امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

نقل قول: به نام خدا
داداش درخشنده یعنی اسکرین شات گرفتم ها....لغزش کنی دوچرخه تو ازت میگیرم ها...

اوه خب باشه...دوچرخم که ارزش نداره...ارزش معنوی داره بیشتر! یه قهرمانی دارم باهاش Khansariha (46)

نقل قول: دلیلش رو هم می دونم ، دلیلش اینه که توی این هفته دو بار محتلم شدم. هر بار که محتلم می شم می فهمم که شیپور جنگ زده شده. 

wow تا حالا فکر میکردم این احتلام باعث میشه ادم فازش عوض بشه کمک کنه به ترک..انگار برعکسه 1276746pa51mbeg8j

نقل قول: خانم ها رو که می بینم ، تو تاکسی که می شینم ، جوری که به خودم می گم شب برم بشکنم. اما خدا رو شکر شب می رسم خونه آروم تر می شم.

نمیدونم چرا من این خانومارو نمیبینم! واقعا خواهر خودم از کنارم توی یه پیاده روی خلوت رد شد نفهمیدم اونه!  Khansariha (13) یهو گفت هوی تازه دیدم 

اشناست!

تو تاکسی هم که معمولا میشینن جلو... وقتی عقب هم میشینن چیزیم نمیشه فقط با ادامس ملچ مولوچ نکنن که.... استغفرالاه!

--------------------

اقا درسم عقبه حس میکنم مخم بیشتر نمیکشه . انگار یه چیزی توش داره میچرخه! چشامم ضعیف شدن ...ریاضی هم بلد نیستم باید خودم یاد 

بگیرم...29 روز هم مونده...قلبمم تو دهنمه همش! دعا کنید برام لطفا Khansariha (8)
(1394 ارديبهشت 23، 22:50)درخشنده نوشته است:
نقل قول: دلیلش رو هم می دونم ، دلیلش اینه که توی این هفته دو بار محتلم شدم. هر بار که محتلم می شم می فهمم که شیپور جنگ زده شده. 

wow تا حالا فکر میکردم این احتلام باعث میشه ادم فازش عوض بشه کمک کنه به ترک..انگار برعکسه 1276746pa51mbeg8j

نه باووووو ، منم هفته پیش مثل تو بودم ، یعنی تو بگو آنجنلینا جولی هم کنارم می شست هیچی نمی شدم ، ولی از همون شبی که این اتفاق می افته ، همه چی عوض می شه. حالا نمی دونم آناتومی بدن چجوریه که این جوریه؟ شایدم روانیه. ولی از اون روز هر دختری رو تو خیابون می بینم تو بگو انگار داره به من چشمک می زنه ،
شما که تجربی هستی بگو چرا این جوریه؟ منطقیش اینه که بدن که خالی می شه پس نیازش هم کم میشه. این طور نیست؟
به نام خدا
سلام دوستان
باخت رئال خیلی حال داد..
حرم نائب الزیاره همتونم بودم

راستش من محتلم که میشم سیستمم تفاوتی نمیکنه.
نه داغتر میشم نه سردتر
مبگم شاید به کنترل نگاه و ذهن مربوط باشه این احتلامها
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام.

خدا خیرت بده داداش همساده،خیلی ممنون.

در مورد احتلام منم با شما موافقم؛واقعا''احتلام تحریک رو تشدید میکنه،بارها تجربه اش کردم.
ولی خب آدم باید بتونه توکل کنه و خودش رو کنترل کنه با تمام سختی هایی که هست،سخته،ولی شدنیه...
احتلام فکر و ذکر آدم رو کاملا''درگیر شهوت میکنه،پس باید تا میتونیم بعد از احتلام مبارزه کنیم و نذاریم که ذهنمون درگیربشه،مثلا من خودم تصمیم گرفتم همیشه بعد از احتلام سریع برم سراغ یه کاری مثل مطالعه تا زیاد اذیت نشم و کمتر تحریک بشم.
درخشنده جان،خوش به حالت که خانوما رو نمیبینی!من متأسفانه مدتیه که بدجوری نگاهم بد شده،ولی خدارو بی نهایت شکر،چند روزیه که خیلی خوب دارم کنترل میکنم خودم رو،حتی به خودم آفرین هم میگم و خودم رو تشویق میکنم!!
إن شاءالله توی درسات موفق باشی درخشنده ی عزیز،من هرچند گناهکارم و خدا زیادی من گناهکار رو حساب نمیکنه،ولی برات دعا میکنم...فقط تورو خدا زیادی بخاطر درس به خودت فشار نیار،ما به تو نیاز داریم!
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام.

در مورد احتلام منم با شما موافقم؛واقعا''احتلام تحریک رو تشدید میکنه،بارها تجربه اش کردم.
ولی خب آدم باید بتونه توکل کنه و خودش رو کنترل کنه با تمام سختی هایی که هست،سخته،ولی شدنیه...
احتلام فکر و ذکر آدم رو کاملا''درگیر شهوت میکنه،پس باید تا میتونیم بعد از احتلام مبارزه کنیم و نذاریم که ذهنمون درگیربشه،مثلا من خودم تصمیم گرفتم همیشه بعد از احتلام سریع برم سراغ یه کاری مثل مطالعه تا زیاد اذیت نشم و کمتر تحریک بشم.
درخشنده جان،خوش به حالت که خانوما رو نمیبینی!من متأسفانه مدتیه که بدجوری نگاهم بد شده،ولی خدارو بی نهایت شکر،چند روزیه که خیلی خوب دارم کنترل میکنم خودم رو،حتی به خودم آفرین هم میگم و خودم رو تشویق میکنم!!
إن شاءالله توی درسات موفق باشی درخشنده ی عزیز،من هرچند گناهکارم و خدا زیادی من گناهکار رو حساب نمیکنه،ولی برات دعا میکنم...فقط تورو خدا زیادی بخاطر درس به خودت فشار نیار،ما به تو نیاز داریم!
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام.

داداش عاشق فاطمه زهرا،قربونت برم،آفرین به تو بخاطر مبارزه کردنت،همینطور ادامه بده.
درضمن،یه نگاه به اسم خودت بنداز،''عاشق فاطمه زهرا''،پس تو که عاشق فاطمه ی زهرا(س) هستی،باید مقاومت و مبارزه رو از ایشون یادبگیری و سرلوحه ی زندگیت قرار بدی،مطمینا''موفق میشی.
إن شاءالله خود حضرت فاطمه ی زهرا(س) توی این مسیر یاورت باشه.یاعلی
در ضمن داداش عاشق،شیطون غلط میکنه بخواد شونه به شونه ی تو باشه،بزن توی دهنش تا بچسبه به دیوار عوضی الاغ!!!!!!والا،همه مونو گیرانداخته ناکس!
داداش من می توانم گلم،منم موافقم،خودم هم گاهی اعصابم خراب میشه از دست این افراد مذهبی که شعار میدن،اینطور خوب نیست اصلا''...
ولی خب توی هر قشری خوب و بد هست.
افراد مذهبی هم خوب و بد دارند،من دیدم کسایی رو که واقعا''دلسوزن...
البته دین و مذهب رو نباید از افراد گرفت،بلکه باید خودمون تحقیق کنیم ببینیم چی به چیه و دنیا دست کیه.
اگر هم قرار باشه افراد رو ملاک بدیم،افرادی مثل امام خمینی(ره) وآیت الله بهجت(ره) باید ملاک و معیار یه فرد دینی و مذهبی قرار بگیرند،نه آخوند توی کوچه مون و یا چند تا آدمی که الکی میان بسیج و مسجد و مراسمات عزاداری و سینه زنی،بخاطر ریا و منافع.(((البته این رو بگم که منظورم همه نیست و نمیخوام تر و خشک رو با هم بسوزونم،چون که قطعا''آخوند و مسجدی و بسیجی و سینه زن واقعی و مخلص و خدایی هم هست)))
بخدا من زجر میکشم وقتی میبینم افرادی رو که بخاطر منافع شون میان بسیج و مسجد و اماکن مذهبی و در اصل ریاکارند و همینا باعث میشن که ما به چشم بد نگاه کنیم به افراد مذهبی متأسفانه و از دین و مذهب هم زده و سیر بشیم،که این کاملا''اشتباه و غلطه...
بخدا،به پیر،به پیغمبر این ذهنیت غلطه...
ما نباید اشتباه فکرکنیم...
اگر شما دو-سه دونه میوه ی گندیده و کثیف از میون یه نوع میوه ببینید،دیگه از اون نوع میوه کلا سیر میشید و حالتون به هم میخوره؟؟!!
نه،این غلطه...
گفتید که از حرف مذهبی خسته شدید،خب دقیقا''منظورتون چه نوع حرف مذهبیه؟کدوماش کسل کننده است دقیقا'' و اذیت تون میکنه؟
[تصویر:  05_blue.png]
نقل قول: نه باووووو ، منم هفته پیش مثل تو بودم ، یعنی تو بگو آنجنلینا جولی هم کنارم می شست هیچی نمی شدم ، ولی از همون شبی که این اتفاق می افته ، همه چی عوض می شه. حالا نمی دونم آناتومی بدن چجوریه که این جوریه؟ شایدم روانیه. ولی از اون روز هر دختری رو تو خیابون می بینم تو بگو انگار داره به من چشمک می زنه ،
شما که تجربی هستی بگو چرا این جوریه؟ منطقیش اینه که بدن که خالی می شه پس نیازش هم کم میشه. این طور نیست؟

من تا حالا محتلم و اینا نشدم که بتونم چیزی در موردش بگم...ادم باهاش خواب بدجور هم میبینه؟ فرداش حالتی نداری که انگار کم خوابیدی؟

خودم وقتی خودار... میکردم تا دو روز تقریبا خیلی دیر تحریک میشدم...باید احتلام هم همونطوری میبود که نیست 42

------------

اقا علی لطفا پستای تکراریتونو توی صفحه ی 994 حذف کنید...احتمالا ارسال نشده چند بار زدید یهو چنتا رفته 4fvfcja

بعد اگه میخوایید خیلی بنویسید ازین خطایی که من میذارم بذار راحت باشی....

Khansariha (8)
ثبت نام دور چهارم مسابقه گروهی
(26 اردیبهشت 94 تا 22 خرداد 94)
«گروه رهروان پاکی»

1- به امید خدا.
2- قاصدک
3- آرمــین
4-  53
5-  53
6-  53
7-  53
8-  53
9-  53
10-  53

چند نفر از بچه ها واسه مسابقه اعلام آمادگی کرده بودن... اون هایی که یادم بود رو نوشتم...
حالا باز اگه کسی ثبت نام نکرد، دوباره نگاه می کنم تا کسی از قلم نیافتاده باشه...
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

منم هستم 53
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام به همه ی دوستان  ehteram
دیروز اصلا حالم خوب نبود، اشتباه کردم. خسته بودم ولی نخوابیدم که خودش عامل لغزش شد.
شبش هم که بدتر از بد ...  vayy

راستش عوامل شکست من، خیلی چیزای سادست ...
تنهایی: من نیازی ندارم تا خونه کامل خالی باشه، کافیه دو دیقه تنها باشم. نمیتونم خودمو کنترل کنم. (مطمئنم اگه برنامه داشتم ایجوری نبودم)  53258zu2qvp1d9v

زیاده روی: همیشه وقتی روی یه چیزی تمرکز میکنم، همون باعث شکست میشه. این ثابت شدست.  Vamonde

نداشتن برنامه: ممکنه تو همه ی ابعاد زندگیم برنامه و هدف داشته باشم اما نمیدونم چرا اینقدر واسه ترک ناامیدم. واسه همین نه مثل قبل وقت میزارم و نه مثل قبل باهاش میجنگم. (بزودی باید مثل قبل بشم)  asabani

کوتاهی در استفاده از ابزار: میدونم خسته ام و باید بخوابم اما موقع تحریک قفل میشم، باید خودمو کنترل کنم ولی نمیشه. باید کمک بگیرم ولی انگار روی خودم در این مورد کار نکردم.  Khansariha (98)

خودارضایی یعنی رنج، یعنی سختی
سختی ها نیومدن که بمونن
سختی اومدن تا من به خواسته هام برسم
سختی ها دوستامن، رنج ها دوستمم

وقتی به گذشته نگاه میکنم میبینم
بزرگترین موفقیت هامو وقتی بدست آوردم که به مشکل خوردم
بزرگترین دست آورد هام وقتی بوده که به مانع برخوردم

هیچکس نمیتونه مانع من بشه جز خودم
من نباید دنبال فرصت باشم چون فرصت هیچوقت به دست نمیاد
من در بیرون هیچ دشمنی ندارم
و من در بیرون هیچ دوستی ندارم
فقط و فقط خودمم

این منم که باید زندگیمو تغییر بدم
این منم که باید تکرار رو از زندگیم حذف کنم
باید بزرگ فکر کنم ولی کوچیک قدم بردارم
من باید خوب زندگی کنم، من باید پاک زندگی کنم
تا خدا از من راضی باشه

وقتی میگم خودارضایی هدیه ی خدا به من بوده، یعنی رنج ها و سختی ها هدیه های خدا به منه. من فقط بوسیله اونا میتونم موفق بشم.
بزرگترین موفقیت هام تو دوران هوشیاریه، تو دوران ترکه. من بدنیا اومدم تا زندگی رو برای دیگران آسون کنم، من بدنیا اومدم که مفید باشم نه یک معتاد جنسی.
خدایا، نمیدونم چندبار شکستم
حساب لغزش هام از دستم در رفته
اما محاله بزارم شیطون با این حرفا ناامیدم کنه.
فقط به تو تکیه میکنم خدا  studsmatta

پ.ن: این متن رو میزارم واسه امضام.  Khansariha (69) البته خیلی طولانیه ولی چه میشه کرد !
منم بنویسید لطفا! Khansariha (8)
همون وقتی که دوستان در مورد زندگی صحبت کردن
همون موقعی که از خدا ناامید شدن
وقتیکه گفتن زندگی چیه ... و ای کاش میمردم
میخواستم این ویدیو رو بزارم تا شبهات کامل برطرف بشه
اما گفتم بزار یه چند روزی فکر کنید و کنجکاو بشید، بعد بزارم که تاثیرش فوق العاده بشه.

در مورد سوال ما بدنیا امدیم که چیکار کنیم
خدا گفته زندگی کاملی به تو داده شده است که برخیزی و مرا بجویی.

اکثر سوالاتتون تو ویدیو توضیح داده شده.
حتما اگه سوال دیگه داشتید بگید. نظرتون رو هم راجع به کلیپ بگید  Khansariha (8)

منم شرکت می کنم Khansariha (48)
گیرندت رو تنظیم کن 

clapping

میگی یعنی چی ؟

یعنی

توی دنیا هم خوبی هست هم بدی

هم شادی هست هم غم 

هم بدبختی و هم خوشبختی

و

این تویی که برای کارایی که فقط خودت می تونی توی این دنیا انجامشون بدی آفریده شدی 

تازه حق انتخاب هم داری

[تصویر:  47276600274856889383.gif]

پس این تویی که باید گیرندت رو تنظیم کنی 

128fs318181

Hanghead  Fight and win Hanghead
[تصویر:  dust.gif]
خوش اومدین همگی به مسابقه...  317

ثبت نام دور چهارم مسابقه گروهی
(26 اردیبهشت 94 تا 22 خرداد 94)
«گروه رهروان پاکی»

1- به امید خدا.
2- قاصدک
3- آرمــین
4-  همساده
5-  درخشنده
6-  آدریفت ایدولون
7-  می می توانم
8-  [تصویر:  8.gif]
9-  [تصویر:  8.gif]
10-  [تصویر:  8.gif]

داداس همساده پروفایلت رو بستی...
نتوستم جواب پیامت رو بدم...  53258zu2qvp1d9v

آدریفت ایدولون عزیز
اسمت رو درست نوشتم؟ 42
کاش یکم در موردش میگفتی بفهمیم این چی چیه... 17

رضای عزیز
مشکلاتت رو میشناسی... فقط کافیه دنبال راهکار باشی واسه شون...

واسه تنهایی... به نظرم هیچ وقت فکر نکن تنهایی! مدام خدا رو ناظر ببین... اصن فکر کن 10 نفر دورت نشستن ببینن تو داری چه می کنی!
اصن چی کار داری کسی پیشت هست یا نیست... تو همیشه مطابق ارزش هات عمل کن... حتا اگه آدم های اطرافت آدم هایی کاملاً ضد ارزش باشن!
بهت قول میدم یکم تمرین کنی، این موضوع کاملا برطرف میشه... یه موقع میاد که فرقی نداره کجا باشی و کی پیشت باشه...
تو همیشه همونی هستی که باید باشی... 1

واسه زیاده روی منظورت رو نفهمیدم چیه...
منظورت اینه که وقتی رو چیزی کار می کنی خسته میشی و کم کم اون موضوع میره رو اعصابت؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام داداش آرمین؛
منظورم اینه که مثلا من برای برنامه نویسی مجبورم بشینم پای کامپیوتر و داستان از همینجا شروع میشه. خیلی خودمو کنترل میکنم ولی مثلا بعد از خستگی دیگه دست خودم نیست و قفل میشم.

مشکل من این نیست که حتما باید دور و برم کسی باشه، حتی ممکنه ساعت ها تنهایی درس بخونم و کتاب مطالعه کنم ولی امان از اینکه تنها توی اینترنت باشم. اونم فقط در شرایطی که خسته باشم.

وقتی روی یه چیزی کلیک میکنم، اینطوری میشه. این موارد خیلی شرطی هستن. در این مورد هم فقط وقتی که اینترنت باشه اتفاق میوفته.

الان میبینم که دوستان تو مسابقه ثبت نام میکنن، نمیدونم منم شرکت کنم یانه. وقتی به نامه ی اعمالم نگاه میکنم !!!  20
اما خیلی دلم میخواد شرکت کنم.
بنظرم بهتره شرکت کنم و ایندفعه خیلی تلاش کنم. پس منم هستم، تلاشم رو میکنم  53 53
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام.

به امید خدا منم برای اولین بار میخوام مسابقه شرکت کنم،اسم منم بنویسید.
[تصویر:  05_blue.png]
سلام داداشی ها
و ارمین عزیز که مثله همیشه داره خوب اداره میکنه
منم هستم

پرواز برای نفسی که خدواندگار ترسیم کننده ی زندگی اش اورا به چالش کشانده است

تقریبا میشود گفت غیر ممکن شده اشت...

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان