امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

بسیار جای باحالی بود...خوشمان آمد.......یه خورده یاد بگیرم حاله همه رو میگیرم........Muscular
[تصویر:  MuALi.png]
سلام.
امروز اصلا وقت نکردم بیام کانون.
واسه همین هم الآن نشستم و همه ی ارسالهای بچه ها رو خوندم.
متاسفم.
راستش...
راستش نمیدونم چجوری بگم.
منم امروز شکستم.
منم مثه رامین دلیلی نداشتم.
تقصیر این نفس لامسب هست که دست از سر کچل ما برنمیداره.
باید این نفسو ادبش کنم. باید بشونمش سر جاش.
امروز من یه اشتباهی که کردم این بود که گفتم حالا میریم واسه خ ا موقعی که میخواستیم برسیم به لذت از ادامه دادنش دست میکشیم.
همین طورم شود. ما رفتیم واسه خ ا وقتی میخواستیم برسیم به لذت گفتیم بیخیالش و ادامه دادیم تا این که خ ا کردیم.
اما میخوام تا آخر این هفته دیگه انجام ندم.
خب فعلا بای تا بعدا.
به قول همون یارو:
دوستون دارم...
میبوسمتون...
قوررررررربون همتون...
[تصویر:  05_blue.png]
رامتین جان همیشه یه دلیلی هست.......
یادش نبخیر یه بار رفیقمون امیرحسین سه چار روز طول کشید دلیل رو بفهمه..........ولی همیشه یه دلیلی هست.......چون حتما باید یه علتی واسه معلول باشه......
از این اتفاقا برا منم افتاده که خودمو گول بزنم که وقتی برسم به لذت بیخیال شم......ولی خب همونطور که گفتم فقط خودمو گول میزدم......
از خیلی قبل تر باید جلوشو میگرفتی..........از همون موقعی که تحریک شدی.........نباید برسی به ته داستان بعد انتظار داشته باشی که تو اون لحظه بی خیال شی
اینم به دایره تجربیاتت اضافه شد.......پس دوباره از این سوراخ گزیده شدن بی معنیه...
درسته.
دقیقا من داشتم خودمو گول می زدم.
توی اون لحظه ای که به لذت می رسیم هیشکی نمی تونه جلوشو بگیره.
ولی آدم که تحریک می شه این فکر که برو خ ا کن مثه خوره میفته تو کله ی آدم.
چون که همون طور که همه می دونیم خ ا بدون فکر اصلا انجام نمی شه و این دو رابطه ی مستقیم دارن و اگه من بتونم فکرمو کنترل کنم یا تو همون لحظه ی تحریک به یه محیط شلوغ برم و خلوت رو رها کنم یا سرم رو به چیز دیگه ای گرم کنم پیروز می شم.
از راهنماییت ممنونم سهیل جون!
سعی می کنم از این به بعد از همون اول یکی از همون کارایی که گفتم رو انجام بدم تا این افکار لعنتی از کلم بپره.
ارادت داريم شديد

پاكم100%

امروز رفتم يه جاي جديد يه ست قليون چوقيدم4fvfcja.چشتون روز بد نبينه.ناكس جا ذغال ليمو،ذغال كباب گذاشته بود.منم از همه جا بيخبر.الان سردرد دارم شديد.

يه چيزه ديگه.هيچوقت طرف الواحه نريد.فقط الفاخر.

وااااااااااااااي سرم.

لااقل يه خوبي داره كه مطمئنم امشب هيچ جوره تحريك نميشم42

لعنت به كسايي كه از عمد كم كاري و خيانت ميكنن.13
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَكَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِكُلِّ شَیْىء قَدْراً»

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
عاشقم ، عاشقه اون بالاسري

سلام بر همه303
قبل از هر چیز:
هر کس زده دست خود به دامان کسی53
من دست به دامان علی دارم و بس53
چرندیات:

جریان دیروز
دوستان: من نه افسرده ام نه آدم غمگین و گوشه گیرم (تو رفقا معروفم به سینر جوکر4fvfcjaولی شما نگید ها:smiley-yell1 مشکل برادرزادمم که حل کردمcheshmak نه با شکست کسی تصمیم به شکست میگیرم.( آخه چه کمکی به اون میکنه؟)cheshmakو اولا رامین تازه کار که نیست دوما خودش دید بازی داره به همدردی من احتیاج نداره(پست دیروزش تو ماهیانه رو بخونی حال کنین) که من بخوام واسه اون تظاهر کنمcheshmak
حال کردید چجوری پرچم کسایی که نظر کارشناسی داده بودن کردم تو وایکتس4fvfcja
اینکه گفتم میشکنم دلیلش این بود من تو 99 درصد که دروغه ولی تو 100درصد مواردی که یه مشکل حاد واسم پیش میاد اولین فکری که به ذهنم میرسه خ.ا13 و تا الان همیشه هم اول اینو انجام میدادم.بعد میرفتم سراغ حل مشکلTears بجز الان که در خدمتتونم مشکل برجا ولی سینر برپا Khansariha (46)
مثلا عذر خواهی:
بچه ها اگه روحیتون رو خراب کردم. و برای من ناراحت شدین چون پ.خ ها و آف ها وایمیلهای دیروز من رکورد باور نکردنی صفر عدد رو شکوندMuscularازتون 1276746pa51mbeg8jهستم. ولی هیچ تضمینی نمیدم دوباره تکرار نشه به قول شاعر: سینر کشک خالتونه بخورین پاتونه نخورین پاتونهKhansariha (46)
خوب حالا به تلافی دیروز یه آهنگ از مرحومه روان شاد اجرا میکنم:
هالا لا لای لالای هالا لای لای(2 بار)
کیه اهل جهنم که خونش تو بهشته کی میدونه که تقدیر تو فرداش چی نوشته.

یه امشب شب عشقه همین امشبو داریم چرا غصه دردو واسه فردا نزاریم عزیزان همه با هم بخونیم بخونیم و یدونیم بدونیم تموم غصه ها مال فرداست دیریم دیریم دیریم دیری ریم ریم(هر چندبار که خواستین)
و اما پستهای دیروز:

اولندش: یکی بگه جریان چی بوده کی امید و ناراحت کرده .حمید خان زود بگو چیکار کردی؟

دومندش: هرکی بحث علمی میخواد من از فردا توی هر پست یه معادله دیفرانسیل یا انتگرال چند گانه میدم بره خوش باشه. حالا علی الحساب سوال امروز بگید که یه آدم لال به یه آدم کور چه جوری میگه باباش مرده17 ولی رفقا علم به چه درد میخوره فقط ثروت

سومندش: سهیل 70 چکار این بدبخت داری رُبیش کردی. اینکه تموم شد رفت.تا الان شاید مرده باشهKhansariha (56)

چهارمندش: جناب ترک من که قهوه خونه رو ترکیدم.Khansariha (46)من کلا همه چی رو راحت میترکم بجز این خ.ا لعنتی1744337bve7cd1t81 ولی تو خونه بساط آماده دارم واسه تفننی.Smiley-face-cool-2 پیش این ادمای کم فروش و خائن نرو هر وقت خواستی بگو یه دوسیب لیمو خسته با ذغال بلوط واست ردیف کنم.اونم مجانی53258zu2qvp1d9v

پنجمندش: سردار پیاده شو با هم بریم مجلس گرفتی تمام فرزندان آدم رو هم دعوت کردی. چه جور میخوای پذیرایی کنی؟wacko2

و مهمترین: جنگجویان عزیز عمار میخواد گولتون بزنه پولاتونو بالا بکشه بره یه کانون جدید باز کنه.:smiley-yell:داداش ما خودمون قناری رنگ میکنیم جای کلاغ میفروشیم53258zu2qvp1d9v از ما گفتن بود.Khansariha (56)سهیل برات متاسفم از تو بعید بود اینقدر زود خام بشی1744337bve7cd1t81
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1391 تير 26، 8:57)ammar نوشته است: صبح داداشا بخیر

بنده هم پاکم...

تو عزیز دلمی دل انگیز
Khansariha (18)
صبح زیبای شما هم به خیر
کلا با اعلام پاکی های شما خیلی حال میکنمMuscular

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
رفتین صفحه ی بعد....4fvfcja
دیدی رفتی صفحه ی بعد.........هر موقع پست یکی گم و گور شد بدونین رفته صفحه ی بعد.....4fvfcja
(1391 تير 26، 5:48)SINNER نوشته است: چهارمندش: جناب ترک من که قهوه خونه رو ترکیدم.Khansariha (46)من کلا همه چی رو راحت میترکم بجز این خ.ا لعنتی1744337bve7cd1t81 ولی تو خونه بساط آماده دارم واسه تفننی.Smiley-face-cool-2 پیش این ادمای کم فروش و خائن نرو هر وقت خواستی بگو یه دوسیب لیمو خسته با ذغال بلوط واست ردیف کنم.اونم مجانی53258zu2qvp1d9v

رفيق دمت جيليز ويليز

اگه خواستي مشتي حال بدي لااقل يكي ا اينا رو رديف كن 4fvfcjaخوانسار ،

کاشان ، حکان ، عرب ، مغان

ليمو پرتغالم به عنوان مزه4fvfcja ميزنيم تنگه بالاييا

پاكم 100%
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَكَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِكُلِّ شَیْىء قَدْراً»

من پاک هستم وخواهم ماند؛
ره آسمان درون است...  53
(1391 تير 26، 8:57)ammar نوشته است: صبح داداشا بخیر

بنده هم پاکم...

سلام عزیز دلم
303
ظهر شما هم به خیر317
کلا با اعلام پاکی هات حال میکنمKhansariha (18)
(1391 تير 26، 10:42)amoor نوشته است: من پاک هستم وخواهم ماند؛

آفرین بر شما
41
به این اراده قوی تون غبطه میخورم
کاشکی منم اراده ی شما رو داشتم
42
(1391 تير 26، 10:30)ترك براي هميشه نوشته است:
(1391 تير 26، 5:48)SINNER نوشته است: چهارمندش: جناب ترک من که قهوه خونه رو ترکیدم.Khansariha (46)من کلا همه چی رو راحت میترکم بجز این خ.ا لعنتی1744337bve7cd1t81 ولی تو خونه بساط آماده دارم واسه تفننی.Smiley-face-cool-2 پیش این ادمای کم فروش و خائن نرو هر وقت خواستی بگو یه دوسیب لیمو خسته با ذغال بلوط واست ردیف کنم.اونم مجانی53258zu2qvp1d9v

رفيق دمت جيليز ويليز

اگه خواستي مشتي حال بدي لااقل يكي ا اينا رو رديف كن 4fvfcjaخوانسار ،

کاشان ، حکان ، عرب ، مغان

ليمو پرتغالم به عنوان مزه4fvfcja ميزنيم تنگه بالاييا

پاكم 100%

ارازل و اوباش
جم کنین بساطتونو
از منکرات اومدن
داداش ترک میدونستی هر کام قلیان مساوی با یه نخ سیگاره؟
نکش داداش من نکش:smiley-yell:4fvfcja
و مرسی که پاکی
317

داداش حميد نفوذي بودي خبر نميدادي ؟ 4fvfcja

اتفاقا واسه همون ضرراشه كه خيلي فاز ميده (كوچيك نوشتم تبليغ نشه4fvfcja)

منكه نميكشم.فقط گاهي تفريحي ميچوقمcheshmak

يه جا تو كانون نوشته بود تنباكو باعث ميشه آمپر بياد پايين.منو اونا انداختن تو خط4fvfcja

داداش خودت چرا اعلام پاكي نميكني ؟ مشكوك ميزني 17

داداش ترک
من پاک پاکم
خیالت تخت
317
ولی..............................
دیروز.............................
Tears
ولش کن
گذشته ها گذشته
هرگز به غصه خوردن گذشته بر نگشته
4fvfcja
راستی تو مسابقه بهترین آواتور شرکت کردم رای هم دادم برو ببین لذت ببر

بچه ها من الان بیشتر از همه چیز نگران امید خان هستم
مثل اینکه از چیزی ناراحت شدن اگه از دست من ناراحت شدن من از همین جا جلوی جمع ازش معذرت میخوام
303
ما بی صبرانه منتظر باز گشتش هستیم
5353

سلام303
چه خوبه همه پاکنSmiley-face-thumb
بنده هم پاکم53
آقا کسی نمیخواد به این مسابقه رمضان دستی بکشه؟17مثلا داریم میریم پیشواز رمضان؟41
فقط سهیل بخواند:
سهیل تا کی میخوای یه این خنثی بودنت ادامه بدی؟نمیبینی تمام فعالیتمون شده اعلام پاکی کردن؟ فکر نمیکنی به جای اینکه علت گم شدن پستا رو بگی فعالیت مفیدتری هم میتونی انجام بدی؟به تاریخ ورودت به کانون نگاه کن الان تو پیشکسوت مایی.فکر کنم مسئولیت داری. نداری؟پس اگه واست امکان داره و وقت داری(وقت خیلی مهمه) لطفا...... اگرم نداره ببخش منو پررویی کردم.

مسابقه کنترل نگاه:
نوع اول:صفر53
نوع دوم:صفر53
نوع سوم :صفر53
جمع امتیازات تا این لحظه:منفی شش
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
دوستاننننننننننننننننننن

چرا شما دارین تنبلی می کنید و گروه تشکیل نمی دیم برای مسابقه ی همگانی؟!!!!!!!!!!!!!!! نمی خواین که جنگجویان احر بشه؟ زشته ها!! از این دخترا یاد بگیرین! از این ضعیفه ها خجالت بکشین و کم نیارین یه وقت جلوشون!
سر گروه تشکیل بدین. منتظرم. دو روز دیگه لیست می خوام ازتون هاSmiley-face-cool-2
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان