امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

امید داداش حرفات قشنگ درسته...
کاملا قبول دارم.
من الان فهمیدم پشت همه رابطه هام شهوته فقط نیروی شهوت منو سوق میده به برقراری رابطه
همش اعصاب خردی همش غصه
میشه راهکار بدی که چطور میشه کات کرد؟
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام

مشکل اساسی ما اینه که از کاه کوه ساختیم و همیشه از این مشکل فرار کردیم ولی هیچوقت نشده که باهاش کنار بیایم و بخاطر این موضوع خونه خالی بشه به فکر خ.ا هستیم توی عروسی یا مهمونی کافیه فقط یه صحنه ببینیم دوباره خ.ا با یه دختر حرف بزنیم دوباره خ.ا

آره باید تا میشه از اینجور موقعیتا دوری کنیم ولی چون همش میترسیم از این مشکل باعث میشه کل اعتماد به نفسمون از بین بره ولی همیشه بگو به این فکر کن که ارزشت در حد خ.ا هست ؟؟؟

کوچیک همتون معین  53
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

تنها راهی که به شکست می انجامد، تلاش نکردن است

خودت را بپذیر؛ هر چه که هستی حتی اگر نقصی هم داری آن را بپذیر؛ تنها آن
هنگام قادری دست از جنگ با خودت برداری و آسوده باشی.

سلام
آقای همساده خب قطع رابطه که سخت نیست ولی قطع نگه داشتن ابطه سخته
من خودم یه sms فرستادم و نوشتم دیگه نمیخوام با دختری باشم دیگه هم هیچوقت جواب ندادم چون مطمئن بودم اگه یبار دیگه باهم صحبت کنیم انقدر ضعیفم که بازم جذبش میشم
هیچ شماره ی غریبه ای رو هم جواب نمیدادم حتی sms هاش هم دیگه جواب ندادم
خب اونم غرور داره بعد 4 _ 5 روز دیگه ازش خبری نشد و کلا گذاشت رفت
الان میدونم خودتو اینجور توجیه میکنی که گناه داره و دلش میشکنه ازت ، منم خودمو زیاد اینجور توجیه کردم که دلش ازم میشکنه و ناراحت میشه بعد یه لحظه فکر کردم دیدم من اصلا اصلا اصلا حتی 1 درصد هم به این فکر نمیکنم که خب اگه من برم سمت اون دختر خدا ازم دلگیر میشه و ازم ناراحت میشه . اصلا برام مهم نیست که خدا ازم ناراحت میشه ولی برام مهمه که دختر غریبه ای که داره منو به فساد میکشه ازم ناراحت نشه
بعد اینجور هم نیست که فکر کنی فقط خودت داری ضربه میخوری . خب رابطه با تو برای اونم خوب نیست . اونم تحریک میشه اونم شهوت داره خب . اگه واقعا تاثیری روش نداشتی و رابطه با تو روش تاثیر شهوانی نداشت هیچوقت نمیگفت کسی خونمون نیست بیا خونمون.
پس اونم شهوت داره و با تو بودن اون دختر رو هم داره به فساد میکشه

تجربه ی من:
دختری که از دوست مخالفش دعوت میکنه که بره خونشون و اون پسر هم میره ، هر چقدر هم که رابطه ساده باشه ، حتی در حد یه بوس کردن و بغل کردن باشه (خومون و گول نزنم که رابطه ای رد و بدل نمیشه ، باهم دیگه تو خونه تنها نمیشیم که دعا بخونیم !) انقدر این گناه شیرینه که هیچوقت حتی اگه این رابطه هم به هم بخوره و تموم شه شیرینی گناه از زیر زبونمون نمیره و بازم هم پسر هم دختر رو به این گناه میل میده .

قطع رابطه سخت نیست . اولایش راحته ولی رفته رفته چون عادت داریم یکم سخت میشه ، بخصوص موقع های شکست!
ولی یکم که بگذره بعد یکی دو ماه شرایط عادی میشه .
منم با رابطه دوست دختر دوس پسری که توش ... باشه موافق نیستم ولی من باشم ایقدر خودمو سفت و سخت نمیگیرم که اصن با دختری حرف نزنم سعی میکنم خودمو اصلاح کنم که قابلیت پذیرش این جریان رو داشته باشم که اگه با یه دختری حرف زدم زودی فکرم منحرف نشه هر چیز محکم و سفتی با کوچیک تری ضربه ای میشکنه هر چی سفت تر ریز ریزتر پس سعی کن خودتو نرم کنی ...
نمیدونم والله خودتون بهتر میدونید ...  Vamonde
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........

تنها راهی که به شکست می انجامد، تلاش نکردن است

خودت را بپذیر؛ هر چه که هستی حتی اگر نقصی هم داری آن را بپذیر؛ تنها آن
هنگام قادری دست از جنگ با خودت برداری و آسوده باشی.

قطع رابطه سخت نیست چه کنیم دوباره شروع نکنیم?
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
معین جان درست میگی
اما
وقتی این رابطه برای ما خوب نیست پس نباید باشه
این واقعیت رو نمیشه انکار کرد که واقعا نمیتونیم هم با جنس مخالف دوست باشیم هم پاک بمونیم
حداقل خود من خیلی ضعیفم . نمیتونم
من خودم مخالف دوستی سالم با جنس مخالف نیستم ولی نه برای خودم و امثال خودم
به خدا اگه من این گناه رو انجام نمیدادم و مثل بقیه ی دوستای پاکم خیلی راحت زندگیمو میکردم و خیال راحت بود که نیازی ندارم به خودارضایی و عادت نداشتم به این کار هیچوقت دوستیم رو به هم نمیزدم . چون اصلا نمیتونستم به هم بزنم ، برام سخت بود کسی که کلی بهش وابسطه شدم رو ول کنم ، ولی انقدر برام سخت گذشت اواخر و انقدر ضعیف شده بود نفسم که دیگه نمینونستم ادامه بدم.

ولی وقتی در حال حاظر بودن با جنس مخالف برای من بهاش اینکه باید پاکم رو از دست بدم پس سمتش نمیرم

گذشته از این حرفا اگه این رابطه واقعا خوب بود خدا هیچوقت حرامش نمیکرد.
سلام دوستان

داداش امید از حرفات استفاده کردم ، خودم اینارو می دونستم ولی لازم بود یه بار دیگه برام یادآوری بشه. مخصوصا این قسمت  
نقل قول: الان میدونم خودتو اینجور توجیه میکنی که گناه داره و دلش میشکنه ازت ، منم خودمو زیاد اینجور توجیه کردم که دلش ازم میشکنه و ناراحت میشه بعد یه لحظه فکر کردم دیدم من اصلا اصلا اصلا حتی 1 درصد هم به این فکر نمیکنم که خب اگه من برم سمت اون دختر خدا ازم دلگیر میشه و ازم ناراحت میشه . اصلا برام مهم نیست که خدا ازم ناراحت میشه ولی برام مهمه که دختر غریبه ای که داره منو به فساد میکشه ازم ناراحت نشه

همساده جان حرفت درست بود ، ما باید از راهکار هایی که اینجا می گیریم استفاده کنیم و اگر استفاده نکنیم یا تنبلی کرده ایم یا مغرور شدیم. 
ولی یه چیزی هم هست ، به نظر من همه راهکار ها در مورد همه افراد جواب نمی ده ، مثلا گرسنگی کشیدن برای من خیلی خوب جواب می ده ولی همونطور که شما گفته بودید برای شما اصلا جواب نمی ده.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

اره داداش عاشق صد در صد همه ما یه نسخه نداریم...
ولی وقتی کمک میگیریم باید به بهترین توصیه حتما عمل کنیم.از بین 5 راهکار یکیشو باید انتخاب کنیم.
راهنمام میگفت اگه زنگ زدی به دوست بهبودی گفتی وسوسه دارم گفت برو دوش اب سرد بگیر تو دیدی نمیتونی سعی کن به بقیه دوستان زنگ بزنی و راهکار دیگه بگیری ولی اگه کسی رو نتونستی گیر بیاری برو دوش اب یخ رو بگیر مطمئن باش بهت جواب میده.
ما نباید بزاریم این قدرت توصیه دوستان بهبودیمون از بین بره.حتی اگه فکر میکنیم اشتباهه.باور کنیم جواب میگیریم اگه صادقانه عمل کنیم.
............
در تایید حرفهای امید به نظر من ما دیگه افراد عادی نیسیتم باید قبول کنیم کسی که گرفتار خودارضایی هستش مثه یه ادم پاک و هوشیار نمیتونه راحت با جنس مخالف ارتباط نزدیک و صمیمی برقرار کنه
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
خب. سلام می کنم به همه از قدیم و جدید.
خیلی وقته سر نزدم.
اصلا منو می شناسین؟
گمان نمی کنم!
هنوز... پاک...
خیلی آتش شهوتم داره زبانه می کشه این روزا...
در و دیوارم برام تحریک کننده شدن... (مگه در و دیوارم س.ک.س. می کنن 1 ولی ... هیچی اصن ولش کن ... توی جزءیات نریم بهتره 1 )
انگیزه ای هم برا درس خوندنم ندارم...
همش میذارم برا لحظه ی آخر اون وقتم که دیگه آدم چیزی یاد نمی گیره...
خواب مفیدم در شب ۲ الی ۳ ساعته...
کلا وضعیتم اینه...
ولی چون می گذره غمی نباید باشه... (که هست)
فعلا تا وقتی که فقط خدا می داند خدانگهدار...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام
خوش اومدی آقا رامتین
فکر میکنم خیلی وقته پاکین . چون گفتین خیلی وقته نیومدین و همچنان پاک
مراقب پاکیت باشی . خیلی براش زحمت کشیدین

همساده ی عزیز هر چیزی یه بهایی داره . بهاء پاکی هم کنترل هوتی نفسه . اگه میخواییم بتونیم که پاک بمونیم نباید فیلم ببینم نباید عکس ببینیم نباید با جنس مخالف رابطه داشته باشیم و ...

تو هم پاشو همین الان تمومش کن اگه واقعا هدفت پاکیه
قطع رابطه نگه داشتنش سخته و تنها راه حلش اینکه تو این چند روز اصلا نباید جوابش رو بدی تا خودش دلسرد بشه و بره
الان یه مسیج بفرست که دیگه نیستی و دیگه چیزی نگو . میدونم به فکر اونم هستی که قلبش میشکنه ولی خب این واقعا برای جفتتون بهتره
بعد چند مدت جفتتون فراموش میکنین و زندگی عادی میشه

و اینکه من 8 روزه شدم . تو سال جدید بهترین رکوردمه . تو عید هم تونسته بودم 1 هفته پاک بمونم
هوهوهو هاهاها هی هی هی (چیزی نیست فرم جدید شادیه)
خوشحالم خب .
حیف که تو یوم الله بزرگی هستیم . نمیتونم خیلی بروز بدم . نمیدونم جو اینجا چجوریه منکرات نیاد جمعم کنه

راستی تا کی من تازه نفس میمونم؟
بعد از تازه نفس چیه؟
چقدر باید پاک باشم عوض شه؟
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به تمام داداشای عزیزم.

خیلی وقت بود که نیومده بودم کانون،خیلی خیلی دلم براتون تنگ شده بود...
چند روزی خیلی بد و سخت گذشت بهم،خیلی...
خیلی فکرای بدی توی سر داشتم،خیلی سایتای بد رفتم،خیلی فیلم و عکس دیدم،زدم زیر قولی که به خدا و داداش آرمین داده بودم،و بدتر از همه،توی یه سایت و انجمن غیراخلاقی و افتضاح هم ثبت نام کردم...نزدیک بود که نابود بشم...خدا کمکم کرد و دوباره راه رو بهم نشون داد...
به هرحال من شرمنده ی داداش آرمین و همه ی همگروهیام شدم،و از این بابت عذرخواهی می کنم...
اما من نا امید نیستم،اصلا''نا امید نیستم؛چون می دونم که نا امیدی مقدمه ی شکسته...
الآن وارد هفتمین روز پاکی شدم و از این بابت خدا رو شکر می کنم...
حالاهم خیلی خسته ام و نمی تونم بیشتر از این بنویسم،داره خوابم میبره.
برام دعاکنید.شب بخیر.
راستی یادت رفت بگم،هفته گذشته هم متأسفانه قرمز بودم،یعنی کلا دوهفته ی قبل قرمز بودم متأسفانه...
ولی این هفته،یعنی از٩ تا ١۵ خرداد رو سبز اعلام می کنم.
خداروشکر...
شب خوش
علی جان خیلی خوبه که این جایی. 
اون مسیری که داشتی می رفتی ، انتهای خوبی نداشت.
داداش همه چیز قابل جبرانه ، کافیه که بخوای.

بیشتر این جا بیا داداش
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

اقا ما سبز بودیم
هفته بعد هم سبز بزنید
داداش عاشق یه خرده دیگه مونده از سی روزه برم ماهیانه Muscular 
دوستتون دارم همتون رو
فدای همه داداشام Khansariha (18)
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
منم سبزم.... اگه قرمز بودم که باید دوچرخرو برای همساده ارسال مینمودم! Khansariha (13)

همساده داستان این اواتاره چیه؟ فروشگاه رو بستید؟ Gigglesmile
(1394 خرداد 15، 2:15)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: علی جان خیلی خوبه که این جایی. 
اون مسیری که داشتی می رفتی ، انتهای خوبی نداشت.
داداش همه چیز قابل جبرانه ، کافیه که بخوای.

بیشتر این جا بیا داداش

قطعا''همینطوره،من اشتباهاتم رو جبران می کنم.
خدا بزرگه...
(1394 خرداد 15، 8:59)همساده نوشته است: اقا ما سبز بودیم
هفته بعد هم سبز بزنید
داداش عاشق یه خرده دیگه مونده از سی روزه برم ماهیانه Muscular 
دوستتون دارم همتون رو
فدای همه داداشام Khansariha (18)

سلام داداش همساده.
خیلی دلم برات تنگ شده بود،خدا رو شکر که وضعیتت سبزه،إن شاءالله همیشه پاک و هوشیار باشی.
(1394 خرداد 14، 17:19)omid-70 نوشته است: سلام
آقای همساده خب قطع رابطه که سخت نیست ولی قطع نگه داشتن ابطه سخته
من خودم یه sms فرستادم و نوشتم دیگه نمیخوام با دختری باشم دیگه هم هیچوقت جواب ندادم چون مطمئن بودم اگه یبار دیگه باهم صحبت کنیم انقدر ضعیفم که بازم جذبش میشم
هیچ شماره ی غریبه ای رو هم جواب نمیدادم حتی sms هاش هم دیگه جواب ندادم
خب اونم غرور داره بعد 4 _ 5 روز دیگه ازش خبری نشد و کلا گذاشت رفت
الان میدونم خودتو اینجور توجیه میکنی که گناه داره و دلش میشکنه ازت ، منم خودمو زیاد اینجور توجیه کردم که دلش ازم میشکنه و ناراحت میشه بعد یه لحظه فکر کردم دیدم من اصلا اصلا اصلا حتی 1 درصد هم به این فکر نمیکنم که خب اگه من برم سمت اون دختر خدا ازم دلگیر میشه و ازم ناراحت میشه . اصلا برام مهم نیست که خدا ازم ناراحت میشه ولی برام مهمه که دختر غریبه ای که داره منو به فساد میکشه ازم ناراحت نشه
بعد اینجور هم نیست که فکر کنی فقط خودت داری ضربه میخوری . خب رابطه با تو برای اونم خوب نیست . اونم تحریک میشه اونم شهوت داره خب . اگه واقعا تاثیری روش نداشتی و رابطه با تو روش تاثیر شهوانی نداشت هیچوقت نمیگفت کسی خونمون نیست بیا خونمون.
پس اونم شهوت داره و با تو بودن اون دختر رو هم داره به فساد میکشه

تجربه ی من:
دختری که از دوست مخالفش دعوت میکنه که بره خونشون و اون پسر هم میره ، هر چقدر هم که رابطه ساده باشه ، حتی در حد یه بوس کردن و بغل کردن باشه (خومون و گول نزنم که رابطه ای رد و بدل نمیشه ، باهم دیگه تو خونه تنها نمیشیم که دعا بخونیم !) انقدر این گناه شیرینه که هیچوقت حتی اگه این رابطه هم به هم بخوره و تموم شه شیرینی گناه از زیر زبونمون نمیره و بازم هم پسر هم دختر رو به این گناه میل میده .

قطع رابطه سخت نیست . اولایش راحته ولی رفته رفته چون عادت داریم یکم سخت میشه ، بخصوص موقع های شکست!
ولی یکم که بگذره بعد یکی دو ماه شرایط عادی میشه .
أحسنت داداش امید،حرفات عالی بود.
ورودت به جمعمون رو هم خوش آمد میگم،إن شاءالله موفق باشی.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان