امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

سلام
این حرف و نزنین! این ینی قبول دارین ک میخواین بشکنین
پس قوی باشین‌.هر چیزی که باعث شده شما رو بهم ریخته سریع نابودش کنین و برین تو جمع‌‌...به خودتون تلقین کنین که میتونین‌..ذکر بگین و سعی کنین فکری ک تو ذهتون میاد و ادامه ندین..
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
(1394 مهر 14، 12:39)Arena18 نوشته است: دارم میشکنم خدایا کمکم کن.... 20

اِ داداش مواظب باش خب. سفت بگیر بشقاب و لیوانارو ک نشکنه. اگه شکست مامانت روزگارتو سیاه میکنه ها. میدونی ک: این مامانا وسایل زندگیشون از بچه هاشون مهمتره.والا Gigglesmile
داداش اگه عهدتو شکستی میایم بشقاب و لیوانای خونتونو توی مغزت خورد میکنیم. از این ب بعد در کانون ب روش های همراه با خشونت رفتار میشه ک کسی جرات نکنه دست از پا خطا کنه Khansariha (98) asabani . والا 4
اورژانسی ام فقط اومدم که بگم  20
تواب جان طاقت بیار.
فورا موقعیتت رو عوض کن.
یه نفس عمیق.
بذار یه باد به کلت بخوره.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1394 مهر 14، 17:52)تـــواب نوشته است: اورژانسی ام فقط اومدم که بگم  20

شما اورژانسی هستید؟ داداش من همیشه دوست داشتم توی اورژانس کار کنم. خیلی باحاله مثل فیلم پرستاران.
حقوقش خوبه؟مزایا چی دارن؟ شماره اورژانستونو بدید اگه نیاز شد بزنگیمتون داداش Gigglesmile
(1394 مهر 14، 17:52)تـــواب نوشته است: اورژانسی ام فقط اومدم که بگم  20

رفتی داداش؟ انقدر مزه بیمزه انداختم حالتو عوض کنم بعد رفتی. خدا همرات.پاک بمونی
بچه ها کسی میتونه منو کمک کنه یکم راهنمایی میخوام..
(1394 مهر 14، 18:14)بهشتی نوشته است: بچه ها کسی میتونه منو کمک کنه یکم راهنمایی میخوام..

در چه مورد داداش؟ مگه دفترچه راهنما نداشت؟ Khansariha (13)
نه دفترچه راهنما آدمو گیج میکنه
(1394 مهر 14، 18:23)بهشتی نوشته است: نه دفترچه راهنما آدمو گیج میکنه

خب بفرمایید مشکلتون در چ زمینه ای هست؟ با دوستان ما در بخش روابط عمومی در تماس بودید؟ نصاب ما ک اومدند لباسشویی شمارو وصل کردید برخورد خوبی داشتند؟ Khansariha (13) اینا مشکلاییه ک وقتی خانوما لباسشویی جدید میخرن از همدیگه هی میپرسن.خخخ.
خب داداش ببخشید بی مزه شدم. مشکلت چیه؟ دهنتو باز کن عمو.گلوتم میسوزه؟سرفه هم میکنی>؟
وای ببخشید خب امشب هی مزه انداختنم میاد.شما ببخش. 1276746pa51mbeg8j
از این ب بعد جدی میشم.مشکلت چیه داداش؟
نه خواهش میکنم مشکل من اینه واقعا خیلی خجالتی ام نمیتونم با هیچکس راحت باشم راحت حرف بزنم...
تو خونم همش منو مسخره میکنن
نمیدونم اسمشو چی بزارم واقعا مشکل خیلی فراتر از این حرفاست
واقعا بچه ها هر کسی هر چی میدونه کمک کنه ممنون جبران میکنم بخدا.
20
داداش ببین باید خودت کم کم ترکش کنی. برنامه ریزی کن. مثلا بگو این هفته باید روی طرز سلام علیک کار کنم. ب خودت اعتماد داشته باش. چندتا جمله مناسب جور کن ک میتونی در برخورد با دیگران و حتی اینترنت ایت جمله هارو پیدا کنی.بعد بگو این هفته هر کسیو دیدم توی سلام کردنم این چندتا جمله رو هم میگم.هفته بعد مثلا روی باز کردن صحبت کار کن.اینکه وقتی میری مهمونی کنار کسی نشستی چطوری سر صحبتو باز کنی. ی سری جمله آماده کن و بهش بگو. مثلا اگه میره دانشگاه بهش بگو خوش میگذره. دانشگاه چطووریه خوبه منم برم. و از این جور صحبتا. اگه کم کم شروع کنی ب تمرین کردن ب مرور صحبت کردن با دیگران و توی جمع برات راحت میشه. 128fs318181
ببخشین میتونم ادامه بدم ؟؟؟باید کذوم تاپیک حرفامو بزنم؟؟؟
(1394 مهر 14، 18:40)بهشتی نوشته است: ببخشین میتونم ادامه بدم ؟؟؟باید کذوم تاپیک حرفامو بزنم؟؟؟

چیو ادامه بدید؟حرفاتونو؟فکر کنم توی شبانه روزی بتونید بگید چون بحث آزاده

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان