم اونجاست... 5353
سلام.من هم خیلی دوست داشتم مثل ماهون باشم.سکه ای که ازطرف همکارش بهش داده شد باعث ترکش شد.من سکه روتهیه کردم.تابتونم مثل ماهون اعتیادم رو ترک کنم.ماهون تونست ولی من نتونستم.مانمیتونیم به هرروشی که جایی میبینیم ترک کنیم.چون ما هرکسی نیستیم.
(1388 بهمن 7، 14:14)سفید نوشته است:
بسم الله الرحمن الرحیم

تاپیک گروه اول ((( جنگجويان كانون ترک )))
salam man karaye zeyadi kardam masalan raveshaye ke to saitha hast ke kheili azab keshidamo emtehan kardam bazam javab nagereftam omid varam inja beshe1276746pa51mbeg8j

حامی ها:

رز زرد
حسن یوسف
تولد 40

حامی پیشین --->
پرشان
s.bikas

معاون:
. . . .

اعضاء:

ahmadbad
mehdi-63
hamidamin
massoud
طوفان
a-raha
Hadi
Evil
milad1988
توبه 18
rahayi.aznafs
amirazad
رهاشده
Arman
ramiy
hossein-gh
dr30na
بدکار
parsa5
juice
s.bikas
محمد..
mohammad-1363
sdfghj
m.amin
ali_khaste
farmandeh
ali joon
mojtaba
arash78
jalaledin
justintaker
lukylouk
aghil69
aria
آرمین 111
Hossein.b
adroit69

داریوش
آتیلا
فرزاد
رفیق خدا
Soheil70

كليه ي حقوق مطالب تالار محفوظ مي باشد / كپي برداري ممنوع !

گروه راکد --->بعضی از اسامی به این گروه منتقل شد ، لطفا اولین پست آن را مشاهده کنید .

13
chera nemishe khodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa13
(1390 مرداد 20، 15:21)ho3in نوشته است: سلام.من هم خیلی دوست داشتم مثل ماهون باشم.سکه ای که ازطرف همکارش بهش داده شد باعث ترکش شد.من سکه روتهیه کردم.تابتونم مثل ماهون اعتیادم رو ترک کنم.ماهون تونست ولی من نتونستم.مانمیتونیم به هرروشی که جایی میبینیم ترک کنیم.چون ما هرکسی نیستیم.

منطور من ترک اعتیاد ماهون نبود ، منظورم تلاشش بود برای انجام کارش ( دستگیری زندانیا)
18 مرداد 90 = روز تولد دوباره من

Muscular برای رسیدن به هدفم تلاش میکنم و ایمان دارم آن را بدست می آورمMuscular

پس مشکل شما تلاشه.میخوای فقط تلاش کنی.تنهاتلاش کنی مشکلت حل میشه.بدون هیچ نقشه ای؟ماهون نقشه هم میکشید.نقشه ات برای ترک چیه؟
man mikham ozve goroh basham
بچه ها بیاین از این به بعد خودار.......... رو ریز ببینیم مثل عدس.

واقعا می ارزه این همه بدبختی فقط به خاطر یه عدس ..........خب نکن اینکارو دوست عزیز. بیخیال عدس شو دیگه به همین سادگی به همین خوشمزگی.
من که الان تقریبا یکی دو هفته ست عدس خوردنو گذاشتم کنار.شما هم بزارین کنار راه دوری نمیره....نتیجه خوبش دوباره برمیگرده پیشتون.
[تصویر:  MuALi.png]
(1390 مرداد 21، 19:59)ho3in نوشته است: پس مشکل شما تلاشه.میخوای فقط تلاش کنی.تنهاتلاش کنی مشکلت حل میشه.بدون هیچ نقشه ای؟ماهون نقشه هم میکشید.نقشه ات برای ترک چیه؟

بله ،
هر عملی که زیاد تکرار بشه ( مخصوصا اگه لذت هم داشته باشه) باعث عادت میشه
فقط خودارضایی تنها نیست ، اما اگه بخوام در مورد خودارضایی بگم :

من در مورد این کار رو بیشتر از روی عادت انجام میدادم نه از روی لذت ، پس سعی کردم کم کم جایگزین براش درست کنم:
مثلا موقع بیکاری : جدول یا سودوکو حل میکنم ، فیلم میبینم ، میام سایت کانون در کنارشم ورزش و رژیم غذایی

از طرفی همین فعالیتی که تو این سایت دارم ، همین امضام ، باعث شده یکی دوبار که میخواستم برم سراغش ، به فکر شرمندگی از اینجا بیوفتم و منصرف بشم
(1390 مرداد 21، 20:57)soheil70 نوشته است: بچه ها بیاین از این به بعد خودار.......... رو ریز ببینیم مثل عدس.

واقعا می ارزه این همه بدبختی فقط به خاطر یه عدس ..........خب نکن اینکارو دوست عزیز. بیخیال عدس شو دیگه به همین سادگی به همین خوشمزگی.
من که الان تقریبا یکی دو هفته ست عدس خوردنو گذاشتم کنار.شما هم بزارین کنار راه دوری نمیره....نتیجه خوبش دوباره برمیگرده پیشتون.

اتافاقا میگن عدس ( خود عدس ، تشبیه شما منظورم نیست) ، شهوت رو کم میکنه
18 مرداد 90 = روز تولد دوباره من

Muscular برای رسیدن به هدفم تلاش میکنم و ایمان دارم آن را بدست می آورمMuscular

سلام منم هستم چه کنم؟!!

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان