امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام
علیرضا دلت بهونه چی میگیره؟ نکنه تو هم دلت شیش گوشه میخواد؟:11:
[تصویر:  Untitled_1.jpg]

[تصویر:  qfve86tt395lfbydpv5g.png]
[تصویر:  dv21_2.jpg]
سلام

عاشق جان (ببخشید اسمت رو نمی دونم داداش)
به شیطون سلام برسون... بگو نامرد 7 جد و آبادته... 4fvfcja

اتفاقا بعد از ترک خ.ا می بینی چقدر چیزای جذاب بودن و ازشون خبر نداشتی...
خوندن یه کتاب جدید... شروع یه ورزش جدید... یاد گرفتن یه هنر جدید...

خیلی چیزا هست که هیچ وقت سراغشون نرفتیم...
و به اندازه ای هم جذاب هستن که بعد از انجام دادنشون نه تنها مثل خ.ا حالمون بد نشه... بلکه کلی هم عشق کنیم... 1

(1393 آذر 12، 21:45)Alireza 68 نوشته است: در مورد سوال ارمین باید بم سقف ارزوی های من برای پاکی توی کانون حدودا 2 ساله

دو سال پاک باشم و بعدش شوهر کنم برم خونه بخت 4fvfcja
مرسی علیرضا از پاسخ به سئوالم... دوست داشت دیدگاه بقیه بچه ها رو هم بدونم که با شکست مواجه شد... 4fvfcja
من شک ندارم خدا یه بانوی بی نظیر واسه چنین بنده ی خوبش کنار گذاشته... ان شالله که هر چه زودتر مجلس شادی برپا بشه... 317

(1393 آذر 12، 22:34)reza.d نوشته است: منظورم اینه که روزهای اول پاکی خیلی شیرین و لذت بخشه با همه ی سختیهاش البته برای اونایی که مدت زمان زیادی پاک هستن. Smiley-face-cool-2
خب من زمینه های ناامیدی توش دیدم داداش...
می دونی که... اینجا ناامیدی ممنوعه... در صورت عدم رعایت، بن میشی... 4fvfcja

داداش جون اتفاقا اونی که با خدا همراه میشه و میره جلو، روز به روز حالش بهتر میشه... زندگی هم واسش شیرین و لذت بخش تر میشه...
اون روزا برنمی گرده و اینا رو کلاً بریز دور... 128fs318181

البته با زیاد شدن روزای پاکی، طبیعیه که آدم دغدغه های فکریش تغییر کنه... و صرف پاک بودن نتونه فرد رو ارضا کنه... 1

و
امشب عازم مشهد هستم...
احتمالا یک هفته ای رو نیستم پیشتون...
بدی خوبی دیدید حلال کنید...

مراقب خوبی هاتون باشید... Khansariha (18)

یا علی... 53
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام به همه

سلام آرمین جان
محمد هستم. در خدمت شما. 

آقا این چه وضعیه. همه دارن یه جایی میرن. پس ما چی؟asabani
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام به همه ی اعضای گروه رهروان پاکی
آقا یه سوال فنی، حامی های گروه لطفا خودشان رامعرفی کنند
نیازبه حامی دارم!!
[تصویر:  05_blue.png]
(1393 آذر 13، 11:11)armin100 نوشته است: اون روزا برنمی گرده و اینا رو کلاً بریز دور... 128fs318181

البته با زیاد شدن روزای پاکی، طبیعیه که آدم دغدغه های فکریش تغییر کنه... و صرف پاک بودن نتونه فرد رو ارضا کنه... 1

و
امشب عازم مشهد هستم...
احتمالا یک هفته ای رو نیستم پیشتون...
بدی خوبی دیدید حلال کنید...

مراقب خوبی هاتون باشید... Khansariha (18)

یا علی... 53

چشم، نایب الزیاره باشی.
التماس دعا ما رو فراموش نکنی ها . 128fs318181
سلام

حالتون خوبه گل پسرا؟

دماغاتون چاقه؟

هادی جان ای کاش ما هم مثل تو اینقد ارتباطمون باهاشون قوی بود

نه بهونه های دنیایی هست نظیر ازدواج و..

یک نفر قدیمی هست بعد 6 سال هنوز نتونستم فراموشش کنم

نقل قول: سلام اسم من علیرضا هست 21 سالمه مبتلا به این گناه کبیره اولین بار خیلی سال پیش بود اخرین بار هم همین دیروز از دیروز شروع به ترک کردم بیشترین زمان ترک من 4 ماه وخورده ای بود بر میگرده به سال 88 اون موقع یه روز برگشتم پیش خودم گفتم که خدایا کمکم کن که ترک کنم با کمک خدا و ماه رمضان من تونستم ترک کنم ولی در همان اوایل ماه رمضان از سر کار برمیگشتم که چشم تو چشم یه دختر زیبایی شدم و یه جورایی عاشقش شدم پیش خودم گفتم دیگه واسه همیشه این گناه رو میذارم کنار و فهمیدم که اون دختر خانم هم از من خوشش میاد خیلی مسایل دیگه ای پیش اومد که بخوام بگم خیلی میشه و چون من تا حالا دوست دختر نداشتم بلد نبودم چیکار کنم شاید هم کار خدا بود که من باز هم با دختری دوست نشم بعد چند مدت بهش مشکوک شدم و فهمیدم که دوست پسر داره ومن هم کنار کشیدم و از اونجایی که محل کار من و خونه دختره نزدیک هم بود باعث افسردگیم میشد واز بعد چند مدت مقاومت گول شیطان و هوای نفسم رو خوردم و باز به این گناه برگشتم چندین و چند بار توبه کردم و باز هم توبم رو شکستم واز دیروز 2 فرودین 1390 با این سایت اشنا شدم و امیدوارم با کمک خالق هستی واین سایت خوب واسه همیشه ترک کنم و لطفا منو کمک کنین

تازه وارد کانون شده بودم
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

(1393 آذر 14، 10:14)Alireza 68 نوشته است: سلام

حالتون خوبه گل پسرا؟

دماغاتون چاقه؟

هادی جان ای کاش ما هم مثل تو اینقد ارتباطمون باهاشون قوی بود

نه بهونه های دنیایی هست نظیر ازدواج و..

یک نفر قدیمی هست بعد 6 سال هنوز نتونستم فراموشش کنم

نقل قول: سلام اسم من علیرضا هست 21 سالمه مبتلا به این گناه کبیره اولین بار خیلی سال پیش بود اخرین بار هم همین دیروز از دیروز شروع به ترک کردم بیشترین زمان ترک من 4 ماه وخورده ای بود بر میگرده به سال 88 اون موقع یه روز برگشتم پیش خودم گفتم که خدایا کمکم کن که ترک کنم با کمک خدا و ماه رمضان من تونستم ترک کنم ولی در همان اوایل ماه رمضان از سر کار برمیگشتم که چشم تو چشم یه دختر زیبایی شدم و یه جورایی عاشقش شدم پیش خودم گفتم دیگه واسه همیشه این گناه رو میذارم کنار و فهمیدم که اون دختر خانم هم از من خوشش میاد خیلی مسایل دیگه ای پیش اومد که بخوام بگم خیلی میشه و چون من تا حالا دوست دختر نداشتم بلد نبودم چیکار کنم شاید هم کار خدا بود که من باز هم با دختری دوست نشم بعد چند مدت بهش مشکوک شدم و فهمیدم که دوست پسر داره ومن هم کنار کشیدم و از اونجایی که محل کار من و خونه دختره نزدیک هم بود باعث افسردگیم میشد واز بعد چند مدت مقاومت گول شیطان و هوای نفسم رو خوردم و باز به این گناه برگشتم چندین و چند بار توبه کردم و باز هم توبم رو شکستم واز دیروز 2 فرودین 1390 با این سایت اشنا شدم و امیدوارم با کمک خالق هستی واین سایت خوب واسه همیشه ترک کنم و لطفا منو کمک کنین

تازه وارد کانون شده بودم

سلام خوبیم؛
دماغامون هم چاق نیست، تو رژیمه فعلاً

قسمتی از آهنگ "عشق اول"
نقل قول: میگن هیچ عشقی تو دنیا * مثل عشق اولین نیست *** میگذره یه عمری اما * از خیالت رفتنی نیست

حالا نمیدونم عشق اولت بوده یا نه ؟! اما به توجه به تعاریفت معلومه که اولین عشقت بوده.
داداش عشق اول رو هیچ وقت نمیشه فراموش کرد حتی موقعی که ازدواج کنی تو یه سایت مطلبی نوشته بود راجع به همین مسئله:
" این گونه افراد اگر با عشق اول خود ازدواج نکن حتی پس از ازدواج ( با کس دیگری ) هنوز عاشق او می مانند "
باورت نمیشه حتی بودن دخترا و پسرایی که بعد از چند سال با عشقشون ( که متاهل شده ) رابطه برقرار کردند.

بازم میگم مشخص نیست که اون دختر عشق اولت بوده یا نه، اما من یه راهکار پیشنهاد میکنم:

هر چیزی راجع به اون دختر که اذیتت میکنه رو روی یه کاغذ بنویس اصلا از موقعی که دیدیش همه چی رو بنویس. بعد اون کاغذ رو آتیش بزن یا پاره کن. امیدوارم مشکلت حل بشه و درگیری فکری نداشته باشی.

دوستت دارم داداشی 303 شب بخیر 128fs318181
سلام 
چه کسی دوست داره دیدونگاهش راحفظ کنه وظاهررونبینه
ولی ماهیت وجودیه جنس مخالفش رو بشناسه؟
[تصویر:  05_blue.png]
سلام

چقد گروه فعال بوده این چند روزه 22

خسته شدین یکم استراحت کنین 4fvfcja

رضا جان اتفاقا عشق اولمون بود و اتفاقاتی رخ داد که بخوام تعریف کن شاید طولانی بشه  و از حوصله خارج بشه 128fs318181

اما این سری میخوام یک فرصت بدم به خودم ببینم ایا واقعا میشه یا نه میخوام تلاشمو بکنم با مشاور حرف بزنم تعریف کنم ببینم اگه اوکی میده امتحان کنم که بعدا یک عمر حسرتشو نخورم

فقط امیدوارم تا حل شدن مشکلات و رسیدن به این مواقع شوهر نکرده باشه دختره

اینو یاکوزا توی مسابقه 10 روزه نوشت هرکی هرچی بلده رو کنه fiesta

نقل قول:
نقل قول:
نقل قول: آقا یکی به داد من برسه 
نقل قول: خواهــــرا بـــــــرادرا کمـــــــــــــک
نقل قول: من عاشق شدم  دارم دیونه میشم:x
نقل قول: از یکی خوشم اومده نه فقط به خاطر ظاهرش بلکه به خاطر رفتار وشخصیتش قیافشم خیلی ساده و معمولیه
نقل قول: حالا چی کار باید بکنم خواهش میکنم کمکم کنید
نقل قول: بهش بگم بهش نگم
نقل قول: یه چیزیم بگم 4 ساله میشناسمش از اینام نیستم که تویه نگاه عاشق میشن
نقل قول: تو خواب وبیدار تو خواب مه

نقل قول: شما که بزرگترید با تجربه ترید کمکم کنید راهنماییم کنید چی کار کنم

نقل قول: انقدر دوسش دارم که حاضرم به خاطرش دیگه به هیچ دختر دیگه نگاه نکنم دیگه سمت خود ارضایی نرم  تو هر کاری فقط به خاطر وجودش بهترین تلاشمو بکنم کاری که تا حالا به خاطر کسی نکردم و .........

نقل قول: دیگه نمی دونم چی بگم خدایاااااا................
خب اولا مشخصه یکم هیجان زده شدی 1

ارامشتو حفظ کن و از دید من برو پیش مشاور ازدواج براش داستان رو تعریف کن و راهنمایی بگیر

بعد که اوکی داد و راهنمایی که کرد و مطمئن شدی از گزینه ات

به یکی از اعضای خانواده که باهاش راحتتری موضوع رو درمیون بذار و بگو برات اقدام کنن بدور از انتخاب احساسی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام داداش علیرضا؛
فشار درسها و امتحانات نمیزاره به خدا. همین که میام اعلام پاکی میکنم خیلیه. داداش رامین هم نیست، شما جاشو پر کن.
عوضش روزهای تعطیل جبران میکنم. دنیا دو روزه چقدر حرس امتحان بخوریم آخه، بعد به خودمون میخندیم میگیم چه سختی هایی کشیدیم.

امروز شبکه 1 در واقع امشب حول و (ح)هوش ساعت 8 مستند بیراهه رو پخش میکرد. استاد دانشگاهی داشت صحبت میکرد، یک جمله ی اون من رو متحول کرد:

بعضیا میگن ما عاشقیم، خب تو چجوری عاشقی. اول باید طرف مقابل رو بشناسی بعد عاشقش بشی !

خودم خیلی تعجب کردم، یعنی جا خوردم. پس عشق در یک نگاه و این حرفا کشکه. باید اول کامل بشناسیش. انتظاراتشو ازت بدونی، و انتظاراتتو بهش بگی. البته بعد از اینکه با خانواده درمیون گذاشتی.

راستی برای انتخاب همسرت باید همه ی جوانب رو در نظر بگیری: مثل قیافه و ... که بعدا خدایی نکرده زبونم لال موجب پشیمونی نشه. 128fs318181
بچه ها این آیه رو بخونین.

گفت: «مرا تا روزی که (مردم) برانگیخته می‌شوند مهلت ده (و زنده بگذار!)» (۱۴) فرمود: «تو از مهلت داده شدگانی!» (۱۵) گفت: «اکنون که مرا گمراه ساختی، من بر سر راه مستقیم تو، در برابر آنها کمین می کنم! (۱۶)سپس از پیش رو و از پشت سر، و از طرف راست و از طرف چپ آنها، به سراغشان می‌روم؛ و بیشتر آنها را شکرگزار نخواهی یافت!» (۱۷) فرمود: «از آن (مقام)، با ننگ و عار و خواری، بیرون رو! و سوگند یاد می‌کنم که هر کس از آنها از تو پیروی کند، جهنم را از شما همگی پر می‌کنم! (۱۸)

اون قسمتش که قرمز کردم. 
الان دو روزه شیطان پیله کرده به من. (البته نمی دونم شیطانه یا نفس اماره خودم ، ولی تفاوت نمی کنه) یه هفته مقدمه چینی کرد ولی وسوسه های جدی از دیروز شروع شدند و تا همین الان هم ادامه داشته. یه نیم ساعت حالم خوبه ولی دوباره وسوسه شروع می شه. هی شل و سفت می کنه. جوری که نه خفه بشم ، نه یه لحظه بتونم آروم بگیرم. 

اونقدر گناه در نظرم بزرگ و لذت بخش می شه که حاضرم به هر چیزی پشت پا بزنم. حتی به عهدی که با خودم بستم که حداقل تا اربعین نشکنم. از طرف دیگه دائم توجیه های مختلف می آد تو ذهنم. (امروز به خودم می گفتم که فروید گفته سرکوب کردن نیاز های جنسی اصلی ترین عامل ایجاد بیماری ها و مشکلات روانی است ، خدایی ذهن خلاق (من یا شیطان) رو می بینید. 4fvfcja کی می تونه با این توجیه مقابله کنه؟)
انتظار من این بود که یک ساعت مقاومت کنم و تموم شه. دیشب رو مقاومت کردم به این امید که امروز دیگه تموم می شه. اما این طور نشد. 
می دونم اگر به خودم بود ، همون دیروز ظهر که تنها بودم می شکستم یا نه همون هفته اول می شکستم و این لطف خداست و کمک امام حسین (ع) که تا الان موندم.

دیگه نمی دونم چی کار کنم. اگر پام بلغزه ...
شاید بهتر باشه یه مدت کانون نیام.

خداحافظی

سلام پسرا303
خوبین؟ دماغاتون چاقه؟4fvfcja
عاشق جان آیه قشنگ و پرمحتوایی رو آوردی... ممنون
باید بدونیم که شیطان دشمن ماستKhansariha (98) ما انقدر بزرگ هستیم که شیطان نمیتونه کاری بکنهKhansariha (98)
اسلحه ما نماز و قرآنهKhansariha (98) چشم پاکی و صبرهKhansariha (98)
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
(1393 آذر 18، 22:54)Alireza 68 نوشته است: سلام

چقد گروه فعال بوده این چند روزه 22

خسته شدین یکم استراحت کنین 4fvfcja

رضا جان اتفاقا عشق اولمون بود و اتفاقاتی رخ داد که بخوام تعریف کن شاید طولانی بشه  و از حوصله خارج بشه 128fs318181

اما این سری میخوام یک فرصت بدم به خودم ببینم ایا واقعا میشه یا نه میخوام تلاشمو بکنم با مشاور حرف بزنم تعریف کنم ببینم اگه اوکی میده امتحان کنم که بعدا یک عمر حسرتشو نخورم

فقط امیدوارم تا حل شدن مشکلات و رسیدن به این مواقع شوهر نکرده باشه دختره

اینو یاکوزا توی مسابقه 10 روزه نوشت هرکی هرچی بلده رو کنه fiesta

نقل قول:
نقل قول:
نقل قول: آقا یکی به داد من برسه 
نقل قول: خواهــــرا بـــــــرادرا کمـــــــــــــک
نقل قول: من عاشق شدم  دارم دیونه میشم:x
نقل قول: از یکی خوشم اومده نه فقط به خاطر ظاهرش بلکه به خاطر رفتار وشخصیتش قیافشم خیلی ساده و معمولیه
نقل قول: حالا چی کار باید بکنم خواهش میکنم کمکم کنید
نقل قول: بهش بگم بهش نگم
نقل قول: یه چیزیم بگم 4 ساله میشناسمش از اینام نیستم که تویه نگاه عاشق میشن
نقل قول: تو خواب وبیدار تو خواب مه

نقل قول: شما که بزرگترید با تجربه ترید کمکم کنید راهنماییم کنید چی کار کنم

نقل قول: انقدر دوسش دارم که حاضرم به خاطرش دیگه به هیچ دختر دیگه نگاه نکنم دیگه سمت خود ارضایی نرم  تو هر کاری فقط به خاطر وجودش بهترین تلاشمو بکنم کاری که تا حالا به خاطر کسی نکردم و .........

نقل قول: دیگه نمی دونم چی بگم خدایاااااا................
خب اولا مشخصه یکم هیجان زده شدی 1

ارامشتو حفظ کن و از دید من برو پیش مشاور ازدواج براش داستان رو تعریف کن و راهنمایی بگیر

بعد که اوکی داد و راهنمایی که کرد و مطمئن شدی از گزینه ات

به یکی از اعضای خانواده که باهاش راحتتری موضوع رو درمیون بذار و بگو برات اقدام کنن بدور از انتخاب احساسی
یاکوزا جان. 
عاشق شدی پسر جان. دعا کن ما هم عاشق بشیم. 4

اما همون طور که دوستان راهنماییت کردن بهتره دست گل به آب ندی از راه درست وارد عمل بشی.

ما همین رو بلد بودیم. علیرضا خان 4fvfcja

(1393 آذر 19، 20:03)قاصدک نوشته است: سلام پسرا303
خوبین؟ دماغاتون چاقه؟4fvfcja
عاشق جان آیه قشنگ و پرمحتوایی رو آوردی... ممنون
باید بدونیم که شیطان دشمن ماستKhansariha (98) ما انقدر بزرگ هستیم که شیطان نمیتونه کاری بکنهKhansariha (98)
اسلحه ما نماز و قرآنهKhansariha (98) چشم پاکی و صبرهKhansariha (98)

خدا کنه اون طوری باشه که شما می گی.

اما وضعیت من مثل کسی می مونه که انداختنش توی یه رینگ با شیطان و شیطان هم از چپ و راست پایین و بالا داره منو می زنه و من فقط سعی می کنم روی پاهام وایسم. 
1744337bve7cd1t81

خداحافظی

سلام

بله رضا جان ممنونم از راهنماییت منم همین قصد رو دارم میخوام با شناخت برم البته اگه تا زمانی که شرایطم جور شه شوهر نکرده باشه 4fvfcja

عاشق جان سعی کن پیش خودت بزرگ جلوه اش ندی همه ما این شرایط رو درک کردیم و میدونیم منظورت چیه

سعی کن بزرگنماییش نکنی و برعکس شکست دادنشو ساده جلوه بدی

هرچند واقعا ساده اس

یک سخن رانی مذهبی که میتونه تکونت بده گوش بده

بعدش توی موقعیت وسوسه قرار نگیر

اشتباه نکن تو شیطان رو گوشه رینگ گیر انداختی داری چپ و راست میزنیشb-(
اونم یه مشتایی میندازه که باید سعی کنی جاخالی بدی128fs318181
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان