امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سسسسسسسسسلام

به همه بچه های با مرام و خوش مرام رهروان128fs318181

خیلی خیلی خوش اومد میگم به رزمجوی عزیز به قول مرد مجاهد میخوره ازین کسایی باشی که مرد میدونی128fs318181

این نوه رند ما هم ازین بامرامس ها خیلی نوه گلی منظورش از بابا بزرگ هم منم 128fs318181

نبینم  غم رو دل ارمین باشه یا دلش گرفته باشه

بچه ها طرح صلوات داریم برای دل مهربون و بزرگ ارمین 

هرکی هرچی مرامشه بسم الله

1- علیرضا 68  100 تا برای خوب شدن دل ارمین عزیزKhansariha (18)

2-

3-

4-

5-

دوستان همزمان با اینکه صلوات میفرستین برای ارمین عزیز

یک سوالی هم داشتم ازتون احساس میکنم به نسبت دوران چند سال قبلم حیام کم شده عفتم کم شده

از بابتش خیلی نگرانم 

چجوری میشه حیا رو دوباره بدست اورد؟
رفقای پهلوون خودم خیلی بامرامین...علی یار هممون باشه..فقط نگفتین تو این کانون مشاور هم هست یا نه؟؟؟

این مساله حیا هم که اقا علیرضا گفت واقعا یه مشکلی هست که برا هممون پیش میاد..در واقع یکی از عواقب این کار همینه. تنها راه هم توسل به وسیله های با ابرویی پیش خداست مثل چهارده معصوم و اولیای خدا.البته من فقط بطور کلی گفتم تا باب بحث باز بشه چون خیلی خیلی بحث مهمی هست این بی حیایی. پناه میبرم به خدا از بی حیایی خودم و جسارت نفسم خودش به هممون کمک کنه به حق فاطمه زهرا
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

[تصویر:  05_blue.png]
سلام داداش مشاوری که درین زمینه درس خونده باشه نه نداریم

یادمه قبلا دنبال اوردن روانشانس بودیم اما خب مجانی که نمیان و قیمتشونم بالا بود

ممنونم از جوابت منتظر جواب بقیه دوستانم هستم128fs318181
1- علیرضا 68  100 تا برای خوب شدن دل ارمین عزیز[تصویر:  5.gif]
2- همساده 110 صلوات

علیرضاخان راجع به بحث حیا راهکاری به نظرم نمیاد...
رزمجو خوش اومدی داداش
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام

یک هفته تا ماه بندگی...

چقدر زود گذشت
انگار همین دیروز بود که قرآن رو سرمون بود
سحری می خوردیم...

کاش قدر ماه رمضان را بدانیم
چون واقعا قیامت بهانه ای نداریم که ما غافل بودیم و متوجه اعمالمون نبودیم...

رمضان ها گذشت ، ایستگاه های بندگی و تمرین گذشت
ولی ما نتونستیم همین کوفتی خ ا رو ترک کنیم...
یک سال دیگه پیر تر شدیم

حیف... عمر ها دارند مثل باد می گذرند و ما همچنان در خواب غفلتیم...

برای همدیگه دعا کنیم
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
سلام خدمت تک تک داداشای مرد خودم. بلطف خدا امروز وارد روز شانزدهم شدم یه عهدی رو از دیروز شروع کردم انشا الله با مدد خدا و اهل بیت و دعای شما پایبند باشم. اونم به این صورته که امروز محض گل روی پیغمبر نه فکر گناه نه نگاه حرام داشته باشم...منتظر راهنمایی و اشارات حامی های عزیز و همه داداشا هستم. دست علی یارتون

عمر را ضایع مکن در معصیت

پای نه بر بام هفتم آسمان

سلام 303

ممنونم ازتون داداشا... 1276746pa51mbeg8j

شبا واسه اینکه راحت تر بخوابم، دکتر بهم قرص خواب داده... 
اما امان از این که قرص رو بخوری و نتونی بخوابی... اون وقت بیچاره میشی!
از یه طرف قرص خوردی و گیج شدی... و باید بخوابی...
از یه طرف نمی تونی بخوابی...

4 - 5 شب پیش رفتم بخوابم... زود هم رفتم بخوابم...
ولی چیزی نگذشته بود که با صداهای داد و بیداد بابام بیدار شدم...
حرف ها رفت رو مخم...
خواب زده شدم...
و باز این سردردهای من شروع شد...

این چند روز رو به صورت بی وقفه ای همش سردرد داشتم...
و وقتی سردرد بگیرم، واقعاً برام سخت میشه زندگی کردن...
هرچند تمام تلاشم رو می کنم که بهش فکر نکنم... و زندگی عادی خودم رو ادامه بدم...  53258zu2qvp1d9v

و
عجیب که تو این جور مواقع که روزای بدی رو می گذرونم...
به مراتب راحت تر می تونم پاک بمونم... 

یعنی همون موقع که این قدر حالت بده که... شوت زدن زیر همه چیز برات آسون ترین کاره...
من برعکس دوست دارم خودی نشون بدم!
به خودم میگم اگه راست میگی مرد میدونی... حالا کم نیار... 1

خدا به همتون دل خوش بده...
آرامش...
سلامتی... 
و پاکی...
امروز خیلی بهترم داداش های بامرام... Khansariha (18)

(1393 خرداد 30، 14:07)razmjoo نوشته است: مچکر رند عزیز...من چون با تبلت وصل میشم یکم کار برام سخت شده. من تقریبا از دوازده سال پیش گرفتار شدم. مثل اغلب گرفتارها اولش نمیدونستم چی هست اصلا و نمیدونستم معصیته.ولی وژدانی یه ندای درونی از این کار نهی میکرد از همون اوایل.مبارزه خودم رو هم از همون موقع ها شروع کردم و بیشترین رکوردم ۲۲ ماه بوده. اغلب موارد هم تا شصت روز و نود روز رو تقریبا براحتی طی میکنم چون گرایش مذهبی زیادی دارم و به اصطلاخ بچه هیاتی هستم با عرض شرمنذگی از محضر امام حسین ..اما باز زمین میخورم. سال پیش کربلا مشرف شدم و شش ماه تونستم پاک بمونم ولی بعد از شکست بعد این زیارت خیلی ضربه شدیدی از لحاظ انگیزه خوردم که نتونستم با وجود مشرف شدن به عتبات عالیات به عهد خودم وفادار بمونم و اندوخته هامو حفظ کنم.فعلا برای شروع فکر کنم کافیه. ان شا الله از راهنمایی هاتون بیشتر استفاده کنم. در ضمن توی کانون مشاور و روانشناس هست تا باهاش مشاوره کنیم؟؟؟
خوش اومدی رزمجوی عزیز... Welcome (1)
ای ول داری داداش... کارت خیلی درسته... Khansariha (18)

داداش... همین دم دری... یک سئوال فنی می تونم بپرسم؟ 4fvfcja
برامون میگی اون 22 ماه پاکی رو چطور به دست آورده بودی؟
بزرگترین رمز موفقیت اون دورانت رو چی می دونی؟ Khansariha (8)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام داداش ارمین سالار... من تقریبا سه ماه قبل از خدمت دوران سربازی شروع کردم دوره جدیدو و بت سختی به تعهداتم پایبند بودم (کاری که الان خیلی توش ضعیف شدم) مثلا با مناجات خمس عشره امام سجاد که هم تو مفاتیح هست و هم تو صحیفه سجادیه انس عجیبی گرفته بودم..اصلا انگار امام سجاد این مناجاتها رو برای ما به یادگار کذاشته حتما حتما مرور کنید حتی خود معنیش به تنهایی یه عالمی داره. این دوره سه ماهه وصل شد به دوره طلایی خدمت که اکر کسی تو نخ ترک باشه یک فرصت استثناییه. همین انس با قران و اهل بیت و تعقیبات نماز و تمام اینها دست به دست هم داد و به یاری خدا تونستم اون مدت رو پاک بمونم.البته شماهم غریبه نیستید یه چیزی که خیلی انکیزه منو قوی کرد برا این مساله نیتم برای رفتن به حوزه علمیه بود که علی رغم تلاشم نشد...در کل باید از خدا خواست و دعا کرد و نا امید نشد.اکر بتونیم یه انگیزه خوب و بزرگ پیدا کنیم ارادمون هم همون قدر بزرگ میشه

(two hearts)از خدا طلب کمک کنید... (two hearts)

بعد از نماز به خدا بگویید :خدایا! من میخواهم خوب شوم، دستم را بگیر. اگر از خدا بخواهی، کمکت میکند. در حدیث قدسی آمده که :بنده من! اگر تو یک وجب به طرف من بیایی، من یک قدم خواهم آمد. و اگر یک قدم بیایی من هروله کنان می آیم... 

طریق دوست، مجموعه رهنمود های آیت الله مجتهدی

داداشا بیاین یه اهل دلی پیدا کنیم ازش بخوایم برای این بحث بی حیایی نسبت به خدا و شکسته شدن قبح گناه یه کمک یا راهنمایی بکنه هممون با کمک هم صفت و سخت بهش پایبند بشیم...هرکی تجربه ای داره میتونه کمک کنه بسم الله

در ضمن یه ایده خوب دارم هم برای بحث انگیزه و اراده، که انشاالله خیلی کمک میکنه مطمئنم و به لطف و یاری خدا امیدوار.چون تبلتم شارژ نداره و الان هم سر کارم حتما رسیدم خونه مطرح میکنم...بخدا الان زد به ذهنم و همین احساس میکنم یکی از عنایات خداست.به برکت حضور در بین شما داداشا...دعا کنیم برای هم مخصوصا بعد از نماز.یاعلی:smily man:

عمر را ضایع مکن در معصیت

پای نه بر بام هفتم آسمان

خبر خبر خبر
ابتین یکساله شد
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
سلام داداشای باصفای خودم. امروز بلطف خدا وارد روز شانزدهم شدم  و شرط کردم محض گل روی امیرالمومنین نه فکر و نه نگاه گناه الود کنم ...در ضمن به داداش ارمتین هم تولد یکسالگیشو تبریک میگم و بعنوان هدیه تولد هم بهش میگم هیچ وقت از شر نفس امانی نیست مراقب ئاکیت باش و صفت و سخت دقیقا مثل روزای اول از خودت مراقبت کن. ان شا الله بترتیب تولد یکسالگیه همتون رو تبریک بگم و شما هم تولد منو.بعداز نماز همدیگرو  دعا کنیم یاعلی

اوه ببخشید وارد روز هفدهم شدم....از داداش رند عزیز هم خبری نیست..منتظر کمم و راهنماییهاتون هستم.یاعلی

عمر را ضایع مکن در معصیت

پای نه بر بام هفتم آسمان

سلام به همگی 303

(1393 خرداد 31، 10:09)razmjoo نوشته است: سلام داداش ارمین سالار... من تقریبا سه ماه قبل از خدمت دوران سربازی شروع کردم دوره جدیدو و بت سختی به تعهداتم پایبند بودم (کاری که الان خیلی توش ضعیف شدم) مثلا با مناجات خمس عشره امام سجاد که هم تو مفاتیح هست و هم تو صحیفه سجادیه انس عجیبی گرفته بودم..اصلا انگار امام سجاد این مناجاتها رو برای ما به یادگار کذاشته حتما حتما مرور کنید حتی خود معنیش به تنهایی یه عالمی داره. این دوره سه ماهه وصل شد به دوره طلایی خدمت که اکر کسی تو نخ ترک باشه یک فرصت استثناییه. همین انس با قران و اهل بیت و تعقیبات نماز و تمام اینها دست به دست هم داد و به یاری خدا تونستم اون مدت رو پاک بمونم.البته شماهم غریبه نیستید یه چیزی که خیلی انکیزه منو قوی کرد برا این مساله نیتم برای رفتن به حوزه علمیه بود که علی رغم تلاشم نشد...در کل باید از خدا خواست و دعا کرد و نا امید نشد.اکر بتونیم یه انگیزه خوب و بزرگ پیدا کنیم ارادمون هم همون قدر بزرگ میشه
ممنون داداش رزمجوی عزیز که تجربه ی ارزشمندت رو در اختیارمون قرار دادی... Khansariha (8)

میگن آدمی که با یه روش می تونه تو یه دوره به موفقیت برسه...
فقط کافیه که دفعه های بعد از همون سرنخ ها استفاده کنه...
تا یه موفقیت پایدارتر رو تجربه کنه...

به نظرم این روش عالی رو تو قبلاً به کار گرفتی...
فقط کافیه که دوباره بهش روی بیاری...
و فرقش اینه که این بار برخلاف قبل... دیگه مطمئنی جواب میده... 1
چون یک بار جواب داده...  Khansariha (46)

ان شالله که این دوره ی پاکی برات ابدی بشه...
و هممون کنار هم مسیر رو عالی طی کنیم... Khansariha (18)

و
آبتین جان یک سالگیت مبارک... Khansariha (48)
افتخار مایی داداش... studsmatta
پس شیرینی کو؟ 4fvfcja
بگو هدیه چی می خوای بگیرم برات؟ Khansariha (18)
و راستی لطفا شما هم برا ما از تجربه هات بگو... Khansariha (8) 
باور کن جای دوری نمیره... همین جا دور همی نگهش میداریم... 4fvfcja
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1393 خرداد 31، 13:53)abtin نوشته است: خبر خبر خبر
ابتین یکساله شد

سلام داداش گلم
درود بر تو و والدین گرامیت بخاطر "مرد" بار آوردن بچه شون...
واسه ما هم دعا کن داداش
یک دنیا تبریــــــــــــــــک
سلام مجدد خدمت همه داداشا. یه مطلب ارزشمند براتون اوردم پیرو همون بحثی که اقا علیرضا در مورد بی حیایی که بعد از گناه در آدم بوجود میاد و هر دفعه بیشتر میشه ..
برای نماز ظهر امروز رفتم مسجد و قبل نماز پیش امام جماعت مسجد که یک سید پیر واقعا عالم و متواضع و واقعا بی ادعا هست و همین مساله رو مطرح کردم. ایشون سه تا راهکار فرمودند که من میگم خدمتتون من رو هم انشاالله دعا کنید:
۱- در ذهنمون تصور کنیم بواسطه گناهی که انجام دادیم دارن مارو به نحوی مجازات میکنند و این تصویر سازی(سید روی تصویر سازی تاکید کردند)رو انجام بدیم تا نفسمون بواسطه گناه لجام گسیخته شده متذکر کنیم.
۲-روزی هفتاد بار (حداقل)ذکر استغفار رو بگیم که در روایات زیاد اومده.همچنان که ندای بزرگ به پیغمبر فرمود:مادامی که تو و استغفار در این امت هست انها رو عقاب نمیکنم.
۳-یک هفته ذکر صلوات هدیه بروح حضرت ام البنین و یک هفته صلوات هدیه بروح مادر امام زمان.جمعا دوهفته در مورد تعدا ذکر صلوات هم چیزی نگفتند که عرف معمولا یکدوره تسبیح معادل یکصد صلوات هست...یاعلی  و التماس دعا..من این مطلب رو تو تالار عمومی هم میزارم تا همه کانونی ها استفاده کنند

عمر را ضایع مکن در معصیت

پای نه بر بام هفتم آسمان

سلام دوستای گلم

آرمین جان خدا بهت صبر بده باید یواش یواش به فکر مستقل شدن باشیKhansariha (18)

رزمجوی عزیز تشکر بابت انرژی تازه ای که وارد گروه کردیKhansariha (8)

و همچنین زحمتی که کشیدی برای مبحث حیا امیدوارم که بتونم به کار ببندمش 

ی مدت از گناه که دور باشی ذهنتو و چشمتو کنترل کنی نفستو جلوشو بگیری یکم از بی حیایی کم میشه تجربه کردم تو هفته قبل

ایده ات رو در مورد بحث انگیزه نگفتی ها قرار بود بعد ازین که از سرکار اومدی بگیKhansariha (18)

آبتین عزیز بهت تبریک میگم منم ب آرمین موافقم میشه تجربه ات رو بهمون بگی مطمئنن به درد همه ما میخوره53128fs318181

و همچنین عرض ادب و ارادت خدمت سیزده و ما میتوانم عزیز 303
وای عالی بود مطلب مرسییییییییییییی
اگر خداوند تو را به لبه پرتگاهی برد به او اعتماد کن یا به تو پرواز یاد می دهد یا تو را از پشت می گیرد

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان