امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

چرا من کم میایم گروه؟ 46
ببخشید.

بچز یه سوال بپرسم؟! (حالا که کم میام حداقل یه کاری بکنم.)

چی کار کنیم دلمون سر نخوره؟ یعنی عاشق نشیم؟ منظورم از عشق، عشق به خدا نیست به جنس مخالفه.

سوالم جدیه...

نمی دونم میتونین حرفم رو درک کنین یا نه... شاید بد بیانش کردم...

آدمی که شرایط ازدواج نداره نباید اینجوری بشه دیگه... منم که هیچ رقمه شرایطش رو ندارم. (مخصوصا حداقل 6 ماه ترک رو) پس باید جلوشو بگیرم...
مسئله این نیست که چقدر می‌تونی مشت بزنی؛
مسئله اینکه چقدر می‌تونی مشت بخوری و باز ادامه بدی.
چقدر زمین بخوری و باز پاشی وایسی.
آدم اینجوری برنده میشه!

[تصویر:  05_blue.png]
سلام

به جنگجویان گل و گوگوری مگوری 4chsmu1

آقا اول از همه من باید حمید رو طبق قولم با عصا تو جنگجویان دنبال کنم و با عصابزنم تو چشش4chsmu1

دوستان اونطرح خلاصه برداری رو جدی بگیرید لطفا

نقل قول: چی کار کنیم دلمون سر نخوره؟ یعنی عاشق نشیم؟ منظورم از عشق، عشق به خدا نیست به جنس مخالفه.
چشاتو درویش کن و محبتتو نسبت به طرف مقابل قطع کن

پیش خودت بگو من که اهل دوستی و اینا نیستم و تو مرام منم نیست

من فقط تو فکر ازدواجم که بنا به این دلایل امکانش نیست

پس بیخیال ما اینکاره نیستیم

ی جفت پا هم برو تو صورتش حله

ی خدا قوت هم خدمت دوستانی که دارن اینجا زحمت میکشن 53

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام

من فردا می شم 120 روزه

به خاطر این مدت پاکی خدا رو شکر می کنم و از ابالفضل ممنونم چون من خودم هیچ کاری نکردم.ایشون بوده که پاکی منو حفظ کرده.

فردا ستاره می گیرم انشالله.

در ضمن خوشحالم که داش حمید دوباره به کانون برگشتن.

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
(1391 اسفند 14، 9:44)پشتکار نوشته است: سلام

من فردا می شم 120 روزه

به خاطر این مدت پاکی خدا رو شکر می کنم و از ابالفضل ممنونم چون من خودم هیچ کاری نکردم.ایشون بوده که پاکی منو حفظ کرده.

سلام داداش پشتکار 303

مبارک ها باشه عزیز، ایشالله 1200 روزگیت رو ببینیم... Khansariha (48)

شما هم افتخار گروه رهروانی و هم الگو و نمونه... Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

دوستان سلام

اگه خدا قبول کنه امروز 37 روزه که پاکم.
ولی بخدا خیلی سخته که خودمون رو نگه داریم.
البته اگه نفسمون رو به کاری وا داریم دیگه وقتی براش نمیمونه که بخدا تو رو مشغول خودش کنه.
امروز هم داشت منو گول میزد اما یه لحظه توسل کردم به شهدا و زدم تو گوشش!

اگه خدا یاری کنه بتونم تا آخر سال پاک بمونم یه روحیه مشتی می گیرم.
انشاالله بقیه دوستان هم جا نمونن.
موفق باشید.

فاصله بین مرگ و زندگی فاصله بسیار کوتاهیست,یک لحظه است,ما سرگرم زندگی هستیم و غافلیم از این حرکتی که همه بسمت لقاالله می کنند. همه هم خدا را ملاقات می کنند,هرکسی یک جور,بعضی ها واقعا رو سفید خدا را ملاقات می کنند.
باید سعی مون این باشه که رو سفید خدا رو ملاقات کنیم, از حالا تا یک لحظه دیگه هیچ نمیدانیم که ما از این مرز عبور خواهیم کرد یا نه.
از خدا بخواهیم مرگ ما مرگی باشه که خود اون مرگ هم باعث روسفیدی ما بشه.
انشاالله...
(1391 اسفند 14، 10:55)hossein-gh نوشته است: دوستان سلام

البته اگه نفسمون رو به کاری وا داریم دیگه وقتی براش نمیمونه که بخدا تو رو مشغول خودش کنه.

موفق باشید.

سلام داداش حسین گل 303

خیلی ممنون که بهمون سر زدی. 53

همیشه کارهای به نظر سخت وجود دارن اما ارادمون هر کار سختی رو برامون آسون میکنه. varzesh

ایشالله تا پرچم بعدیت که عیده رو هم به پاکی میگذرونی و همین جا خبر خوشش رو بهمون میدی. cheshmak

همین جور ادامه بده؛ موفق باشی Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام بچه ها خوبید ایشالا همیشه خندان وشاد باشید من امروز خیلی داغونم اخه تو سانحه تصادف عزیزترین کسم یعنی پسرعمومو از دست دادم ولی به عشق شما اومدم تو سایت دعام کنید کاری دست خودم ندم اخه خیلی بهش وابسته بودم. دعام کنید بچه ها
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
سسسسسسسسسلام رهروان عزیز

(1391 اسفند 14، 9:44)پشتکار نوشته است: سلام

من فردا می شم 120 روزه

در ضمن خوشحالم که داش حمید دوباره به کانون برگشتن.

پیاپیش 120 روزگیتو تبریک میگم بهت امیدوارم که دوستان عزیز از تجربیات شما به خوبی استفاده کننKhansariha (18)

ان شاء الله همیشه پاک بمونی

نقل قول: دوستان سلام

موفق باشید.

به به حسین عزیز و کم پیدا :d

دمت گرم گل پسر با چه خبر خوبی برگشتی اونم دست پر317

3 روز دیگه 40 روزه میشی و ی اعتبار خوشگل پیش من داری

ممنونم ازت که از تجربیات موفقت اینجا گفتی و مارو یاری میکنی 53

توکلت به خدا باشه سعی کن قدرشو بدونی و یواش یواش دیگه با همین روش که پیش رو گرفتی و خودتو با چیزی مشغول میکنی برای همیشه کنارش بذاری 53

نقل قول: سلام بچه ها خوبید ایشالا همیشه خندان وشاد باشید من امروز خیلی داغونم اخه تو سانحه تصادف عزیزترین کسم یعنی پسرعمومو از دست دادم ولی به عشق شما اومدم تو سایت دعام کنید کاری دست خودم ندم اخه خیلی بهش وابسته بودم. دعام کنید بچه ها

آبتین عزیز از ته دل بهت تسلیت میگم

امیدوارم که خدا بیامرزتشون و خدا رحمتشون کنه

تو هم سعی کن اصلا به خودت این رو تلقین نکنی که چون بهش وابسته بودم احتمال شکستنم هست

پیش خودت بگو به حرمت صمیمیتی که باهم داشتیم من مصمم تر به هدفم که پاکی و ترکه ادامه میدم

دوستان عزیز یواش یواش باید به فکر ی خونه تکانی اینجا باشم

:d

و لطفا خلاصه نویسی مصاحبات رو پیگیری کنید و یادتون نره

موفق باشید عزیزان

امضا بابا بزرگ

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

بچه ها من از طرف خودم به آبتین عزیز واسه اینکه پسر عموشو از دست داده تسلیت میگمkhodahafez
[تصویر:  05_blue.png] [تصویر:  itrolldanceplz.gif?3]بچه ها من میرم سربازی اول تیر ماه
                                       ببخشید چند وقته نتونستم بیام
                                       دلم واستون تنگ شده بود ان شا الله که همه عالی پیش میرید53

در مدت حدود پنج دقيقه سه بار شكستم.
اين يعني نابودي مطلق.
(1391 اسفند 14، 20:10)ramtin2012 نوشته است: در مدت حدود پنج دقيقه سه بار شكستم.
اين يعني نابودي مطلق.
نابودی مطلق قبل از عمل انجام شده هست ، همان لحظه ای که تصمیم گرفتی چنین کاری کنی ، تجربه 4 میگه تو زندگی ات هدف و اراده نداری . به دست آوردنش هم سخت نیست ، فقط کافیه برای داشتن اراده تلاش کنی . همون اندازه که برای انجام عمل تلاش میکنی . دوباره جور دیگری به قضیه نگاه کن و تلاش کن برای ترک ( اون هم فقط با اتکا به وجود خودت برای رسیدن به زندگی بهتر)
رامتین کنترل کن خودتو ینی جمع و جورش کن بساط شیطونو

برو یه غسلی دوشی چیزی بگیر  به امید خدا درست میشه

دیگه هم تکرار نکن:smiley-yell:
[تصویر:  05_blue.png] [تصویر:  itrolldanceplz.gif?3]بچه ها من میرم سربازی اول تیر ماه
                                       ببخشید چند وقته نتونستم بیام
                                       دلم واستون تنگ شده بود ان شا الله که همه عالی پیش میرید53

(1391 اسفند 13، 18:22)abtin نوشته است: سلام به تمام بروبچ رهروان
خوبین داداش رامتین ما چطوره داداش مطمینم که با همتی که داری میتونی دوباره از شر خ.ا خلاص بشی. شک نکن به خدا توکل کن شروع کن یاعلی ما هم پشتتیم یه یاعلی بگو وشروع کن

عجب روحيه اي!
والا همت تموم كردم! بايد برم دو سه كيلو همت بخرم!
نميشه شروع كرد داداش. نميشه.
سلام داداش رامتین عزیز.

می خوام یه چیزی بگم.

این مدت پاکیم زمانی شروع شد که در نا امیدترین حالت یه دفعه اراده کردم و به خودم روحیه و انگیزه دادم.

عزیزم می شه .شک نکن که می تونی.یکم زحمت می خواد.به خودت روحیه بده.بگو این دفعه موفق میشم.روش های ترکت رو اصلاح کن.بخش های مهمش رو اولویت هر کاری قرار بده و عملیشون کن.به قول آیت الله بهجت بهترین ذکر،ذکر عملی هست یعنی یاد خدا در عمل.اگه می گی الله اکبر باید در عمل نشون بدی که خدا برات از همه چیز بزرگ تره.یعنی حاضری به خاطر خدا امور دیگه رو رها کنی و امر خدا رو مهم تر بدونی.

مراقب خودت باش و بدون که تو حتی بهتر از من می تونی عمل کنی.من مطئنم.

ممنون

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
(1391 اسفند 14، 20:19)mohsen22 نوشته است: رامتین کنترل کن خودتو ینی جمع و جورش کن بساط شیطونو

برو یه غسلی دوشی چیزی بگیر  به امید خدا درست میشه

دیگه هم تکرار نکن:smiley-yell:
 سعيمو ميكنم.

(1391 اسفند 14، 20:46)پشتکار نوشته است: سلام داداش رامتین عزیز.

می خوام یه چیزی بگم.

این مدت پاکیم زمانی شروع شد که در نا امیدترین حالت یه دفعه اراده کردم و به خودم روحیه و انگیزه دادم.

عزیزم می شه .شک نکن که می تونی.یکم زحمت می خواد.به خودت روحیه بده.بگو این دفعه موفق میشم.روش های ترکت رو اصلاح کن.بخش های مهمش رو اولویت هر کاری قرار بده و عملیشون کن.به قول آیت الله بهجت بهترین ذکر،ذکر عملی هست یعنی یاد خدا در عمل.اگه می گی الله اکبر باید در عمل نشون بدی که خدا برات از همه چیز بزرگ تره.یعنی حاضری به خاطر خدا امور دیگه رو رها کنی و امر خدا رو مهم تر بدونی.

مراقب خودت باش و بدون که تو حتی بهتر از من می تونی عمل کنی.من مطئنم.

ممنون
 ممنونم از توصيه هاي خوبت.
سعي ميكنم عملي‌شون كنم.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان