امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام به همه ی رهروان پاکی

اسم من را هم بنویسید لطفا!
1
[تصویر:  gal82.jpg&917953621]
به جای "شکست عشقی" می تونید نام این بیماری را هم بذارید

كفر متحرك به اسلام می رسد، ولى اسلام راكد، پدر بزرگِ كفر است.
سلمان‏ها در حالى كه كافر بودند، حركتشان آنها را به رسول منتهى كرد

و زبيرها در حالى كه با رسول بودند، ركودِشان آنها را به كفر پيوند زد.
كفرى كه با حركت ما همراه باشد، وحشتى ندارد، وحشت آنجايى است كه با ركودها پيوند خورده باشيم.

علی صفایی

[تصویر:  05_blue.png]

سلام 
اسم منم بنویسید 
بلکه آدم بشم .
ثبت نام دور چهارم مسابقه گروهی
(26 اردیبهشت 94 تا 22 خرداد 94)
«گروه رهروان پاکی»

1- به امید خدا.
2- قاصدک
3- آرمــین
4-  همساده
5-  درخشنده
6-  آدریفت ایدولون
7-  می می توانم
8-  تواب
9-  مهدی
10-  گدای زهرا
11- علی 123
12. رضا دی
13.  53
14. 53
15. 53
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام

خوشحالم از دیدن این همه جمع که مشتاق پاکی ان... ماشالله به همگی...  Khansariha (48)

این آقا مهدی که بالا اسم نوشته امروز به جمع مون پیوسته ها... خوش اومدی داداش جون...  317
چطوره حال و احوال؟ اندکی از خودت بگو بیشتر آشنا شیم داداش...  Khansariha (18)

داداش تواب کم پیدایی تو گروه ها... کجایی برادر؟

گدای زهرا هم که افتخار نمیده... داداش دوست داریم بیشتر ازت بشنویم...

علی123 عزیز خوش اومدی به مسابقه... موفق باشی...

نقل قول: منظورم اینه که مثلا من برای برنامه نویسی مجبورم بشینم پای کامپیوتر و داستان از همینجا شروع میشه. خیلی خودمو کنترل میکنم ولی مثلا بعد از خستگی دیگه دست خودم نیست و قفل میشم.

مشکل من این نیست که حتما باید دور و برم کسی باشه، حتی ممکنه ساعت ها تنهایی درس بخونم و کتاب مطالعه کنم ولی امان از اینکه تنها توی اینترنت باشم. اونم فقط در شرایطی که خسته باشم.

وقتی روی یه چیزی کلیک میکنم، اینطوری میشه. این موارد خیلی شرطی هستن. در این مورد هم فقط وقتی که اینترنت باشه اتفاق میوفته.
رضا جون
این طور که میگی مشکل تو بیشتر اینترنته...
من یه راهکار ساده میگم...

هر وقت اولین علائم وسوسه اومده سراغت، فکر نکن... بررسی نکن... با خودت کلنجار نرو...
سریع کامپیوتررو خاموش کن برو کنار خانواده... برو خودت رو مشغول چیز دیگه کن...
نذار افکار تو رو اسیر خودشون کنن... تو این جور موارد باید زیرک باشیم... باید سریع خودمون رو از شرایط جدا کنیم...
هر لحظه درنگ مساوی است با یک قدم نزدیک تر شدن به لغزش...

باور کن بعد از یه مدت خیلی راحت از سرت می افته این موضوع... فقط اولشه که سخته...
حاضری این همت اولیه رو داشته باشی؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

هستم داداش ارمین
یه مدت باز نبودم
زمانی که داره میگذره دیگه قابل احساس نیس
الان هستم انشالله دیگه

پرواز برای نفسی که خدواندگار ترسیم کننده ی زندگی اش اورا به چالش کشانده است

تقریبا میشود گفت غیر ممکن شده اشت...

[تصویر:  73001612165080887680.jpg]
گیرندت رو تنظیم کن 

clapping

میگی یعنی چی ؟

یعنی

توی دنیا هم خوبی هست هم بدی

هم شادی هست هم غم 

هم بدبختی و هم خوشبختی

و

این تویی که برای کارایی که فقط خودت می تونی توی این دنیا انجامشون بدی آفریده شدی 

تازه حق انتخاب هم داری

[تصویر:  47276600274856889383.gif]

پس این تویی که باید گیرندت رو تنظیم کنی 

128fs318181

Hanghead  Fight and win Hanghead
[تصویر:  dust.gif]
سلام منم هستم عزیزان 1
[تصویر:  qol.jpg]
سلام

خوبین دوستان ؟/

آقا آرمین اسم منم برای دور چهارم ثبت نام کن بی زحمت مرسی 1
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

اگه واقعا میخوای ترک کنی اینو بخون

مجددا سلام
دوستان من پای راستم از کف پام تا زانوهام داره تیکه تیکه میشه. نمیخوام به خودم انرژی منفی بدم ولی به خدا از صبح داره میترکه پام.

دیشب متاسفانه دست ورزی کردم و از صبحه که اینطوری شده. احساس میکنم استخونام تحملمو ندارن.
ای خدا کمکم کن.

امان از پدر و مادر؛ نمیدونم هنوز پیش پدر و مادرم آبرو دارم یانه اما فکر کنم اونا میدونن.
بعد از کلی کلنجار رفتن به مادرم گفتم پاهام درد میکنه بعد از کلی سوال و جواب گفت حتما کار نابجایی کردی
دلم شکست ...  20 20 20
دیگه پیش مادرم آبرو ندارم. ای خداااااااااا

این اولین بار نیست که مامان و بابام باهام اینطوری حرف میزنن.

یه دفعه ی دیگه هم وقتی رفته بودیم باغ برای کار؛ موقع کار کردن چون بدنم ضعیف بود بابام گفت یکم از خودت جوهر نشون بده، تو جوونی
بازم از خجالت آب شدم، فقط میخواستم بمیرم ولی همچین حرفی نشنوم.

درسته اینا همش تذکرات پدر و مادره ولی شما خودتون رو بزارید جای یه نوجوون، نوجوونی که تازه میخواد بشکفه، تازه میخواد گل بده ...
اسیر این گناه شده و هر کاری میکنه برای پاکیش ولی یه وقتایی بغض گلوشو میگیره و فقط میخواد گریه کنه  20

آه، ای خدا ...
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام.

امروز(یعنی درواقع دیروز) خیلی بهم فشار اومد،۴-۵بار وی پی ان نصب کردم و نزدیک بود که برم سمت دیدن فیلم و لغزش،ولی به لطف خدا سریع زدم پاکشون کردم و اینترنت رو هم قطع کردم و رفتم سراغ مطالعه و گوش دادن تلاوت قرآن،و الحمدلله روز پنجم پاکی رو هم با موفقیت به اتمام رسوندم.خدایاشکرت...
به هرحال با تمام سختی ها،وارد ششمین روز پاکی شدم،و می خوام همینطور ادامه بدم تا پاکی ابدی إن شاءالله،هرچند موانع و سختی های زیادی سر راه هست...
داداش رضای گل،همه ی ما با مشکل خ.ا دست و پنجه نرم میکنیم و قطعا'' همه ی ما از این درد رنج میبریم،ولی آه و ناله فایده ای نداره.
به هرحال این خ.ا به هرکسی به یه نوعی ضررش رو میرسونه،چه جسمی،چه درونی،چه روانی،چه شخصیتی.
خود منم با همین خ.ا دچار اضطراب اجتماعی خیلی خیلی خیلی خیلی شدید شدم،که واقعا درد سختیه،و امیدوارم خدا نصیب هیچکس نکنه،ولی دارم تلاش می کنم تا خ.ا رو ترک کنم و پاک بشم وبه امید خدا این مشکل هم حل بشه.
مطمین باش که تمام ما از این مشکل رنج کشیده و میکشیم،ولی باید اراده،پشتکار،همت،تلاش،امید،انگیزه و مهمتر از همه هدف و توکل داشته باشیم که ترکش کنیم.
اتفاقا منم مثل تو نوجوونم،شاید هم ازت کوچیکتر باشم؛؛پس همدردتم و میفهمم که چی میکشی.
ولی صبر کن،صبر،صبر،صبر،صبر و بازهم صبر...
نباید مقابل مشکلات کمر خم کنی و زود ناراحت بشی و کم بیاری،قوی باش و با سری بالا و دلی پر از امید،رو به جلو حرکت کن،تو میتونی،یعنی در واقع ما میتونیم،همه ی ما...
سعی کن قرآن و نماز بخونی تا به آرامش برسی،اینطوری کمتر از حرفا و رفتار دیگران زجر میکشی و رنج میبری،البته حتما ذکر هم بگو.
امیدوارم که موفق باشی توی این مسیر.مولا علی یارت.
من دیدم اینجا کلی بحث دینی و مذهبی و اعتقادی شده،گفتم بیام نظری بدم و توی بحث شرکت کنم،ولی بعید میدونم که دوستان با حرفای من کوچیک و کم سن و سال قانع بشن.
به هرحال این رو بگم که اگر هرگونه سؤال و شبهه ای براتون پیش اومد،حتما''از اهل فنش بپرسید،و تا موقعی هم که نپرسیدید و جوابی نگرفتید،خواهشا''قضاوت و تندروی نکنید و بهتر اینه که سوال رو در جای مناسب طرح کنید،چرا که اینجا جای مطرح کردن چنین سؤالات و شبهاتی نیست و دلیلی هم نداره که فردی بخواد سؤالات و شبهاتش رو اینجا مطرح کنه و موجب تشویش اذهان دیگران بشه.
اگر واقعا''سؤال و شبهه ای دارید و دنبال جواب قانع کننده هستید،انواع و اقسام سایت و مراکز پرسش دینی-اعتقادی هست که میتونند به خوبی جواب سؤالاتتون رو بدند و قانع تون کنند،اون هم با دلیل و مدرک معتبر.
Islamquest.net
Eporsesh.com
09640.ir
Erfan.ir
Pasokhgoo.ir
porseman.org
Askdin.com
Anvartaha.ir
اینا چند تا سایت خوب و معتبر هستند و متخصصین امور دینی میتونند شما رو راهنمایی کنند،خود من هم بارها و بارها برام شبهه ایجاد شد و با مراجعه به همین مراکز و سایتا قانع شدم و جواب گرفتم.
درضمن،هرکسی هراعتقادی داره،برای خودش نگه داره،اصلا''خوب و منطقی نیست که بخوایم به اعتقادات دیگران توهین بکنیم و اون ها رو زیر سؤال ببریم.
یاحق.
[تصویر:  05_blue.png]
به نام خدا
سلام دوستان همساده هستم یه دوست بهبودی
منم امروز وارد چهارمین روز ترکم شدم.راستش مطمئنم اگه عمل نکنم و قدمهای کوچیک برندارم باورهام کم رنگ میشه.
داداش علی
 این نرم افزار فیلترینگ که گذاشتم رو چرا امتحان نمیکنی؟
بابا من زمانی که با نت مشکل حاد داشتم پدر صاحبم دراومد تا یه نرم افزار خوب پیدا کردم.بچه ها این رو امتحان کنید نصبش بسیار راحته یه سری توضیحاتم توش نوشتم.
داداش رضا
بادمه یه بار زمانی که هم سن تو بودم دو تا داداشام بی مقدمه شروع کردن راجع به خودارضایی حرف زدن، یعنی سرخ شدم ها همش فکر میکردم اونا یه چیزی میدونن.داداش اگه اطرافیان و خانواده ما میدونستن چطوری با این قضیه برخورد کنن که ما این همه درد نمیکشیدم .سعی کن نه از اونا رنجش بگیری نه از خودت.به این فکر کن که مهمترین کسی رو که باید خشنود کنیم و از همون اول به ما گفته نکن ولی ما گوش ندادیم نیروی برتره اون که راضی بشه همه کائناتم از تو راضی میشین میشی گل سر سبد دنیا
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
نقل قول: مجددا سلام
دوستان من پای راستم از کف پام تا زانوهام داره تیکه تیکه میشه. نمیخوام به خودم انرژی منفی بدم ولی به خدا از صبح داره میترکه پام.

دیشب متاسفانه دست ورزی کردم و از صبحه که اینطوری شده. احساس میکنم استخونام تحملمو ندارن.
ای خدا کمکم کن.

امان از پدر و مادر؛ نمیدونم هنوز پیش پدر و مادرم آبرو دارم یانه اما فکر کنم اونا میدونن.
بعد از کلی کلنجار رفتن به مادرم گفتم پاهام درد میکنه بعد از کلی سوال و جواب گفت حتما کار نابجایی کردی
دلم شکست ...  [تصویر:  9.gif] [تصویر:  9.gif] [تصویر:  9.gif] 
دیگه پیش مادرم آبرو ندارم. ای خداااااااااا

این اولین بار نیست که مامان و بابام باهام اینطوری حرف میزنن.

یه دفعه ی دیگه هم وقتی رفته بودیم باغ برای کار؛ موقع کار کردن چون بدنم ضعیف بود بابام گفت یکم از خودت جوهر نشون بده، تو جوونی
بازم از خجالت آب شدم، فقط میخواستم بمیرم ولی همچین حرفی نشنوم.

درسته اینا همش تذکرات پدر و مادره ولی شما خودتون رو بزارید جای یه نوجوون، نوجوونی که تازه میخواد بشکفه، تازه میخواد گل بده ...
اسیر این گناه شده و هر کاری میکنه برای پاکیش ولی یه وقتایی بغض گلوشو میگیره و فقط میخواد گریه کنه  [تصویر:  9.gif] 

آه، ای خدا ...

ا؟ اقا رضا این چه حرفیه؟ 1744337bve7cd1t81

اصلا نگران نباش....استخوان و پا درد و دل درد ربطی به اینکار نداره..... خودمم چند سال پیش فکر میکردم که همه میدونن اما به روم نمیارن!

(سنت رو توی پروفایلت درست زدی؟) نمیدونم چطوریه که ادم توی این سن فکر میکنه همه میدونن! من قبلا صورتم جوش میزد تو مدرسه میگفتن کسی 

که اینکارو میکنه صورتش جوش میزنه! حالا فهمیدم ربطی نداره! 

اگه در اون حالت پدر مادرت دیدنت که خب یه چیز دیگست ولی اگه ندیدنت نترس....

اونی که مادرت گفته حتما کار نابجایی کردی به خاطر اعتقادات بعضیاست...مثل مامان بزرگ خودم همیشه همینو میگه...

بعدش وقتی با بابات کار میکردی بابات انتظار داشته اندازه اون قدرت بدنی داشته باشی؟!  نگران نباش چون یکی هست اینجا همه اینارو تجربه کرده

Khansariha (8)    ایشالاه پاک میشی....با یکم صبر کردن و ورزش کردن قدرت بدنیت طوری میشه که تو به بابات بگی جوونی بابا! 4fvfcja

قبلا بابام همش منو به زور میفرستاد ورزشای رزمی! منم بدم میومد میپیچوندمش میرفتم دوچرخه بازی! Khansariha (13)  الان هیچجا جلو هیچکس کم نمیارم 

بابام میگه ببین من یه چیز میدونستم میفرستادمت تکواندو و کاراته! منم بهش گفتم اره منم خیلی شیک همرو پیچوندم! یه سال میرفتم تازه کمربند

زرد بودم! Khansariha (13)

تاپیک ورزش نرفتی؟ اگه نرفتی برو پیش رامتین بگو میخوام ارنولد بشم! 4fvfcja

اینم لینکش :  تاپیک ورزش...
سلام دوستان خوبم ، 
آقا رضا من با داداش درخشنده موافقم ... این قدر خودخوری نکن رفیق درست میشه ..میدونی بعضی موقع ها ما عادت داریم ساده ترین برداشت هارو از اتفاقات داشته باشیم در صورتی که ممکنه اون برداشت ها درست نباشن ..مثال بزنم برات توی تحلیل هر یه اتفاق هر چی المان بیشتر دخیل میشه جواب هم دقیق تر و درست تر هست احتمالا ...راستی المان منظورم متغیر بود ،
مثلا شما خیلی ساده مادرت این حرف رو زده به هت فکر کردی که به اون ربط داره همین ..یعنی ممکنه منظور مادرت بلند کردن یه بار سنگین یا یه ضربه تو فوتبال یا نمیدونم یه چیز دیگه بوده ..درسته اولین برداشتی که میشه با توجه به دیدگاه تو و احساس گناهت همینه که مادر منظورشون اون کار هست ولی واقعا شاید این طوری نباشه ..

خواهش من این هست که تمرکزت روی حل مشکل باشه واین حواشی کمتر برات مهم باشه ..توکل به خدا رفیق این ها همه درست میشه 

آها راستی بچه ها سام دی سون رو هم لطفا اضافه کنید 
خدا خیرتون بده گونی گونی 1 

یا علی مدد و در پناه حق 
منم هستم تو مسابقه گروهی
سلام
اسم منو هم به لیست مسابقه اضافه کنید...
اللهی به امید تو
گهی بر درد بی درمان بگریم
                                  گهی بر حال بی سامان بخندم 

بودنم درد می کند از هبوط سخت آدم بر زمین..........

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان