امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

(1393 تير 1، 7:53)razmjoo نوشته است: اوه ببخشید وارد روز هفدهم شدم....از داداش رند عزیز هم خبری نیست..منتظر کمم و راهنماییهاتون هستم.یاعلی
سلاااااااااااام بر برو بچKhansariha (57)
سلام ویژه بر داداش رزمجو128fs318181
آقا ما زیر سایتیم303
شما که با همین فرمون همه چیز رو داغون کردی :smily man:
داداشی مطلبی که هست اینه که خ ا یک مشکل چند وجهیه
اکه می خوای ترکی تضمین شده داشته باشی باید سعی کنی یه سری موارد رو باهاش رعایت کنی
یکی ورزشه
ورزش ترک کردن رو ساده و راحت می کنه و در مسیر کمک زیادی می کنه
اونم ورزشی که نه زیاد سنگین باشه و نه زیاد سبک
به قولی گفتن وزرشی که عرق آدمو در بیاره128fs318181
[تصویر:  05_blue.png]
بله حق با شماست .....ببخشید که دیر شد. 
اما در مورد ایده : یه واقعیتی که بخاطر بعضی مسائل ما اونو دور میدونیم ولی از هر واقعیتی روشنتر و واضحتره مسئله ظهور امام زمان هستش. ما باید این واقعیت رو به طرق مختلف برای خودمون مسجل کنیم. اما ایده من، رفقا دیر یا زود این اتفاق میافته و ما باید از الان خودمونو برای اون اتفاق اماده کنیم و تکلیفمون  رو مشخص کنیم که کدوم وری هستیم. معلومه و پر واضحه که ما میخوایم تو جبهه حق باشیم و در رکاب امام زمان. ما یک قشر خاصی هستیم  از یک بخش عمده جامعه که درگیر این گناه هستند و میخوان به مسیر رضای خدا برگردن. حالا اگر از همین الان تشکیلات خودمونو منسجم کنیم و یجایی برا خودمون باز کنیم تو لشکر امام زمان خیلی کمک خواهد کرد در مسیر رضای خدا.همین میشه یک انگیزه بزرگ ومسیری هدفمند. حالا....روزی که امام زمان تشریف بیارن من و امثال من از اون دسته ای هستیم که سرمون از خجالت پایینه ولی دوست داریم مورد عنایت حضرت قرار بگیریم و مارو تو سپاه خودشون بپذیرن. لذا بیاید گروهانی تشکیل بدیم برای اون لحظه بزرگ و از الان مثل حضرت حر چکمه هامونو بندازیم روی گردنمون و  خودمونو بندازیم تو دامن امام زمان. دوستان پیشنهاد بدهند برای اسم گروهان همون اسمی که اونروز تحت لوای اون خدمت حضرت مشرف میشیم. پیشنهاد خود من برای اسم گروهان اسمی مثل گروهان جون اباعبدالله (غلام سیاه حسین)  یا چیزی مثل این هست. لطفا نظر و پیشنهادتون رو بگید همرزمان یاعلی منتظرم ......لبیک یا صاحب الزمان...مدد یا صاحب الزمان
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

دنبال ی پایه برا ورزش می گردم

هدفم مسابقات هفت مهر هس اما ی رفیق که بیاد تمرین ندارم
ای خداااااااااا

این که سالی سه ماه میام شهرمون باعث شده اینجا هیشکی منو نشناسه!
خدایا کمک کن داره وقتام تلف میره!!
سلام به داداشای گلم به همگروهانیهای عزیز.....
بلطف خدا امروز وارد روز هجدهم شدم و با مدد حضرت زهرا محض گل روی ایشون نه فکر و نه نگاه گناه آلود خواهم داشت.....
همین اول صبحی یاد این شعر افتادم که خیلی مهمه:
رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود....رهرو آنست که اهسته و پیوسته رود

عمر را ضایع مکن در معصیت

پای نه بر بام هفتم آسمان

(1393 تير 2، 6:49)razmjoo نوشته است: سلام به داداشای گلم به همگروهانیهای عزیز.....
بلطف خدا امروز وارد روز هجدهم شدم و با مدد حضرت زهرا محض گل روی ایشون نه فکر و نه نگاه گناه آلود خواهم داشت.....
همین اول صبحی یاد این شعر افتادم که خیلی مهمه:
رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود....رهرو آنست که اهسته و پیوسته رود
 ایول به صلحجو

رکورد ارزشمندیه نگهش دار 1
آخه دلت میاد یه روزی اینو بشکنی؟
سلام دوستان . منم هستم . منم اضاف کنین . من از ۱ تیر شروع کردم. فکر کنم مسنترین باشم
مرد متولد ۱۳۶۲ از اهواز  ابتلا متاسفانه متاسفانه متاسفانه از   ۱۴ سالگی ... تصمیم به ترک از 31 سالگی ...دقیفتر از 1 تیر 93
عوارض جسمی شامل قوس زیاد کمر ضعف ماهیچه ای و پرش ماهیچه ای  عوارض روانی شامل عصبی بودن اسکیزوفرنی و توهم تحت تعقیب بودن و برانگیختگی زیاد و تصمیمات غیر منطقی و اشتباه و وسواس فکری و در مجموع نتیجه بیکاری بی پولی و همچنان مجرد
سلام داداشا. وارد روز نوزدهم شدم. بلطف خدا محض گل روی امام حسن نه فکر و نه نگاه گناه الوده.......
در ضمن داداش مصمم خیلی خوش اومدی وتبریک فراوان برای اینکه مصممی تا پوزه شیطان رو زمین بمالی..زندگی و سلامتی و رفع علائم این مرض با تصمیم بر ترک شروع میشه. خدا از همون لحظه تصمیم بر ترک پشتیبانته و بزودی خنکای زندگی و سلامتی رو احساس خواهی کرد.هر سئوال و کمکی که خواستی اینجا همه داداشا بعلاوه من که کوچیکتره همشونم در خدمتیم....به زندکی توام با رضایت خدا خوش اومدی

داداش مصمم ۱۳۶۲ راستی بگو ببینم اسلحه داری برای جنگ با نفس و شیطان؟؟ بدون سلاح نمیشه هااا

عمر را ضایع مکن در معصیت

پای نه بر بام هفتم آسمان

سپاس شده توسط
سلام به همه

تا وارد شدم داداش گدای زهرا
پیام گذاشته بود

بعد 13 ماه شکسته

خوش به حالش
ما که خودمون رو بکشیم یه ماه نهایت بتونیم ترک کنیم
تازه از روز دهم به بعد آمپرمون چسبیده بالا از خط قرمز هم رد شده و هشدار توقف می ده و تکون نمی خوره

چی می دونم
نمی دونم چه مرگم میشه تابستونا هوا که گرم میشه آمپر وامونده بیشتر می چسبه
بیشتر تحریک میشم

اما برعکس آمار ترکم و پاکیم تو زمستون بیشتره...

نمی دونم والا غروبای تابستون خیلی خیلی برام دلگیره
همش یه بغضی تو گلوم هست
مخصوصا اگه این غروب تابستون مال جمعه باشه...
آدم دوست داره سر به بیابون بزاره...

واسه همین فصل زمستون رو خیلی دوست دارم...

ای کاش این ماه رمضان امسال ، بهانه ای بشه همین یه دونه گناه خ ا رو ترک کنیم...

حدود ده تا ماه رمضون رو گذروندم
ولی بدتر شدم و بهتر نشدم...

این روزا برای داداشای دانشجو که امتحان دارن و همچنین کنکوریا ویژه دعا کنید
راستش من چند روزیه دیگه سر کار نمی رم

خونه نشین شدم عجیب
یعنی حرم امام رضام دیگه نمی رم...

ولی بازم یادم می مونه گرفتارا رو...

1276746pa51mbeg8j
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
سلام به. بروبچ گل گروه 
303303303
کوچیک همتون میلاد میلانو برگشته
دلم واسه گروه تنگ شده بود
داداش علیرضا خیلی مخلصیماKhansariha (18)
هنوزم کانون  روی دستهای تو میچرخه
عاقبت این عشق هلاکم کند

درگذر کوی تو خاکم کند......

[تصویر:  07165097414216144584.jpg]
داداش خوش اومدیییییییییییییی انشالا پاک باشی همیشه
اگر خداوند تو را به لبه پرتگاهی برد به او اعتماد کن یا به تو پرواز یاد می دهد یا تو را از پشت می گیرد
سلام به همه
رزمجو این حس خوبتو از دست نده..به جونت از این پاکیت مراقبت کن نمیخوام بترسونمت ولی اکثر ما وقتی اومدیم تو کانون همچین حسی داشتیم 40 روز 50 روز شایدم بیشتر پاک بودم
ولی شکست اول همان و ....
مصمم سلام داداش خوش اومدی من این جمعو نمیدونم ولی من الان دوستان بهبودی دارم که همه از شما بزرگترن این مشکل جنسی رو خیلیا دارن...خیلی از متاهلها خیلی از بچه مذهبیا...یادمه اولین بار که تلفنی با یکی حرف زدم که شمارشو از نت گیر آوردم 40 سالش بود بنا بود گفتم من میترسم شرکت کنم تو جلسات خجالت میکشم من تحصیل کرده ام اون بهم گفت ما تو جلساتمون مهندس داریم دکتر داریم ورزشکار حرفه ای داریم دانشجوی الهیات داریم راستش صداش لهجه خاصی داشت پر از صداقت بود ولی من باور نکردم
تا اینکه با چشم خودم دیدم همه اینها رو
رفیق  تو توی راه بهبودی تنها نیستی ما همه کنارتیم...
از همه هم مسنتر نیستی...
مرد جوان گفتی وقتام تلف میره!! مشهدی هستی؟چه مسابقاتی میخوای شرکت کنی؟
ما میتوانیم آخه چرا حرم نمیری؟حیف نیست آخه؟
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1393 تير 3، 10:35)همساده نوشته است: سلام
سلام دادش گلم

جاده مانده است و من و این سر باقیمانده
رمقی نیست در این پیکر باقیمانده:smily man:
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
(1393 تير 3، 10:35)همساده نوشته است: ! مشهدی هستی؟چه مسابقاتی میخوای شرکت کنی؟
نه داداش اما خب خراسانی ها (علی الخصوص بیرجندی ) رو خیلی دوس دارم

جا داره ازت تشکر کنم چون پستات خیلی قوی شدن انگار ی کلاس مربیگری رفتی و برگشتی سراسر تجربه خضوع و اثر
سلام رفقا.... به یاری و مدد الهی وارد روز بیستم شدم...ان شا الله امروز محض گل روی امام حسین نه فکر و نه نگاه گناه الوده انجام میدم....در ضمن از فردا که پنجشنبه باشه سه روز بیشتر به ماه مبارک رمضان نمونده هم اینکه سه روز روزه تو این ماه کلی فضیلت داره هم اینکه سفارش شده سهروز پنحشنبه و جمعه و شنبه باشه....هم اینکه پیشواز رفتین برا ماه مبارک..این فرصت طلایی رو از دست ندیم انشاالله یکمقدار اماده تر وارد به شهر الله بشیم.همدیگرو دعا کنیم مخصوصا بعد از نماز یاعلی مدد

عمر را ضایع مکن در معصیت

پای نه بر بام هفتم آسمان

(1393 تير 3، 23:55)جوان نوشته است: نه داداش اما خب خراسانی ها (علی الخصوص بیرجندی ) رو خیلی دوس دارم

جا داره ازت تشکر کنم چون پستات خیلی قوی شدن انگار ی کلاس مربیگری رفتی و برگشتی سراسر تجربه خضوع و اثر

ما مشهدی هارو هم دوس داری؟128fs318181
اگر خداوند تو را به لبه پرتگاهی برد به او اعتماد کن یا به تو پرواز یاد می دهد یا تو را از پشت می گیرد

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان