امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام.من هم موافقم.من درمواقع بیکاری موزیک گوش میکنم.وقتی حوصله ام سر میره یه دوش میگیرم.وقتی خوابم نمیبره xbox بازی میکنم.وقتی هم وسوسه میشم بیست ویکبار بسم الله میگم.
سلام پلی استیشن سه حالتون خوبه.خیلی خوشحالم که اومدی کانون.اینجاکاری نمیخوادبکنی.فقط هرروز وضعیت روزانه ات رو اعلام کن.حرفی مشکلی هم داشتی همینجااعلام کن.دوستام بهت کمک میکنند.أووچ زبونمو گازگرفتم.Tears
سلاااااااااام Smiley-face-cool-2
منم میخوام باشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم 303
ایشالا اگه خدا بخواد اول خودم ترک میکنم ، بعد میمونم تا 1 جماعتی و ترک بدم varzesh
سلام حمید
خوش اومدی
می تونی فعالیتت رو شروع کنی Smiley-face-thumb
سلام آقا حمید خوش اومدی...
هر جای دنیایی دلم اونجاست... 5353
ایول یه رفیق تازه.......317

سلام.Khansariha (48).....

مزه ی ترک به جماعتشه همونطور که مزه ی نماز به جماعته......

پس بیا دور همی بزنیم شاخ غولو چی؟.................

..ب ت رک و ن ی م...

[size=large]هیچ شروعی هم بهتر از شروع تو ماه رمضون نیست....پس تو هر موقعیتی هستی بگو یا علی و شروع کن....

برو بچه های اینجام خیلی به حالن می تونی زود صمیمی شی...

حتما شنیدی :هر چی فضا کوچکتر ...صمیمی شدن راحتتر...

317
[تصویر:  MuALi.png]
سسسسسسسسسلام317

به همگروهی های عزیز خودمون جنگجویان گل که میخوان منفجر کنن دشمنشونوKhansariha (46)varzeshKhansariha (48)

حمید خان خیلی خوش اومدی به گروهمونWelcome (1)

از دکتر سینا و سهیل خان هم برای خوش آمد گویی و آقا کریم گل هم برای زحماتش تشکر میکنیم53

........................
یا حی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلاااام همه دوستای گلم ،
حمید جون خوش اومدی....

آقا سهیل قبول دارم ،اگه جماعت نبود یه روز هم نمیتونستم ترک کنم 4fvfcja
18 مرداد 90 = روز تولد دوباره من

Muscular برای رسیدن به هدفم تلاش میکنم و ایمان دارم آن را بدست می آورمMuscular

سلام.من توی این گروهم بخاطر اینکه شما هستید.ماتنها باشیم هم میتونیم ترک کنیم.چون خداوند ماروخیلی قوی درست کرده.من یک چیز خیلی مهم میخوام بگم.اجازه....
وقتی شروع به ترک میکنید.اگر دوستاتون دچار اشتباه شدند وبه هر دلیلی شکست خوردند.شما هم روحیه تون میاد پایین.ولی شما نباید سست بشید.چون دوستتون الان نزدیکترین چیز به شیطان است.و حرفاش میتونه روی احساس وروحیه ی مبارزه ای شما تاثیر بد بذاره.پس باقاطعیت به او جواب بدهید و او را از اشتباه بزرگی که کرده مطلع کنید.اگر شل بشید همان دوست گناهکار شما را با خود در چاه می اندازد.
اینهارو گفتم تابفهمید همیشه حقیقت زیبا نیست.
وای اینجا چرا اینقدر تاریکه...این تار عنکبوتا چیه.......نکنه میخواین رزم شب بزارین......حتما آرامش قبل طوفانه......کسی خونه نیست؟171717

بله آقا سهیل این ماها هستیم که باید تاراشو تمیز کنیم cheshmak

منتظر دوستان هستم البته حضورتون در گروه زمزمه پاکی خیلی میتونه مفید باشهKhansariha (46)varzesh

.....................
یا قابض
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

(1390 مرداد 24، 19:20)ho3in نوشته است: سلام.من توی این گروهم بخاطر اینکه شما هستید.ماتنها باشیم هم میتونیم ترک کنیم.چون خداوند ماروخیلی قوی درست کرده.من یک چیز خیلی مهم میخوام بگم.اجازه....
وقتی شروع به ترک میکنید.اگر دوستاتون دچار اشتباه شدند وبه هر دلیلی شکست خوردند.شما هم روحیه تون میاد پایین.ولی شما نباید سست بشید.چون دوستتون الان نزدیکترین چیز به شیطان است.و حرفاش میتونه روی احساس وروحیه ی مبارزه ای شما تاثیر بد بذاره.پس باقاطعیت به او جواب بدهید و او را از اشتباه بزرگی که کرده مطلع کنید.اگر شل بشید همان دوست گناهکار شما را با خود در چاه می اندازد.
اینهارو گفتم تابفهمید همیشه حقیقت زیبا نیست.
بله .. گاهی حقیقت سیاه و زشته ...
اما ما می تونیم .. بهش زیبا و سفید نگاه کنیم ... این طریقه ی نگاه کردنه ما هست که دنیای اطرافمون رو میسازه...
میتونیم ، با کمک به یه نفر ، خودمون رو بالا بکشیم ...
روحیه داشتن و شاد بودن خیلی موثره ... Muscular
پس بیاین شاد باشیم و برای بهتر زندگی کردن تلاش کنیم ... لبخند بزنیم و لبخند زدن توی لحظه های سخت رو به دیگران یاد بدیم . 317317

----------------
اعضای محترم گروه جنگچویان کانون ترک ...
امیدورام از این نبرد پیروز بیرون بیاین ...317 و برای سلامتی و پاکی خودتون تلاش کنین ... 317317

برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم .... Khansariha (8)
موفق و پاک باشین . Khansariha (46)
نشان 100 روزه
 .........[تصویر:  medal.png].........

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
بچه ها تو مسابقه ی 10 روزه سربلند شدم [تصویر:  12.gif][تصویر:  12.gif]
رفتم 20 روزه ... واسم دعا کنید... [تصویر:  t.gif]
هر جای دنیایی دلم اونجاست... 5353
ماشالله داداش سینا بازم مرام تو .....10 روزو تموم کردی اومدی پیش ما 20 روزه........
بدشانسی اینکه منم امروز 20 روزم تموم شد رفتم ماهانه......

تا موفقیت راهی نیست......
سسسسسسسسسسسلام303

تبریک میگم به جنگجویان گل خودمونKhansariha (18)cheshmak

انشاءلله که تا آخر همینطور موفق پیش برینKhansariha (46)

......................
یا سند

سلام
ببینم اینجا چه خبره همتون جمع شدید؟؟؟؟17
آخه من تازه اومدم نمیدونم باید چیکار کنم1276746pa51mbeg8j
[تصویر:  jangjooyan.png]
[تصویر:  jzcy5kzj9bllv0f34qf.jpg]
آموخته ام كه ...
باخت در يك جنگ كوچك را به قصد برد در يك جنگ بزرگ بپذيرم!

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان