امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

خواهشا دوستان دیگه هم بیان نظر بدن و نظرات بقیه رو تکمیل کنند.

هر نظری دارید بگین. مهم نیست که کم باشه یا زیاد. یا اینکه حتما درست باشه و یا اینکه حتما باید نظرتون کامل ترین نظر باشه.

ما هیچ کدوم کامل نیستیم. ولی وقتی کنار هم باشیم خطاها و اشتباهاتمون به حداقل میرسه.

تو جمع ما کسی دختر نیست بنابراین صریح و راحت هر نظری دارید اعلام کنید. همه با هم دوستیم و هدف مشترکی داریم

پس بی تعارف اون چیزی که تو ذهنمون هست رو بگین و به هم دیه کم کنید.درباره اظهارت بقیه نظر بدید

و اگه فکر می کنید اشکالی داره بگین تا اون چیزی که در ذهنمون هست کاملتر بشه.
[تصویر:  3603a504c71.png]

نوبهارم کن، نوبهارم
[highlight=#ffffff]سلام
[highlight=#ffffff]از شما خیلی ممنونم
سعید جان دقیقا حرف شما درسته من با حموم رفتم مشکل دارم ولی خدا رو شکر هیچ ارتباطی با این سایت فیلم و ... ندارم
چشم سهیل از راه کارایی که دادی استفاده میکنم

سعید دقیقا متوجه نشدم شرطی یعنی چی؟؟بیشتر توضیح بده!!

من حدود به 4 هفته ست که دارم باشگاه بدن سازی

الان یه جوری شدم که وقتی اسم حموم به گوشم می خوره نفس نفس میزنم و تپش قلبم میره بالا

یه مشکل دیگه ای هم که پیدا کردم شدیدا زود انزالی گرفتم
قدیما که مثلا در طول دو هفته یک باز خودا... میکردم این قدر زود انزال نمیشدم
این دفعه هم که شکستم علتش این بود که فکر نمی کردم این قدر زود به انزال برسم(گول ابلیسو خوردم)

[/highlight][/highlight]
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool
  [تصویر:  05_blue.png]

303
دوست داشتم اینجا بزارمش...1276746pa51mbeg8j
گفتم: خدای من ، دقایقی بود در زندگانیم که هوس می کردم سر سنگینم را که پر از دغدغه ی دیروز بود و هراس فردا ، بر شانه های صبورت بگذارم ، آرام برایت بگویم و بگریم ، در آن لحظات شانه های تو کجا بود ؟

گفت: عزیزتر از هر چه هست ، تو نه تنها در آن لحظات دلتنگی ، که در تمام لحظات بودنت برمن تکیه کرده بودی ، من آنی خود را از تو دریغ نکرده ام که تو اینگونه هستی ، من همچون عاشقی که به معشوق خویش می نگرد ، با شوق تمام لحظات بودنت را به نظاره نشسته بودم .

گفتم: پس چرا راضی شدی من برای آن همه دلتنگی ، اینگونه زار بگریم ؟

گفت: عزیزتر از هر چه هست ، اشک تنها قطره ای است که قبل از آنکه فرود آید عروج می کند ، اشکهایت به من رسید و من یکی یکی بر زنگارهای روحت ریختم تا باز هم از جنس نور باشی و از حوالی آسمان ، چرا که تنها اینگونه می شود تا همیشه شاد بود .

گفتم: آخر آن چه سنگ بزرگی بود که بر سر راهم گذاشته بودی ؟

گفت: بارها صدایت کردم ، آرام گفتم از این راه نرو که به جایی نمی رسی ، تو هرگز گوش نکردی و آن سنگ بزرگ فریاد بلند من بود که عزیزتر از هر چه هست از این راه نرو که به ناکجا آباد هم نخواهی رسید .

گفتم: پس چرا آن همه درد در دلم انباشتی ؟

گفت: روزیت دادم تا صدایم کنی ، چیزی نگفتی ، پناهت دادم تا صدایم کنی ، چیزی نگفتی ، بارها گل برایت فرستادم ، کلامی نگفتی ، می خواستم برایم بگویی و حرف بزنی . آخر تو بنده ی من بودی چاره ای نبود جز نزول درد که تنها اینگونه شد تو صدایم کردی .

گفتم: پس چرا همان بار اول که صدایت کردم درد را از دلم نراندی ؟

گفت: اول بار که گفتی خدا آن چنان به شوق آمدم که حیفم آمد بار دگر خدای تو را نشنوم ، تو باز گفتی خدا و من مشتاق تر برای شنیدن خدایی دیگر ، من می دانستم تو بعد از علاج درد بر خدا گفتن اصرار نمی کنی وگرنه همان بار اول شفایت می دادم .

گفتم: مهربانترین خدا ، دوست دارمت ...

گفت: عزیزتر از هر چه هست من دوست تر دارمت ...

منبع: همدردی
535353

13

فقط باید فکرتو درگیر چیزای دیگه کنی .خودبه خود از ذهنت محو میشه...
سسسسسسسسلام

محمدرضاجانKhansariha (18)

منم با حموم خیلی مشکل داشتم

و یادت باشه خدا ناظر ما هستش حتی توی حموم

از این راه حل استفاده کردم که خیلی موثر بودSmiley-face-thumb

سعی کردم اصلان موقع حموم کردن رو زمین نشینم

از اول حموم شروع میکردم به خودن ایت الکرسی Khansariha (46)

سعی میکردم حموم رو در کمترین زمان ممکن انجام بدمSmiley-face-thumb

موقعی که وقت ازاد زیادی داری حموم نرو بنداز وقتی که مثلان نیم ساعت الی یه ساعت بعدش کار داری باید بری

از اب ولرم استفاده کنم

با نیت پاک موندن برو حموم و بگو با خودت و به خودت تلقین کن که میتونی چون خدارو داریvarzesh

...............
یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام بروبچ

امروز اصلا حال ندارم. فردا هم کاری برام پیش اومده که نمی تونم بیام.

محمدرضا، شرمنده داداش. وقتی اودم اولین کاری که کردم درباره سوالت توضیح میدم.

فقط اینو بگم که بیخیال زودانزالی شو. اگر هم این مشکل رو داشته باشی حل شدنی هست. تو الان فقط به فکر ترک باش.
[تصویر:  3603a504c71.png]

نوبهارم کن، نوبهارم
سلام بچه ها
به به!
عجب راه حل هایی!من که به نوبت خودم کف کردم!
همه هم که اهل فن اند!
بابا ای ول داره بخدا!نظرات اونقدر جامع اند که نه تنها واسه یه مورد،بکله میشه برای بیشتر مشکلات مورد استفاده بشه!
و اما نظر من!
محمدرضا جان بیا به قضیه از یه بعد دیگه نگاه کنیم!
تو باید باور و نظرت رو نستت به حموم تغییر بدی!
حمام در کل برای تمیزیه!
تو باید اینجوری فکر کنی که حمام میری تا تمیز شی!
به ماجرا فقط از بعد مثبتش نگاه کن.سعی کن این رو در روز به خودت یادآور بشی که حمام رفتن به خاطر استحمام.
با مسئله روبرو شو و نترس!وقتی حرف از حموم میاد،خودت رو نباز!با آشناها در مورد حموم حرف بزن!مثلا با چرب بودن موی سر یا پوست بدن،میتونی سر صحبت رو باز کنی!
اونقدر باهاش کنار بیا که دیگه واست مسئله ای عادی باشه!
اگه این طوری پیش بری مطمئنم دیگه وقتی حرف از حموم و دوش گرفتن میاد،به نفس نفس نخواهی افتاد!
در حموم هم حسی داری که قبلا تمرینش کردی!
و به این باور رسیدی که اومدم حموم تا یه دوش بگیرم و وسلام!
مثل همه!
در ضمن مواردی که دوستان هم اشاره کردن رو در حموم رعایت کن ولی خودت رو مجبور نکن که مو به مو اجراش کنی!چون اینطوری داری شرایطی رو فراهم میکنی تا از صورت مسئله فرار کنی!پس مجبور نیستی و مختاری!
خودت رو آزاد بزار!
به خودت حق انتخاب بده!
تو میتونی توی حموم هر کاری دوست داری انجام بدی،ولی تصمیمت اینه که مثل همه یه دوش بگیری و بیای بیرون!خیلی ساده!
تو با اینکه میتونستی،ولی انجام ندادی!
اینطوری بیشتر به خودت افتخار میکنی،با اینکه تموم شرایط محیا بود ولی تو نشون دادی ارزش خدا بیشتر از هر چیزیه!
امیدوارم مورد استفاده باشه
موفق باشی

من اینجا بس دلم تنگ است و هر سازی که میبینم بد آهنگ است...
بیا ره توشه برداریم،قدم در راه بی برگشت بگذاریم...
ببینم آسمان هرجا؛آیا همین رنگ است؟
درود بر همه ی دوستان گل ، محمدرضا جان به نظر من آواز خوندن خیلی کمک میکنه. اینجوری فکرت هم درگیر میشه
راستی امروز جشن صده است؟317317Muscular
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
[تصویر:  jangjooyan.png]
بچه ها از راه کارایی که دادید ممنوم303
خدا رو شکر که هنوز پاکم53
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool
  [تصویر:  05_blue.png]

امان از این تنبل ها که اسم خودشون را گذاشتن جنگجو !! کجایید پس؟:smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell:
برای اینکه به طریق خود ایمان داشته باشیم لازم نیست ثابت کنیم طریق دیگران اشتباه است . کسی که چنین میپندارد به گامهای خود نیز ایمان ندارد.
هوانگ فقط لایک نکنننننننننننن خوب یه چیزی بگوووووووو
303
خوب چی بگم داداشی؟1276746pa51mbeg8j
خودمم زندگیم به ...رفته.....1276746pa51mbeg8j
نمیدونم باید چیکار کنم......1276746pa51mbeg8j
همیشه فرار میکردم از بعضی چیزا.....1276746pa51mbeg8j
همیشه به یک چیزی پناه میبردم تا فکرم عوض بشه وبهش فک نکنم.....1276746pa51mbeg8j
دیگه چیزی برام نمونده که بهش پناه ببرم....1276746pa51mbeg8j
.........توش موندم.......Tears17
از چیزایی که حوصلشونو نداشتم و برام استرس و مسولیت داشتن فرار میکردم و میگفتم حوصله دردسر ندارمKhansariha (134)
Tears
کافیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
535353

هوانگ ونگ جاااااااااااااااااااااااان همیشه به اون بالایی پناه ببر که هیچ وقت از پناه بردن بهش خسته و دل زده نمیشی ...Khansariha (18)Khansariha (8)
پاکی تا عید نوروز(گروه جنگجویان)
1390/11/10

1- امین
2- هوانگ وونگ
3- ناصریا
4- محمدرضا
5- ساریگئلین( نوید)
6- سهیل
7- هومان
8-سعید13

9-مسافرپاکی
10-حامد روولوشن
11-همایون

نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

[تصویر:  94569885795166256103.jpg]
تنها راه رهایی مان ابراز عشق به اوست
عاشق خدا باشیم تا شیطان عاشق ما نباشد
[تصویر:  banner2.gif]
سلام به همه
ورود Entezar رو به این گروه خوش آمد میگم.
موفق باشید
نوکر همگی

جیگترون رو خام خام بخورم!

بلاخره یک پایه رقص پیدا نشد واسه مااااا varzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzesh
اسم من هومان
خیلی باحالید یک حس خوب اینجا دارم53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان