امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

16.کا ای تراولر: قول میدم
سلام دوستان

مسابقه ی فرار از زندان یادتونه؟
نظر من اینه که تا عید این مسابقه ی رو در گروه خودمون اجرایی کنیم.
مسابقه شامل همین فوانین است.ولی به صورت مسابقه نظرتون چیه؟
البته فکر کنم کسی موافق نباشه
ممنون

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
به نام خدا
سلام دوستان من تازه اومدم اینجا عضو شدم میشه راهنمایی کنید
امید هستم
سلام امید جان. خیلی خوش اومدی.راهنمایی نمیخواد دیگه[تصویر:  e.gif]
آدم تو خونه خودش که راهنما نمی خواد[تصویر:  3.gif]
=====
داداش پشتکار جریان این فرار از زندان اینا چیه؟[تصویر:  n.gif]
فیلم قراره بازی کنیم؟[تصویر:  p.gif][تصویر:  o.gif]
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353
[تصویر:  05_blue.png]
سسسللام

خوبین؟
منم پاکم 12 روزه>>>>>

اقا چرا هیشکی به مشکل ما رسیدگی نمیکنه؟ اینه رسم رفاقت؟؟؟؟؟؟؟

شکلکام کار نمیکنن غیر فعالشونم نکردم..
نمی تونم امضام رو تغییر بدم کلا همه چی ریخته به هم؟؟!!!!!!!!!!!!

چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه ویندوزمو عوض کنم حساب کاربریم که پاک نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

53
(1391 بهمن 3، 20:38)Yeganeh نوشته است: سسسللام

خوبین؟
منم پاکم 12 روزه>>>>>

اقا چرا هیشکی به مشکل ما رسیدگی نمیکنه؟ اینه رسم رفاقت؟؟؟؟؟؟؟

شکلکام کار نمیکنن غیر فعالشونم نکردم..
نمی تونم امضام رو تغییر بدم کلا همه چی ریخته به هم؟؟!!!!!!!!!!!!

چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه ویندوزمو عوض کنم حساب کاربریم که پاک نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقای یگانه سلام

نمی دونم چرا نمی تونم بهت پیام بدم.راستش نمی دونم مشکل از کجاست.می تونین به خانون سها پیام بدین؟یا این که خودم از طرف شما مشکلتون رو بیان کنم.Khansariha (18)

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
1.دست ورزی وامیدبه اتمام آن قبل انزال
2.نگاه کردن فیلم عکس داستان
3.مصرف گرمیجات(خرما موز خرمالو) وادویجات(فلفل سیر پیاز زیره دارچین زنجفیل)
4.شام زیاد
5.تحریک کردن نقاط حساس بدن)لامسه
6.بعد از احتلام
7.حمام نگاه کردن به آلت و زیاد در حمام ماندن در آوردن لباس زیر
8.سبک شمردن نماز
9.اضطراب
10 .افسردگی
11.خلا عاطفی
12.احساس در ماندگی و عدم اعتماد بنفس
.13تنها ماندن
14.زود به رختخواب رفتن
15.خیال پردازی در مورد شریک جنسی دیده ها وشنیده ها
خاهشان نظراتتون رو بگید چطور باید با اونا مقابله کرد
اگه موردی هست که جا مونده یاد آوری کنید کار دارم هنوزcheshmak
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام
داداش کمک:
در مورد اول که من خودم به شخصه خيلي از اين طريق شکست خوردم راه حلشم به نظرم مشغول کردن دستات تو وقت بي کاري مثلا داري مي خوابي تسبيح بگير دستت و ...

در مورد دوم من با فروختن مودمم حلش کردم(الان دارم با موبايل ميام)

در مورد سوم راه حلش جبران کردن بدنته يعني اگه گرمي مي خوري از اون طرف سردي بخوري و يا يه چيز خيلي خوب که همه اطبا طبيعي ميگن استفاده از دارچينه فک نکي گرمه.بهترين وسيله براي فعال کردنه کبده که در نتيجه دفع گرمي رو به دنبال داره

در مورد چهارم من که اصلا شام نمي خورم

مورد پنجمم نفهميدم

مورد هفتمو من از بچه ها پرسيدم.کوتاه کردن زمان حمام.در نياوردن لباس زير تو حمام.يه چيزي که من خودم تستش کردم پرت کردن حواس مثل آواز خوندن

مورد هشت واقعا خطرناکه و بايد مراقب بود.چراکه امام صادق فرمودن هرکي نماز رو سبک بشمره از ما نيست و شفاعت ما شامل حالش نميشه

مورد نه تا يازده رو خدا رو شکر ندارم چون خونواده ي خوبي دارم.ولي در مورد نه و دوازده مدد گرفتن از حضرت معصومه خيلي کمک کنده بوده(آخه ساکن قمم)

اين مورد سيزده هرکي من ميشناسم ازش مي ناله و تنها راهش فرار کردن از تنهايي هست

چهارده و پونزده هم توي من بهم مربوطه اينقدر دير مي خوابم تا واقعا خوابم بياد در نتيجه محلت فکرو خيال نمي مونه.

آره ديگه......

داداش پشت کار من فقط تاتر ميرم سينما جالب نيست
حالا دور از شوخي قضيه ي فرار از زندان چيه؟؟

يا حسين
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool

سلام
محمد رضا جان دستت درد نکنه مرسی از توضیحاتت
مورد اولیو من خوندم گناهه حتی اگه انزالی در کار نباشه خبر دارید؟
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
ما دو روزتا آستانه احتلام میریم ولی محتلم نمیشیم 22
الان 20 روزی هست ... البته بهتر حال حوصله حموم غسل نداریم 4fvfcja
این حمید بی وفا رفت دیگه گروه حال نمیده 46
[تصویر:  51960705784679108839.jpg]
سلام
کمک جان دقيق نمي دونم ولي اون چيزي که از يه شخصي پرسيدم اين بود که:گناه نسبيه.يعني کسي که فکر گناه مي کنه وضعيتش خيلي بهتره تا يه قسمتي از فعل گناه رو انجام بده بعد گناه رو انجام نده.ولي در هر حال گناهشو داره
يکي از بچه هاي قديمي(امير حسين خان)تفکر اين بود که وارد گناه مي شد حتي اگرم نمي شکست مي گفت شکستم چون فک مي کرد حتمي بعد اين کارش خواهد شکست.

باي

يا علي ابن موسي الرضا
آبرو داشتن لیاقت می خواد  که من سست عنصر ندارم//امید وارم که این دفه نشکنم

1276746pa51mbeg8j461276746pa51mbeg8j
START AGAIN

From 93/2/3
Kool

نوشته شده توسط پشتکار:
آقای یگانه سلام

نمی دونم چرا نمی تونم بهت پیام بدم.راستش نمی دونم مشکل از کجاست.می تونین به خانون سها پیام بدین؟یا این که خودم از طرف شما مشکلتون رو بیان کنم.

مرسی داداش دستتون درد نکنه خودم بهشون گفتم انشاا... که همه چی درست میشه
53
سلام جواب چندتا از دوستاتون رو در مورد نحوه برگزاری مسابقات ده روزه و پیشنهاد برای بهتر شدن این تایپیک اینطور عنوان کردن از دیگر دوستان هم میخواهم که نظرشون رو در همین تایپیک ( به علت پر خواننده بودن این تایپیک) قرار بدن تا تصمیمات کاربردی تر گرفته شود.
خوشحال میگه:
سلام نه این سبک زیاد جالب نیست خوبه ولی زیاد کمکی نمیکنه

اگه چند نفر با هم یه اکیپ تشکیل بدن با هم برن جلو بهتره بازم ممنون.
homa_a میگه:والا اصلش خواست و انگیزه خود فرده برای هرکس ممکنه یه شیوه موثرتر باشه اون چیزی هم که به نظر من میرسه زیاد اجرایی نیست این سیستم برای ترک کامل در نظر گرفته شده یعنی یک بار برای همیشه ... مهم اینه که شما منظورتون از ترک چی باشه و چه شیوه ایو بهتر بدونید
کمک میگه:سلام نمیدونم در مورداین مسابقات و تغییرش باید به کی بگیم درست بشه فکر کنم به سها خانوم بگیم درست تر باشه میدونیاین روز شمار باعث میشه که بیشتر بهش فکر کنیم من خودم 6 ماه با بیخیالی نسبت به این موضوع ترک کردم بنظرم چیزی که باعث ترک میشه دونستن مضرات و تجربیات ترک هست لیست مسابقات وانتظارش دیوانه کنندس

abolfazl.tgh میگه :
سلام
...
[تصویر:  1.gif]
بله دارم..

به نظر من همونجور که خودت گفتی بچه ها رو به گروه های سه نفره تقسیم شن... اما نباید برا هر کدوم یه حامی گذاشت... حامی نمیتونه به اندازه خودشون به خودشون کمک کنه
چون حامی خودش دغدغه پاک بودن نداره و جوابایی که میده صرفا از سر کلیشه است... دقیقا مثل حامی های الان 10 روزه که همش جوابای کلیشه ای میدن که هیچ حسی به آدم دست نمیده...به نظر من یجور باشه که همه بچه های یه گروه باهم هماهنگ باشن...
از هم احوالپرسی کنن و نکات ایمنی رو به هم گوشزد کنن...همدیگرو ترغیب کنن ...
فقط یه مشکلاتی پیش میاد که میشه راه حل پیدا کرد...مثلا بزرگترین مشکل اینه
که خیلی از بچه های 10 روزه که عمدتا هم تازه واردن وقتی میان ثبت نام بعد میرن و دیگه پیداشون نمیشه... تا وقتی که مثلا بعد 10 روز بیان اعلام پاکی کنن یا مثلا بعد وقتی که دوباره شکستن...

کریم میگه :

سلام خدمت شمابه زودی تغییراتش رو شاهد خواهید بودممنون
روزبه میگه :سلام
داداش. خوبی
شما
؟

[تصویر:  3.gif]
والا چی بگم.به نظرم خوبه ولی میتونه از این بهترم باشه
[تصویر:  6.gif]اتفاقا پیگر بحثای شما هم بودم.به نظر من میتونه جالب باشه[تصویر:  22.gif]ولی شرط ،نظر همه دوستانه[تصویر:  4.gif]ممنون.یا علی
سپهر پاک :خیلی کمک کنندس . ادامه بده پسر
باران میگه :سلام کمی صبر کنید
انشاا.. مسابقات تغییر میکنن و بازدهیشون بالاتر میره [تصویر:  1.gif]
lona میگه:سلام
من از خ.ا خیلی ضربه خوردم و واقعا میخوام ترک کنم.از اینکه مدام روز شماریم کنم وحشت دارم.من یبار ثبت نام کردم بعدشم رفتم اعلام پاکی کردم.از اینکه صفحه رو باز کنم و ببینم کسی شکسته میترسیدم.اگه مثلا یکی از بچه های 30روزه یا 20روزه حامی 4،5نفر از بچه های 10روزه شه خوبه.
مرد میگه:سلام
والا یک مسابقه قولنامه ای درست کردیم برای گروه ...چکیده مطالب رو هم توش گذاشتیم ...
ما همه از همون روش ها استفاده کردیم و خدا رو شکر نتیجه هم داده و بیشتر از 100 روز هم پاکی رو تجربه کردیم !شما هم همون رو بخون و مو به مو اجراش کن .... میبینی که میشه خیلی بیشتر از 10 روز پاک موند
دوستان و سرپرستای عزیز و زحمت کش ببخشن که من حقیر تو کارشون فضولی کردم. و از همه دوستان که جواب پیام منو دادن ممنون هستم. نظرشما میتونه بهترین نظر باشه.

1- پشتکار:قول می دهم.
2- یگانه:قول می دهم.
3- رند:قول می دهم.
4- محمدرضا3002:قول می دهم.
5- عمو سعید:قول می دهم.
6-مــرد:قول می دهم
7-حسام: قول می دهم
8-ابول: قول می دهم
9-روزبه:قول می دهم
10-بچه دهات:قول می دهم
11-نمی دانم:قول می دهم
12-آزاد:قول می دهم
13- هبوط:قول می دهم
14-اسنایپر:قول می دهم
15-آسمون آبی:قول می دهم
16-محسن 72: قول می دهم!!
cheshmak
سلام

دلمان گرفته یکم و یجورایی ضد حال اصلا خوشم نمیاد از گلایه کردن خدا ببخشه

سوء استفاده از ادم چقدر سوز داره

اونم کسایی که صادقانه براشون خدمت کردی ....

این یکی دوروز پیامهای پروفایلمو جواب ندادم هنوز ازتون معذرت میخوام یکم حالم بهتر شد جواب میدم

حریق خزان جان ممنونم که به فکر هستی

و فقط این برام جالبه که چطوری با 16 ساعت فعالیت به این نتیجه رسیدید که مسابقات ما کارایی نداره و تازه نظر سنجی هم کردید از بچه ها [تصویر:  p.gif]

ی خبر خوش دارم مسابقات رو داریم سعی میکنم از رو روشی که شما خودتون با میل خودتون توی گروه دارید برگذار میکنید رو به صورت رسمی اجرا کنیم همون چیزی که خودتون در طی این چند روز نتیجه گیری کردید

توی این گروه هم به این نتیجه رسیدیم که سیستم ترک تک بعدی مسابقات ما ی جوری بی حسی هست برای زخم ما

ما دنبال دارو هستیم که خوب کنه

حالا توی گروه هم فعالیت های بچه ها و نظرسنجی بچه هارو زیر ذره بین قرار دادیم

اگه خدا بخواد این مسابقات چند گانه ای رو که توی گروه به صورت تک و توک انجا میدید رو با یکم پرو بال دادن میخوایم به صورت رسمی اجرا کنیم

(شرمنده فقط شکلک خوشحالی نذاشتم یکم دلمان گرفته)

راستی من پاکم

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان