امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

از دوستان ، زحمت كشان ، رحمت كشان و ... 4fvfcja هر كي نميتونه شركت كنه بگه حاجيتون جاش شعبه 1-2-3 ترك براي هميشه رو بزنه ، به جاتون شركت ميكنم.
تضميني 100% تا هرجا كه مسابقه طول بكشه برنده ايدSmiley-face-thumb

فقط شرط داره. شرايط عمومي و خصوصي پيمان رو در صورت سفارش مشتري ميگمcheshmak

پايدار باشيد 53
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَكَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِكُلِّ شَیْىء قَدْراً»

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
عاشقم ، عاشقه اون بالاسري

[تصویر:  05_blue.png]
سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام من من من من من من من پاک پاک پاک پاک پاک پاک پاک پاک پاک ام ام ام ام ام ام ام
ره آسمان درون است...  53
سلام به همگی303
امید جان منم مسابقه ...

سپاس53
سلام.

اميد عزيز!
واقعا ازت ممنونم.
اگه همين حرفا رو حتي 2 هفته پيش به من ميگفتي اصلا قبول نداشتم.
و ميگفتم كه خدا خيلي داره به من بد ميكنه.
ولي حالا ديگه بچه ي خوبي شدم و همون ايمان گذشتمو دوباره به دست آوردم.
و به اين باور رسيدم كه حتي اون كساني كه در ظاهر هيچ مشكلي ندارن ممكنه مشكلاتي تو زندگيشون داشته باشن كه هيچ كس خبر نداشته باشه.

فيلم راز كه به نظر من هيچ نكته ي منفي نداره.
البته اين نظر شخصي منه و ممكنه شما دلايل مهمي واسه خودتون داشته باشي.
و همون طور كه گفتي اينجا جاي چنين بحث هايي نيست و ما واسه هدف ديگه اي اينجا هستيم و منم همين طوري يه نظري گفتم.

و اعلام ميكنم كه من همچنان پاكم.

باي!
53303Smiley-face-thumbKhansariha (18)wacko2Khansariha (8)317:smiley-yell:1744337bve7cd1t81TearsSmiley-face-cool-24fvfcjavarzesh53258zu2qvp1d9vKhansariha (46)cheshmakKhansariha (48)Khansariha (134)KoolKhansariha (56)131741:s:42317Muscular1276746pa51mbeg8jضصثقفغعهخحجچشسیبلاتنمکگظطزرذدئو./ اینم هر چی که میشد گفت دیگه بیشتر از این سرتونودرد نمیارم /پاک باشید
(1391 تير 24، 22:09)soheil70.2 نوشته است: ضصثقفغعهخحجچشسیبلاتنمکگظطزرذدئو

No Connection
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1391 تير 24، 22:21)ammar نوشته است: من هم اینجام

پاک و گلابی!

داداش گلم میدونستی پن شیش روزه پاکی........4fvfcja
دیگه برنده محسوب میشی................317
(1391 تير 24، 20:21)amoor نوشته است: سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام من من من من من من من پاک پاک پاک پاک پاک پاک پاک پاک پاک ام ام ام ام ام ام ام
گروه دیگه داره میترکوووونه.........اون از ممد رضا که داره صد روزه میشه....امیر حسینم که شصت هفتاد روز پاکه...........Khansariha (46)
دیگه چی میخوایم.....Muscular
[تصویر:  MuALi.png]
سلام دوستان
نصفه شب داغ تابستونیتون بخیر
(آخه اینجا الان هم که شب شده هوا داغ داغه)
4fvfcja
خوب در این بازار گرم مسابقات
مسابقه بعدی هم تو راهه و داره میرسه

مسابقه بزرگ گروه های همگانی
ویژه شروع ماه مبارک رمضان
زیر نظر مستقیم نفیسه خانوم سرپرست ویژه گروه همگانی
(البته جمع کردن اعضا هم گردن منه)
4fvfcja
زمان شروع مسابقه
روز اول رمضان
(پس از اتمام مسابقه در حال برگزاری)
قوانینشم همون قوانینه
یه مزیت خیلی خوب هم که داره اینه که تو ماه رمضان برگزار میشه
و اینطوری خیلی کمکمون میکنه که تو این ماه عزیز پاک بمونیم

317پس بشتابید که از دست رفتنش موجب پشیمانسیست317
ثبت نام هم از همین الان شروع میشه
و
تا جمعه هم بیشتر وقت ندارین ها

هر کی میخواد بیاد یا علی...منتظر حضور پر شورتان هستیم

اسمشو به من اعلام کنه تا من هم به گروه همگانی اعلام کنم
هر چی تعداد اعضا این مسابقه بیشتر باشه
جواب دهی آن هم بیشتر خواهد بود

1- حمید خان
2-.......؟

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
سلام
تمام پستا رو خوندم.خوراک خوبی واسه یه پست خوب زدن بود ولی ببخشید حسش نیست جواب بدم.
فقط خیلی مهم راجع به مسابقات:
تجربه من: دوستان من وقتی داشتم مسابقه کنترل نگاه رو طراحی میکردم.روی چندتا طرح ردیف واسه ماه رمضون توی گروه داشتم کار میکردم یعنی پر از خلاقیت وبرای اولین بار توی کانون که وقتی بازخورد مسابقه کنترل رو دیدم بوسیدم گذاشتمشون کنار.
من با اینکه از قوانین مطمئن بودم یه هفته رو خودم تستشون کرده بودم و جسارتا از کنترل نگاه همگانی شکل طرحمو بسیار قویتر میدونم اما تو اونجا یکی ایراد نگرفت و همه شرکت کردن اما اینجا....(البته بجز رامین)
ولی من به این دلخوشم شاید وقتی مدیران ارشد تمایل ما واسه مسابقه رو دیدن.مسابقه کنترل نگاه رو از رکود خارج کردن(البته شاید)
نکته مهم از بحث بالا:دوستان فراستی بودن(برنامه هفت)زیادم جالب نیست. به نظر من که اصلا شخصیت جالبی نداره.همیشه کمک کردن رو در انتقاد میبینه.

مثال: من خودم با یکی از بچه های پرواز که صمیمیم گفتم این طرحتون جالب نیست (البته با دلیل و توی پ.خ) و راضی هم شد اما گفت چون همه موافقن نمیشه کاری کرد.الان میبینم تو گروه خودمونم داره عملی میشه ولی چون منم جزیی از جمعم الان پایه ام.
و کلا بنده در هر مسابقه ای حضور فعال خواهم داشت حامیان محترم به جای من وکیلند.البته جسارتا حمید خان بجز مسابقات گروه همگانی
پس از این به بعد: اگه شرکت در طرح یا مسابقه ای به مزاجتون سازگار نیست و فکر میکنین به ترکتون کمک نمیکنه خیلی راحت شرکت نکنید.و به بقیه کاری نداشته باشید.
و اما..
امید خان چون حسش نیست بیام یاهو همینجا میگم. درسته من واسه مهدویت فعالیت داشتم اما فکر کنم اون فعالیتها تنها به درد عمه جان خدابیامرزم میخورد. از این به بعد منتظر سوالات چالشی من تو تاپیک مهدویت باش.البته کلیپهای توپی هم دارم.
خوب هر چی بالا گفتم همش بر حسب وظیفه بود وگرنه من الان تو ای حسم:
دور از انصاف است برق آشیان ما شدن
مشت خاشاکی به صد محنت فراهم کرده ایمTears
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام به همگی

روز خوش ...

ترک برای همیشه آقا انرژی ای که منتقل کردی قابل وصف نیست ممنونم ازت [تصویر:  i.gif]

امور عزیز ممنونم از پاکیت [تصویر:  6.gif]

داداش آنتی عزیز خوشحالم کردی چشم حتما [تصویر:  i.gif]

رامتین عزیز از توجهت به متون ممنونم امیدوارم خدا بیش از پیش حامی و یاورت باشه[تصویر:  i.gif]

سهیل 70.2 ممنونم نظری که داشتی بسیار جالب بود ما هم داریم بررسی میکنیم خصوصیات اعضا رو از این طریق و اینکه مثل اینکه گزارش شده بعضی اعضا با دو اکانت میان [تصویر:  i.gif][تصویر:  d.gif]

عمار داداشم ممنونم از اعلام پاکیت انشالله که همیشه موفق باشی ...و پایدار و استوار راهت رو ادامه بدی [تصویر:  8.gif]

سهیل 70 داداش منم 90 روزه شدم ما رو تحویل نمیگیریا !!!داداش رامین هم فکر کنم یا 90 روزه شده یا نزدیک به نود روزه [تصویر:  e.gif][تصویر:  i.gif]

حمید خان عزیز همونطور که با هم هماهنگ کردیم من اونجا هم بهتون گفتم که این طرح رو زیاد قبول ندارم متاسفانه، چون نمیخوام مسابقات از داخل کانون به خارج از کانون کشیده

بشه ...با اینکه نفیسه خانوم هم زحمت این مسابقه رو کشیدن و در گذشته هم کمک های زیادی به من کردن ولی اگر نظر من رو بخواین صلاح گروه در اینه که مسابقات در داخل خود

گروه برگزار بشه .و به حاشیه نره ...تازه روال به صورت عادیش در اومده و موفقیت آمیز داره پیش میره اگه اون مسابقات رو شروع کنیم دوباره و صد در صد گروه لطمه میخوره ..

و در آخر ممنونم از اطلاع رسانیت [تصویر:  i.gif]

سینر خان به جرئت میتونم بگم که یکی از افرادی هستی که من روش خیلی حساب باز میکنم نه فقط در کانون خودت میدونی فراتر از کانون هم قبولت دارم

خلاصه خوبی ها رو باید گفت و نباید دریغ کرد

و بی اغراق میگم که فکر باز و وسیعی داری (راجع به اون قضیه ای که با هم صحبت کردیم بیشتر فکر کن شاید گزینه های بیشتری بود)

نکته مهمت هم زیبا بود قبولش دارم

و اینکه حتما تو پ خ یا تو همینجا اگر ممکنه و زیاد وقتت رو نمیگیره یه توضیحی از مسابقه کنترل نگاه بذار برای من ..ممنون میشم عزیز

چون من طرح هات رو قبول دارم و وقتی الان متوجه شدم که طرح شماست جالب شد که بیشتر بدونم ..

به نظرم همه باید در این مورد فکر کنن و طرح هایی که فکر میکنن تو گروه مفیده که اجرا بشه رو بیان به اشتراک بذارن

و در ضمن حضور بسیار خوبی در تاپیک مهدویت داشتی و من بسیار ممنونم ازت

و آقا اساسا من دنبال آدمایی مثل شما هستم که بیان و سوالات جنجالی بپرسن ..البته اگه نتونستیم جوابشو پیدا کنیم از زیر میز تقلبشو ازت میگیریم و حتما ازت استفاده میکنیم

گفتم که با سابقه ای که شما در زمینه مهدویت داری حتما حتما باید از کمکت استفاده بشه ..

خیلی ممنونم از اینکه حضور داشتی ...بعضی از دوستان حتی حضور رو هم ترجیح ندادن و من هنوز تو این فکرم که جریان چیه ...

حالا بگذریم از این حرفا ...

اون کلیپ هات رو هم لازم داریم برادر

و در آخر واقعا درسته که:
دور از انصاف است برق آشیان ما شدن
مشت خاشاکی به صد محنت فراهم کرده ایم

البته در مورد خودم
cheshmak

شرمنده که رنگی نشد متن ..شرکت هستم زیاد وقت ندارم

التماس دعا

یا علی
[تصویر:  pichak.net-80.gif]
مسابقه بزرگ

[تصویر:  n.gif][تصویر:  a.gif][تصویر:  z.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  m.gif][تصویر:  a.gif][تصویر:  r.gif]

(هفته قبل از رمضان )
*توضیح اینکه این مسابقه تا پایان رمضان به صورت هفتگی ادامه دارد *

اعضای مسابقه

1-سینر[تصویر:  8.gif] 2/7

2-امید[تصویر:  8.gif] 2/7

3-ترک برای همیشه[تصویر:  8.gif] 2/7

4-رامین[تصویر:  8.gif] 1/7

5- امیر حسین خان[تصویر:  8.gif] 2/7

6- حمید خان[تصویر:  8.gif] 1/7

7-سهیل 70[تصویر:  8.gif] 1/7

8-آنتی 666 2/7

و ....

منتظر حضور شما در مسابقه هستیم

[تصویر:  pichak.net-21.gif]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
خداوند همراه توست ،گاهی لازم است سر برگردانی و پشت سرت را بنگری و تمام غفلت هایت را
تماشا کنی ...آنگاه خواهی فهمید که یاد خدا را در لابلای کدام غفلت رها کردی
قانون عجیبی است او همواره همراه و یار توست ..او بسیار مهربان است و تو را تنها نخواهد
گذاشت ...به سویش برگرد تا تو نیز او را حس کنی

[تصویر:  zange-khoda.jpg]

[تصویر:  8.gif] طرح ختم قرآن[تصویر:  8.gif]
شکستم.
بدون هیچ دلیلی
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام بچه ها من پاکم
ره آسمان درون است...  53
دااش امید مخلصیمKhansariha (8)

داداش حمید بزن زنگوووووووووووووووووووووو .حاجیت اومده دوباره.اصن من بگم،نگم هر مسابقه ای که دیدید اسم منو بنویسید.میام شرکت میکنم4fvfcja

چاکریم53
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَكَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِكُلِّ شَیْىء قَدْراً»

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
عاشقم ، عاشقه اون بالاسري

سلام دوستای گلم.اگه خدابخوادمیخوام دیگه بااجازتون بیام فعالیت کنم اینجا.من یه چیزی میخوام بنویسم که شایددخترخانوماببینن ناراحت بشن.اینجاکه خانومانمیان؟؟؟؟؟:question:
ازهرچه غیراوست چرانگذردکسی؟؟535353کافربرای خاطربت ازخداگذشت53258zu2qvp1d9v

[تصویر:  81271340553267984496.jpg]
امام حسین(ع)میفرمایند:درروزقیامت تنهاکسانی از
خوف خدادرامان هستندکه که دردنیاازخداخوف دارند.
(1391 تير 25، 7:18)رامین. نوشته است: شکستم.
بدون هیچ دلیلی
به جان خودم صبح حالم خراب بود اومدم دیدم از بچههای کانون فقط تو آنی خواستم کمکم کنی.

رفتم و اومدم دیدم اینو نوشتی.با مخ اومدم زمینTears باور کن.Tears
هیچ حرفی واست ندارم.
چون منم امروز نشه فردا خواهم شکست.Tears
خدایا خسته شدم از بس حرفهایی که از رامین و حمید و سهیل و امید و.... که قبلا بهم گفتن و یادداشتشون کردم .خوندم.
از بس دستورالعملهای علیرضا تو اورژانس رو انجام دادم.
داغونم داغون
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان