امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام بچه ها
صبح بخیر
راستی می دونستین داشتن یه روز خوب یا بد وابسته به خود شماست؟
بله خود شما!
پس بسم الله
از همین اول صبحی شروع کنین
جمعه خوبی داشته باشین
بای

من اینجا بس دلم تنگ است و هر سازی که میبینم بد آهنگ است...
بیا ره توشه برداریم،قدم در راه بی برگشت بگذاریم...
ببینم آسمان هرجا؛آیا همین رنگ است؟
سلام
دیروز یکی از برنامه های آقای قرائتی رو که پدرم گرفته بود گوش کردم و در مورد برابری زن و مرد در برخی از موارد رو می گفت
و من به صورت کامل قانع شدم
نمونش در مورد تربیت فرزندان نقش مادر رو میگفت و نقش پدر و واقعیت اجرای این نقش ها رو که مادر بیشترین ها رو به دوش
می کشه.
منم که به آقای قرائتی مثل چشمام اعتماد دارم حرفاشو قبول کردم ولی یه نکته مبهم توش بود که چرا سختی که زن به دوش
می کشه بیشتره.اگه این مورد مبهم برطرف بشه مشکل من و سوالم برطرف میشه.

از همه بابت پاسخ هایی که دادید ممنون مخصوصا داداش سعید و داداش اسکای.
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool
  [تصویر:  05_blue.png]

محمدرضا جان خداروشکر بحثی که درباره زن و مرد مطرخ کردی جواب داره.

اما قبل از بحث یادتون نره ما اینجا برای مقابله با چی هستیم.

همین الان تک تک اعضا بیان اعلام وضعیت کنند و کوچکترین اتفاقی که تو مسیر ترک براشون افتادهه رو توضیح بدن.
[تصویر:  45.gif]

وضعیت اعضا باید یه بار دیگه چک بشه
[تصویر:  kez_13.gif] ( داش کریم می بینی چقدر به اهداف توجه داریمcheshmak)
[تصویر:  3603a504c71.png]

نوبهارم کن، نوبهارم
سلام
من گوش شیطو پاک پاکم
ایشالله تا آخرش هم هستم

منم پاك پاكم317317317

بچه ها پاك يادتون نرهvarzeshvarzesh
خدا آن حس زيبايي است كه در تاريكي صحرا
زمانيكه هراس مرگ مي دزدد سكوتت را
يكي همچون نسيم دشت مي گويد
كنارت هستم اي تنها
سلام به همگیییییییییییییییییییییی

دست دست رقص

یک ماهی اومدم اینجا ولی دوبار شکستم..........

اما خیلی پیشرفت کردم نسبت به گذشته و این خیلی خوبه....

انشاالله همینجوری ادامه بدم میشه هیچبار...

مخلص همگی

چاکر همگی

راستی جدیدا کسی رقص بلده Khansariha (48)

دوستت دارم نه یک نه دوتا بلکه هیچی17

varzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzesh

دیگه چی بگم.....
اسم من هومان
خیلی باحالید یک حس خوب اینجا دارم53
رفتین تو امضام..............چطوره؟؟؟؟317
[تصویر:  MuALi.png]
راستي بچه ها يكشنبه تولد يكي از جنگجويان گله317317317317

حدس بزنيد تولد كيه؟
Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2Smiley-face-cool-2

هومان جان بيا وسط
Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

خدا آن حس زيبايي است كه در تاريكي صحرا
زمانيكه هراس مرگ مي دزدد سكوتت را
يكي همچون نسيم دشت مي گويد
كنارت هستم اي تنها
یه شنبه همه با هم میریم تاپیک تولدم مبارک..........317Muscular
سهیل!عالی شده پسر!
اینطوری بیشتر تو چشمه!
تولد تولد تولدت مبارک
تولد تولد تولدت مبارک
بیا شمع ها رو...
نانای نانای،نانای نانای،نی نای نانا نای نای...

سهیل جان کارت خیلی قشنگه.

اگه لیست رو بیشتر کنیم قشنگ تر هم میشه

نوبهارم کن، نوبهارم
[highlight=#ffffff]سلام
[highlight=#ffffff]خوبید
میدونید اجل معلق چیه من الآن ضد حال معلقم
من دیروز دوباره شکستم
دیدم دیروز خیلی شنگولید نگفتم
میدونید مشکل من وقیه که میرم داخل حموم چیکار کنم؟؟؟
نه فیلم و نه عکس بد فرم دارم و نه دوست غیر هم جنس و نا باب
برای این مشکلم منو راهنمایی کنید ممنون303
[/highlight][/highlight]
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool

سلام به همه بروبچ

محمدرضای عزیز اول از همه برات دعا می کنم که این مشکلت حل بشه.

ولی تو باید برای حل این مشکل اقدام کنی. یه اقدام جدی. من بحثم رو دو بخش می کنم:

1_ خودارزایی در حمام آسیبش بیشتره

در حمام بدن در شرایط متفاوتی قرار داره. دمای بدن میره بالاو تعریق بیشتر می شه. عروق گشاد میشن به خاطر میگن

قبل از حمام شکمتون نه خالی باشه و نه پر.

در حمام بدن انرژی و کالری می سوزونه. و در حالت دفع انرژی قرار داره.

به انزال و ارگاسم رسیدن هم یه عمل دفع انرژی هست. وقتی بدن به این حالت میرسه مقدار بسیار زیادی انرژی

می سوزونه.

در مردان مقدار انرژی که از بدن دفع میشه خیلی بیشتره. به خاطر همین مردان فقط یک انزال موثر دارند و برای انزال موثر

بعدی باید دوباره کالری جذب بشه.

بنابراین هیچ وقت در حمام خودرازایی نکنید. بعد از ازدواج هم هیچ وقت در حمام آمیزش نکنید.

چون هر دوی این اعمال (حمام رفتن و آمیزش)، عمل دفع انرژی هستند. وقتی با هم باشند انرژی بیشتری از بدن گرفته

میشه و به بدن آسیب میرسه.

نوبهارم کن، نوبهارم
ببین محمدرضا..............
از آب داغ استفاده نکن..............آب ولرم متمایل به سرد............البته یه خورده عادت بهش زمان میبره.............
با شکم پر حمام نرو................شکم پر به خودی خود تحریک کننده ست حالا حمامم بهش اضافه شه غوزه بالا غوزه.........
قبل از رفتن به حمام آب سرد خورن واسه تعدیل غریزه تا حدی خوبه.................
من جات باشم قبلش یه سیب میخورم.........
تا اینجا فقط عوامل و از بین بردیم.............بقیه ش بسته به خودته...............
اگه چیزه شومی به ذهنت خطور کرد..............به ثانیه ی دوم نرسیده ولش کن و به یه چیز دیگه فکر کن.........
اصولا ثانیه ی اول فکره.............ثانیه ی دومم به خودت میگی من فقط دارم فکر میکنم و مشکلی پیش نمیاد.........
ثانیه ی سوم کم کم نگران میشی.........یعنی بازم قراره خودار..کنم........................
ثانیه ی چهارم تصمیم میگیری............اگه تصمیمت غلط باشه این ذهن خیانتکار تصمیم ه غلطتو درست جلوه میده و روز از نو روزی از نو........
ولی اگه تصمیم درست و انتخاب کنی پشتوانه ای میشه واسه روزه بعدت.........به شیطون میگی:من که دیروز شکستت دادم امروزم میتونم.....
ـــــــــــــــــــــــــــــــ
بچه ها............تاریخه تو امضامو میزنم امروز که دوباره با هم تلاش کنیم.........و من همچنان منتظرم لیست طولانی تر شه............
2_

من قبلا درباره خودارزایی مطلبی نوشته بودم:

" وقتی ما خودارزایی می کنم داریم با ذهنمون آمیزش جنسی رو تصور می کنیم و اندام

جنسی خودمون رو تحریک می کنیم(دوراه) این طوری مغز ما که تصور می کنه داره آمیزش

صورت می گیره
بدن رو در اون شرایط قرار می ده(افزایش گردش خون بخصوص در اندام

جنسی، تند شدن تنفس و ....). که این خودش خیلی آسیب می زنه چون ما داریم از دو طریق

(همونایی که گفتم) بدن خودمون رو
به اون حالت می رسونیم. اما در آمیزش جنسی باید از دست

کم 3 راه دیگه هم استفاده کنیم(حس لامسه، بینایی، بویایی و ...). وقتی ما به خود ارزایی زیاد

چرا ترک خودارزایی سخته؟

مغز ما یه طوری هست که خودش رو با شرایط زندگی ما سازگار می کنه. مثلا وقتی برای یه

مدت ساعت 11 می خوابیم و ساعت 6 بیدار می شیم مغز ما با این شرایط خودش رو سازگار می

کنه و بعد از مدتی دیگه دائما این مسیر رو ادامه می ده یعنی وقتی ساعت 11 می شه مغز بدن رو

به حالت خستگی و خواب آلودگی در میاره و ساعت 6 صیح (با افزایش موادی مثل آدرنالین در

بدن) بدن رو در حالتی قرار می ده آدم می خواد از خواب بیدار بشه. خود ارزایی همینه.وقتی

شخصی برای یه مدتی مثلا هر روز استمناء می کنه مغز دیگه خود به خود بدن رو در اون شرایط قرار می ده.یا اینکه خود شخص نمی خواد ولی هر روز به طور ناخودآگه بدن در شریاط آمیزش جنسی قرار می گیره.پس ترک این عادت خیلی سخته.
اما جای نگرانی نیست. چون میشه عادت مغز رو عوض کرد. مغز دائما می خواد خودش رو با شرایط زندگی ما سازگار کنه.مثلا وقتی شخصی که هر روز ساعت 9 بیدار می شه برای چند روز کاری کنه که ساعت 6 بیدار بشه، اون وقت مغز خودش رو با شرایط جدید سازگار می کنه وهر روز بدون هیچ زحمتی ساعت 6 مغز دستور بیدار باش می ده.(خیلی جالبه) برای کسانی هم که به خود ارزایی عادت کردند هم همینه یعنی اگر چه اولش یه ذره سخته ولی میشه کاری کرد که اون حالت درون ما از بین بره. البته فقط فشلر آوردن و تحمل کردن کافی نیست. باید کارهای دیگه ای هم بکنیم.

انجام میدیم دیگه از آمیزش جنسی آچنان لذت نمی
بریم ولی خودازایی بیشتر لذت می بریم.

چون عادت کردیم از همون دو طریق که گفتم به شهوت و انزال برسیم که خیلی آسیب می زنه

مخصوصا بعد از ازدواج.

.
.
و این که: تمام قوای بدن هر چی بیشتر ازش لستفاده بشه تحلیل می ره و ظرفیتش کم میشه(مثل قوه بینای). اما دوتا قوه هست که هرچی بیشتر استفاده می شه ظرفیتش بیشتر میشه: 1. قوه ذهن 2. قوه شهوت یعنی وقتی ما از قوه شهوت استفاده می کنیم دفعه بعد میل بیشتری برای استفاده ازش داریم. گرچه از لحاظ جسمی توان بدن کاهش پیدا می کنه اما از لحاظ روانی ما هر دفعه میل بیشتری برا استفاده از قوای جنسی داریم. "

مثلا من خودم یه مدت به این عادت کرده بودم که تو تنهاای خ.ا کنم. بنابراین هر وفت تنها می شدم به طور ناخودآگاه

دلم می خواست خودارزایی کنم.در واقع شرطی شده بودم. و احتمالا محمدرضا هم به همین مسئله دچار شده.

با فیلم و عکس و سایت رفتن مشکلی نداره. ولی وقتی میره حموم به طور ناخودآگاه می خواد خودارزایی کنه.

تا الان فقط گفتم چی میشه و تعریف های مختلفی ارائه دادم. اما راه حلی بازگو نکردم. از این به بعد سعی می کنم

راه حل ارائه بدم ان شالله به درد بخوره.

ببین محمدرضا جان اگه تو عادت کردی مثلا هر هفته که میری حموم این کار رو بکنی(یاخدای ناکرده شرطی شدی)

به نظر موثرترین راه اینه که این عادت و شرط رو بشکنی تا دیگه تحریک نشی.

یعنی اگر تو همون دو سه بار اول مقاومت کنی و نشکنی یه قدم بزرگ برای حل این مسئله برداشتی.

از روش قورباغه رو قورت بده استفاده کن. یعنی تمام تلاشت رو سخت ترین مرحله که همون مراحل اولیه ترک باشه بذار.

چیزایی که داش سهیل هم گفت خیلی موثره.( دوش آب سرد و ...)برای اینکه بتونی راحتر تو مراحل اولیه

به تحریک غلبه بکنی خیلی می تونه کمک کنه.

می تونه از عوامل جانبی دیگه مثل خوردن مواد غذایی که تحریک رو کم می کنه. مصرف نکردن(یا کم مصرف کردن)

مواد غذایی محرک مثل فلفل ، عسل، پیاز و...

برای ترک کمک بگیری. بازم میگ، ظاهرا تو به خ.ا در حمام عادت کردی و شرطی شدی. باید تمام تلاشت رو بذاری رو

دفعات اول تا این عادت شکسته بشه و از ضمیر ناخودآگاه بره بیرون. دفعه بعد که رفتی حموم تمام سعی خودت رو بکن

نشکنی.همون طور که گفتم از عوامل هم استفاده. ذکر بگو، دوش آب سرد بگیرف عادت غذایی رو درست

امیدوارم مشکلت حل بشه.

نوبهارم کن، نوبهارم

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان