امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

فيلتر شكن و سايت هاي خابر سري ومهمترين علتش چيزايي كه قبلا تو ذهنم مونده

من ميخوام ترك كنم

ولي نميتونم :(
[تصویر:  d6527_538173_6093525257581.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
(1391 بهمن 25، 19:26)bache dehat نوشته است: من ميخوام ترك كنم

هرگز نگو هرگز داداشی
خواستن توانستن است

(1391 بهمن 24، 20:49)آسمون آبی نوشته است: سلام

آقا من ی پیشنهاد دارم

بیایم پست های تاپیک مصاحبه با دوستانی که موفق ب ترک شه اند رو بین

مثلا 8-9 نفر تقسیم کنیم، هر نفر بره ی خلاصه ازروش های ترک، کارایی ک برای ترک و البته جملات

امیدوار کننده بچه ها خلاصه کنه بذاره همین جا

خیلی بکارمون میخوره

در ادامش هم با نظر مجتبی موافقم

یاعلی

دوستان منم هستم. هرچند نمی دونم سبک و سیاق کار دقیقا به شکل خواهد بود اما قطعا در حدّ توانم ههمیاری خواهم نمود (چقدر ادبی!) cheshmak

فقط از همین الان بگم که دست به دخل و تصرفم معمولا فوق العادست. یه موقع دیدید خلاصه های من خیلی شباهتی به مطالب اصلی نداشت. دیگه از الان گفته باشم. 4chsmu1

1- آسمون آبی

2- علیرضا68

3- میلاد+

4- مَرد

5- آرمین100

6-

7-

8-

9-

10-

در انتظار دیگر دوستان همیار... Khansariha (18)clapping
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
اقا ماهم هستیم نفر ششم پا ابتین
(1391 بهمن 25، 21:21)armin100 نوشته است:
(1391 بهمن 24، 20:49)آسمون آبی نوشته است: سلام

آقا من ی پیشنهاد دارم

بیایم پست های تاپیک مصاحبه با دوستانی که موفق ب ترک شه اند رو بین

مثلا 8-9 نفر تقسیم کنیم، هر نفر بره ی خلاصه ازروش های ترک، کارایی ک برای ترک و البته جملات

امیدوار کننده بچه ها خلاصه کنه بذاره همین جا

خیلی بکارمون میخوره

در ادامش هم با نظر مجتبی موافقم

یاعلی

دوستان منم هستم. هرچند نمی دونم سبک و سیاق کار دقیقا به شکل خواهد بود اما قطعا در حدّ توانم ههمیاری خواهم نمود (چقدر ادبی!) cheshmak

فقط از همین الان بگم که دست به دخل و تصرفم معمولا فوق العادست. یه موقع دیدید خلاصه های من خیلی شباهتی به مطالب اصلی نداشت. دیگه از الان گفته باشم. 4chsmu1

1- آسمون آبی

2- علیرضا68

3- میلاد+

4- مَرد

5- آرم
6:ابتین

6-

7-

8-

9-

10-

در انتظار دیگر دوستان همیار... Khansariha (18)clapping

داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
(1391 بهمن 25، 18:03)bache dehat نوشته است: بچه ها كمكم كنيد
من ديگه مثل قبل ارداه ندارم واسه ترك هيچ بدبختانه بعد از اون احساس بدي هم بهم دست نميده :(

سلام داداش
من یه پیشنهاد برات دارم ، یه دفترچه یادادشت کوچیک واسه خودت بگیر و انگیزه ات برای ترک و دلایل منفی برای انجام ندادن و دلایل مثبت برای پاکی خودت بعلاوه چند تا جمله انگیزه دهنده رو تو اون بنویس مثلا درباره اثرات منفی اون کار روی روح و روان و شخصیت و جسم و ظاهر و دنیا و آخرت خودت . گاهی وقتا که وسوسه میاد سراغت و احساس میکنی داری انگیزه و اراده ات رو از دست میدی ، قبل از اینکه وسوسه کاملا بر ذهن و اراده تو غلبه کنه سریع اونا رو بخون و همون اول جلوشو بگیر ، تعلل نکن .
امیدوارم موفق بشی
هیچ ذکری بالاتر از ذکر عملی نیست و هیچ ذکر عملی ،بالاتر از ترک معصیت(عارف بزرگ آیت الله بهجت)

دانایان با عمل زندگی میکنند نه با اندیشه عمل [تصویر:  05_blue.png]
نمردیمو پست یکی دو تا از رفقای قدیمی رو هم دیدیم تو گروه......4fvfcja

نقل قول: بچه ها كمكم كنيد
من ديگه مثل قبل ارداه ندارم واسه ترك هيچ بدبختانه بعد از اون احساس بدي هم بهم دست نميده :(
بعله... متاسفانه وارد بد فازی شدی برادر.....تنها چیزی که انگیزه ی حرکت بود.....ترغیب واسه ترک بود همین وجدان درد بود...
این احساس بد که میگی از بین نرفته....دوباره برمیگرده.....ولی همچین شارژ شده برمیگرده.....البته یه تلنگر نیاز داری.....Khansariha (18)

نقل قول: فيلتر شكن و سايت هاي خابر سري ومهمترين علتش چيزايي كه قبلا تو ذهنم مونده

من ميخوام ترك كنم

غیرتی بری جلو میتونی....
وقتی فکرت مشغول فیل شکن و سایت و این داستانا باشه و قضیه رو سخت و صعب کنی آره سخته ترک و کلمه ی نمیتونم برازند ست واسه موقعیت....
ساده ببین ......خ.ا مانع پیشرفتمه....ترکش میکنم به امید خداااا....
[تصویر:  MuALi.png]
 سپاس شده توسط
باید بیخیال شی ینی اونوقتا که به فکر ف یل شک ن میفتی ذهنتو مسدود کنی ازونا توش نره محکم باش محکم
[تصویر:  05_blue.png] [تصویر:  itrolldanceplz.gif?3]بچه ها من میرم سربازی اول تیر ماه
                                       ببخشید چند وقته نتونستم بیام
                                       دلم واستون تنگ شده بود ان شا الله که همه عالی پیش میرید53

سپاس شده توسط
(1391 بهمن 26، 0:37)mohsen22 نوشته است: باید بیخیال شی ینی اونوقتا که به فکر ف یل شک ن میفتی ذهنتو مسدود کنی ازونا توش نره محکم باش محکم

خوب محسن جان ..خوبي داداش؟

يكم از خودت بگو ...

روش ترك خاصي داري ؟ كدوم عامل بيشترين شكست رو باعث شده برات ؟

به تاثير مذهب و نماز و ... اعتقاد داري؟

و ...

Khansariha (8)
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
 سپاس شده توسط
خيلي ممنون بچه ها

يه مشكل هم دارم من بيشتر صبح اول وقت يا وقتي شكمم خاليه به به اين فكرا ميافتم

علتش نميدونم !!!!آيا چرا من اينجوري ميشم ؟؟؟؟
[تصویر:  d6527_538173_6093525257581.jpg]
 سپاس شده توسط
بچه ها سلام خوبید امروز میخام بهتون بگم که خیلی دوستون دارم من اصلن امید. به ترک نداشتم ومتاسفانه این عمل زشت تقریبا عادت روزانه شده بود برام اما توسط یه دوست وواقعا یه رفیق خوب با این سایت. اشنا شدم وشکرخدا الان ده روزه که پاکم دمتون گرم بچه ها خیلی کمکم کردید ومن از این بلا نجات دادیدمخصوصاعلیرضاخان وارشام وداداپشتکاروهمه بچه ها بازم دمتون گرم خیلی چاکریم داداشای گل
 سپاس شده توسط
سلام داداشای خوب باید بگم خوبم5353303Muscular

والا من یه بار که به 33 روز رسیدم و انتظار نداشتم که دیگه تکرار کنم روحیم عالی بود چاق شده بودم و قوی
اونوقت فقط با نماز و تزکیه و دعا اینکارو کردم

رکورد دو سه هفته هم زیاد داشتم ولی چون اکثرا بی نماز و اینا بود همشون شکست میخوردم

الان دوباره اومدم که با نماز و دعا اینکارا رو ترک کنم

اونبار ینی 33 روز -دوستم باعث شد که بشکنم رمشو داد به من که آهنگ بندازم دوباره چشمم خورد به اون چیزای بد بد که طی دو سه روز نتونستم ینی نخواستم
ذهنمو کنترل کنم و دو سه روز بعد دوباره شروع شد در ضمن روزه هم تقریبا چند بار گرفتم خیلی هم خوب بوده و تونستم رمضون ترک کنم ولی متاسفانه نخواستم ادامه بدم
و دوباره هم شکسته

سایت یه تجربه خوبه مطمئنم که دیگه بر نمیگردم چون دوستای خوب منو دوباره کمک کردن که بلند شن و نماز و خدا رو
بیادم بندازن بچه ها امشب قراره نماز شب بخونم خیلی هم خوشحالم مث بچه ها ذوق میکنم
4fvfcja

خلاصه اینکه بگم که دوستان خوب من ما نباید بگیم نمیتونیم باید بگیم نمی خوایم چون همه چی دست خودمونه
Smiley-face-cool-2

هیچ چیز ،هیچ چیز مثل نماز خوندن و پاکی ذهن و چشم نمیتونه موفقمون کنهcheshmak
(1391 بهمن 25، 19:36)رند نوشته است:
(1391 بهمن 25، 19:26)bache dehat نوشته است: من ميخوام ترك كنم

هرگز نگو هرگز داداشی
خواستن توانستن است

داداش اگه واقعا میخوای بیخیالش شو نماز بخون چشم و ذهنو پاک کن و شروع کن تا برسی بهش واسه هر کاری باید قبلش یه چیزایی رو آماده کنیKhansariha (18)30353
[تصویر:  05_blue.png] [تصویر:  itrolldanceplz.gif?3]بچه ها من میرم سربازی اول تیر ماه

سپاس شده توسط
وقتی یک تخم مرغ با یک نیروی خارجی میشکند یک زندگی تمام میشود ،
وقتی همان تخم مرغ با یک نیروی داخلی شکسته میشود زندگی آغاز میشود. تغییرات بزرگ همیشه با یک نیروی داخلی آغاز میشود
Smiley-face-cool-2

سپاس شده توسط
بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر واجعلنا من خیراعوانه ی وانصاره والمستشهدین بین یدیه
این الحسن واین الحسین این ابنا الحسین صالح بعد صالح
داداشای گلم فردا صبح دعای ندبه رو فراموش نکتید
کسای که میخوان دعای ندبه رو برای ظهور سبز ولی عصر عج بخونن بسم الله
1ابتین
2
3
4
5
6
7
8
9
10
 سپاس شده توسط
سلام دوستاي گل!
من حدودا 13 روزه كه پاكم.
اوضاعم عاليه.
تا يه مدت كم ميام. به دو دليل:
1-چند روز ديگه امتحان سختي دارم.
2-دارم روي يه پروژه ي برنامه نويسي كار مي كنم كه يه خورده سخته. بايد هم برنامه رو طراحي كنم و هم سرور برنامه. چون اين برنامه اي هست كه نياز به آپديت داره.
من تو پُستاي قبليم گفته بودم كه ميخوام خودمو به يه چيزي مشغول كنم. اين بهترين راه براي منه.
من برنامه نويسي رو ياد مي گيرم ولي ايده ي خاصي ندارم. چند روز پيش يكي از دوستان اينترنتيم يه ايده ي جالب بهم داد كه بايد روش كار كنم. اگه درست بشه خيلي مورد استقبال قرار مي گيره.
خلاصه سرم شلوغه و مطمئن باشيد شكستي در كار نخواهد بود.
خوش باشيد تا هميشه...
باي باي!
 سپاس شده توسط
حضرات خواب تشریف دارن
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان