امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

آرشیو گروه "رهروان پاکی" (گروه آقایان) (غیر فعال)

سلام.
گرچه زخمی هستم و گنهکار
اما لطفی که خدا بهم کرده و منو به کانون هدایت کرده باعث شد خونی از امید بعد از شکست در رگهام جریان پیدا کنه.... من نا امید نیستم باز هم نبرد میکنم...دستم رو به زانوم  میزارم و محکم بلند میشم تا نفس و شیطان رو خونی و مالی کنم...فقط تورو خدا برام دعا کنید التماس میکنم برام استغفار کنید...هرکی منو یاری میکنه یه یاعلی بفرسته........کمکم کنید خدا کمتون کنه.
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

[تصویر:  05_blue.png]
مخلص بچه های انجمن...روز هشتم ...دارم آماده میشم برم باشگاه..317

پشیمانی بعد از عمل را بیاد داشته باش.
سلام...خدا کمکم کرد و با سختی یک روز حساس رو پشت سر گذاشتم.
البته دیروز بخاطر فشار عصبی زیاد ناشی از یک مساله دیگه دچار وسوسه شدم ولی خدا حفظم کرد از همینجا و از همین طریق ازش تشکر  می کنم.
نکته ای که باید بگم اینه که شکست آخرم به فضاحت شکستذهای قبلی نبود و این برای من خودش یک پله رو به جلوست..
همین که سراغ تصاویر بد نرفتم و همین که بخاطر ناراحتی ناشی از  شکست همه چیز رو زیر پا نزاشتم و بجای دفعات زیاد خ ا دو دفعه فقط ( با عرض شرمندکی از خدا و خودم و شما دوستان بخاطر انجام این عمل زشت) انجامش دادم.
امشب هم شب جمعست اکر خدا توفیق بده استفاده می کنم از این فرصت.من نیومدم ایدجا نا امید بشم من اومدم تا مبارزه کنم اینقدر تا پیروز بشم.چون شان من و لیاقت من ابتلای به این کثافت نیست.
دعا کنیم برای هم دعا اثر دارد.....
یاعلی شرمندتم مددی..........

عمر را ضایع مکن در معصیت

پای نه بر بام هفتم آسمان

سلام دوستان من هم می خوام عضو بشم. چی کار باید بکنم؟
(1393 شهريور 26، 15:29)mani18 نوشته است: مخلص بچه های انجمن...روز هشتم ...دارم آماده میشم برم باشگاه..317

مانی عزیز من هم یک هفته اس هست که باشگاه میرم ، به نظرم که خیلی خوبه ، ادم هم یه هدف تازه ای پیدا میکنه ، هم انرژی خوبی می سوزونه

رفقا اگه وقتشو دارید حتما باشگاه برید تاثیر خوبی روتون میذاره

عاشق فاطمه الزهرای  عزیز
تو لینک های بالای صفحه دو دقیقه وقت بذار و  دفترچه راهنمای کانون رو مطالعه کن ، بطور کامل همه چی توضیح داده شده

و اینکه خیلی خوش امدی به گروه  رفیق
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
سلام به دوستای گل و عزیزم

دلم براتون تنگ شده بود

حالتون خوبه؟

از لغزیدن دوست گلم رزمجو ناراحت شدم اما با روحیه ای که من ازش میبینم نمیذاره سریالی بشه 128fs318181

سعی میکنم من بعد منظم تر بیام

توی طرحتونم از امروز هستم ان شاء اللهKhansariha (8)
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلامایول به ورزشکارای گل کانون

داش مجتبی من و امثال من که مریضیم و دکتر گفته ورزش نکنین چه خاکی تو سرمون بریزیم!

پسرایی که سالم هستین ولی تنبل هستین
جون هرکیرو دوست دارین یه ماه ورزش کنین امتحانی
قول میدم اینقد بهتون حال بده دیگه ولش نکنین
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
ورزش سبک مثل پیاده روی و اینا فک نمیکنم منعی داشته باشه ما میتوانیم عزیز

رفقا من رسیدم روز 22 ام ، خدا شکر

مخلص داش علی و باقی رفقا هم هستیما 303

بوی نمور کوچه و کلمات ..

سلام داداش علیرضا. نوکر مرامتم...ممنون که ناراحت شدی بخاطر من...متاسفم و ازتون عذر خواهی میکنم....خب یکی از وظایفی که اینجا یا بهتر بگم حقی که اینجا به گردن هم پیدا میکنیم اینه که براهم دعا و استغفار کنیم.....
ان شا الله با دعا برای هم روی شیطان رو سیاه کنیم و رحمت خدا رو براهم جلب کنیم. چون دعای شخص در حق دیگری جزو پنج دعایی که طبق حدیث معصوم حتما مستجابه....
.
خداجون ما که نگفتیم خوبیم...ما که نگفتیم اشکالی نداریم...گفتیم خدایا از این حالی که داریم و از این گناهی که مبتلا هستیم بهش ناراحتیم و اصلا راضی نیستیم که پرده دری کنیم و در محضرت بی حیایی...
خدایا ما نمیتونیم مگر به یاری خودت....شیطان میخواد مارو از رحمتت نا امید کنه ولی خودت گفتی از رحمت من مایوس نشید....خدایا روسیاهم و گنهکار و معترف و پشیمان...خدایا من همون طفل صغیرم که من رو پروروندی و حمایت کردی...خدایا من همون بنده ای هستم که دوستت داره و دوست داره خوب باشه و از  این حالی که داره متنفره....خدایا بحق عزیزترین خلایقت و بحق اشرف انبیا و مرسلین و بحق خوبان خوب درگاهت بر این ضعیف ذلیل روسیاه درگاهت در حالی که به ظلم و جرمش معترفه رحم کن و از این بلا و امتحان نجات بده به برکت وجود مقدس محمد وال محمد صلوات الله علیهم اجمعین....یا کریم دست خالی ردم نکن که غیر از تو و غیر از امید بتو هیچ چیز ندارم.....یا صاحب الزمان ادرکنی الامان....
التماس دعا...تورو خدا دعا کردن برای همو جدی بگیریم....
یاعلی مدد...
رزمجو...جنگنده ا ی که خسته نمی شود....

عمر را ضایع مکن در معصیت

پای نه بر بام هفتم آسمان

سپاس شده توسط
(1393 شهريور 29، 21:07)razmjoo نوشته است: سلام داداش علیرضا. نوکر مرامتم...ممنون که ناراحت شدی بخاطر من...متاسفم و ازتون عذر خواهی میکنم....خب یکی از وظایفی که اینجا یا بهتر بگم حقی که اینجا به گردن هم پیدا میکنیم اینه که براهم دعا و استغفار کنیم.....
ان شا الله با دعا برای هم روی شیطان رو سیاه کنیم و رحمت خدا رو براهم جلب کنیم. چون دعای شخص در حق دیگری جزو پنج دعایی که طبق حدیث معصوم حتما مستجابه....
.
خداجون ما که نگفتیم خوبیم...ما که نگفتیم اشکالی نداریم...گفتیم خدایا از این حالی که داریم و از این گناهی که مبتلا هستیم بهش ناراحتیم و اصلا راضی نیستیم که پرده دری کنیم و در محضرت بی حیایی...
خدایا ما نمیتونیم مگر به یاری خودت....شیطان میخواد مارو از رحمتت نا امید کنه ولی خودت گفتی از رحمت من مایوس نشید....خدایا روسیاهم و گنهکار و معترف و پشیمان...خدایا من همون طفل صغیرم که من رو پروروندی و حمایت کردی...خدایا من همون بنده ای هستم که دوستت داره و دوست داره خوب باشه و از  این حالی که داره متنفره....خدایا بحق عزیزترین خلایقت و بحق اشرف انبیا و مرسلین و بحق خوبان خوب درگاهت بر این ضعیف ذلیل روسیاه درگاهت در حالی که به ظلم و جرمش معترفه رحم کن و از این بلا و امتحان نجات بده به برکت وجود مقدس محمد وال محمد صلوات الله علیهم اجمعین....یا کریم دست خالی ردم نکن که غیر از تو و غیر از امید بتو هیچ چیز ندارم.....یا صاحب الزمان ادرکنی الامان....
التماس دعا...تورو خدا دعا کردن برای همو جدی بگیریم....
یاعلی مدد...
رزمجو...جنگنده ا ی که خسته نمی شود....

سلام آقای رمز جو 

اون شبی که شما شکست خوردین ، بعد از صد روز ، منم اون کار زشت رو انجام داده بودم و با حال نذار تو اینترنت دنبال راه حل بودم که این سایت رو پیدا کردم. 
خداوند شاهده که وقتی پست شما رو خوندم گریه ام گرفت و اگر خانواده خواب نبودند ، بلند بلند گریه می کردم. اون متن کوتاه خیلی دردناک بود برای درد آشنا ها.

سلام دوستان 

من اسمم محمده ، 20 ساله

فقط می گم خداوند چیزی تو هدایت من کم نذاشت. این من بودم که ضعیف بودم و فریب شیطان رو خوردم. البته تا الان تعداد بار زیادی این کار رو انجام ندادم ، ولی می دونم که بازم ممکنه که بد بشه. پس برام دعا کنید. از دیروز شروع کردم روزای پاک رو علامت می زنم. 

فعلا یک روز پاک 1276746pa51mbeg8j
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام دوستان

درمورد ورزش هر چی بگم کم گفتم

آقا این حرفا جان من بهونه اس که نباید برم برا سلامتیم خطر داره

من دیسک کمر دارم و همچنین مشکل زانو

اما سه ماهه باشگاه میرم مشکل زانوم تقریبا حل شده با ورزش

قدرت بدنیم راحت دوبرابر شده 

این ها به کنار کمر دردم هم کمتر شده

این ها خودش به آدم اعتماد به نفس میده

من مشکلاتمو به مربیم گفتم اونم طبق اونا بهم برنامه داد 

رزمجوی عزیز چشم برات طلب مغفرت میکنیم و خیلی زیبا بود پستت .. 

امیدوارم که لطفش شامل حال تو و من و همه بشه

عاشق فاطمه زهرا چه اسم قشنگی

خیلی خوش اومدی

داداش گلم تا تنور داغه بچسبون نون رو

این داستان مثل فرو رفتن تو باتلاقه پس تو راحت تر میتونی کنارش بذاری تا بیشتر فرو نرفتی

خیلی ها تو شرایط خیلی بدی بودن و تونستن برگردن و توبه کنن 

مطمئنم که تو هم از پسش برمیای

کافیه دشمن شناسیت ( وسوه و شیطان و نفسو ازین موارد) خوب باشه و هوشیار باشیKhansariha (8)
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سپاس شده توسط
سلام بچه ها من عضو جدید گرو هستم varzesh ........ من اگه ترک نکردم واقعا تا الان نخواستم .....همین که دورو بریام بهم می گن زود از کوره در میرم و یا اینکه همیشه خستم باعث شد به فکر بیافتم........ امید وارم از همین قدم اول که برداشتم تا آخرش بدون بازگشت برم ...... مرسی

سپاس شده توسط
محمد عزیز سلام fiesta

چطوری رفیق ؟

خیلی خوش اومدی به گروه .. یکم از خودت برامون بگو

رفقا منم رسیدم به روز 25 .. خدا شکرت 317

بوی نمور کوچه و کلمات ..

سپاس شده توسط
(1393 شهريور 31، 21:13)Mojтaba ρiloт نوشته است: محمد عزیز سلام fiesta

چطوری رفیق ؟

فدات شم عزیزم ! Khansariha (57) من محمد 20 و اندی سن دارم.زبان می خونم. خیلیم پسر گلی هستم تعریف از خودم نباشه 4

سپاس شده توسط
(1393 مهر 1، 11:11)MohammadF نوشته است:
(1393 شهريور 31، 21:13)Mojтaba ρiloт نوشته است: محمد عزیز سلام fiesta

چطوری رفیق ؟

فدات شم عزیزم ! Khansariha (57) من محمد 20 و اندی سن دارم.زبان می خونم. خیلیم پسر گلی هستم تعریف از خودم نباشه 4
سلام داداش محمد
خوش آمدی عزیز
شکسته نفسی میفرمایین
گلی از خودمونه
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان