امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

Information 
سلام بچه ها
شاید الان پست منا که می بینین اینجوری شدین 1744337bve7cd1t81

4fvfcja حقم دارین !!

مهمون نمی خواین ؟؟؟

همگی خوبن ؟؟ کسی نیست ؟؟

cheshmak
سلام آقا قدر خیلی خوش اومدینWelcome (1)

مطمئنم که جنگجوی کاملی میشینSmiley-face-thumb

ولی برای ثبت نام در یک گروه در تالار اصلی گروه های ترک گروه مورد نظرتونو بگینvarzesh

اونجا آقا کریم و مهتاب خانوم شمارو راهنمایی میکنن317

و در اولین صحبت تازه واردها خودتونو میتونین معرفی کنینKhansariha (48)

شما رو در مسابقات 10روزه دیدم اونجا رو درست انتخاب کردین اونجا میبینمتونcheshmak

.....................
یا خالق
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

گفتم امروز که روز غم مولاست / پس چرا این دل من در هوس کرب و بلاست
روزها را که شمردم دیدم/ 110 روز دگر عاشوراست
[تصویر:  jangjooyan.png]
[تصویر:  jzcy5kzj9bllv0f34qf.jpg]
آموخته ام كه ...
باخت در يك جنگ كوچك را به قصد برد در يك جنگ بزرگ بپذيرم!
سلام به همه
ورود قدر و badbakht و امید عزیز رو به این گروه خوش آمد میگم
آرزوی موفقیت برای هر سه شون دارم Khansariha (18)
ورود همتونو تبریک میگم....
این گروه یه فرقی که داره اینه که بچه هاش سرسخت ترن......کم آوردن تو مرامشون نیست......

قدر عزیز یا علی........آقا امید.....امیدت به خدا.....

و رفیق خودم بد بخ.....خیلی از مشکلات بعد از ترک حل میشن......ضمنا حالا که عضو جنگجوهای غدیر ژانگولری شدی باید اسمتو بزاری نیکبخت.......
[تصویر:  MuALi.png]
سسسسلام317

ورود قدر عزیز و امید خان و نیکبخت (به دلیل انتخاب راه درست دیگه خوشبختین)Kool

رو به گروه همون تبریک میگم خیلی خیلی خوش اومدین317

امیدوارم اینجا به ترک کامل برسین و مارو هم همراه خودتون بدونینKhansariha (48)

خدا شما رو اینجا فرستاد پس توانایی ترک رو در شما دیدcheshmak

حالا نوبت انتخاب شماستKhansariha (18)

جنگجویان به پیش راه طولانی و پر پیچ و خمی داریمKhansariha (56)

ولی ما منتخب خداییم چون جزء گروه توابین هستیمvarzesh

پس باید به جنگ نفس وشیطان بریم با صلاح ایمانKhansariha (46)

....................
یا باری
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام منم اومدم !
چیکار کنم ؟ ها یادم بدین !
سر نوشت یعنی آخرشو برات نوشتن * از بهشت تا دوزخشو برات سرشتن
خیلی ساده.... اول بایس بگی یا علی..........بعدم از مسابقه 10 روزه شروع کنی بعد برسی 20 بعدم30 بعدم.........
اگه با اراده باشیvarzesh...که هستی.....یه ضرب همرو رد میکنیvarzesh......

یادت نره که این مرض چه بلاهایی سرت آورده.......پس دیگه باج دادن بسه.......

امروز خودتو ببین بعد با 10 روز بعدت مقایسه کن ببین چه قدر فرق کردیKhansariha (56).....من که خیلی فرق کردم....تو هم مطمئن باش فرق میکنی......این مرض باعث میشه آدم از لحاظ اجتماعی..روابط..و اعتماد به نفس نزول شدیدی کنه(دلیلش هم اینه که این کار میشه دغدغه فکری طرف...و همش دنباله اینه که کی دوباره اینکارو انجام بده و هزار تا دلیله دیگه که اینجا جاش نیست بگم.....)....پس واسه اینکه تا حدودی اینارو جبران کنی باید بری تاپیکه روانشناسی.......و یا قسمت های دیگه خودت تا حدودی باید باهاش آشنا باشی...

شک نکن که ترک دسته جمعی جواب میده.........یا حق
[تصویر:  MuALi.png]
با سلام محضر همه تارکان گناه
من یه دانشجوی سال سوم پزشکی هستم.
من مبتلا به عمل استمناء نیستم، اما بر اثر مراجعه خیلی از دوستان و...در خوابگاه و دانشکده های دیگر و... من رو برآن داشت تا به تحقیق در مورد این آفت مهلک بر بیام و این شد که با کانون ترک آشنا شدم.
من داستان زندگی عجیبی دارم که اگر کسی خواست میتونم براش بگم.
اما حرف اصلی:
من برای کمک آمده ام! کمک به همه! چه از لحاظ پزشکی و چه از لحاظ روانشناسی و کمک های مشاوره ای ، چه از لحاظ مذهبی و مسائل شرعی(در مرکز آموزش فقه و آموزش قرآن نیز دوره ای کوتاه گذرانده ام با اجازتون!) خلاصه در خدمتیم!
راستی من به اونهایی هم که کنکور دارن و میخوان رشته های تاپ مثل مهندسی و پزشکی قبول بشن میتونم کمک کنم(البته تخصص! من در رشته علوم تجربی هست و بیشتر در زمینه کمک به قبولی در رشته پزشکی میتونم کمکتون کنم) چه از لحاظ مشاوره و برنامه ریزی درسی و چه ملزومات درس خواندن و....
مرا به عنوان عضو جدید بپذیرید در میان خودتون(هرچند که شاید سختی های ترک این عمل رو مثل شما نچشیده باشم )
التماس دعا از همه
سلام یاس عزیز خوش اومدی باید با مدیران کانون صحبت کنی
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
سلام به جنگجوی جدید303

و همرزم جدید آقا یاس گرامی ما هم خیلی خوشحال میشیم که با شما همکاری کنیم 53

هرگونه سوالی اگه هست خوشحال میشیم جواب بدیم

شما برای اینکار همونطور که آقا امین گفتن با مدیران صحبت کنین

در مورد زندگینامه تونم خوشحال میشیم حتمان نکات پند آموزی خواهد داشت

منتظر فعالیتتون هستیم

برای ثبت نام در هر گروه ابتدا باید به تالار اصلی ترک برین و اونجا گروه مورد نظرتونو بگین

و در تالار اولین صحبت تازه واردها خودتونو معرفی کنین

........................
یا رحمن

البته که خودم رو بیشتر معرفی میکنم،
7 سال پیش، وقتی اول دبیرستان بودم، تصمیم گرفتم که به حوزه علمیه برم و طلبه بشم، اما به خاطر سختی های مربوط به سختی تحمل دوری از خانواده در یک شهر غریب برای یه پسر 15 ساله و سایر موانع که در پی این مشکل خواهند آمد، باعث شد که طلبگی رو ادامه ندم و به درس مشغول بشم.
گذشت تا با ناراحتی دوری از حوزه علمیه، سال دوم دبیرستان وارد رشته علوم تجربی شدم و اتفاقا در مدرسه نمونه دولتی شهرمون هم قبول شدم، اوایل مهر اون سال، که از حوزه به سختی دل کنده بودم و وارد دبیرستان نمونه شدم و تجربی رو شروع کردم، تحمل کلاس و مدرسه برام خیلی سخت بود، اما توی همون اوضاع، یه معلم زیست شناسی داشتیم که معرکه بود، روزی نبود که از مزایای پزشکی و پزشک بودن برامون نگه!
خلاصه گذشت و من عاشق رشته پزشکی شدم و در عین حال، سرشار از انگیزه های قوی اعتقادی و مذهبی که من رو به حوزه هم علاقمند میکردن و هنوز هم به حوزه علمیه عشق می ورزم...
به پیش دانشگاهی رسیدم و کنکور دادم وبا سختی های زیاد درس خوندن و البته لطف و کمک .و قوه خداوند متعال، تونستم به عشقم برسم و رشته پزشکی یکی از دانشگاههای دولتی قبول داشتم(اسم دانشگاه رو نمیگم، چون دوست دارم مخفی باشم)
سال اول پزشکی رو با نا رضایتی از وضع بد دانشگاه و حجاب ضعیف بانوان و نبود پایه های دینی در بچه ها گذروندم.
سال دوم بودم، دقیقا یادمه! ساعت 3:30 نصف شب بود که در کتابخانه خوابگاهمون، مشغول مطالعه برای امتحان یه درس سخت( آناتومی سر وگردن!) بودم که یکی از بچه هایی که پزشکی هم نمیخوند، اومد و گفت فلانی! چرا استمناء حرومه؟
من رو میگی؟! همین طور بی مقدمه جا خوردم! چون بیشترین اطلاعاتی که از عمل استمناء میدونستم، همون تعریف رساله از این لغت بود و دیگر هیچی نمیدونستم! ولی شنیده بودم ضررهایی داره.
خلاصه اون شب تا به صبح با اون دوست صحبت کردم که آخر هم نتونستم قانعش کنم و اون میگفت این ضررها که میگن الکیه!
گذشت و از اون بنده خدا نا امید شدم!
شروع کردم به تحقیق در مورد استمناء، وخیلی خوب جلو رفتم.
یه گشتی توی اینترنت میزدم و با وبلاگی برخوردم که نویسنده اون وبلاگ، تارک همین عمل استمناء بود، و با لینکهای دیگرش هم آشنا شدم تا رسیدم به کانون شما!
الان هم میخوام اطلاعاتم رو به اون دوستم انتقال بدم و شما رو به اون معرفی کنم، البته من حدس میزنم که ایشون این عمل رو انجام نمیدن و فقط روی بحث علمی عمل استمناء سوال دارن، ولی به هرحال،
اما توی تحقیقاتم به این مطلب برخوردم که متاسفانه، خیلی از جوونای ما که پایه مذهبی کاملی ندارن، به این دام مهلک افتادن و اینجوری که من از نوشته های دوستان در وبلاگها و کانون شما دستم اومده، گویا ترک این عمل خیلی سخته، و لی این رو هم میدونم که شدنیه و حالا هم تصمیم گرفتم که به هرکسی که بخواد راه خدا و ائمه رو انتخاب کنه، کمک کنم.
اگرچه من درد این عمل مهلک رو نچشیدم، ولی باور کنید که میتونم خودم رو جای کسانی بگذارم که مبتلا به این عمل هستند و با هاشون هم دردی کنم و کمک راهشون باشم.، هرچند که میدونم من در کانون شما جایی ندارم و این کانون مخصوص درد کشیده هاست
این بود زندگی نامه کوچیکی از من!
سلام

خوبه جای یک پزشک خوب اینجا خالی بود
بهتون خوش امد می گم

Khansariha (8)
[تصویر:  thumb_HM-2013366757605124351372966757.6976.jpg]
نه دوست عزیز مشکل اینجاست که بیشتر دوستانی که اینجا هستند پایه مذهبی شون قویه اینجا ما نماز شب خوان داریم
اینجا در ماه نزدیک 2 ختم قرآن صورت میگره
اینجا ما تاپیک دعا برای امام زمان داریم
اینجا دوستان اکثر دعاها را رو در هفته می خوانند
ما از لحاظ روانشناسی دچار مشکل هستیم نه از لحاظ معنوی و اعتقادی
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
آقا یاس بازم ورودتونو به سایت تبریک میگمKhansariha (18)

اونجور که مشخصه 22 سالتون باید باشه و جای خیلی امیدواری داره که مبتلا به این عادت زشت نشدینKhansariha (46)

و خدارو باید شاکر باشین

پزشکی کم از تدریس دین خدا نداره هر دوتا خدمت به مردم هست بلکه پزشکی بیشتر

این عمل بسیار اعتیاد آوره و با تحریکات و انحرافات ذهنی شروع میشه

ترک کردنش سخته ولی شدنی هست بسته به اراده انسان داره

ضررهای جسمی زیادی داره ولی بیشترین ضررش ضرر روحی و روانی هست

مشکلات روحی اعتیاد به اونو شدید تر هم میکنه و همچنین اینو بدون دین و مهذب تقریبا غیر ممکنه

از آشنایی با شما خوشحال شدیمKhansariha (8)

اینجا انجمن های مذهبی . شاد . روانشناسی . گفنگو . مسابقات ترک خود...... . ادبی . ورزشی . مشاوره و.......
موجود هست

شما میتونین در هر تاپیک یا موضوعی که دوست دارین فعالیت کنین

از حضور شما و استفاده از همدیگه خوشحال میشیم53
......................
یا فارج

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان