امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام داداشا امروز یکم حالم احساس میکنم داره بد میشه دیشب هم اینطور بودم همون حس خفه کننده انگار یکی منو گرفته ولم نمیکنه بازم الان حس میکنم یکم کمکم کنین چیکار کنم

14 صلوات برا داداش سالک 53
هنوزم جای جبران هست 53
 سپاس شده توسط
(1397 شهريور 21، 21:50)majid78 نوشته است: خوب در مرود مهارت تصمییم گیری بنده الان ی موضوع طرح کنم اقا فرض کنید روانشناسی پیام نور اوردید با ازادشا
سال دیگه هم اگه بخوایید بشینید 30درصد از پشت کنکور میگیرن
چیکار میکنید ؟؟

خب شما میخوای یک تصمیم مهم و سرنوشت ساز بگیری و ارزش این رو داره که چند روز کامل در موردش تحقیق کنی و وقت بذاری 
گام اول : درک اهمیت این تصمیم در آینده شما 
گام دوم : معیارها برای انتخاب 
گام سوم : تحقیق و مشورت در مورد نتایج هر انتخاب 
گام چهارم : اولویت بندی 
گام آخر : تصمیم 

من در مورد رشته شما اطلاع ندارم 
اما اگر بجات بودم با چند نفر که رشته اش روانناسی هست صحبت میکردم حتما
 سپاس شده توسط
[تصویر:  jpvl_1.png][تصویر:  nue1_2.png]
[تصویر:  iq1_3.png]
[تصویر:  48t7_4.png]
[تصویر:  qe1b_5.png]
[تصویر:  t83b_6.png]
[تصویر:  y7qt_7.png][تصویر:  d3kw_8.png]
[تصویر:  pz4c_9.png]
[تصویر:  tpbp_10.png]
[تصویر:  89lj_11.png]
(1397 شهريور 22، 11:16)فرهنگ نوشته است: سلام داداشا امروز یکم حالم احساس میکنم داره بد میشه دیشب هم اینطور بودم همون حس خفه کننده انگار یکی منو گرفته ولم نمیکنه بازم الان حس میکنم یکم کمکم کنین چیکار کنم

فرهنگ، فرهنگ
همون روشی که اراده جان پیشنهاد داده بود بهت در پیام پروفایل، همونا اجرا کن. یعنی فراموشی. خودتو به فراموشی بزن. خ.ا رو اصلاً بهش فکر نکن. انگار که در دنیا چیزی به این اسم وجود نداره. با خودت شرط کن که حتماً باید 15 روز تا 20 روز پاک بمونم. ضمیر ناخودآگاهت را گول بزن. بهش بگو حالا من یه امروزا تا آخر شب صبر می کنم و فردا خ.ا انجام میدم. دوباره فردا همین را به ضمیر ناخودآگاهت بگو تا همینطور تعداد روزهای پاکیت زیاد بشه.
فرهنگ باور کن هیچی مثل پاکی دلچسب و لذت بخش نیست. من دارم از پاکیم لذت می برم.
فرهنگ ما بچه های گروه ریشوها خیلی به تو امید بستیم. به پاکی و سربلندی تو. خیلی بهت امید داریم. امیدمون را ناامید نکن. Khansariha (45)

(1397 شهريور 21، 21:50)majid78 نوشته است: خوب در مرود مهارت تصمییم گیری بنده الان ی موضوع طرح کنم اقا فرض کنید روانشناسی پیام نور اوردید با ازادشا
چیکار میکنید ؟؟

مجید خودتا و ظرفیت خودتا در نظر بگیر. اگر تصمیم داری یه سال دیگه بشینی، ببین واقعاً می تونی بشینی بخونی. ببین عوامل بیرونی و شرایط شخصی خودت، این امکانو بهت میده که یه سال دیگه بشینی و بخونی یا نه. یعنی در توانت هست یا نه. بعد هم ببین اگر یه سال دیگه بشینی بخونی، می تونی با درس خوندن و کلاس و تست زدن، این توانایی را در خودت به وجود بیاری که سال آینده بهتر سوالات کنکور را جواب بدهی یا نه.
بعد هم پیام نور رو هم دست کم نگیری یه وقت. فکر نکنم اون حجم کتابی که در پیام نور می خونن، در هیچ دانشگاه دیگری بخونن. بقیه دانشگاه ها خیلی مواقع روی جزوه تأکید دارن ولی پیام نور روی کتاب. تازه درسته که امتحانات پایان ترم پیام نور خیلی وقتا تستی هست، ولی اینو در نظر داشته باش که اگر یه درسی 9/99 هم بشی، 10 نمیدن بهت. گمون کنم پیام نوری ها برای قبولی ارشد هم راحت تر باشن چون مطالب را جامع تر و کامل تر می خونن.
با مشاوران تحصیلی در این زمینه صحبت کن.
(1397 شهريور 21، 23:19)aliunknown نوشته است: سلام برادرای عزیز  53
امیدوارم که حالتون خوب باشه
حال منم بد نیست.... بهترم
فردا بیشتر براتون مینویسم....
ممنون از همتون که جویای احوالم بودید  Confetti
Khansariha (8) Khansariha (8)

سلام علی جان
خیلی ممنون از حال و احوالت
منتظرت هستیم. 53 

(1397 شهريور 20، 23:37)hamedhamed نوشته است:
سلام آقایون ریشوهای رهروان. سلام برادران آنتی وسوسه. چطورید دوستان؟ دوران پاکی خوش میگذره؟ خوب ورزش می کنید؟ چشم و ذهن تحت کنترله؟
با توکل به خدای مهربان و با توسل به امام خوبی ها، اباعبدالله الحسین (ع)، پیش به سوی هفته هایی پاک و عاری از گناه.

سلام حامد جان
الحمد لله
راستش این پاکی چشم خیلی مهمه توی پاکی
بهترین حالتش این هست که نه تنها نگاه نکنی، دوست هم نداشته باشی که نگاه کنی به نامحرم.
عکس زشت، تصویری متعفن رو هیچ کس نگاه نمی کنه. باطن این بی حجابی ها و گناه ها هم همینه.
این رو درک کنیم، پاکی چشم ساده می شه.
من این هفته یک بار استخر رفتم برای ورزش. خیلی هم خوب بود. 49-2

(1397 شهريور 21، 13:29)razmjoo نوشته است: سلام...

بلطف خدا و عنایت امام زمان

1150 روز متوالی هست که پاکم...

باشد که پا جای پای بزرگان کانون بگذاریم ...
باشد تا پا جای پای پهلوانان آبتین و صدف و داوود جی تی و فرشاد و برادر مهدی و آرمان و رزمجو، و پهلوان بانوان سها خانم و خانم الون بگذاریم کسانی که برای همیشه از این منجلاب بیرون آمده اند (این لیست بلند بالاتر از این حرفهاست و با کمک دوستان 

کامل تر می شود)

چیکار میکنید ؟؟
ایول داداش

برای خاطر دلخوشی من هم که شده شما این تصمیمت رو با کمک ابزارهایی که بچه ها معرفی کردن، انجام بده.
بعد تجربه ات رو بگو.
این طوری حداقلش می بینیم که یک نفر استفاده ی کامل رو از این برنامه ی گروهی برده Khansariha (69) 

خودم هم باید برای تصمیم ازدواج این چارتی که امیرحسین درست کرده رو برای خودم درست کنم.
سوال: آیا برای ازدواج اقدام کنم یا نه؟

(1397 شهريور 22، 10:09)امیرحسین خان نوشته است: مجید جان پیشنهاد می کنم این لینکی که عاشق فاطمه زهرا گذاشت رو استفاده کنی

من هم انجام دادم، برای انتخاب شغل.
توضیح ساده این روش:
گزینه ها رو بالای هر ستون نوشتم
معیارها رو ابتدای هر ردیف
به هر معیار یک ضریب دادم(از 1 تا 5)
و زیر هر ستون، یک عدد از -2 تا 2 برای میزان امتیازی که اون گزینه در زمینه این معیار می گیره نوشتم
در نهایت، امتیاز ها ضرب در ضریب ها می شه و مجموعشون زیر هر ستون نوشته می شه. ستونی که بیشترین امتیاز رو بگیره تصمیم ماست.

نمره گزینه اول=(ضریب معیار 1*امتیاز معیار 1 در ستون اول)+(ضریب معیار2*امتیاز معیار 2 در ستون اول)+...

[تصویر:  6uc3_تصمیم_گیری.jpg]

آفرین داداش
ان شاء الله که تصمیم رو گرفتی و الان شروع می کنی.
بعد از گرفتن تصمیم به خدا توکل کن و با قدرت اون رو تا آخر ادامه بده. Khansariha (69)

قرآن: و چون تصمیم گرفتی بر خدا توکل کن ، که بی تردید خداوند توکل کنندگان را دوست دارد. 

بعد از انتخاب دیگه نباید چون و چرا آورد و مایوس شد. تمام فکر کردن ها برای قبل از انتخاب کردنه. 53258zu2qvp1d9v
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام دوستان امروز حالم بهتره 
یه حسی دارم که بهم میگه دیگه میتونم کنترلش کنم نمیدونم راس میگه یا تله‌ی شیطانه .
ولی امروز بهترم Khansariha (69) 53
هنوزم جای جبران هست 53
 سپاس شده توسط
سلام وستان بریم سراغ اعلام وضعیت
Majid78/گروه ریشوهای رهروان /هفته سوم سبز
ارزیابی
خوب خداراشکر
ابن هفته هم پااااک پاک بودم برنانه هفته گذشته هم ب لطف خدا نمازم خوب بود
ورزش متاسفانه همون حکایت هفته قبل بود
نتیجه های دانشگاه هم ک تا حالا ب طور کامل نیومده ببینم ج باید بکنیم
و مسافرت ب تهرانم بیش از نیمی از کاراش انجام شده
برنامه هفته اینده:
کارای هفته پیش دوباره باید پیگیری بشن
با اجازتون دیشبم ی سرمای مشتی خوردم باید اینم درستش کنم

واما ممنون از کلیه دوستانی ک توی موضوع تصمیم گیری نظراتشونا گفتن فقط ی چیز مهمی ک هست اینه ک یکمی گیج شدم توی اون وبلاگی ک امیرحسین برام گذاشت شاید چون با دقت نخوندم
ایشالله ک این نتایج ازاد بیاد اونوقت تصمیما عرض میکنم
 سپاس شده توسط
سلام دوستان
منم میخوام اعلام وضعیت هفتگیم رو بکنم
فرهنگ/ ریشوهای رهروان/ هفته سوم / سبز

ارزیابی: هفته ای که پشت سر گذاشتم خیلی عالی بود کل هفته رو هم پاک پاک بودم کنترل ذهن و کنترل نگاهم که عالی بود ورزش هم میکردم  هنگامی هم که حالم بد میشد خودمو به یه کاری مشغول میکردم یا میرفتم پیاده روی . دیروز دیدم حالم میخواد بد بشه نزدیکی خونمون هم کلی تمشک هست یه قابلمه رو برداشتم رفتم یک ساعت مشغول چیدن تمشک شدم دیدم بدنم سرحال تر شده جاتون خالی چه تمشک هایی هم چیده بودم.

برنامه هفته بعد :  برای هفته بعد هم رفع تنهایی و بیکاریمو تو الویت اول قرار میدم و ورزش رو هم حذف نمیکنم پاکیم رو هم حفظ میکنم 
. 53 53
هنوزم جای جبران هست 53
 سپاس شده توسط
سلام به همه ی رفقا  49-2
 سپاس شده توسط
سلاام سالک جاان
 سپاس شده توسط
چه خبرااا ؟ 
خوبید الحمدالله ؟
چند روز پیش وسوسه اومد سراغم ... شرایط سختی بود و همه چز آماده گناه 
اما خدا رو شکر مقاوت کردم و شیطون کوچک ترین قدمی نتونست برداره 
..
Gigglesmile
سلام به دوستان گلم خوبین 
چه خبرا 
منم خوبم الان نشستم دارم تایپ میکنم 4chsmu1
امروز هم سرحالم وسوسه ای هم ندارم اگه بیاد هم شوتش میکنم میره . امروز ده روزه که پاکم و میخوام به بیست روز برسونم خودمو و همینطور جلو برم Khansariha (46)
هنوزم جای جبران هست 53
//////////////////////////////////////////////////
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم 
بسم الله الرحمن الرحیم 
اسلام علیک یا ابا عبدلله الحسین
اعلام وضعیت مسابقه گروهی 
آقای اراده / هفته سوم / گروه آنتی وسوسه / قرمز 
ارزیابی هفته سوم :
هفته سختی رو سپری کردم. هفته گذشته بهم نشون داد که یه انسان چقدر میتونه در معرض خطر سقوط باشه 
درست وقتی که احساس میکنی همه چیز داره خوب پیش میره ... میبینی که نه خطر از آنچه که فکر میکنی نزدیک تره ...
مثل یه انسان میمونه ... اگه یه لحظه راه تنفسش رو ببندی میمیره ... در سه ماه گذشته شوک های بسیار بسیار زیادی به زندگی شخصی ام وارد شد که هشتاد درصد اون بخاطر ناملایمات اجتماعی با خانواده و وضعیت شغلی و اقتصادی بد ام بود... درست همون موقع که دیدم دارم زیر بار این فشارها کمر خم میکنم به خودم گفتم نه حتی با این فشار ها هم تو باید به راه و هدفی که داری ادامه بدی ... این هفته شکست مسخره ای داشتم ... عمده دلیل این شکست با خدا نبودن بود. هر موقع خدا توی زندگی ام کمرنگ شد ضربه های سنگینی بهم وارد شد... بخاطر شکست ام از تمام همگروهی هام عذر خواهی میکنم  53

اهداف هفته چهارم :
- پیگیری و اجرای اهداف گروهی طبق برنامه.
- بازیابی حالت روحی ام.
- پیشگیری از سریالی شدن.
- آمادگی برای افزایش رکورد ترک به یاری خدا در آستانه عاشورا.
- تفکر بیشتر در مورد مسیر زندگی.
- اصلاح جدول مخصوص برنامه ریزی و ترک شخصی ام.
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان