امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام بچه

دارم تو بازی جدیدی می افتم ، حالا نمی دونم کار خداست یا شیطان.
اگر دیدم قضیه داره جدی می شه میام بهتون می گم. 

فعلا نگران نباشید.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام

معین عزیز
خوش اومدی... صفا آوردی...
افتخار آشنایی از قبل ندارم... اما ستاره های بالای اسمت نشون میده که مرد عملی... 1
برامون بگو از تجربیاتت... هم خوبشو... هم بدشو... سراپا گوشیم...  Khansariha (18)

عاشق جان
خیر باشه ان شالله... مراقب خودت باش...

داداش صدف
کم پیدایی عزیز... از این طرفا؟ 
و برادر این چه وضع اعلام وضعیته؟
اگه اعلام وضعیت هفته پیشت سبزه، با صدای رسا و بلند اعلام کن... جوری که گوش شیطون کر شه... 128fs318181
مثلاً: من سبـــــــــــــــــــــــزم... 317  

امید جان
این فرم رو پر کن:

نقل قول: فرم ثبت نام در گروه های ترک به این ترتیب هست:
1- نام کاربری:
2- جنسیت:
3- سن:
4- بیشترین رکورد ترک:
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام به همگی. دریل هفته پیش و این هفته سبز بوده
سلام

ماشالله به داداش دریل خودمون...  317

و
امید جان پستت رو حذف نکردم...
فقط انتقالش دادم به تاپیک ثبت نام...
تا اون جا مسئول ثبت نام شما رو ثبت نام کنه...  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام
چند دقیقه داشتم دنبال پستم میگشتم . یه لحظه شک کردم شاید اصلا ارسال رو نزدم . الان خوندم دیدم منتقل شده
ممنون ارمین جان
من الان داشتم پست دیشبت رو میخوندم دیدم اسم اون تالاری که باید میرفتم ابی شده ، تازه فهمیدم که لینکشو داده بودی!
دیروز مشکی بود ندیدم . فکر کردم خودم باید برم پیداش کنم

و اما بگویم که شکر خدا 6 روزه پاکم . به امید خدا فردا میشه 1 هفته

آقا معین شما بعد 5 سال اومدین؟
الان چند وقته پاکین؟ از اینجا پاک شدین و رفتین؟
سلام
عیدتون مبارک
53

التماس دعا
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام سیبولوهای راه پاکی 1 

عیدتون مبارک باشه ایشالله 

برای من لطفا سبزی رد کنین تا الان رو 

یا علی مدد 
گل پسرا عیدتون مبارررررررررررررررررررررررررررررررک 317
مخصوصا سیبیلوها 4fvfcja
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام به همه ی داداشی های خووووووبم
عیدتون مباااااااارک
حالتون خوبه؟
امیدوارم که اینروزا از بهترین روزهای عمرتون باشه و بهترترش در انتظارتون باشه
داداش صدف ببخشید من نبودم پیامی که هم دادم به سه نفر از شما و یکیمونم که اصلا نیومدش فک کنم اسمش ادوین بود...کار خوبی کردی. اسمه گروهه ما پسران خوب هستش انشالله این هفته هم شما و همساده و به امید خدا ی عزیز سبز باشید...و همینطور بقیه ی دوستانمون.

پرواز برای نفسی که خدواندگار ترسیم کننده ی زندگی اش اورا به چالش کشانده است

تقریبا میشود گفت غیر ممکن شده اشت...

به نام خدا
سلام دوستان یه پایه میخوام واسه اینکه 15 روز با هم باشیم و پاک بمونیم تا زمان شروع ماره رمضون.
یکی که هوشیار اولویت اول زندگیش باشه. و وقت بزاره.
هر کی خواست به من کمک کنه اعلام کنه.
مرسی

53
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام بچه ها

اون قضیه که گفته بودم ، مسئله این بود که به صورت کاملا اتفاقی ما مجبور شدیم با یه بنده خدایی بشینیم درس بخونیم چند ساعت.

الان همش ذهنم درگیر اون مسئله است. 

چه کنم؟

خداحافظی

سلام داداش عاشق
به نظر من بشین بنویس رو کاغذ هر تو فکر و قلبت راجع به اون ساعتها میگذره هرچی حس خوب و بد داری بنویس...
بعد آخرش بنویس خدایا همه اینها رو سپردم به تو
از ته قلب و دلت اگه رهاشون کنی اون وسوسه ها هم تو رو رها میکنن
افکارت رو صادقانه تسلیم کن به نیروی برتر
تسلیم شدن اقرار کردن و سپردن این سه کاریه که به نظر من میرسه.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
همساده دارم فکر می کنم من اگر جای تو بودم می تونستم پیشنهادای جنس مخالف رو رد کنم؟

یعنی همین من عاشق ، مثلا یه دختری پیشنهاد بده بیا بریم کوه ، رد می کنم یا نه. من تا حالا از این تجربه ها نداشتم ، نمی دونم چه جوری برخورد کنم.

خداحافظی

به نام خدا
سلام دوستان
من وقتی حالم خوبه چقدر فعالم ها!!!!
اولین نکته داداش عاشق و همه داداشای دیگه و ازجمله خودم وقتی به یه مشکلی بر میخوریم تو راه هوشیاری و وسوسه زیاده و میایم اینجا یا تو اورژانس پست میزاریم و کمک میخوایم این میتونه یه شمشیر دو لبه باشه.قسمت خوب ماجرا اینه که ما به دقت به حرفهایه بقیه دوستامون گوش بدیم و اونا رو بی هیچ معطلی اجرا کنیم. و قسمت بد ماجرا اینه که فقط بیایم بگیم کمک کنید و نظر بدین ولی موقع اجرا انجامش ندیم حالا یا بخاطر تنبلی یا بخاطر خودمحوری.
من خودم خیلی از این قضیه ضرر کردم.پس اگه میبینیم که عمل نمیکنیم اصلا نخوایم کسی کمکمون کنه.چون اثر معکوس میزاره.چون ابزار کانون و دوستان بهبودی اثر خودشون رو از دست میدن.
...........................................
داداش عاشق شما و بقیه خیلی از من قویترین تو این راه، همین که چشماتون رو کنترل میکنین همین که وارد رابطه عاشقی و دوستی نمیشین با جنس مخالف یعنی اینکه خیلی قدرتمندین...من جاهل حس قدرت رو تو وابسته کردن جنس مخالف میدیدم تو این میدیدم گوشیم پر باشه از شماره تو این میدیدم که بقیه ازم تعریف کنن...ولی الان فهمیدم مردانگی تو پاکدامنیه ولاغیر...خیلی به خودم و بقیه آسیب زدم تو این راه خیلی دروغ گفتم خیلی نقش بازی کردم...کارهایه خیلی زشتی کردم...همش بخاطر اون حس اعتماد به نفس کذایی...
از خدا میخوام منو از این باتلاق نجات بده خودمم همه تتلاشمو دارم میکنم گوشیمو ساده کردم که شبکه اجتماعی نرم فیس بوک و چت تعطیل با همکلاسیهای دختر زیاد فک نمیزنم...ولی هنوز کاملا نجات پیدا نکردم
.......................................
بهترین برخورد در موقع وسوسه از طرف جنس مخالف یا به قول ما جاهلان آمار دادن دخترا اینه که محل ندی...
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام
کسی که میخواد از این گناه دور باشه باید عواملش رو از بین ببره
مهترین عامل این گناه رابطه با جنس مخالفه
خب مسلما نمیشه با دختری حرف بزنی و تحریک نشی . خودمون رو که گول نزنیم اصل و اساس این رابطه بخاطر هوای نفس و شهوته حداقل برای پسرا اینجوریه.
اگه شهوت نبود این رابطه ها هم نبود .
برای امثال مایی که به 1 ساعت بعدمون امیدی نیست که پاک باشیم یا نباشیم این رابطه ها مثل سم میمونه
ما وقتی خونه خالی میشه خیلی سخت خودمونو نگه میداریم تو خیالمون برای خودمون یه دختر میسازیم حالا چه برسه به اینکه واقعا با دختری هم در ارتباط باشیم ، ما که یه عکس دختر میبینیم بدون اینکه باهاش در ارتباط باشیم و با هم بتونیم حرف بزنم تحریک میشیم و روزای پاکمون رو خراب میکنیم . چجوری از خودمون انتظار داریم که خود دختر رو هر روز ببینیم و باهم هر روز حرف بزنیم و در تماس باشیم و بتونیم پاکی رو حفظ کنیم ؟
من ارتباط داشتم قبلا . اصلا تجربه ی خوبی نبود . پشیمون میشدم و رابطه رو به هم میزدم ولی باز بعد چند مدت شروع میشد باز. اگه با همون دختر هم نشده با یه دختره دیگه
حیلی برام سخت بود بتونم تنها بمونم ولی همیشه آخرش خیلی بد ضربه میخوردم و بد به خودم زیان میرسوندم از شکست ناراحت میشدم و رابطه رو قطع میکردم . ولی بعد یه هفته باز برای فرار از تنهایی رابطه باز شروع میشد
ولی الان تونستم 1 سالی از این رابطه ها دور باشم . خیلی سخت بود برام ولی هرجور که بود گذشت اون روزا . دو سه ماه که بگذره دیگه همه چی عادی میشه و احساس نیاز نمیکنی به رابطه با جنس مخالف
تنهایی واقعا خیلی بهتره .
از طرفی هم هممون موقع ازدواج دنبال دختری پاک و ساده میگردیم . مسلما همون دختر هم دنبال مردی میگرده که وابستگی به دختری دیگه نداشته باشه . ما اگه بدونیم دختری قبلا با پسری دوستی داشته سمتش نمیریم .
هر چی برای خودمون میخواییم برای دیگران هم بخواییم .

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان