امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام

هادی جان ذهن رو با ذکر میشه کنترل کرد

ذکر لا حول و لا قوه الا به الله العلی العظیم خیلی موثره

آمور جان دلیل خاصی هم داره؟ چقد به نظرت تلاشت موثره؟

عطا جان به عنوان ی دوست بهت میگم سعی کن هرچه زودتر از خودخوری احتمالی دست بکشی

سعی کن تحت هیچ شرایطی هیچ شرایطی هیچ شرایطی این لغزش رو تکرار نکنی یعنی نذاری سریالی بشه

این چند روز آسنده یکم حساسه برات چون شیطان با انواع و اقسام روش ها میاد دنبالت که بگه تو که شکستی روزاتو خراب کردی

چ فرقی داره یک بشه دو اینم روش و..

در صورتی که خدا خودش میدونه چقد فرق هست توی اینکه ادم راحت تر میتونه خودشو جمع کنه وقتی یک هست و سریالی نشده

اصلا به هیچ وجه به حرفش گوش نکن و ببین تورو به چی دعوت میکنه به اطلاعت نکردن خدا به طغیان و سرکشی جلوش

میدونم سخته به خدا منم حست رو چشیدم اما دارم تجربه امو در اختیارت میذارم خودم اینارو کشیدم و میگم نکن

باور کن اگه بتونی جمع و جور کنی خودتو زودتر ترمیم میشه اما اگه وا بدی و شل بشی و سریالی بشه جمع کردنش خیلی سخته

خواهش میکنم نذار بلایی که سر من اومد سر تو هم بیاد

یا علی
.
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

شکستم
لعنت به هرچی فیلم مبتذله
[تصویر:  05_blue.png]
(1392 اسفند 24، 23:18)HaDi نوشته است:
(1392 اسفند 24، 21:36)soheil70 نوشته است:
(1392 اسفند 24، 20:59)ata نوشته است: سلام

بعد از 150 روز پاکی...

از خودم بدم میاد

1276746pa51mbeg8j
نا شکری نکن عطا جان.....1 روز پاکی هم نعمت بزرگیه....چ برسه 5 ماه....قرار نیست قدیسه ازمون در آد....شکست بعد یه سال و نیم هم بچه ها تجربه کردن و بلند شدن....هر چی فاصله ی بین شکستات بیشتر شه یعنی داری میبری!
ایشالله ایندفعه بهتر نتیجه میگیری....
(1392 اسفند 24، 21:15)HaDi نوشته است: شما دیگه خودتون خوب میدونید این علامت یعنی چی>>>>>>>>1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j13131313:smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell:
چرا آخه فدات شم.....از کجا خوردی؟؟.....امیدوارم از فیلم و این داستانا نبوده باشه که غوزه بالا غوزن ایناااا..
نه بابا اصلا فیلم ندارم
هرچی میکشم از این ذهن لعنتیه:smiley-yell:
خو الحمدلله وارد اون وادی ها نشدی ببینی چه مصیبتیه....53258zu2qvp1d9v
اگه فقط ذهنه که کاری نداره...بایس مشغولش کنی......کلا عادته....زمان مشخصی داره.........پیشنهاد من اینه که قبل اینکه حسه بیاد بری پیاده روی....من خودم سعی میکنم قبل اینکه فکر انجامش بیاد تو ذهنم ورزش کنم..منتها ازون ورزشا که نفسمو بند بیاره و خسته کنه که دیگه جون تو تنم نمونه.........شما پیاده روی کن...بیرون باشی بهتره....
مغزتم پیش خودش اینجوری میگه:...عـــــه...17....اینکه این موقع ها خ.ا میکرد....الان چرا میره پیاده روی!...4fvfcja....بعد از یکی دو هفته این جوری گذشتن میفتی رو غلتک.....

اگه با پیشنهاد منم حال نمیکنی خودت یه مسیر پیدا کن و به مسیری که انتخاب کردی اعتماد کن و تلاش کن....

(1392 اسفند 25، 12:35)saman69 نوشته است: شکستم
لعنت به هرچی فیلم مبتذله
ای بابا.....42
مصیبت عظمی همین فیلمای مورد داره....
من الان یه سال و خورده ای میشه درگیرشم.....البته درگیر که چ عرض کنم....جزیی از زندگیت میشه......تازه چند روز پیش تصمیم گرفتم بذارمشون کنار......سعی کن خودتو بکشی بیرون ....بد مصب بعد یه مدت واست عادی میشه....و بدتر از اون که تا بیست سی روز تصاویر تو کله ت موندگاره.......یه ویدئو دیده بودم از روند ترک یه بنده خدایی....میگفت که 20 روزی میشه که فیلم مورد دار ندیدم ولی هنوز تصاویر تو سرمه......از خ.ا هم بدتره.....
[تصویر:  MuALi.png]
سلام
در یک صبح بارانی و بهاری

از طرف همه سلامی خدمت حضرت رضا (ع) عرض کردیم

شما هم برای ما دعا کنید53

پاک پاک (الحمد الله1276746pa51mbeg8j)

[تصویر:  ShowPicture.aspx?ID=c32cd185-b03b-4810-8...db44b425b7]
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
(1392 اسفند 25، 12:43)soheil70 نوشته است:
(1392 اسفند 24، 23:18)HaDi نوشته است:
(1392 اسفند 24، 21:36)soheil70 نوشته است:
(1392 اسفند 24، 20:59)ata نوشته است: سلام

بعد از 150 روز پاکی...

از خودم بدم میاد

1276746pa51mbeg8j
نا شکری نکن عطا جان.....1 روز پاکی هم نعمت بزرگیه....چ برسه 5 ماه....قرار نیست قدیسه ازمون در آد....شکست بعد یه سال و نیم هم بچه ها تجربه کردن و بلند شدن....هر چی فاصله ی بین شکستات بیشتر شه یعنی داری میبری!
ایشالله ایندفعه بهتر نتیجه میگیری....
(1392 اسفند 24، 21:15)HaDi نوشته است: شما دیگه خودتون خوب میدونید این علامت یعنی چی>>>>>>>>1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j13131313:smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell:
چرا آخه فدات شم.....از کجا خوردی؟؟.....امیدوارم از فیلم و این داستانا نبوده باشه که غوزه بالا غوزن ایناااا..
نه بابا اصلا فیلم ندارم
هرچی میکشم از این ذهن لعنتیه:smiley-yell:
خو الحمدلله وارد اون وادی ها نشدی ببینی چه مصیبتیه....53258zu2qvp1d9v
اگه فقط ذهنه که کاری نداره...بایس مشغولش کنی......کلا عادته....زمان مشخصی داره.........پیشنهاد من اینه که قبل اینکه حسه بیاد بری پیاده روی....من خودم سعی میکنم قبل اینکه فکر انجامش بیاد تو ذهنم ورزش کنم..منتها ازون ورزشا که نفسمو بند بیاره و خسته کنه که دیگه جون تو تنم نمونه.........شما پیاده روی کن...بیرون باشی بهتره....
مغزتم پیش خودش اینجوری میگه:...عـــــه...17....اینکه این موقع ها خ.ا میکرد....الان چرا میره پیاده روی!...4fvfcja....بعد از یکی دو هفته این جوری گذشتن میفتی رو غلتک.....

اگه با پیشنهاد منم حال نمیکنی خودت یه مسیر پیدا کن و به مسیری که انتخاب کردی اعتماد کن و تلاش کن....

(1392 اسفند 25، 12:35)saman69 نوشته است: شکستم
لعنت به هرچی فیلم مبتذله
ای بابا.....42
مصیبت عظمی همین فیلمای مورد داره....
من الان یه سال و خورده ای میشه درگیرشم.....البته درگیر که چ عرض کنم....جزیی از زندگیت میشه......تازه چند روز پیش تصمیم گرفتم بذارمشون کنار......سعی کن خودتو بکشی بیرون ....بد مصب بعد یه مدت واست عادی میشه....و بدتر از اون که تا بیست سی روز تصاویر تو کله ت موندگاره.......یه ویدئو دیده بودم از روند ترک یه بنده خدایی....میگفت که 20 روزی میشه که فیلم مورد دار ندیدم ولی هنوز تصاویر تو سرمه......از خ.ا هم بدتره.....
نه داداش پیشنهاد شما خیلی توپ و خفن و کارسازهcheshmak
راستش خودم ورزش میکنم ولی تو موقع خطر امتحانش نکردم4242
حتما امتحانش میکنمvarzeshKhansariha (18)

cheshmak عیدتون مبارکcheshmak

((لاحول و لاقوة الا بالله))
قربونه آقا هادی...داستانه هزار راه نرفته ست.....یکی یکی راه ها رو امتحان کن بالاخره از یکیش جواب میگیری.....Khansariha (18)
نقل قول: یه دفعه چشمم خورد به این MP3 اینو گوش کردم دوباره داغون شدم[تصویر:  q.gif] دیگه تصمیم قطعی شد که ترک کنم.
مم رضا خدا بگم چیکارت نکنه......اشک مارو که این در آورد....4fvfcja
سلام ٬  عیدتون پیشاپیش مبارک

هعی خدا وضعم داغونه
توی دو روز سه بار شکستم  دم عیدی خودمو داغون کردم 

ولی عیده نباس غصه خورد ...

راستی چرا گروه اینقد خلوت شده پارسال تو یک روز دو تا صفحه پر می شد 
الان بعد سه چار روز  پست قبلیمو وسطای صفحه میبینم 
 نه آخه چرا؟17
فعلا
ره آسمان درون است...  53
دوستان سلام 
من بهروز هستم .
من یه معتاد هستم . 
دارم ترک میکنم . چون دلیلی شکست های اخیرم رو این اعتیاد می دونم.
موقعیت های زیادی رو از دست دادم به خاطر این مشکلم.
من آدم با استعدادی هستم . خدا رو شکر . اما این مشکل باعث شده که نتونم از استعدادام بهره کافی رو ببرم.
فرصت تحصیل توی بهترین دانشگاه های دنیا رو از دست دادم !
بهای سنگینی دادم . آماده ام تا از شرش خلاص بشم.
اولین بارم نیست میخوام کنارش بذارم . اما اولین بار هست اینهمه آدمو می بینم که می خوان ترک کنن.

سلام

صبح همگی بخیر باشهKhansariha (18)

آمور جان یکم همت میخواد خودت هم میگی عیده این عید میتونه برات ی بهونه باشه برای جزم کردن عزمت که تو سال جدید گناه نکنم

برات آرزوی موفقیت میکنم دوست خوبمKhansariha (18)

آنتی اسلیو ( بهروز) عزیز خیلی خیلی خوش اومدی به گروهWelcome (1)

خیلی خوبه که قبول داریم به این اعتیاد داریم و باید ترکش کنیم پس برای همین اینجاییم

نمیدونم این کار چقدر میتونه از استعداد ها کم کنه

استعداد ی چیز درونیه اما من خودم هر بار که مدتی قابل قبول از ترکم میگذشت

احساس بهتری نسبت به خودم و اطرافیان داشتم حوصله ام بیشتر میشد

و یادگیری من بیشتر میشد و مهم تر از همه تمرکزم

امیدوارم که همین ها برات انگیزه ای باشه کنار انگیزه های دیگه

نظیر پاک شدن برای اینکه همسر پاکی هم نصیبت بشه

برای رضایت داشتن خدا از ما

و..

سعی کن توی این تالار چرخی بزنی و تاپیک هاشو بخونی

میتونه سطح آگاهیتو نسبت به این موضوع بالا ببره

http://www.ktark.com/Forum-%D8%B4%D9%86%...9%86%D9%87

تالار پسرونه هم داریم که مخصوص سوالات پسرونه اس اگه نیاز داری که به اونجا دسترسی داشته باشی از طریق ایمیل مدیران تو قسمت ارتباط با مدیران بهم درخواست بده

امیدوارم که موفق باشی دوست خوبم
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

رو سر ما جا داری داداش

این چه حرفیه؟

ما سرور میخوایمKhansariha (18)

خوش برگشتی رفیق

سلام دوستان
چه حال چه خبر خوبید؟؟
ببخشید دیر اومدم اخه خیلی سرم شلوغ بود
الان وقت کردم بیام

من همچنان پاک رو به راهم 

سال خوبی رو براتون ارزو می کنم یا علی
53
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool

سلام
سال نو مبارک

همچنان پاک و شاداب
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
سلام Khansariha (8)
امیدوارم حال داداش های عزیز عالی باشه
شروع فصل بهار مبارک باشه
انشالله سالی سرشار از خیر و شادی داشته باشید
شکر خدا منم پاکم
نقل قول: راستی چرا گروه اینقد خلوت شده پارسال تو یک روز دو تا صفحه پر می شد
آن سبو بشکست و پیمانه بریخت  فدات شم......4fvfcja
نقل قول: دوستان سلام 
من بهروز هستم .
سلام علیکم برادر....
بسیار خرسندیم از آشنایی با شما...Khansariha (18)
آقا بسم الله؟؟

نقل قول: سلام رفقا
یکی که عیدتون رو خراب کنه نمی خواید؟!
تا حالا یه روز به ذهنت خطور کرده که بگی...خب دیروز غمگین بودم خو حالا امروز واسه تنوع شاد باشم!!!خیلی تو شاد بودن صرفه جویی امیر جان..........4fvfcja
نقل قول: سلام دوستان
چه حال چه خبر خوبید؟؟
ببخشید دیر اومدم اخه خیلی سرم شلوغ بود
صندلیت محفوظه مم رضا.....هر وقت بیای خالیه...Khansariha (18)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان