امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

امین جان حضورت دل گرم کننده ست..........بنازم ستاره هاااا روووو.........4fvfcja
[تصویر:  MuALi.png]
(1391 شهريور 1، 19:57)m.amin نوشته است: سلام بر همه جنگجویان و سبیل کلفت های کانون ترک ...Khansariha (8)4fvfcja
از بچه هایی که حامی شون بودم به نام ولی اصلا کنارشون نبودم معذرت میخوام ...cheshmak1276746pa51mbeg8j
جبران میکنم ... 53258zu2qvp1d9v
سلام داداش امین
اسمتو سردر باشگاه دیده بودم آقا مشتاق دیدار
303
[تصویر:  05_blue.png]
راست میگه آقا میلاد..........برین کار جور کنین.........منم میخوام برم سر وقت کلاس و اینجور چیزا اینجوری مشغول باشم..............Smiley-face-thumb
[تصویر:  MuALi.png]
بابا بزرگ قهر نکن
برگرد پیشمون
بیا ببین حمید بی تو داره داغون میشهTearsTears

مستر امین ارادت303Khansariha (18)

طاقت بیار رفیق....داریم میرسیم
ده روزه رو بردم...
خیلی غمینم
آه
آقا من دیشب یه چند دقیقه رفتم چرت اومدم که صبح امرو بود این قضیه بابابزرگ بود یکی بهم بگه چی کار کردید مگه!!
مردم از فضولی همرم که پاک کردید!
تو پ.خ. بگید شر نشه
چقدر خداحافظی سخت استTears
من رفتمTears
میروم جایز نیست من رفتمTears
باید رفت تمام پلها پشت سر من خراب شده اند.من بدبخت شده ام شکستهای من سریالی شده است به من پ خصوصی ندهید و از این حرفهاTears
.
.
.
خوب بعد از یه تریپ دوست خوبم آقای بوق مجاهد که البته عضو گروه ما نیست که اگه بود داغونش میکردم.

آخرین توصیه :آقا حالا جدی خدا وکیلی مثه من نمیخواید بیاید کانون نیاید دیگه چرا روحیه مردمو داغون میکنین من یه چند مدت باس غیب شمwacko2 گروههای دیگه به خودشون مربوطه اما نگاه به سیبیلاتون نکنین فکر کنم سابقه ورزشی من از همتون بیشتر باشه یکی بشکنه بعد بیاد از این حرفایی که من بالا زدم بزنه آمارشو از حمید خان میگیرم داغونش میکنم.:smiley-yell:از شیطون که کمتر نیستیم ما. هی ما شکستش میدیم به ساعت نکشیده دوباره زور میزنه لا مسب.پس ما هم بعد از هر شکست دوباره پا میشویم.رمز ما ایستادگیست.
خوب بعد از یک طنز و یک توصیه و اتمام حجت حالا نوبت داش سینر خودمونه میشناسیدش که گل بچه های جنگجو بامرام کانون لوتی بچز تهرونSmiley-face-cool-2
خوب این دوستی نتی کار دست ما داد. مجبورم خود زنی کرده و دیگر نت نیام.هر چند از لحاظ ترک هم وضیعتم حسین قلی خانیه مثه حمید و سهیل اما به اون سوال مهمی که پرسیدم نامردا جوابایی دادین که آب پاکی رو ریختین رو دستم دیگه مجبورم نت نیام.کلا میخوام کامپیوترو بی خیال شم. بشینیم مثه کره آدم درس بخونم واسه ارشدKhansariha (56).این دوستی مجازی رو هم فراموش کنم شکست عشقی خودم به خودم تحمیل کردم.42
البته اگه طرف یادم رفت شاید برگشتم4fvfcja.
بدی که ندیدین از من خوبی هم که ندارم پس مجبورم شیرمو حلالتون کنم.حلالتون بچه ها17
ا داشت یادم میرفت وا خدا مرگتون بده آقا منو تو هر مسابقه ای که میشه شرکت بدین جوایزی که کسب میکنم نصف نصف.نت خونه قطع میشه کافی نت که نمرده اصلا مگه بدون کانون میشه زندگی کرد. حتما میام شاید هر روز نه اما حتما میام مثلا یه روز در میون.4fvfcja
خداحافظ ای داغ بر دل نشسته دیریم دیریمTears
خداحافظ ای آشنای همیشه دیریم دیریمTears
اگر شب شکسته اگر دیم دیریم دیم تو را میسپارم به رویای دیم دیمTears
خوب پاشید از سیبیلاتون خجالت بکشین مرد که گریه نمیکنه.میدونم طاقت دوری از منو ندارین اما دیگه کاره زمونست به قول روانشاد:زمونه رنگارنگه شب و روزش یکی نیست خوشیش دووم نداره غمش همیشگی نیست53
بابا بزرگ جان من هیچ کدوم از بچز جنگجو رو بن نکن .مخصوصا عمور که واقعا پستاش ته خندست.یه پست زد تو اورژانس راجع به سیگار خدایی یه ساعت خندیدم به پستش.4fvfcja
شاد باشید و پاک باشید زیر سایه مرد دوعالم بمونید همیشه یا علی مدد.
(1391 شهريور 1، 21:27)karim نوشته است: ببین این شکست های سریالی یه قضیه ساده است آدم وقتی یه کاریو با انگیزه شروع می کنه بعد شکست می خوره یهو همه امیدش از دست می ره برا همین شکستاش پشت سر هم می شه و همه ی ما هم این تجربه هارو داریم خود من هفته پیش ۳ تا شکست پشت سر هم داشتم ولی داداش راهش اینه دوباره انگیزه پیدا کنی با ازین جا رفتن که انگیزه پیدا نمی کنی یعنی بکنیم به بودن یا نبودنت تو کانون ربطی نداره برا همین بیا منطقی فک کنیم!

اوس کریم جان من پستو تا ته بخون بابا من هوز نرفتم پشت سرم حرف در نیار13
عجب داستانیه.ببین منو cheshmakکانون تحولی در من ایجاد کرده اگه تا آخرین روز عمرم مدام بشکنم همون روز آخر دوباره با انگیزه شروع میکنم واسه ترک.من تا فروردین امسال یه روز در میون میشکستم اما الان آقا شدم گل توی باغا شدم.
دوستان پستمو تا آخر بخونید جان حمید خان نباشه جان عمو سعید که اینقدر منو تحویل نگرفت که من رفتم.منو بشناسید تا در بینتون هستمSmiley-face-cool-2
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
بابا آخه این چند روز تا اومدیم کانون یکی می خواس بره
این سه خط اول خوندم گفتم تا مث بعضیا غائب نشی حرفمو بزنم بعدم سریع درست کردم دیگه4chsmu1
پ. خ. که زدم4chsmu1
(1391 شهريور 1، 21:32)New milad نوشته است: محض خاطر خدا محض رضای خدا انقدر حرف از رفتن نزنيد ؛ما اينجاييم که چی‏?که همو نجات بديم ديگه؛بی خیال به سلامت

آقا من اعصاب ندارم.:smiley-yell: چرا شما نمیگیرین قضیه رو بابا اگه بیام نت سال دیگه همین موقع باس کارت عروسی ازدواج با سوژه نتی رو بدم به شما سر سه ماه آیند سوژه هزار راه نرفته بشم 13.یه کم از رفتنم گریه زاری کنید یه کم درس عبرت بگیریدو از این حرفا:smiley-yell: کم بزنین تو ذوقم.میلاد تو هم تا ته نخوندی به جان سهیل هفتاد چاه باز کن نه پست باز کن4fvfcja
خوب منتظر نفر بعدیم بیاد یه چیزی بگه17
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام
سینر جون سلام میخوای بگی ما از راه بدرت کردیم
چه با حال
(1391 شهريور 1، 21:49)رند نوشته است: سلام
سینر جون سلام میخوای بگی ما از راه بدرت کردیم
چه با حال

خودمونیم چه حالی میده سوژه شدنMuscular یک کیفی میده317 اگه میدونستم زودتر از این کارا میکردم اصلا میرفتم شبانه روزی یا گروه همگانی.317حیف که دیر فهمیدم اما هر کی مثه من عقده معروفیت داره حتما استفاده کنه از این کاراKhansariha (18)
خوب جناب رند پ ن پ عمه ام سرمو از راه به در کرد کار رفیقای نابابم بود که منو بدبخت کرد.....
از شوخی گذشته من با خیلیا مشورت کردم با آدمای با تجربه توی کانون و البته با شما دوستان خوبم تو جنگجویان. رند عزیز همینجوری تصمیم نگرفتم. کلا به داش کریم گفتم من به خاطر یه قضیه دیگه نباید نت بیام که ترکشش کانون اومدنمم میگیره یعنی دیگه هر روز نمیتونم بیام مگه اینکه با کافی نت قرارداد ببندم.Smiley-face-cool-2
(1391 شهريور 1، 21:56)New milad نوشته است: خب ارتباطت رو با طرف قطع کن؛نه با نت؛بی خیال داداش سينر؛همين که حلالمون کردی کليه؛در پناه حق

میلاد ببین این خ.ا لعنتی همه جا دردسر سازه اینقدر اردمو ضعیف کرده که به خودم اطمینان ندارم به ارادم اطمینان ندارم اعتماد به نفس یه نه قاطع رو ندارم1744337bve7cd1t81 بعد طرف شاسکول میاد میگه خ.ا عوارض نداره نادان:smiley-yell:.میفهمی که چند باری امتحان کردم خواستم ارتباطمو قطع کنم ج نداده راه دیگه ای به فکرم نرسید البته بازممیگم کلی مشورت کردم..
کاش شما میگفتین اشکالی نداره به رابطم ادامه بدم منو تو این همه دردسر نمینداختین4fvfcja
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
خودمونیم چه حالی میده سوژه شدنMuscular یک کیفی میده317 اگه میدونستم زودتر از این کارا میکردم اصلا میرفتم شبانه روزی یا گروه همگانی.317حیف که دیر فهمیدم اما هر کی مثه من عقده معروفیت داره حتما استفاده کنه از این کاراKhansariha (18)
خوب جناب رند پ ن پ عمه ام سرمو از راه به در کرد کار رفیقای نابابم بود که منو بدبخت کرد.....
از شوخی گذشته من با خیلیا مشورت کردم با آدمای با تجربه توی کانون و البته با شما دوستان خوبم تو جنگجویان. رند عزیز همینجوری تصمیم نگرفتم. کلا به داش کریم گفتم من به خاطر یه قضیه دیگه نباید نت بیام که ترکشش کانون اومدنمم میگیره یعنی دیگه هر روز نمیتونم بیام مگه اینکه با کافی نت قرارداد ببندم.Smiley-face-cool-2
[/quote]
داداش سینر دست حق به همراهت
امیدوارم دست به خاک میزنی کوزه بشه .
4fvfcja
سلام؛ می بینم گروه دوباره خوابه؛1276746pa51mbeg8j
ره آسمان درون است...  53
سلام به همگی امشب که نمیرسم بیام پیش دوستان فردا امتحان کارشناسی دارم
شما که دلاتون پاکه واسه ما دعا کنید که فردا امتحان رو خوب بدم.دم همتون گرم انشاالله از فردا ما هم فعالیت خودمون رو شروع میکنیم
دنيا کثيفه ، با اشکاي توام تميز نميشه مادر
<<اکبر عبدی
>>

دروغـــگــو دشـمـن خـداسـت ،آآآخ چـقـدر دشـمـن داري خـــدا ، دوسـتات هـــم کـــه مـاييــم يه مـشــت عــاجــز و عــلــيــل و نـاقـــص الــعــقـل کــه در حــقـشـون دشــمــنــي کردي....!
<<بهروز وثوقی>>

داش‌آکل: کمر مردو هيچي تا نمي‌کنه، جز زن. من بودم و يه طوطي. حالا هم باز منم و يه طوطي. اما ديگه نه اون طوطيه و نه من داشی
<<بهروز وثوقی>>

زندگي به من آموخت هر چيز قيمتي دارد ، پنير مجاني فقط در تله موش يافت مي شود
<<مایکل جکسون>>

شايد درد من، دليل خنده کسي شود؛
اما خنده ي من، هرگز نبايد باعث درد کسي شود.
«چارلي چاپلين»

بعد مرگت يه روز چشاتو وا مي کني و ميبيني توي همين اتاق، با همين آدماي دور و برتي، اونوقت مي فهمي که بردنت جهنم!
<<سرپيکو >>

دمت گرم احسان پلیس خیلی دوست داریم
ره آسمان درون است...  53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان