امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

sallam...
bebeakhshid farsi nist...
faghat khastam begam pak pakam317317317317317
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

سلام
منم هستم
ایشالله تا آخرش
1- امين

2- هوانگ ونگ

3- ناصر

4- محمد رضا
5- ساریگئلین(نوید)

من اینجا بس دلم تنگ است و هر سازی که میبینم بد آهنگ است...
بیا ره توشه برداریم،قدم در راه بی برگشت بگذاریم...
ببینم آسمان هرجا؛آیا همین رنگ است؟
سلام به همه ی داداشا303

داداش نوید چشم با تیه به خدا و امام زمان سعی میکنم این هفته رو به خیر بگزرونمKhansariha (8)Kool

داداش سعید آیا زندگی مرد غیر از اینه که حالا بخوای سطحی بهش نگاه کنی یا عمقی؟؟

داداش ناصر دست گلت درد نکنه منم غلامتم اجازه چیه سروریKhansariha (18)Smiley-face-thumbTears

یا علی
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool
  [تصویر:  05_blue.png]

(1390 بهمن 5، 14:58)------ نوشته است: من بحثم کاملا جدی است من با این قضییه مشکل دارم
خب حالا که بحثت جدی یه..........اینا رو دانلود کن
http://p30city.net/showthread.php?t=25198
ببین چجوری میشه هم یه خانواده داشت و موفق بود و هم.........
داداش سعید آیا زندگی مرد غیر از اینه که حالا بخوای سطحی بهش نگاه کنی یا عمقی؟؟

بله. غیر از اینه. این یه اشتباه بزرگ که ما بخوایم اینجوری نگاه کنیم. البته این که بخواهیم خیلی عمیق به پدیده های دنیا

نگاه کنیم، باید علم و معرفت ما بیشتر بشه و از برترین معرفت اینه که آدم در ورای هر چیز خدا و اثرات خدا رو ببینه

ببن عزیزم!! درسته شرایط سخته. اما تو شک نکن اصلی ترین عامل در خوشبختی یا بدبختی انسان، عمل خود انسانه.

این که بچه بدبختی برای ما بیاره خوشبختی. این بیشتر از همه به خودمون برمی گرده.

این طور نیست بچه فقط بدبختی بیاره. خیلی ها بودند که با تربیت فرزند صالح هم در این دنیا خوشبخت شدن و هم پس از

مرگ از برکات فرزند صالح برخوردار شدن. مخصوصا بعد از مرگ. تو فکر اگه بتونی یه بچه ایی تربیت کنی که به

مردم خدمت کنه و مردم رو خشنود کنه. ان شالله بعد از 120 سال زندگی با برکت، برای آثاری داره که تو آرزو می کنی

ای کاش به جای یه بچه اینجوری 20 تا بچه بزرگ می کردی. فکر به رحمت خدا رفتی ولی بچه ات داره کار صالح انجام می

ده و هر چی ثواب می کنه تو در اون ثواب شریکی همین جوری نعمت و برکت به سمتت سرازیر میشه.دقت کردی به بعضی

ها که خوبی می کنی می گن خدا پدر مادرت و بیامرزه،

خدا امواتت رو بیامرزه.این برای اونی اون دنیا خییییییلی مایه برکت و رحمته. پس اینقدر دنیایی نگاه نکن.

تمام پیامبران و امام اند به ما همین رو می گن. همه چیز این دنیا نیست. یه دنیای وجود داره خیلی وسیع تر از این دنیا.

خدایی عادل وجود داره که به همه چیز آگاهه

قال رسول الله(ص): ((حب الدنیا رأس کل خطیئه))

علاقه به دنیا سرآغاز تمام خطاهاست

<<هر کجای دنیا را اگر نگاه کنید هر ضعف و انحراف در فهم و عمل ناشی از همین "حب دنیا" است. چه مسلمان چه غیر مسلمان چه دیندار چه بی دین هر جا حب دنیا آمده است حقیقت رخت بر بسته و هر جا حب دنیا رفته است گرد توحید نشسته.>>

[تصویر:  3603a504c71.png]

نوبهارم کن، نوبهارم
اینم من............
1-امین
2-هوان وونگ
3-ناصر
4-محمد رضا
5-ساریگئلین(نوید)
6-سهیل
[تصویر:  MuALi.png]
ببین داداش سعید من با حرف شما موافقیم و دانسته هام در مورد عدل خدا و برنامه ی سعادت انسان خوبه
منم به این دنیای فانی هیچ دلبستگی ندارم
گفته های شما نسبی قانعم کرد ولی بازم من سر حرفم هستم«مرد برای سختی و بدبختی آفریده شده»

داداش سهیل لینکاش خرابه روی اون شکلا کلیک کردم بازم میگه:پیدا نشد

START AGAIN

From 93/2/3
Kool

کیا میخوان با پااااااااااااااکی وارد سال جدید بشن؟![تصویر:  12.gif][تصویر:  12.gif][تصویر:  12.gif]
مسابقه پااااااااااااااااااکی تا عید نوروز :[تصویر:  3.gif]
1- امین
2- هوانگ وونگ
3- ناصریا
4- محمدرضا
5- ساریگئلین( نوید)
6- سهیل
7- هومان
.
.
.
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
[تصویر:  jangjooyan.png]
[highlight=#ffffff]آقا این داش سعید ما چرا تو لیست نیست بنده خدا گفته منم هستم ولی اسمش نیست
سعید جان من به جای شما اسمتو تو لیست زدم
1- امین
2- هوانگ وونگ
3- ناصریا
4- محمدرضا
5- ساریگئلین( نوید)
6- سهیل
7- هومان
8-سعید
13
[/highlight]

START AGAIN

From 93/2/3
Kool

(1390 بهمن 6، 11:47)---- نوشته است: داداش سهیل لینکاش خرابه روی اون شکلا کلیک کردم بازم میگه:پیدا نشد
خراب نیست........
برو اواسط صفحه رو اون شکل ها کلیک کن.........بعد 6 ثانیه دانلود شروع میشه........من الان رفتم کار کرد..........بیشترشم گوش دادم قشنگه........من با فایر فاکس میام نمیدونم شاید تاثیری داشته باشه رو داستان....
گفته های شما نسبی قانعم کرد ولی بازم من سر حرفم هستم«مرد برای سختی و بدبختی آفریده شده»

اينکه مرد بايد تو زندگي شختي بکشه تا حدود زیادی قبول دارم. به قول شهيد عباس دوران ( تو سريالش ديدم)

مرد بايد سختي بکشه تا مرد بشه. اما محدرضا عزيز، تو چرا مي گي سختي و بدبختي؟؟!!! یعنی سختی و بدبختی برابره؟؟؟

سختي خيلي اوقات با خوسبختي همراه هست و خيلي وقتها هم لازم و ضروريه. سختی ها باعث رشد انسان هم میشه. رشد و تعالی انسان با

سختی همراه هست. تو يکي از برنامه هاي سمت خدا(يادم نيست کدوم بود)

کارشناس برنامه مي گفت: هر چهل روز بر مومن نمي گذره مگر اينکه براش سختي و مشقتي به وجود بياد.

بازم اگه با ديده دل نگاه کنيم و سطحي نگر نباشيم. مي بينيم خيلي از اين سختي ها به نفعمون هست.

سختي ها آثار خوبي هم دارند. مثلا:

1_ باعث ميشه خدا رو فراموش نکنيم. مخصوصا وقتي از ياد خدا غافل ميشيم و از خدا دور ميشيم.

2_ اگر در سختي ها صبر کنيم و به خدا توکل کنيم. قطعا خدا پاداشي چند برابر به ما ميده. يادمون باشه

يکي از صفات خدا کريم است.و صفات خدا هم غین ذاتش هست.

3_ بسياري از سختي ها امتحان هاي الهي هستند. همه ما دائما در معرض امتحان الهي قرار مي گيريم.

حتي حضرت ابراهيم (ع) هم مورد امتحان الهي قرار مي گرفت. اگه سختي ها رو تحمل کنيم. و از امتحانات الهی سربلند بیرون بیام.

هم مورد رحمت و لطف خداوند قرار می گیریم و هم خدا رو از خودمون خشنود و راشی ساختیم.

در ضمن خیلی از اوقات خودمون عامل به وجود آمدن سختی هستیم.

خلاصه بگم با توجه به این که ما به خدا ایمان داریم. سختی میشه یه جواریی به دو قسمت تقسیم کرد:

1_ یه دسته اونایی که از طرف خداست. و امتحان الهی. و با توجه به اینکه خدا عادل هست. نمی تونه به ضررمون باشه.

2_ یه دسته سختی ها اونایی که عاملش خودمون هستیم.که با غلفت یا انجام گناه و . . . اونا رو به وجود میاریم.

مثلا کسی که درس نمی خونه و تو امتحانات درسی موفق نمیشه. اینجا عامل سختی غفلت اون فرد هست.

یا کسی که مال حرام به خانوادش میده و مثلا بچه اش مریض میشه. یا ناخلف میشه. اینجا هم عامل سختی رتار خود فرد هست.

[البته اینو بگم این تفسیر(دو دسته کردن سختی ها) نظر شخصی خودم هست. و اگر خللی تو باشه به خودم بر می گرده.]
در ضمن محمدرضا تو که به عدالت خدا ایمان داری. چطور می گی مرد برای بدبختی آفریده شده؟؟؟

این یک تناقض به حساب نمی میاد؟؟ این با عدالت خدا جور در میاد؟؟

نوبهارم کن، نوبهارم
آقا منم هستممممممممم317
سلام

حامد جان بیشتر بیا

سعید جان من بازم در مورد سختی با شما موافقم ولی در مورد بدبختی نه

START AGAIN

From 93/2/3
Kool

317سلام بروبچ317
منم هستم
1- امین
2- هوانگ وونگ
3- ناصریا
4- محمدرضا
5- ساریگئلین( نوید)
6- سهیل
7- هومان
8-سعید13

9-مسافرپاکی
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........
[تصویر:  23e325e16617.png]

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]
محمدرضای عزیز

سوالت رو واضح بپرس.

نوبهارم کن، نوبهارم

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان